Back

 / Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (20. 9. 2018)

Skok vysoký - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel BořutaSamuel Bořuta 001123 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1.80 627.00
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030101 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1.80 627.00
3 Jakub KoberJakub Kober 010410 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 1.80 627.00
Skok vysoký - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín 1.52 644.00
2 Barbora KahajováBarbora Kahajová 010110 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 1.48 599.00
3 Veronika ChrástováVeronika Chrástová 000717 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1.48 599.00
Skok daleký - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030101 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6.60 720.00
2 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 6.09 606.00
3 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov 000824 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6.01 589.00
Skok daleký - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5.24 626.00
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 010730 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5.01 562.00
3 Aneta PoláškováAneta Polášková 020503 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4.83 514.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 15.18 873.00
2 Alexandra KuchařováAlexandra Kuchařová 000629 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 10.61 569.00
3 Miroslava JurmanováMiroslava Jurmanová 990915 Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž 10.42 557.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 020129 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 13.71 711.00
2 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov 000824 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 12.79 654.00
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 990101 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11.77 592.00