Back

 / Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj

Břeclav (25. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Roč. Oddíl Body
1 Marečková, Leona 00 Gymnázium Blansko 1593,00
2 Kubát, Lukáš 99 SPŠ a OA Břeclav 1447,00
3 Bix, David 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1438,00
4 Dvořák, Tomáš 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1429,00
5 Herzová, Nikola 01 Gymnázium Břeclav 1417,00
6 Urban, Eliáš 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 1372,00
7 Neužilová, Adéla 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1363,00
8 Kouřil, Tomáš 00 Gymnázium Blansko 1345,00
9 Petrjanoš, Jakub 02 Gymnázium Břeclav 1313,00
10 Bravencová, Anna 01 Gymnázium Břeclav 1309,00
11 Sivila, Siddartha 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1309,00
12 Svobodová, Lenka 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 1292,00
13 Dobešová, Kristina 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1287,00
14 Kostrhun, Daniel 02 Gymnázium Břeclav 1271,00
15 Lenská, Věra 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 1265,00
16 Ondráček, Jan 03 Gymnazium, Brno, Vídeňská 1261,00
17 Chadim, Petr 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1258,00
18 Urbánek, Jakub 02 Gymnazium, Brno, Vídeňská 1254,00
19 Smetana, Martin 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 1246,00
20 Juráš, Daniel 02 Gymnázium Břeclav 1244,00
21 Boďa, Daniel 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1232,00
22 Koulová, Karolína 03 Gymnázium Břeclav 1219,00
23 Králík, Luděk 00 Gymnazium, Brno, Vídeňská 1206,00
24 Krejčí, Petr 99 Bezpečnostně právní akademie Brno 1189,00
25 Hlaváčková, Martina 00 Gymnázium Blansko 1181,00
26 Valerie, Peringerová 02 Gymnáyium Tišnov 1174,00
27 Miková, Dominika 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1172,00
28 Klinkovská, Zdenka 00 Gymnázium Blansko 1152,00
29 Horčička, Pavel 00 Gymnázium Břeclav 1140,00
30 Černá, Marie 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1136,00
31 Havlátová, Markéta 00 Gymnáyium Tišnov 1134,00
32 Ševčík, Michal 01 SPŠ a OA Břeclav 1125,00
33 Pernicová, Anna 02 Gymnázium Blansko 1113,00
34 Šmerdová, Veronika 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 1105,00
35 Vérosta, Jakub 00 SPŠ a OA Břeclav 1102,00
36 Neuman, Lukáš 99 Bezpečnostně právní akademie Brno 1100,00
37 Vocílka, Tomáš 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1099,00
38 Holánek, Michael 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 1094,00
39 Drhlík, Filip 02 Gymnáyium Tišnov 1076,00
40 Matějáková, Alena 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1075,00
41 Pešek, Jan 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 1075,00
42 Sedlák, Petr 02 Gymnázium Blansko 1056,00
43 Jelínková, Barbora 03 Gymnáyium Tišnov 1049,00
44 Mihalíková, Leona 03 Gymnázium Břeclav 1045,00
45 Němečková, Nikol 02 Gymnázium a OA Bučovice 1044,00
46 Vítek, Kryštof 02 Gymnázium Blansko 1030,00
47 Stehlík, Martin 02 Gymnázium Blansko 1009,00
48 Morkus, Matěj 00 Gymnáyium Tišnov 1006,00
49 Chlumecká, Denisa 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1004,00
50 Vacková, Helena 02 Gymnáyium Tišnov 997,00
51 Lucká, Barbora 01 Gymnázium Břeclav 995,00
52 Pavka, Adam 01 SPŠ a OA Břeclav 986,00
53 Zemánková, Tereza 02 Gymnázium Břeclav 983,00
54 Lusková, Tereza 03 Gymnázium a OA Bučovice 983,00
55 Burešová, Hana 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 983,00
56 Skoumalová, Michaela 03 Gymnázium Blansko 969,00
57 Misař, Filip 02 Gymnáyium Tišnov 968,00
58 Tichý, Filip 01 Gymnazium, Brno, Vídeňská 967,00
59 Ryndová, Adéla 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 964,00
60 Balášová, Monika 01 Gymnáyium Tišnov 937,00
61 Dvořáčková, Klára 00 Gymnáyium Tišnov 923,00
62 Králová, Veronika 01 Gymnázium a OA Bučovice 911,00
63 Krejčiříková, Barbora 00 Gymnázium Blansko 908,00
64 Pospíšil, Lukáš 00 Gymnáyium Tišnov 895,00
65 Březovská, Aneta 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 888,00
66 Kleiblová, Karolína 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 885,00
67 Proniuková, Tereza 01 Gymnázium a OA Bučovice 881,00
68 Horáková, Eva 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 848,00
69 Podstranská, Lenka 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 844,00
70 Piluša, Milan 01 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 832,00
71 Pučera, Jan 02 Gymnazium, Brno, Vídeňská 811,00
72 Kotouček, Robin 00 Gymnáyium Tišnov 809,00
73 Virčíková, Anna 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 802,00
74 Vargová, Leona 99 Gymnázium Břeclav 768,00
75 Effenberger, Marek 01 Gymnázium Blansko 713,00
76 Kristoň, Matěj 00 Gymnázium Břeclav 704,00
77 Pavlík, Jakub 00 Gymnázium Břeclav 697,00
78 Navrkal, Miroslav 99 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 691,00
79 Peter, Marek 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 678,00
80 Martin, Müller 00 Gymnáyium Tišnov 675,00
81 Koudelková, Jana 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 671,00
82 Hladký, Adam 00 Gymnazium, Brno, Vídeňská 668,00
83 Steinoch, Patrik 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 667,00
84 Lička, Adam 03 Gymnáyium Tišnov 656,00
85 Pavlik, Jakub 00 Gymnázium Břeclav 656,00
86 Hrubá, Gabriela 01 Gymnázium a OA Bučovice 653,00
87 Ševčík, Ondřej 00 Gymnazium, Brno, Vídeňská 648,00
88 Balga, Matěj 00 SPŠ a OA Břeclav 646,00
89 Rusiňáková, Juliana 03 Gymnázium a OA Bučovice 627,00
90 Haumer, Jakub 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 625,00
91 Florus, Tomáš 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 613,00
92 Blaha, Daniel 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 604,00
93 Neradil, Vojtěch 01 SPŠ a OA Břeclav 601,00
94 Girtler, Samuel 01 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 600,00
95 Kudlička, Vojtěch 01 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 592,00
96 Dokládal, Aleš 02 Gymnáyium Tišnov 586,00
97 Kaplánek, Adam 03 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 585,00
98 Sprušanský, Matěj 01 SPŠ a OA Břeclav 574,00
99 Pokorný, Ondřej 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 572,00
100 Rys, Daniel 01 Gymnázium Blansko 571,00
101 Lůdl, Patrik 03 Gymnázium Blansko 564,00
102 Žalud, Adam 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 564,00
103 Moravec, Antonín 99 Gymnázium Břeclav 562,00
104 Mihulová, Soňa 01 Gymnáyium Tišnov 555,00
105 Vymazal, Vít 02 SPŠ a OA Břeclav 555,00
106 Hanzalík, Martin 01 SPŠ a OA Břeclav 554,00
107 Vargová, Leona 99 Gymnázium Břeclav 554,00
108 Dobšík, Martin 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 548,00
109 Dufek, Lukáš 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 547,00
110 Hampl, Jan 01 Gymnazium, Brno, Vídeňská 547,00
111 Kubík, Jakub 00 Gymnázium Břeclav 545,00
112 Herman, Šimon 99 Gymnázium Břeclav 536,00
113 Hrdý, Filip 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 534,00
114 Štěpánek, Filip 02 Gymnázium Blansko 524,00
115 Macounová, Tereza 00 Gymnázium Břeclav 523,00
116 Názlerová, Barbora 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 515,00
117 Cvek, Miroslav 01 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 512,00
118 Staňková, Michaela 01 Gymnázium Blansko 512,00
119 Škápík, Jan 99 Gymnázium Břeclav 505,00
120 Pernický, Michal 00 Gymnázium Břeclav 504,00
121 Elsner, Adam 00 SPŠ a OA Břeclav 504,00
122 Stehlík, Vojtěch 01 Gymnázium Blansko 503,00
123 Tihelková, Zuzana 03 Gymnázium a OA Bučovice 499,00
124 Háziová, Aneta 99 Bezpečnostně právní akademie Brno 497,00
125 Kárníková, Kateřina 01 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 487,00
126 Bednaříková, Emma 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 481,00
127 Vojancová, Adéla 01 Gymnáyium Tišnov 479,00
128 Kozumplík, Miroslav 00 Gymnáyium Tišnov 474,00
129 Blaťák, Martin 00 Gymnáyium Tišnov 472,00
130 Stehlíková, Adéla 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 470,00
131 Vačkářová, Barbora 02 Gymnázium Břeclav 470,00
132 Machotová, Anežka 03 Gymnáyium Tišnov 468,00
133 Pohanka, Martin 02 Gymnazium, Brno, Vídeňská 467,00
134 Havránková, Leona 01 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 458,00
135 Chaloupka, Robin 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 451,00
136 Holíčková, Marie 01 Gymnázium a OA Bučovice 449,00
137 Dvořáková, Lucie 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 447,00
138 Haumer, Matěj 00 Gymnázium a SOŠZE Vyškov 441,00
139 Skalický, Jiří 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 441,00
140 Tejkal, Martin 02 Gymnazium, Brno, Vídeňská 441,00
141 Kolečkářová, Eliška 01 Gymnázium Břeclav 439,00
142 Blaťák, Martin 00 Gymnáyium Tišnov 437,00
143 Dvořák, Vojtěch 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 436,00
144 Švrčková, Denisa 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 429,00
145 Sedláková, Zuzana 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 428,00
146 Tomášková, Anna 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 427,00
147 Straková, Hana 01 Gymnáyium Tišnov 427,00
148 Součková, Alice 99 Gymnázium a OA Bučovice 422,00
149 Duong-Thuan, Hung 02 Gymnázium Blansko 413,00
150 Osička, Jakub 02 Gymnázium Břeclav 411,00
151 Fialová, Natálie 00 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 411,00
152 Polák, Jan 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 407,00
153 Doležalová, Daniela 00 Gymnázium a OA Bučovice 402,00
154 Petrásková, Anna 02 Gymnázium Blansko 399,00
155 Grbavčicová, Julie 00 Gymnázium Břeclav 395,00
156 Poláková, Klára 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 389,00
157 Novotná, Barbora 03 Gymnáyium Tišnov 389,00
158 Brázdová, Adéla 03 Gymnáyium Tišnov 389,00
159 Kolářová, Iva 03 Gymnázium Blansko 389,00
160 Zukal, Šimon 02 Gymnázium Blansko 384,00
161 Juráková, Helena 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 371,00
162 Havlíčková, Kristýna 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 364,00
163 Paták, Marek 00 Gymnazium, Brno, Vídeňská 356,00
164 Kalčík, David 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo 319,00
165 Zobač, Adam 02 SPŠ a OA Břeclav 0,00
166 Vojancová, Adéla 01 Gymnáyium Tišnov 0,00
167 Říha, Václav 01 Gymnáyium Tišnov 0,00