60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.02 | 0.354 | ||||||||||||
2 | 128 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.04 | 0.176 | ||||||||||||
3 | 74 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.05 | 0.137 | ||||||||||||
4 | 41 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 07.06 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 72 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.06 | 0.152 | ||||||||||||
6 | 11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 07.21 | 0.155 | ||||||||||||
7 | 100 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.22 | 0.184 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.30 | 0.171 | ||||||||||||
2 | 7 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.32 | 0.181 | ||||||||||||
3 | 84 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.38 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 107 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.39 | 0.163 | ||||||||||||
5 | 49 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.39 | 0.157 | ||||||||||||
6 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.46 | 0.205 | ||||||||||||
7 | 132 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.54 | 0.195 | ||||||||||||
8 | 109 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.55 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.02 | 0.354 | |
2 | 128 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.04 | 0.176 | |
3 | 74 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.05 | 0.137 | |
4 | 41 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 07.06 | 0.142 | |
5 | 72 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.06 | 0.152 | |
6 | 11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 07.21 | 0.155 | |
7 | 100 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.22 | 0.184 | |
8 | 75 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.30 | 0.171 | |
9 | 7 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.32 | 0.181 | |
10 | 84 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.38 | 0.179 | |
11 | 107 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.39 | 0.163 | |
12 | 49 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.39 | 0.157 | |
13 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.46 | 0.205 | |
14 | 132 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.54 | 0.195 | |
15 | 109 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.55 | 0.194 |
60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 07.04 | 0.165 | ||||||||||||
2 | 113 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.16 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 10 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 07.27 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 64 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.36 | 0.131 | ||||||||||||
5= | 65 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.37 | 0.155 | ||||||||||||
5= | 46 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.37 | 0.207 | ||||||||||||
7 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.40 | 0.198 | ||||||||||||
8 | 30 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 1 | 07.42 | 0.188 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.45 | 0.143 | ||||||||||||
2 | 21 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 07.60 | 0.212 | ||||||||||||
3 | 20 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 07.61 | 0.205 | ||||||||||||
4 | 61 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.65 | 0.164 | ||||||||||||
5 | 44 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.66 | 0.239 | ||||||||||||
6 | 51 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.69 | 0.240 | ||||||||||||
7 | 82 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 1 | 07.72 | 0.250 | ||||||||||||
8 | 115 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.77 | 0.187 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 07.04 | 0.165 | |
2 | 113 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 07.16 | 0.166 | |
3 | 10 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 07.27 | 0.158 | |
4 | 64 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.36 | 0.131 | |
5 | 65 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.37 | 0.155 | |
5 | 46 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.37 | 0.207 | |
7 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.40 | 0.198 | |
8 | 30 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 1 | 07.42 | 0.188 | |
9 | 9 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.45 | 0.143 | |
10 | 21 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 07.60 | 0.212 | |
11 | 20 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 07.61 | 0.205 | |
12 | 61 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.65 | 0.164 | |
13 | 44 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.66 | 0.239 | |
14 | 51 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.69 | 0.240 | |
15 | 82 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 1 | 07.72 | 0.250 | |
16 | 115 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.77 | 0.187 |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.19 | 0.176 | ||||||||||||
2 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.22 | 0.196 | ||||||||||||
3 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 8 | 07.44 | 0.217 | ||||||||||||
4 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.51 | 0.256 | ||||||||||||
5 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.54 | 0.203 | ||||||||||||
6 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.55 | 0.302 | ||||||||||||
7 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 7 | 07.56 | 0.204 | ||||||||||||
8 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 07.65 | 0.244 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 3 | 07.48 | 0.191 | ||||||||||||
2 | 24 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 4 | 07.53 | 0.173 | ||||||||||||
3 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 07.59 | 0.139 | ||||||||||||
4 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 07.62 | 0.220 | ||||||||||||
5 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 07.68 | 0.156 | ||||||||||||
6 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.74 | 0.139 | ||||||||||||
7 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.78 | 0.186 | ||||||||||||
8 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 07.79 | 0.528 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.19 | 0.176 | |
2 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.22 | 0.196 | |
3 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 8 | 07.44 | 0.217 | |
4 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 3 | 07.48 | 0.191 | |
5 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.51 | 0.256 | |
6 | 24 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 4 | 07.53 | 0.173 | |
7 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.54 | 0.203 | |
8 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.55 | 0.302 | |
9 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 7 | 07.56 | 0.204 | |
10 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 07.59 | 0.139 | |
11 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 07.62 | 0.220 | |
12 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 07.65 | 0.244 | |
13 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 07.68 | 0.156 | |
14 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.74 | 0.139 | |
15 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.78 | 0.186 | |
16 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 07.79 | 0.528 |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | 07.37 | |||||||||||||
2 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.49 | |||||||||||||
3 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 07.51 | |||||||||||||
4 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 07.52 | |||||||||||||
5 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.62 | |||||||||||||
6 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 07.69 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.67 | |||||||||||||
2 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 3 | 07.70 | |||||||||||||
3 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.75 | |||||||||||||
4 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 07.80 | |||||||||||||
5 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.86 | |||||||||||||
6 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 07.89 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.88 | |||||||||||||
2 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.92 | |||||||||||||
3 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 07.93 | |||||||||||||
4 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 07.97 | |||||||||||||
5 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.98 | |||||||||||||
6 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 08.10 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | 07.37 | ||
2 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.49 | ||
3 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 07.51 | ||
4 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 07.52 | ||
5 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.62 | ||
6 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.67 | ||
7 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 07.69 | ||
8 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 3 | 07.70 | ||
9 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.75 | ||
10 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 07.80 | ||
11 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.86 | ||
12 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.88 | ||
13 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 07.89 | ||
14 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.92 | ||
15 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 07.93 | ||
16 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 07.97 | ||
17 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.98 | ||
18 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 08.10 |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.47 | |||||||||||||||||
2 | 62 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:27.74 | |||||||||||||||||
3 | 123 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:33.01 | |||||||||||||||||
4 | 53 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:36.99 | |||||||||||||||||
5 | 17 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 5 | 2:40.74 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:22.77 | |||||||||||||||||
2 | 124 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:23.05 | |||||||||||||||||
3 | 127 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:26.88 | |||||||||||||||||
4 | 125 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:29.21 | |||||||||||||||||
5 | 54 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:29.85 | |||||||||||||||||
MS | 129 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:22.77 | ||
2 | 124 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:23.05 | ||
3 | 57 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:23.47 | ||
4 | 127 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:26.88 | ||
5 | 62 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:27.74 | ||
6 | 125 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:29.21 | ||
7 | 54 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:29.85 | ||
8 | 123 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:33.01 | ||
9 | 53 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:36.99 | ||
10 | 17 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 5 | 2:40.74 | ||
129 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 4 | DNS |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 2:30.13 | |||||||||||||||||
2 | 117 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 2:40.06 | |||||||||||||||||
3 | 55 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:40.45 | |||||||||||||||||
4 | 67 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 2:40.87 | |||||||||||||||||
5 | 16 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:41.10 | |||||||||||||||||
6 | 29 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:43.61 | |||||||||||||||||
7 | 71 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:45.48 | |||||||||||||||||
69 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNF | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 2 | 2:26.27 | |||||||||||||||||
2 | 52 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:26.36 | |||||||||||||||||
3 | 133 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:27.80 | |||||||||||||||||
4 | 18 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 4 | 2:28.01 | |||||||||||||||||
5 | 37 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:30.06 | |||||||||||||||||
6 | 80 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 2:31.08 | |||||||||||||||||
7 | 95 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:38.37 | |||||||||||||||||
8 | 36 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:47.92 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 2 | 2:26.27 | ||
2 | 52 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:26.36 | ||
3 | 133 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:27.80 | ||
4 | 18 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 4 | 2:28.01 | ||
5 | 37 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:30.06 | ||
6 | 83 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 2:30.13 | ||
7 | 80 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 2:31.08 | ||
8 | 95 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:38.37 | ||
9 | 117 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 2:40.06 | ||
10 | 55 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:40.45 | ||
11 | 67 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 2:40.87 | ||
12 | 16 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 5 | 2:41.10 | ||
13 | 29 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:43.61 | ||
14 | 71 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:45.48 | ||
15 | 36 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:47.92 | ||
69 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNF |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:19.88 | |||||||||||||||||
2 | 116 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:25.20 | |||||||||||||||||
3 | 34 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 6 | 2:26.62 | |||||||||||||||||
4 | 66 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:33.92 | |||||||||||||||||
5 | 8 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 2:38.13 | |||||||||||||||||
6 | 94 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:51.36 | |||||||||||||||||
35 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:21.99 | |||||||||||||||||
2 | 63 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 2:24.97 | |||||||||||||||||
3 | 105 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:30.51 | |||||||||||||||||
4 | 22 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3 | 2:32.60 | |||||||||||||||||
5 | 68 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:39.28 | |||||||||||||||||
6 | 93 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:42.82 | |||||||||||||||||
7 | 88 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:44.14 | |||||||||||||||||
8 | 103 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:48.46 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:19.88 | ||
2 | 96 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:21.99 | ||
3 | 63 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 2:24.97 | ||
4 | 116 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:25.20 | ||
5 | 34 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 6 | 2:26.62 | ||
6 | 105 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:30.51 | ||
7 | 22 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3 | 2:32.60 | ||
8 | 66 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:33.92 | ||
9 | 8 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 2:38.13 | ||
10 | 68 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:39.28 | ||
11 | 93 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:42.82 | ||
12 | 88 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:44.14 | ||
13 | 103 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:48.46 | ||
14 | 94 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:51.36 | ||
35 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:24.70 | |||||||||||||
2 | 104 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:29.28 | |||||||||||||
3 | 85 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 2:32.37 | |||||||||||||
4 | 77 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:36.20 | |||||||||||||
5 | 119 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:45.76 | |||||||||||||
6 | 33 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 4 | 2:46.28 | |||||||||||||
7 | 86 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:48.72 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:29.74 | |||||||||||||||||
2 | 28 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:31.82 | |||||||||||||||||
3 | 111 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 2:32.43 | |||||||||||||||||
4 | 42 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 2:35.99 | |||||||||||||||||
5 | 32 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 5 | 2:38.10 | |||||||||||||||||
6 | 56 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:47.55 | |||||||||||||||||
7 | 26 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:49.78 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:35.52 | |||||||||||||||||
2 | 118 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 2:36.21 | |||||||||||||||||
3 | 90 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 2:39.51 | |||||||||||||||||
4 | 112 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:41.43 | |||||||||||||||||
5 | 59 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:41.45 | |||||||||||||||||
6 | 25 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:48.06 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:24.70 | ||
2 | 104 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:29.28 | ||
3 | 58 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:29.74 | ||
4 | 28 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:31.82 | ||
5 | 85 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 2:32.37 | ||
6 | 111 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 2:32.43 | ||
7 | 97 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:35.52 | ||
8 | 42 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 2:35.99 | ||
9 | 77 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:36.20 | ||
10 | 118 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 2:36.21 | ||
11 | 32 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 5 | 2:38.10 | ||
12 | 90 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 2:39.51 | ||
13 | 112 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:41.43 | ||
14 | 59 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:41.45 | ||
15 | 119 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:45.76 | ||
16 | 33 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 4 | 2:46.28 | ||
17 | 56 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:47.55 | ||
18 | 25 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:48.06 | ||
19 | 86 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:48.72 | ||
20 | 26 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:49.78 |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 10.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 11 | 2:39.72 | |||||||||||||||||||||
2 | 132 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 13 | 2:44.04 | |||||||||||||||||||||
3 | 76 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:47.48 | |||||||||||||||||||||
4 | 72 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:47.60 | |||||||||||||||||||||
5 | 74 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:49.88 | |||||||||||||||||||||
6 | 11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 4 | 2:54.42 | |||||||||||||||||||||
7 | 7 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 2:54.63 | |||||||||||||||||||||
8 | 41 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:55.03 | |||||||||||||||||||||
9 | 128 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:58.75 | |||||||||||||||||||||
10 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 10 | 2:59.49 | |||||||||||||||||||||
11 | 84 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 9 | 2:59.71 | |||||||||||||||||||||
12 | 107 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 3:03.89 | |||||||||||||||||||||
13 | 109 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 12 | 3:03.94 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Junioři (Běh)
Běh (ne, 10.2.2019 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 10 | 2:42.86 | |||||||||||||||||||||
2 | 10 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 1 | 2:43.34 | |||||||||||||||||||||
3 | 46 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:43.44 | |||||||||||||||||||||
4 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 2:47.01 | |||||||||||||||||||||
5 | 61 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:49.49 | |||||||||||||||||||||
6 | 65 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:50.65 | |||||||||||||||||||||
7 | 21 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11 | 2:57.05 | |||||||||||||||||||||
8 | 51 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:59.70 | |||||||||||||||||||||
9 | 64 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 3:02.60 | |||||||||||||||||||||
10 | 108 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 12 | 3:08.22 | |||||||||||||||||||||
11 | 44 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 9 | 3:08.63 | |||||||||||||||||||||
12 | 9 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 3:19.11 | |||||||||||||||||||||
113 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13 | DNS | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:50.42 | |||||||||||||
2 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:57.85 | |||||||||||||
3 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 2:59.77 | |||||||||||||
4 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 1 | 2:59.83 | |||||||||||||
5 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 4 | 3:12.50 | |||||||||||||
6 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:20.97 | |||||||||||||
7 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 6 | 3:22.88 | |||||||||||||
8 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:23.61 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:49.33 | |||||||||||||||||||||
2 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:50.06 | |||||||||||||||||||||
3 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:51.10 | |||||||||||||||||||||
4 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 7 | 2:55.18 | |||||||||||||||||||||
5 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 4 | 2:58.53 | |||||||||||||||||||||
6 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 3:02.45 | |||||||||||||||||||||
7 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 3:04.76 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:49.33 | ||
2 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:50.06 | ||
3 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:50.42 | ||
4 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 2:51.10 | ||
5 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 7 | 2:55.18 | ||
6 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:57.85 | ||
7 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 4 | 2:58.53 | ||
8 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 2:59.77 | ||
9 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 1 | 2:59.83 | ||
10 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 3:02.45 | ||
11 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 3:04.76 | ||
12 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 4 | 3:12.50 | ||
13 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 3:20.97 | ||
14 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 6 | 3:22.88 | ||
15 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:23.61 |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 8 | 2:56.44 | |||||||||||||||||
2 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 3:02.15 | |||||||||||||||||
3 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 3:02.59 | |||||||||||||||||
4 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 3:07.02 | |||||||||||||||||
5 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 3:07.80 | |||||||||||||||||
6 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 3:08.22 | |||||||||||||||||
7 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:17.01 | |||||||||||||||||
8 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 7 | 3:25.05 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:53.91 | |||||||||||||||||||||
2 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 3:02.96 | |||||||||||||||||||||
3 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 3:06.42 | |||||||||||||||||||||
4 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 3:14.06 | |||||||||||||||||||||
5 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:19.30 | |||||||||||||||||||||
6 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 8 | 3:22.25 | |||||||||||||||||||||
7 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 10 | 3:22.35 | |||||||||||||||||||||
8 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 9 | 3:22.52 | |||||||||||||||||||||
9 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:28.46 | |||||||||||||||||||||
10 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:31.01 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:53.91 | ||
2 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 8 | 2:56.44 | ||
3 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 3:02.15 | ||
4 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 3:02.59 | ||
5 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 3:02.96 | ||
6 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 3:06.42 | ||
7 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 3:07.02 | ||
8 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 3:07.80 | ||
9 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 3:08.22 | ||
10 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 3:14.06 | ||
11 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:17.01 | ||
12 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:19.30 | ||
13 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 8 | 3:22.25 | ||
14 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 10 | 3:22.35 | ||
15 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 9 | 3:22.52 | ||
16 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 7 | 3:25.05 | ||
17 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:28.46 | ||
18 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:31.01 |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.95 | 0.171 | ||||||||||||
2 | 76 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.95 | 0.193 | ||||||||||||
3 | 74 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.13 | 0.164 | ||||||||||||
4 | 107 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.33 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 08.34 | 0.182 | ||||||||||||
6 | 128 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 08.34 | 0.195 | ||||||||||||
7 | 49 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.58 | 0.206 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.57 | 0.196 | ||||||||||||
2 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.74 | 0.195 | ||||||||||||
3 | 7 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 08.76 | 0.175 | ||||||||||||
4 | 132 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.91 | 0.189 | ||||||||||||
5 | 84 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 08.96 | 0.183 | ||||||||||||
6 | 109 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.09 | 0.195 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.95 | 0.171 | |
2 | 76 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.95 | 0.193 | |
3 | 74 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.13 | 0.164 | |
4 | 107 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.33 | 0.198 | |
5 | 11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 6 | 08.34 | 0.182 | |
6 | 128 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 08.34 | 0.195 | |
7 | 41 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.57 | 0.196 | |
8 | 49 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.58 | 0.206 | |
9 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.74 | 0.195 | |
10 | 7 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 08.76 | 0.175 | |
11 | 132 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.91 | 0.189 | |
12 | 84 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 08.96 | 0.183 | |
13 | 109 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.09 | 0.195 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 07.96 | 0.188 | ||||||||||||
2 | 46 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.25 | 0.162 | ||||||||||||
3 | 65 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.44 | 0.172 | ||||||||||||
4 | 10 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 08.49 | 0.161 | ||||||||||||
5 | 113 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.58 | 0.190 | ||||||||||||
6 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 08.71 | 0.233 | ||||||||||||
7 | 44 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.00 | 0.205 | ||||||||||||
20 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.92 | 0.200 | ||||||||||||
2 | 21 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.98 | 0.183 | ||||||||||||
3 | 64 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.06 | 0.159 | ||||||||||||
4 | 82 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 2 | 09.09 | 0.205 | ||||||||||||
5 | 61 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.15 | 0.184 | ||||||||||||
6 | 9 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.28 | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 07.96 | 0.188 | |
2 | 46 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.25 | 0.162 | |
3 | 65 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.44 | 0.172 | |
4 | 10 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 08.49 | 0.161 | |
5 | 113 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.58 | 0.190 | |
6 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 08.71 | 0.233 | |
7 | 51 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.92 | 0.200 | |
8 | 21 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.98 | 0.183 | |
9 | 44 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.00 | 0.205 | |
10 | 64 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.06 | 0.159 | |
11 | 82 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 2 | 09.09 | 0.205 | |
12 | 61 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.15 | 0.184 | |
13 | 9 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.28 | 0.182 | |
20 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | DNS |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.24 | 0.169 | ||||||||||||
2 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 08.26 | 0.169 | ||||||||||||
3 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.38 | 0.169 | ||||||||||||
4 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 08.52 | 0.200 | ||||||||||||
5 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 08.68 | 0.138 | ||||||||||||
6 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.71 | 0.190 | ||||||||||||
7 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.84 | 0.204 | ||||||||||||
8 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.91 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.71 | 0.401 | ||||||||||||
2 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.73 | 0.146 | ||||||||||||
3 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 09.06 | 0.173 | ||||||||||||
4 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 2 | 09.10 | 0.222 | ||||||||||||
5 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 1 | 09.24 | 0.220 | ||||||||||||
6 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 09.36 | 0.359 | ||||||||||||
7 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 10.20 | 0.165 | ||||||||||||
24 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.24 | 0.169 | |
2 | 5 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 08.26 | 0.169 | |
3 | 50 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.38 | 0.169 | |
4 | 15 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 08.52 | 0.200 | |
5 | 130 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 08.68 | 0.138 | |
6 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.71 | 0.190 | |
7 | 102 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.71 | 0.401 | |
8 | 13 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.73 | 0.146 | |
9 | 40 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.84 | 0.204 | |
10 | 4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 08.91 | 0.194 | |
11 | 6 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 09.06 | 0.173 | |
12 | 14 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 2 | 09.10 | 0.222 | |
13 | 31 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 1 | 09.24 | 0.220 | |
14 | 131 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 7 | 09.36 | 0.359 | |
15 | 60 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 10.20 | 0.165 | |
24 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 5 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.36 | |||||||||||||
2 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.47 | |||||||||||||
3 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.61 | |||||||||||||
4 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 08.65 | |||||||||||||
5 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.67 | |||||||||||||
6 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.89 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 08.79 | |||||||||||||
2 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.90 | |||||||||||||
3 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.99 | |||||||||||||
4 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 09.22 | |||||||||||||
5 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.43 | |||||||||||||
6 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 6 | 10.11 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.04 | |||||||||||||
2 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.09 | |||||||||||||
3 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.25 | |||||||||||||
4 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.36 | |||||||||||||
5 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.41 | |||||||||||||
6 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.42 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.36 | ||
2 | 23 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.47 | ||
3 | 38 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.61 | ||
4 | 79 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 08.65 | ||
5 | 39 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.67 | ||
6 | 3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 08.79 | ||
7 | 78 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.89 | ||
8 | 45 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.90 | ||
9 | 120 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.99 | ||
10 | 121 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.04 | ||
11 | 114 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.09 | ||
12 | 89 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 09.22 | ||
13 | 106 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.25 | ||
14 | 91 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.36 | ||
15 | 48 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.41 | ||
16 | 98 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.42 | ||
17 | 99 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.43 | ||
18 | 81 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 6 | 10.11 |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.39 | 0.151 | ||||||||||||
MS | 129 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 5 | 08.66 | 0.184 | ||||||||||||
3 | 126 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 08.67 | 0.204 | ||||||||||||
4 | 125 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.73 | 0.158 | ||||||||||||
5 | 127 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.81 | 0.199 | ||||||||||||
6 | 53 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.91 | 0.160 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.94 | 0.171 | ||||||||||||
2 | 62 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.14 | 0.187 | ||||||||||||
3 | 123 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 09.16 | 0.215 | ||||||||||||
4 | 17 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 6 | 09.67 | 0.164 | ||||||||||||
5 | 57 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.96 | 0.375 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.39 | 0.151 | |
2 | 129 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | 5 | 08.66 | 0.184 | |
3 | 126 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 08.67 | 0.204 | |
4 | 125 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.73 | 0.158 | |
5 | 127 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.81 | 0.199 | |
6 | 53 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.91 | 0.160 | |
7 | 54 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.94 | 0.171 | |
8 | 62 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.14 | 0.187 | |
9 | 123 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 09.16 | 0.215 | |
10 | 17 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 6 | 09.67 | 0.164 | |
11 | 57 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.96 | 0.375 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.63 | 0.174 | ||||||||||||
2 | 18 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.66 | 0.199 | ||||||||||||
3 | 19 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | 08.73 | 0.218 | ||||||||||||
4 | 36 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.89 | 0.239 | ||||||||||||
5 | 69 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.91 | 0.197 | ||||||||||||
6 | 29 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.07 | 0.190 | ||||||||||||
7 | 71 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 09.25 | 0.204 | ||||||||||||
8 | 16 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 7 | 09.46 | 0.149 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 117 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 09.21 | 0.210 | ||||||||||||
2 | 37 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.30 | 0.233 | ||||||||||||
3 | 55 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.31 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 95 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.32 | 0.187 | ||||||||||||
5 | 52 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.48 | 0.215 | ||||||||||||
6 | 83 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 09.56 | 0.408 | ||||||||||||
7 | 67 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 09.64 | 0.594 | ||||||||||||
8 | 80 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 09.77 | 0.206 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.63 | 0.174 | |
2 | 18 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.66 | 0.199 | |
3 | 19 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | 08.73 | 0.218 | |
4 | 36 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.89 | 0.239 | |
5 | 69 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.91 | 0.197 | |
6 | 29 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.07 | 0.190 | |
7 | 117 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 09.21 | 0.210 | |
8 | 71 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 09.25 | 0.204 | |
9 | 37 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.30 | 0.233 | |
10 | 55 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.31 | 0.207 | |
11 | 95 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.32 | 0.187 | |
12 | 16 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 7 | 09.46 | 0.149 | |
13 | 52 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.48 | 0.215 | |
14 | 83 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 09.56 | 0.408 | |
15 | 67 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 09.64 | 0.594 | |
16 | 80 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1 | 09.77 | 0.206 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 09.00 | |||||||||||||
2 | 118 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.05 | |||||||||||||
3 | 26 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.22 | |||||||||||||
4 | 112 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 09.24 | |||||||||||||
5 | 25 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.26 | |||||||||||||
6 | 32 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 6 | 09.27 | |||||||||||||
7 | 77 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 09.48 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.11 | |||||||||||||
2 | 59 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.40 | |||||||||||||
3 | 111 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 09.41 | |||||||||||||
4 | 104 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.56 | |||||||||||||
5 | 28 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.59 | |||||||||||||
6 | 42 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.85 | |||||||||||||
7 | 33 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 7 | 09.91 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | |||||||||||||
2 | 58 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.73 | |||||||||||||
3 | 56 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.87 | |||||||||||||
4 | 85 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.14 | |||||||||||||
5 | 86 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.64 | |||||||||||||
6 | 87 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 11.69 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 90 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 09.00 | ||
2 | 118 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.05 | ||
3 | 97 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09.11 | ||
4 | 26 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.22 | ||
5 | 112 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 09.24 | ||
6 | 25 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.26 | ||
7 | 32 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 6 | 09.27 | ||
8 | 59 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.40 | ||
9 | 111 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 09.41 | ||
10 | 119 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | ||
11 | 77 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 09.48 | ||
12 | 104 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.56 | ||
13 | 28 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.59 | ||
14 | 58 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.73 | ||
15 | 42 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 09.85 | ||
16 | 56 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.87 | ||
17 | 33 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 7 | 09.91 | ||
18 | 85 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.14 | ||
19 | 86 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.64 | ||
20 | 87 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 11.69 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.49 | 0.150 | ||||||||||||
2 | 105 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.65 | 0.254 | ||||||||||||
3 | 22 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 6 | 08.65 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 103 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.80 | 0.307 | ||||||||||||
5 | 68 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 08.85 | 0.203 | ||||||||||||
6 | 35 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.14 | 0.144 | ||||||||||||
7 | 63 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09.29 | 0.165 | ||||||||||||
8 | 116 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.84 | 0.346 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.14 | 0.188 | ||||||||||||
2 | 122 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.27 | 0.216 | ||||||||||||
3 | 93 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.32 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 94 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.33 | 0.396 | ||||||||||||
5 | 8 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.48 | 0.185 | ||||||||||||
6 | 66 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.60 | 0.189 | ||||||||||||
7 | 34 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 6 | 09.75 | 0.289 | ||||||||||||
27 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | DNF | 0.368 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 08.49 | 0.150 | |
2 | 105 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.65 | 0.254 | |
3 | 22 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 6 | 08.65 | 0.207 | |
4 | 103 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.80 | 0.307 | |
5 | 68 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 08.85 | 0.203 | |
6 | 88 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.14 | 0.188 | |
7 | 35 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.14 | 0.144 | |
8 | 122 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.27 | 0.216 | |
9 | 63 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09.29 | 0.165 | |
10 | 93 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.32 | 0.207 | |
11 | 94 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.33 | 0.396 | |
12 | 8 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.48 | 0.185 | |
13 | 66 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.60 | 0.189 | |
14 | 34 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 6 | 09.75 | 0.289 | |
15 | 116 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.84 | 0.346 | |
27 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | DNF | 0.368 |
Skok vysoký - Muži
Muži A (so, 9.2.2019 - 17:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.771.801.831.861.891.921.951.982.012.04 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 8 | 2.01 | ----O-XOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 7 | 2.01 | ----OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 4 | 1.98 | --O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 2 | 1.89 | -OOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 6 | 1.86 | --OOXXX | ||||||||||||||
6 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 5 | 1.86 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži B (so, 9.2.2019 - 17:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 7 | 1.95 | -----O-O-O-XOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 5 | 1.89 | ---OOOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6 | 1.83 | -----O-OOXXX | ||||||||||||||
4 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 4 | 1.83 | --OOOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 3 | 1.74 | -OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | 1.71 | OOOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 1.65 | XOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
Junioři A (so, 9.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 11 | 1.92 | --------O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 8 | 1.89 | ---XOOOOXXOXXOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 10 | 1.89 | -------O-XOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 9 | 1.86 | ----O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 7 | 1.77 | --OXOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 3 | 1.77 | -OOO-OXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 1.77 | -OOO-OXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1 | 1.74 | --OOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 6 | 1.71 | --XOXOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4 | 1.68 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Junioři B (so, 9.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4 | 1.80 | OOOOOOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 5 | 1.71 | -O-XOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 3 | 1.68 | O-OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 1.59 | -OOXXX | ||||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
Dorostenci A (so, 9.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 1.86 | ---O-XOXOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 1.80 | -OOOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6 | 1.77 | -----OOXXX | ||||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1 | 1.74 | OO-OOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 2 | 1.71 | --XO-XXOXXX | ||||||||||||||
5 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 1.71 | --XO-XXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci B (so, 9.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 9 | 1.71 | ---O-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 10 | 1.71 | --O-OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 7 | 1.68 | --OOXOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 6 | 1.62 | ----XOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 1.59 | -OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 4 | 1.56 | OXXOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 3 | 1.53 | XOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 8 | 1.50 | -O--XXX | ||||||||||||||
9 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 1 | 1.50 | XOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 2 | 1.47 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
Žáci A (pá, 8.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 8 | 1.80 | --------OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 7 | 1.80 | --O-O--OXXOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 1.77 | -----O-OOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 3 | 1.77 | --O-O-OOXXOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4 | 1.71 | ---O--OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 5 | 1.71 | ---O--OOXXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 1 | 1.68 | O-OO-OXOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 2 | 1.56 | OXXOXOOXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Žáci B (pá, 8.2.2019 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 9 | 1.71 | -O-OO-OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 4 | 1.68 | XOOOOOOOOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 1.56 | XOOOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 6 | 1.56 | -OOXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 1 | 1.53 | OOOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 8 | 1.53 | XOOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 1.50 | OOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 10 | 1.50 | XOXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 2 | 1.41 | XOXXX | ||||||||||||||
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 9.2.2019 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 11 | 1.77 | ------OOXXOOOXXX | ||||||||||||||
MS |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 10 | 1.71 | ----OOOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 9 | 1.71 | ---OXOOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 8 | 1.68 | --OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 7 | 1.68 | --OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 4 | 1.65 | OOOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | 1.62 | -OXOOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 3 | 1.53 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 1.53 | XOXOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 1.50 | XOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 5 | 1.47 | OXXX | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
Juniorky A (so, 9.2.2019 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 2 | 1.74 | ---O-XOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 1.71 | -----OOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 1 | 1.65 | ---OOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Juniorky B (so, 9.2.2019 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 9 | 1.65 | OOOXOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 1.65 | -OOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 11 | 1.62 | -OOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 2 | 1.59 | OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 12 | 1.59 | OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 5 | 1.59 | OOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 1.56 | -OXXOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 7 | 1.53 | OOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 6 | 1.53 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 4 | 1.53 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 1.50 | OOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1 | 1.47 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 8 | 1.44 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(pá, 8.2.2019 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 16 | 1.68 | ----O-O-OOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 11 | 1.65 | --OOOOOXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 14 | 1.62 | ---OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 1.56 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 9 | 1.56 | --OOOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 10 | 1.56 | --OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 12 | 1.56 | OOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3 | 1.56 | OOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 1.56 | OO-OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 7 | 1.53 | OOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 15 | 1.50 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 6 | 1.47 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 2 | 1.47 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | 1.44 | OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 4 | 1.41 | OXOXXX | ||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
Žákyně A (pá, 8.2.2019 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 14 | 1.59 | OOXOOXOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 1.53 | O-OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 10 | 1.50 | O-O-XOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 13 | 1.50 | XOOOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 9 | 1.50 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 8 | 1.47 | OXXOOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 12 | 1.47 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 1.47 | XXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 11 | 1.44 | |||||||||||||||
15 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4 | 1.41 | |||||||||||||||
16 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 7 | 1.38 | |||||||||||||||
17 |
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 2 | 1.35 | |||||||||||||||
18 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 1.32 | |||||||||||||||
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Žákyně B (pá, 8.2.2019 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 5 | 1.65 | ----OOOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 1 | 1.59 | -OOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 3 | 1.56 | --OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 4 | 1.53 | OOOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 1.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Muži
Muži A (ne, 10.2.2019 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.055.155.255.35 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 8 | 5.05 | -------O-OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 5 | 4.95 | ------O-XXO--O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 4 | 4.75 | -----O-OXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 6 | 4.65 | -------OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 2 | 4.55 | --O-O-OXXO-XXX | ||||||||||||||
6= |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3 | 4.45 | ------O-XXX | ||||||||||||||
6= |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 7 | 4.45 | ------O-XXX | ||||||||||||||
8 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 1 | 4.15 | XOOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Muži B (ne, 10.2.2019 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 3 | 3.95 | ---O-O-OXOX | ||||||||||||||
2 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 3.85 | ---OXOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 2 | 3.75 | --OXXOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 1 | 3.65 | --OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 5 | 3.65 | --XOOOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
Junioři A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 4.35 | ---------OOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4 | 4.15 | ----XO-OOXXOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 3 | 3.95 | ---O-OOOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 3.75 | ---XOOXOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | 3.75 | ---XOOXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Junioři B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 6 | 3.75 | -OXOOOOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 7 | 3.45 | XOXOXOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 2 | 3.35 | -O-OOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 3.15 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 8 | 3.05 | --XOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 3 | 2.95 | OOXXX | ||||||||||||||
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | 4.35 | --------O-XXOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 4.15 | -----OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 2 | 4.05 | -OOOXOOXOOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | 4.05 | -XXOOXOOOXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 7 | 4.05 | -------O-XXO-XXX | ||||||||||||||
6 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 3 | 3.85 | --OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 4 | 3.55 | --OOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Dorostenci B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | 3.45 | -OXO-OXOXOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 8 | 3.35 | ---XXO-XXOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4 | 3.25 | OOOOXOXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 3.25 | ----OXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 6 | 3.05 | OOXXOOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 2.95 | --XXOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 2 | 2.95 | XOOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 3 | 2.75 | OOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(so, 9.2.2019 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 18 | 3.95 | ------------OOXOOOXXO | ||||||||||||||
2 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 17 | 3.55 | ------O-XOXOXOXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 16 | 3.35 | ----O--OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 3 | 2.95 | OOOOOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 7 | 2.95 | XO-O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 15 | 2.95 | -OOOOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 12 | 2.95 | --O-XOXOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 14 | 2.95 | XO-XOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 4 | 2.85 | -OOOOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 13 | 2.75 | OOXOOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 8 | 2.75 | XOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 11 | 2.65 | OOOOOXXX | ||||||||||||||
13 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 1 | 2.55 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 9 | 2.45 | OOOXXX | ||||||||||||||
15= |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2 | 2.45 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
15= |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 10 | 2.45 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 5 | 2.25 | XOXXX | ||||||||||||||
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 9.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 14 | 7.50 | 7.50 | - | - | 7.50 | |||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 15 | 7.39 | 7.39 | 6.94 | X | 7.39 | |||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 12 | 7.13 | X | 7.13 | 7.06 | 7.13 | |||||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 11 | 7.12 | 7.12 | 6.92 | X | 7.12 | |||||||||||
5 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 13 | 7.04 | X | X | 7.04 | 7.04 | |||||||||||
6 |
Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 10 | 6.76 | 6.76 | X | X | 6.76 | |||||||||||
7 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 9 | 6.73 | 6.71 | 6.73 | - | 6.73 | |||||||||||
8 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 6 | 6.60 | 6.60 | 6.28 | 6.54 | 6.60 | |||||||||||
9 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 5 | 6.47 | 6.30 | 6.36 | 6.47 | 6.47 | |||||||||||
10 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | 6.45 | 6.45 | X | X | 6.45 | |||||||||||
11 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 8 | 6.40 | X | 6.40 | X | 6.40 | |||||||||||
12 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 4 | 6.34 | 6.03 | X | 6.34 | 6.34 | |||||||||||
13 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s. |
98 | 3 | 6.15 | 6.15 | 5.20 | - | 6.15 | |||||||||||
14 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 6.09 | 5.88 | 5.90 | 6.09 | 6.09 | |||||||||||
15 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 2 | 5.99 | 5.99 | X | 5.98 | 5.99 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 9.2.2019 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 16 | 7.13 | X | 7.13 | X | 7.13 | |||||||||||
2 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 13 | 6.95 | X | X | 6.95 | 6.95 | |||||||||||
3 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 15 | 6.91 | 6.76 | 6.88 | 6.91 | 6.91 | |||||||||||
4 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 10 | 6.63 | 6.63 | - | - | 6.63 | |||||||||||
5 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 11 | 6.36 | 6.27 | 6.32 | 6.36 | 6.36 | |||||||||||
6 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 6.26 | X | 6.26 | 6.11 | 6.26 | |||||||||||
7 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 14 | 6.18 | 6.18 | X | X | 6.18 | |||||||||||
8 |
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 6 | 6.17 | X | 6.10 | 6.17 | 6.17 | |||||||||||
9 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 8 | 6.16 | 5.88 | 6.16 | 5.78 | 6.16 | |||||||||||
10 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 12 | 6.09 | 6.07 | 6.09 | X | 6.09 | |||||||||||
11 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5 | 5.99 | 5.49 | 5.81 | 5.99 | 5.99 | |||||||||||
12 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4 | 5.85 | X | 5.85 | 5.50 | 5.85 | |||||||||||
13 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 3 | 5.80 | 5.80 | 5.47 | 5.14 | 5.80 | |||||||||||
14 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 5.54 | 5.49 | 5.31 | 5.54 | 5.54 | |||||||||||
15 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 5.42 | 5.42 | X | 5.16 | 5.42 | |||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 9.2.2019 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 16 | 6.78 | X | 6.67 | 6.78 | 6.78 | |||||||||||
2 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 15 | 6.68 | 6.59 | 6.34 | 6.68 | 6.68 | |||||||||||
3 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 6.54 | 6.47 | 6.54 | 6.43 | 6.54 | |||||||||||
4 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 11 | 6.31 | 5.84 | 6.24 | 6.31 | 6.31 | |||||||||||
5 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 13 | 6.29 | 6.18 | X | 6.29 | 6.29 | |||||||||||
6 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 7 | 6.26 | 5.75 | 6.14 | 6.26 | 6.26 | |||||||||||
7 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 12 | 6.19 | 4.17 | X | 6.19 | 6.19 | |||||||||||
8 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 14 | 6.18 | X | 6.18 | 6.10 | 6.18 | |||||||||||
9 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 8 | 6.06 | 5.71 | X | 6.06 | 6.06 | |||||||||||
10 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 5 | 6.05 | 5.90 | 6.05 | 5.84 | 6.05 | |||||||||||
11 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 4 | 6.03 | 6.03 | 5.90 | 4.18 | 6.03 | |||||||||||
12 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | 5.78 | X | 5.78 | 5.76 | 5.78 | |||||||||||
13 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 9 | 5.73 | X | 5.73 | 5.66 | 5.73 | |||||||||||
14 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 6 | 5.68 | 5.36 | 5.68 | 5.55 | 5.68 | |||||||||||
15 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 5.51 | 4.90 | 5.49 | 5.51 | 5.51 | |||||||||||
16 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 5.51 | X | X | 5.51 | 5.51 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(pá, 8.2.2019 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 17 | 6.14 | X | 6.14 | 5.86 | 6.14 | |||||||||||
2 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 18 | 6.10 | 6.10 | X | X | 6.10 | |||||||||||
3 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 5.97 | 5.97 | 5.78 | X | 5.97 | |||||||||||
4 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 14 | 5.85 | 5.77 | 5.85 | 5.85 | 5.85 | |||||||||||
5 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 10 | 5.76 | 5.35 | 5.76 | 5.39 | 5.76 | |||||||||||
6 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 12 | 5.71 | 5.34 | 5.71 | 5.42 | 5.71 | |||||||||||
7 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11 | 5.67 | 5.59 | 5.67 | 5.66 | 5.67 | |||||||||||
8 |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 7 | 5.64 | 5.64 | X | 5.58 | 5.64 | |||||||||||
9 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 9 | 5.55 | 5.32 | 5.29 | 5.55 | 5.55 | |||||||||||
10 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 4 | 5.51 | 5.51 | 5.37 | 5.42 | 5.51 | |||||||||||
11 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 5.49 | 5.49 | 5.25 | 5.38 | 5.49 | |||||||||||
12 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 6 | 5.48 | 5.28 | 5.48 | 5.23 | 5.48 | |||||||||||
13 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 5 | 5.34 | X | 5.17 | 5.34 | 5.34 | |||||||||||
14 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 8 | 5.29 | X | X | 5.29 | 5.29 | |||||||||||
15 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 5.23 | 4.89 | 5.23 | 5.23 | 5.23 | |||||||||||
16 |
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 3 | 5.15 | 5.15 | X | X | 5.15 | |||||||||||
17 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 1 | 4.35 | X | X | 4.35 | 4.35 | |||||||||||
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 9.2.2019 - 16:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 11 | 6.23 | 4.83 | 6.11 | 6.23 | 6.23 | |||||||||||
2 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 10 | 6.18 | X | X | 6.18 | 6.18 | |||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 9 | 6.09 | X | 6.09 | X | 6.09 | |||||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 8 | 6.03 | 5.99 | 6.03 | 5.99 | 6.03 | |||||||||||
5 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 7 | 5.79 | X | 5.79 | 5.64 | 5.79 | |||||||||||
6 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | 5.75 | 5.50 | 5.75 | 5.71 | 5.75 | |||||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | 5.62 | X | 4.26 | 5.62 | 5.62 | |||||||||||
8 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4 | 5.21 | X | 5.21 | 5.20 | 5.21 | |||||||||||
9 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 3 | 5.18 | 5.05 | 5.18 | X | 5.18 | |||||||||||
10 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 4.92 | X | 4.92 | 4.75 | 4.92 | |||||||||||
11 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 4.66 | 4.66 | X | X | 4.66 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 9.2.2019 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 16 | 6.02 | 5.80 | 5.82 | 6.02 | 6.02 | |||||||||||
2 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 15 | 5.85 | X | 5.81 | 5.85 | 5.85 | |||||||||||
3 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 12 | 5.50 | 5.23 | 5.49 | 5.50 | 5.50 | |||||||||||
4 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 14 | 5.45 | 5.44 | 5.45 | X | 5.45 | |||||||||||
5 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 5.25 | 5.25 | 5.17 | 5.07 | 5.25 | |||||||||||
6 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 5 | 5.25 | 5.02 | 4.97 | 5.25 | 5.25 | |||||||||||
7 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 3 | 5.22 | 5.09 | 5.12 | 5.22 | 5.22 | |||||||||||
8 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 13 | 5.18 | 5.05 | 5.18 | 5.18 | 5.18 | |||||||||||
9 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 11 | 5.17 | 5.17 | X | X | 5.17 | |||||||||||
10 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 5.16 | 4.77 | 5.14 | 5.16 | 5.16 | |||||||||||
11 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 5.13 | 5.01 | 5.13 | X | 5.13 | |||||||||||
12 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 5.07 | 4.91 | 5.07 | 4.95 | 5.07 | |||||||||||
13 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 2 | 5.05 | 5.05 | 4.78 | 4.89 | 5.05 | |||||||||||
14 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 9 | 4.99 | 4.99 | 4.82 | 4.79 | 4.99 | |||||||||||
15 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1 | 4.97 | 4.50 | 4.97 | 4.60 | 4.97 | |||||||||||
16 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 10 | 4.87 | 4.87 | X | X | 4.87 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(pá, 8.2.2019 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 16 | 6.00 | 5.71 | 6.00 | X | 6.00 | |||||||||||
2 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 13 | 5.47 | X | 5.47 | 5.20 | 5.47 | |||||||||||
3 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 15 | 5.41 | 4.96 | 5.29 | 5.41 | 5.41 | |||||||||||
4 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 14 | 5.20 | 5.20 | 5.14 | X | 5.20 | |||||||||||
5 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 12 | 5.14 | 3.98 | 4.88 | 5.14 | 5.14 | |||||||||||
6 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 9 | 5.08 | 4.79 | 5.08 | 4.97 | 5.08 | |||||||||||
7 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 8 | 5.03 | 4.84 | 5.01 | 5.03 | 5.03 | |||||||||||
8 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 7 | 4.88 | 4.88 | 4.75 | X | 4.88 | |||||||||||
9 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 5 | 4.87 | 4.87 | 4.79 | X | 4.87 | |||||||||||
10 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 2 | 4.74 | 4.74 | X | X | 4.74 | |||||||||||
11 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 3 | 4.66 | X | 4.66 | 4.59 | 4.66 | |||||||||||
12 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 1 | 4.52 | 4.52 | 4.18 | 4.31 | 4.52 | |||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
(pá, 8.2.2019 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 20 | 5.54 | 5.34 | 5.54 | 5.50 | 5.54 | |||||||||||
2 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 19 | 5.44 | 5.44 | 5.44 | 5.22 | 5.44 | |||||||||||
3 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 18 | 5.36 | 5.15 | 4.79 | 5.36 | 5.36 | |||||||||||
4 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 16 | 5.24 | 5.24 | 5.15 | 5.16 | 5.24 | |||||||||||
5 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 17 | 5.16 | 5.12 | 5.16 | X | 5.16 | |||||||||||
6 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 15 | 5.12 | 4.90 | 5.12 | 5.06 | 5.12 | |||||||||||
7 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 12 | 5.12 | 5.12 | 5.05 | 4.95 | 5.12 | |||||||||||
8 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 13 | 4.99 | 4.70 | 4.85 | 4.99 | 4.99 | |||||||||||
9 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 11 | 4.98 | 4.77 | 4.68 | 4.98 | 4.98 | |||||||||||
10 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 10 | 4.89 | 4.80 | 4.74 | 4.89 | 4.89 | |||||||||||
11 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 14 | 4.78 | X | X | 4.78 | 4.78 | |||||||||||
12 |
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 5 | 4.76 | 4.09 | 4.76 | 4.42 | 4.76 | |||||||||||
13 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4 | 4.73 | 4.68 | 4.71 | 4.73 | 4.73 | |||||||||||
14 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 6 | 4.68 | 4.61 | 4.57 | 4.68 | 4.68 | |||||||||||
15 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 5 | 4.67 | 4.45 | 4.06 | 4.67 | 4.67 | |||||||||||
16 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 4.67 | 4.33 | 4.67 | 3.89 | 4.67 | |||||||||||
17 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 4.61 | X | X | 4.61 | 4.61 | |||||||||||
18 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 4.53 | 4.46 | 4.53 | 4.13 | 4.53 | |||||||||||
19 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 3 | 4.44 | 4.44 | 4.40 | 4.25 | 4.44 | |||||||||||
20 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 4.38 | 3.89 | X | 4.38 | 4.38 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 8.2.2019 - 15:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 16 | 13.13 | 10.87 | 13.13 | 12.94 | 13.13 | |||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 15 | 11.19 | 10.73 | 11.19 | X | 11.19 | |||||||||||
3 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 12 | 10.91 | 09.88 | 10.91 | 10.73 | 10.91 | |||||||||||
4 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 10.85 | 09.45 | 10.61 | 10.85 | 10.85 | |||||||||||
5 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 10 | 10.43 | X | 09.97 | 10.43 | 10.43 | |||||||||||
6 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | 10.41 | 10.41 | 09.50 | 10.04 | 10.41 | |||||||||||
7 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | 10.16 | 10.16 | X | 09.59 | 10.16 | |||||||||||
8 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 6 | 10.05 | 08.84 | X | 10.05 | 10.05 | |||||||||||
9 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 3 | 09.95 | 09.95 | 08.59 | 07.88 | 09.95 | |||||||||||
10 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 14 | 09.65 | 09.65 | X | X | 09.65 | |||||||||||
11 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 7 | 09.61 | 09.07 | 08.39 | 09.61 | 09.61 | |||||||||||
12 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 9 | 09.45 | 09.02 | 09.24 | 09.45 | 09.45 | |||||||||||
13 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4 | 09.42 | 09.42 | 08.40 | 08.94 | 09.42 | |||||||||||
14 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 5 | 09.13 | 09.13 | - | - | 09.13 | |||||||||||
15 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 2 | 08.95 | X | X | 08.95 | 08.95 | |||||||||||
16 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 1 | 07.69 | 07.63 | 07.60 | 07.69 | 07.69 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 8.2.2019 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 20 | 11.07 | 10.81 | 10.99 | 11.07 | 11.07 | |||||||||||
2 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 19 | 10.05 | 10.05 | 09.90 | 09.83 | 10.05 | |||||||||||
3 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 15 | 09.93 | 09.93 | 09.66 | 09.21 | 09.93 | |||||||||||
4 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 16 | 09.91 | 09.91 | 08.14 | 09.04 | 09.91 | |||||||||||
5 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 17 | 09.69 | 08.39 | 08.99 | 09.69 | 09.69 | |||||||||||
6 |
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s. |
04 | 14 | 09.54 | 09.54 | 08.53 | 09.22 | 09.54 | |||||||||||
7 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 13 | 09.42 | 09.42 | 08.90 | 09.04 | 09.42 | |||||||||||
8 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 12 | 09.21 | 09.21 | 08.98 | X | 09.21 | |||||||||||
9 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 9 | 09.07 | 08.48 | 09.07 | 08.31 | 09.07 | |||||||||||
10 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 18 | 08.92 | 08.86 | 08.69 | 08.92 | 08.92 | |||||||||||
11 |
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 10 | 08.73 | 08.17 | 08.73 | 08.51 | 08.73 | |||||||||||
12 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 8 | 08.69 | 08.69 | 08.44 | 08.17 | 08.69 | |||||||||||
13 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 11 | 08.47 | 08.31 | 08.47 | 07.37 | 08.47 | |||||||||||
14 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 08.38 | 07.67 | 08.38 | 07.54 | 08.38 | |||||||||||
15 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 5 | 08.31 | 08.31 | 08.15 | X | 08.31 | |||||||||||
16 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Bílina |
04 | 4 | 07.95 | 07.18 | 07.63 | 07.95 | 07.95 | |||||||||||
17 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 7 | 07.89 | 06.90 | 07.89 | 07.81 | 07.89 | |||||||||||
18 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3 | 07.81 | 07.18 | 06.41 | 07.81 | 07.81 | |||||||||||
19 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 2 | 07.73 | 07.27 | 07.24 | 07.73 | 07.73 | |||||||||||
20 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 06.99 | 06.72 | 06.85 | 06.99 | 06.99 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 8.2.2019 - 13:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 18 | 12.81 | 12.28 | 12.81 | 12.46 | 12.81 | |||||||||||
2 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 16 | 12.39 | 11.31 | 12.39 | 11.55 | 12.39 | |||||||||||
3 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 17 | 12.31 | 12.02 | 12.26 | 12.31 | 12.31 | |||||||||||
4 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 13 | 12.12 | 10.96 | 11.55 | 12.12 | 12.12 | |||||||||||
5 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 12 | 11.52 | X | 11.52 | 10.40 | 11.52 | |||||||||||
6 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 11 | 11.46 | 11.46 | 10.54 | 10.82 | 11.46 | |||||||||||
7 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 14 | 10.72 | 10.72 | 10.66 | 10.29 | 10.72 | |||||||||||
8 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 15 | 10.68 | X | 10.68 | X | 10.68 | |||||||||||
9 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 10 | 10.33 | 09.77 | 09.02 | 10.33 | 10.33 | |||||||||||
10 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 9 | 09.71 | 09.27 | 09.70 | 09.71 | 09.71 | |||||||||||
11 |
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 6 | 09.66 | 09.36 | 09.66 | X | 09.66 | |||||||||||
12 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 3 | 09.46 | 08.21 | 08.35 | 09.46 | 09.46 | |||||||||||
13 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 8 | 09.44 | X | 09.44 | 08.93 | 09.44 | |||||||||||
14 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4 | 08.93 | 07.98 | 08.93 | 08.55 | 08.93 | |||||||||||
15 |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 7 | 08.70 | 08.70 | 08.55 | 08.66 | 08.70 | |||||||||||
16 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 08.22 | 07.44 | 08.22 | 07.20 | 08.22 | |||||||||||
17 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 07.80 | X | 07.30 | 07.80 | 07.80 | |||||||||||
18 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 5 | 07.64 | X | X | 07.64 | 07.64 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 9.2.2019 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 11 | 14.83 | 14.44 | 14.49 | 14.83 | 14.83 | |||||||||||
MS |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovensko |
88 | 9 | 11.63 | 11.34 | 11.38 | 10.90 | 11.38 | |||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 10 | 11.38 | 11.34 | 11.38 | 10.90 | 11.38 | |||||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 7 | 11.17 | 11.17 | 11.05 | 10.96 | 11.17 | |||||||||||
5 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 6 | 10.51 | 10.36 | 10.34 | 10.51 | 10.51 | |||||||||||
6 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 8 | 10.13 | 10.13 | 10.08 | 09.71 | 10.13 | |||||||||||
7 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 5 | 10.03 | 10.03 | 10.02 | 09.44 | 10.03 | |||||||||||
8 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4 | 09.94 | 09.59 | 09.54 | 09.94 | 09.94 | |||||||||||
9 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 09.14 | 08.73 | 08.47 | 09.14 | 09.14 | |||||||||||
10 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 08.80 | 08.26 | 08.80 | 08.55 | 08.80 | |||||||||||
11 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 1 | 08.68 | 08.68 | X | 08.46 | 08.68 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 9.2.2019 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 16 | 12.59 | 12.30 | 12.59 | 11.76 | 12.59 | |||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15 | 11.28 | 11.24 | 11.28 | 09.60 | 11.28 | |||||||||||
3 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 14 | 10.63 | X | 10.53 | 10.63 | 10.63 | |||||||||||
4 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 10.61 | 10.25 | 09.86 | 10.61 | 10.61 | |||||||||||
5 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 10.50 | 09.52 | 10.50 | 09.41 | 10.50 | |||||||||||
6 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 11 | 10.47 | 10.47 | 10.22 | X | 10.47 | |||||||||||
7 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5 | 09.94 | 09.94 | 09.33 | 08.88 | 09.94 | |||||||||||
8 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 9 | 09.82 | 09.82 | 09.37 | X | 09.82 | |||||||||||
9 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 13 | 09.80 | 09.57 | 09.80 | X | 09.80 | |||||||||||
10 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 10 | 09.72 | 09.42 | 09.72 | X | 09.72 | |||||||||||
11 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 8 | 09.49 | 09.49 | 09.02 | 09.46 | 09.49 | |||||||||||
12 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | 09.35 | 08.96 | 09.35 | 09.27 | 09.35 | |||||||||||
13 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4 | 08.73 | 08.73 | X | 08.20 | 08.73 | |||||||||||
14 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 2 | 08.52 | 07.05 | 08.06 | 08.52 | 08.52 | |||||||||||
15 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 3 | 08.32 | 08.15 | 08.32 | X | 08.32 | |||||||||||
16 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 07.84 | 07.64 | 07.64 | 07.84 | 07.84 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 9.2.2019 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 16 | 14.34 | 14.34 | X | 14.15 | 14.34 | |||||||||||
2 |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 15 | 13.46 | 12.63 | 13.45 | 13.46 | 13.46 | |||||||||||
3 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 14 | 12.75 | 12.75 | X | X | 12.75 | |||||||||||
4 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 13 | 12.62 | 12.62 | 12.23 | X | 12.62 | |||||||||||
5 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10 | 11.99 | 10.94 | 11.15 | 11.99 | 11.99 | |||||||||||
6 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 7 | 11.72 | 11.72 | 11.28 | 11.72 | 11.72 | |||||||||||
7 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 9 | 11.54 | 10.71 | 11.31 | 11.54 | 11.54 | |||||||||||
8 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 11.51 | 10.95 | 11.51 | 10.93 | 11.51 | |||||||||||
9 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 12 | 11.40 | 11.40 | 10.84 | 10.61 | 11.40 | |||||||||||
10 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 11 | 11.31 | X | 10.39 | 11.31 | 11.31 | |||||||||||
11 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 8 | 10.86 | 10.86 | 10.35 | 10.73 | 10.86 | |||||||||||
12 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 10.66 | 10.18 | 08.74 | 10.66 | 10.66 | |||||||||||
13 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 4 | 10.44 | 10.24 | 10.44 | 10.30 | 10.44 | |||||||||||
14 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 3 | 10.40 | 09.57 | 10.40 | 09.64 | 10.40 | |||||||||||
15 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 09.93 | 09.70 | 09.93 | 09.23 | 09.93 | |||||||||||
16 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1 | 09.76 | 09.58 | 09.46 | 09.76 | 09.76 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 9.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 14 | 13.17 | 12.14 | 13.17 | 12.90 | 13.17 | |||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 16 | 12.87 | 11.82 | 12.87 | X | 12.87 | |||||||||||
3 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 13 | 12.36 | 11.27 | 10.23 | 12.36 | 12.36 | |||||||||||
4 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 15 | 11.80 | 11.80 | X | X | 11.80 | |||||||||||
5 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 11 | 11.51 | 10.78 | 11.47 | 11.51 | 11.51 | |||||||||||
6 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 11.23 | 11.23 | 10.93 | 11.19 | 11.23 | |||||||||||
7 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6 | 11.09 | 09.56 | 10.92 | 11.09 | 11.09 | |||||||||||
8 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 12 | 11.03 | 10.35 | 10.53 | 11.03 | 11.03 | |||||||||||
9 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 8 | 10.23 | 10.23 | 08.71 | 09.96 | 10.23 | |||||||||||
10 |
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 3 | 10.12 | 10.12 | 09.84 | 09.30 | 10.12 | |||||||||||
11 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 9 | 10.12 | 09.60 | 10.12 | 09.47 | 10.12 | |||||||||||
12 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 10 | 09.97 | 09.97 | 09.66 | 09.61 | 09.97 | |||||||||||
13 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 09.83 | 09.22 | 09.83 | X | 09.83 | |||||||||||
14 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 4 | 09.67 | 09.08 | 08.75 | 09.67 | 09.67 | |||||||||||
15 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 08.50 | 08.47 | 08.08 | 08.50 | 08.50 | |||||||||||
16 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 2 | 08.43 | 08.43 | 07.40 | 08.34 | 08.43 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 9.2.2019 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 14 | 14.65 | 13.97 | 14.07 | 14.65 | 14.65 | |||||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 15 | 14.56 | 14.46 | X | 14.56 | 14.56 | |||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 12 | 14.13 | 13.78 | X | 14.13 | 14.13 | |||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 8 | 13.24 | 13.24 | X | 12.89 | 13.24 | |||||||||||
5 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 10 | 12.82 | 11.22 | 12.63 | 12.82 | 12.82 | |||||||||||
6 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 11 | 11.69 | 11.28 | 11.58 | 11.69 | 11.69 | |||||||||||
7 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 4 | 10.58 | 10.27 | 10.04 | 10.58 | 10.58 | |||||||||||
8 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 5 | 10.54 | 10.53 | 10.03 | 10.54 | 10.54 | |||||||||||
9 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 9 | 10.43 | X | 10.06 | 10.43 | 10.43 | |||||||||||
10 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 3 | 10.35 | 10.35 | 10.03 | 09.15 | 10.35 | |||||||||||
11 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 2 | 10.09 | 10.09 | 09.79 | 09.85 | 10.09 | |||||||||||
12 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 09.99 | X | 09.99 | 09.99 | 09.99 | |||||||||||
13 |
Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
99 | 1 | 09.95 | 09.18 | 09.95 | X | 09.95 | |||||||||||
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s. |
98 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Pětiboj hala - Ženy | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4462 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4062 | 400 | ||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3965 | 497 | ||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3796 | 666 | ||||||||||||||
5 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3761 | 701 | ||||||||||||||
6 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | 3543 | 919 | ||||||||||||||
7 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3474 | 988 | ||||||||||||||
8 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3181 | 1281 | ||||||||||||||
9 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | AC Pardubice | 3074 | 1388 | ||||||||||||||
10 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3060 | 1402 | ||||||||||||||
MS | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Slovensko | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Pětiboj hala - Juniorky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4047 | 0 | ||||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3753 | 294 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3741 | 306 | ||||||||||||||
4 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3640 | 407 | ||||||||||||||
5 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3397 | 650 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3374 | 673 | ||||||||||||||
7 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3368 | 679 | ||||||||||||||
8 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3284 | 763 | ||||||||||||||
9 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3273 | 774 | ||||||||||||||
10 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3163 | 884 | ||||||||||||||
11 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3140 | 907 | ||||||||||||||
12 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 3136 | 911 | ||||||||||||||
13 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3130 | 917 | ||||||||||||||
14 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3123 | 924 | ||||||||||||||
15 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 3100 | 947 | ||||||||||||||
16 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2555 | 1492 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Dorostenky | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 3851 | 0 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3688 | 163 | ||||||||||||||
3 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3621 | 230 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3496 | 355 | ||||||||||||||
5 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z. s. | 3378 | 473 | ||||||||||||||
6 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3301 | 550 | ||||||||||||||
7 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3257 | 594 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3141 | 710 | ||||||||||||||
9 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3096 | 755 | ||||||||||||||
10 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2996 | 855 | ||||||||||||||
11 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2984 | 867 | ||||||||||||||
12 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2952 | 899 | ||||||||||||||
13 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2645 | 1206 | ||||||||||||||
14 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2023 | 1828 | ||||||||||||||
Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Pětiboj hala - Žákyně | ||
---|---|---|
Stav po 5 z 5 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3533 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3325 | 208 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3302 | 231 | ||||||||||||||
4 | Amélie HobelantováAmélie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 3188 | 345 | ||||||||||||||
5 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3159 | 374 | ||||||||||||||
6 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 3130 | 403 | ||||||||||||||
7 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3093 | 440 | ||||||||||||||
8 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 3026 | 507 | ||||||||||||||
9 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 3023 | 510 | ||||||||||||||
10 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Bílina | 2933 | 600 | ||||||||||||||
11 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | 2914 | 619 | ||||||||||||||
12 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2862 | 671 | ||||||||||||||
13 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2843 | 690 | ||||||||||||||
14 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 2796 | 737 | ||||||||||||||
15 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2791 | 742 | ||||||||||||||
16 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 2634 | 899 | ||||||||||||||
17 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2582 | 951 | ||||||||||||||
18 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2552 | 981 | ||||||||||||||
19 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2343 | 1190 | ||||||||||||||
20 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2271 | 1262 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6006 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5907 | 99 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5619 | 387 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5537 | 469 | ||||||||||||||
5 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5161 | 845 | ||||||||||||||
6 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5098 | 908 | ||||||||||||||
7 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 4992 | 1014 | ||||||||||||||
8 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4891 | 1115 | ||||||||||||||
9 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4804 | 1202 | ||||||||||||||
10 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4739 | 1267 | ||||||||||||||
11 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 4701 | 1305 | ||||||||||||||
12 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 4481 | 1525 | ||||||||||||||
13 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4466 | 1540 | ||||||||||||||
Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Sedmiboj hala - Junioři | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5099 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 4988 | 111 | ||||||||||||||
3 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4884 | 215 | ||||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 4811 | 288 | ||||||||||||||
5 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4532 | 567 | ||||||||||||||
6 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 4498 | 601 | ||||||||||||||
7 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4466 | 633 | ||||||||||||||
8 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 4145 | 954 | ||||||||||||||
9 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4091 | 1008 | ||||||||||||||
10 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 4055 | 1044 | ||||||||||||||
11 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3957 | 1142 | ||||||||||||||
12 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3952 | 1147 | ||||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | DNF | ||||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Dorostenci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5231 | 0 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4888 | 343 | ||||||||||||||
3 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4684 | 547 | ||||||||||||||
4 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 4563 | 668 | ||||||||||||||
5 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4557 | 674 | ||||||||||||||
6 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4514 | 717 | ||||||||||||||
7 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4428 | 803 | ||||||||||||||
8 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4301 | 930 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 4182 | 1049 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4059 | 1172 | ||||||||||||||
11 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 3976 | 1255 | ||||||||||||||
12 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3945 | 1286 | ||||||||||||||
13 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 3922 | 1309 | ||||||||||||||
14 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 3850 | 1381 | ||||||||||||||
15 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 3737 | 1494 | ||||||||||||||
Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Sedmiboj hala - Žáci | ||
---|---|---|
Stav po 7 z 7 disciplín |
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 4598 | 0 | ||||||||||||||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4299 | 299 | ||||||||||||||
3 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4119 | 479 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4107 | 491 | ||||||||||||||
5 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3905 | 693 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 3849 | 749 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 3736 | 862 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3707 | 891 | ||||||||||||||
9 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3664 | 934 | ||||||||||||||
10 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3594 | 1004 | ||||||||||||||
11 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 3561 | 1037 | ||||||||||||||
12 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3519 | 1079 | ||||||||||||||
13 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3510 | 1088 | ||||||||||||||
14 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3306 | 1292 | ||||||||||||||
15 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 3278 | 1320 | ||||||||||||||
16 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3110 | 1488 | ||||||||||||||
17 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 3088 | 1510 | ||||||||||||||
18 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2988 | 1610 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |