Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.02 0.354
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.04 0.176
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.05 0.137
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.06 0.142
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.06 0.152
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.21 0.155
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.22 0.184
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.30 0.171
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.32 0.181
3 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.38 0.179
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 0.163
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.39 0.157
6 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.46 0.205
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54 0.195
8 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.55 0.194
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.02 0.354
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.04 0.176
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.05 0.137
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.06 0.142
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.06 0.152
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.21 0.155
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.22 0.184
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.30 0.171
9 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.32 0.181
10 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.38 0.179
11 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.39 0.163
12 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.39 0.157
13 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.46 0.205
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54 0.195
15 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.55 0.194

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.04 0.165
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.16 0.166
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.27 0.158
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.36 0.131
5= Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.37 0.155
5= Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.37 0.207
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.40 0.198
8 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 07.42 0.188
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 0.143
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.60 0.212
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61 0.205
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.65 0.164
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.66 0.239
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.69 0.240
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.72 0.250
8 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.77 0.187
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.04 0.165
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.16 0.166
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.27 0.158
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.36 0.131
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.37 0.155
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.37 0.207
7 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.40 0.198
8 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 07.42 0.188
9 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.45 0.143
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.60 0.212
11 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.61 0.205
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.65 0.164
13 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.66 0.239
14 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.69 0.240
15 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.72 0.250
16 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.77 0.187

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.19 0.176
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.22 0.196
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 8 07.44 0.217
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.51 0.256
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 0.203
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.55 0.302
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.56 0.204
8 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.65 0.244
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.48 0.191
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.53 0.173
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.59 0.139
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.62 0.220
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.68 0.156
6 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74 0.139
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.78 0.186
8 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.79 0.528
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.19 0.176
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.22 0.196
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 8 07.44 0.217
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.48 0.191
5 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.51 0.256
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.53 0.173
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 0.203
8 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.55 0.302
9 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.56 0.204
10 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.59 0.139
11 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.62 0.220
12 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.65 0.244
13 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.68 0.156
14 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74 0.139
15 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.78 0.186
16 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.79 0.528

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.37
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.49
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.51
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.52
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.67
2 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.70
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.75
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.80
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.86
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.92
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.93
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.97
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.98
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.37
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.49
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.51
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.52
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.62
6 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.67
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.69
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.70
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.75
10 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.80
11 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.86
12 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89
14 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.92
15 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.93
16 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.97
17 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.98
18 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.10

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.47
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.74
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.01
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:36.99
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:40.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Treglerová Michaela (SLAPR)32.43
40057Treglerová Michaela (SLAPR)1:08.48
60057Treglerová Michaela (SLAPR)1:46.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:22.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:23.05
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:26.88
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.21
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:29.85
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200127Zatloukalová Barbora (USKPR)33.21
400126Klučinová Eliška (USKPR)1:10.06
600126Klučinová Eliška (USKPR)1:47.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:22.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:23.05
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.47
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:26.88
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.74
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.21
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:29.85
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.01
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:36.99
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:40.74
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 4 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:30.13
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:40.06
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:40.45
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:40.87
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:41.10
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:43.61
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45.48
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Husáková Tereza (JESPR)34.25
40083Husáková Tereza (JESPR)1:10.75
60083Husáková Tereza (JESPR)1:49.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:26.27
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:26.36
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:27.80
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:28.01
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:30.06
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:31.08
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.37
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:47.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200133Šínová Tereza Elena (ATLJM)33.88
400133Šínová Tereza Elena (ATLJM)1:11.73
60052Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:49.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:26.27
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:26.36
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:27.80
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:28.01
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:30.06
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:30.13
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:31.08
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.37
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:40.06
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:40.45
11 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 2:40.87
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:41.10
13 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:43.61
14 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:45.48
15 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:47.92
Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.88
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.20
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 2:26.62
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:33.92
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:38.13
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.36
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200122Navrátilová Barbora (TRIKV)32.35
400122Navrátilová Barbora (TRIKV)1:07.77
600122Navrátilová Barbora (TRIKV)1:44.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.99
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:24.97
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.51
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:32.60
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:39.28
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:42.82
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:44.14
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:48.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20096Babická Tereza (SOKCB)32.52
40096Babická Tereza (SOKCB)1:08.18
60096Babická Tereza (SOKCB)1:46.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.88
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.99
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:24.97
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.20
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 2:26.62
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.51
7 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:32.60
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:33.92
9 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:38.13
10 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:39.28
11 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:42.82
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:44.14
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:48.46
14 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.36
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.70
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:29.28
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.37
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.20
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:45.76
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 4 2:46.28
7 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:48.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40087Kociánová Vendula (SKMVM)71.78
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:29.74
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:31.82
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:32.43
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.99
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:38.10
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:47.55
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:49.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200111Kollárová Marina (VINPR)33.68
40058Feilhauerová Ema (AKEZK)1:11.44
60058Feilhauerová Ema (AKEZK)1:51.28
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:35.52
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:36.21
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.51
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:41.43
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.45
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:48.06
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20090Prokešová Kristýna (SKPNB)35:28
40090Prokešová Kristýna (SKPNB)1:16.22
60097Maršálková Jitka (SOKCB)2:00.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.70
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:29.28
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:29.74
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:31.82
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.37
6 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:32.43
7 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:35.52
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.99
9 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.20
10 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:36.21
11 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:38.10
12 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:39.51
13 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:41.43
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.45
15 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:45.76
16 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 4 2:46.28
17 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:47.55
18 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:48.06
19 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:48.72
20 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:49.78

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:39.72
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:44.04
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:47.48
4 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:47.60
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:49.88
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:54.42
7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 2:54.63
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:55.03
9 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:58.75
10 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 2:59.49
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:59.71
12 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:03.89
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 3:03.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200132Sadirov Vladislav (SLAPR)30.10
400132Sadirov Vladislav (SLAPR)1:02.98
600132Sadirov Vladislav (SLAPR)1:36.22
80049Růžička Martin (SLAPR)2:09.12
Celkem 13 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:42.86
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:43.34
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:43.44
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:47.01
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:49.49
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:50.65
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:57.05
8 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:59.70
9 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:02.60
10 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12 3:08.22
11 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:08.63
12 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:19.11
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20061Pospíšil Jonáš (AKLOL)30.89
40061Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:04.14
60046Komárek Vojtěch (SLAPR)1:40.40
80082Vokrouhlický Jakub (JESPR)2:12.75
Celkem 13 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:50.42
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:57.85
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:59.77
4 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.83
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 3:12.50
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:20.97
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:22.88
8 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:23.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:49.33
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:50.06
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:51.10
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:55.18
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:58.53
6 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:02.45
7 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Doubek František (ACJAB)30.14
4005Doubek František (ACJAB)1:03.63
6005Doubek František (ACJAB)1:39.40
8005Doubek František (ACJAB)2:15.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:49.33
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:50.06
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:50.42
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:51.10
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:55.18
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:57.85
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:58.53
8 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:59.77
9 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.83
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:02.45
11 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.76
12 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 3:12.50
13 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:20.97
14 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:22.88
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:23.61

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 2:56.44
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.15
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:02.59
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:07.02
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:07.80
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:08.22
7 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:17.01
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:25.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20089Šantavý Jakub (SKPNB)33.87
40089Šantavý Jakub (SKPNB)
60089Šantavý Jakub (SKPNB)1:49.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:53.91
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:02.96
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:06.42
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.06
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:19.30
6 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:22.25
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 3:22.35
8 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.52
9 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.46
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:31.01
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20023Šafář Jakub (ACTUR)32.74
400114Havlíček Adam (SPTRE)1:11.23
600114Havlíček Adam (SPTRE)1:41.60
800114Havlíček Adam (SPTRE)2:17.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:53.91
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 2:56.44
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:02.15
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:02.59
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 3:02.96
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:06.42
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:07.02
8 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:07.80
9 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:08.22
10 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.06
11 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:17.01
12 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:19.30
13 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:22.25
14 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 3:22.35
15 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.52
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:25.05
17 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:28.46
18 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:31.01

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.95 0.171
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.95 0.193
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.13 0.164
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.33 0.198
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.34 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.34 0.195
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.58 0.206
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.57 0.196
2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74 0.195
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.76 0.175
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.189
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 0.183
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09 0.195
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.95 0.171
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.95 0.193
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.13 0.164
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.33 0.198
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.34 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.34 0.195
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.57 0.196
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.58 0.206
9 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74 0.195
10 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.76 0.175
11 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.189
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.96 0.183
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09 0.195

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.96 0.188
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25 0.162
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.44 0.172
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.49 0.161
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.58 0.190
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.71 0.233
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.00 0.205
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.200
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.98 0.183
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.06 0.159
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09 0.205
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.15 0.184
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.28 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.96 0.188
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25 0.162
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.44 0.172
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.49 0.161
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.58 0.190
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.71 0.233
7 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.200
8 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.98 0.183
9 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.00 0.205
10 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.06 0.159
11 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09 0.205
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.15 0.184
13 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.28 0.182
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 0.169
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.26 0.169
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 0.169
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.52 0.200
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.138
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71 0.190
7 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.84 0.204
8 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.91 0.194
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.71 0.401
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73 0.146
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.06 0.173
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.10 0.222
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 09.24 0.220
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.36 0.359
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 0.165
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.24 0.169
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.26 0.169
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.38 0.169
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.52 0.200
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.138
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71 0.190
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.71 0.401
8 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.73 0.146
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.84 0.204
10 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.91 0.194
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.06 0.173
12 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.10 0.222
13 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1 09.24 0.220
14 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.36 0.359
15 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 0.165
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.36
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.47
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.65
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.67
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.99
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.22
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.43
6 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.25
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.36
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.41
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.36
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.47
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.65
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.67
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.89
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
9 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.99
10 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
11 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.22
13 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.25
14 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.36
15 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.41
16 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.42
17 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.43
18 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.11

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 0.151
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 5 08.66 0.184
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.67 0.204
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 0.158
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81 0.199
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.160
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94 0.171
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14 0.187
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.16 0.215
4 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.67 0.164
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.96 0.375
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.39 0.151
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 5 08.66 0.184
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.67 0.204
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 0.158
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81 0.199
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.91 0.160
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.94 0.171
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.14 0.187
9 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.16 0.215
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.67 0.164
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.96 0.375

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.63 0.174
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66 0.199
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.73 0.218
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.89 0.239
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.91 0.197
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.07 0.190
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.25 0.204
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.46 0.149
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 0.210
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.30 0.233
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.31 0.207
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.32 0.187
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.48 0.215
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56 0.408
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.64 0.594
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.77 0.206
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.63 0.174
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.66 0.199
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.73 0.218
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.89 0.239
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.91 0.197
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.07 0.190
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.21 0.210
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09.25 0.204
9 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.30 0.233
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.31 0.207
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.32 0.187
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.46 0.149
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.48 0.215
14 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.56 0.408
15 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 09.64 0.594
16 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.77 0.206

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.49 0.150
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.254
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.65 0.207
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80 0.307
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.85 0.203
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14 0.144
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.29 0.165
8 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.84 0.346
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.14 0.188
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.27 0.216
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.32 0.207
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.396
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.48 0.185
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.60 0.189
7 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 09.75 0.289
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNF 0.368
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.49 0.150
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.254
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.65 0.207
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.80 0.307
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.85 0.203
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.14 0.188
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14 0.144
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.27 0.216
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.29 0.165
10 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.32 0.207
11 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.33 0.396
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.48 0.185
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.60 0.189
14 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 09.75 0.289
15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.84 0.346
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNF 0.368

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.05
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.22
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.24
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.26
6 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.27
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.11
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.40
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.59
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.85
7 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.87
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.14
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.64
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.05
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.11
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.22
5 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.24
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.26
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 09.27
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.40
9 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41
10 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.46
11 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.48
12 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.56
13 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.59
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73
15 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.85
16 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.87
17 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 7 09.91
18 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.14
19 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.64
20 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.69

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.771.801.831.861.891.921.951.982.012.04
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 2.01 ----O-XOXOOXXX
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7 2.01 ----OOOXXOXXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 1.98 --O-OOXOOXXX
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 1.89 -OOXOOXXX
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 6 1.86 --OOXXX
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 1.86 -OXOOXXX
Celkem 6 závodníků
Muži B (so, 9.2.2019 - 17:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 7 1.95 -----O-O-O-XOOXXX
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 1.89 ---OOOOOOOXOXXX
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.83 -----O-OOXXX
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 1.83 --OOOOOXOXOXXX
5 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 3 1.74 -OOOXXOXXOXXX
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 1.71 OOOOOXXX
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.65 XOXXOXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.95
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 1.92 --------O-OOXXX
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 8 1.89 ---XOOOOXXOXXOOOXXX
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 1.89 -------O-XOXOXXX
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 9 1.86 ----O-OOXOOXXX
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 1.77 --OXOOXOOXXX
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 1.77 -OOO-OXXOXXX
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 1.77 -OOO-OXXOXXX
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 1.74 --OOOXOXXX
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 6 1.71 --XOXOXOXXX
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.68 OOOXOXXX
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Junioři B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 1.80 OOOOOOOOOOXXX
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5 1.71 -O-XOOXXOXXOXXX
3 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3 1.68 O-OOOOXXX
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.59 -OOXXX
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.86 ---O-XOXOXOXOXOXXX
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 1.80 -OOOOXOXOXOXXX
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.77 -----OOXXX
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 1.74 OO-OOXXOXXX
5 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.71 --XO-XXOXXX
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.71 --XO-XXOXXX
Celkem 6 závodníků
Dorostenci B (so, 9.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 1.71 ---O-OOOOXXX
2 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 10 1.71 --O-OOOXOXOXXX
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 1.68 --OOXOXOXOXXOXXX
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 1.62 ----XOXOXXX
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.59 -OOXOXXOXXX
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.56 OXXOOOXXX
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 1.53 XOOXXOXXX
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 1.50 -O--XXX
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 1.50 XOXOXXX
10 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.47 XOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci A (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 1.80 --------OOOOOXXX
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.80 --O-O--OXXOOOXXOXXOXXX
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 1.77 -----O-OOOOOXXX
4 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 1.77 --O-O-OOXXOXXOOXXOXXX
5 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.71 ---O--OOXOOXXX
6 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.71 ---O--OOXXOOXXX
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1 1.68 O-OO-OXOOXOXXX
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 2 1.56 OXXOXOOXOXXX
Celkem 8 závodníků
Žáci B (pá, 8.2.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 1.71 -O-OO-OOXOOXXOXXX
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 1.68 XOOOOOOOOXOOXXX
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.56 XOOOOOOXXX
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 6 1.56 -OOXOOXOXXX
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 1.53 OOOOOXXX
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.53 XOOXOXXOOXXX
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 1.50 OOOOXXX
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 1.50 XOXOXXOXXOXXX
9 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 1.41 XOXXX
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 11 1.77 ------OOXXOOOXXX
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 10 1.71 ----OOOXOOXXX
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 1.71 ---OXOOXOXOXXOXXX
4= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 1.68 --OOOOXOOXXX
4= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 1.68 --OOOOXOOXXX
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 1.65 OOOOXOXOOXXX
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 1.62 -OXOOXOXOXXX
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.53 OOOXXX
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.53 XOXOOXXX
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.50 XOOXXX
11 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 1.47 OXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.74 ---O-XOOOXXOOXXX
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.71 -----OOXOOXXX
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1 1.65 ---OOOXXOXXX
Celkem 3 závodníků
Juniorky B (so, 9.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 1.65 OOOXOOOXXOOXXX
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.65 -OOOOOOXXOXXX
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 11 1.62 -OOOXOXOOXXX
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.59 OOOOXOOXXX
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 1.59 OOOOOXOXXX
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 1.59 OOOOXXOXOXXX
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 1.56 -OXXOXOXOXXX
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 7 1.53 OOOOXXX
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 1.53 OOOXOXXX
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 1.53 OOOXXOXXX
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.50 OOOXXX
12 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 1.47 OOXXX
13 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 8 1.44 XOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 1.68 ----O-O-OOXOXXX
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 1.65 --OOOOOXXOXOXXOXXX
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 1.62 ---OOOOXOXOXXX
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 1.56 ---OOOOXXX
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 1.56 --OOOOXOXXX
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10 1.56 --OOOXOXOXXX
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 1.56 OOOOOOXXOXXX
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3 1.56 OOOOOOXXOXXX
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.56 OO-OOXXOXXOXXX
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 1.53 OOOOXXOOXXX
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 1.50 OOOOXXOXXX
12 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 1.47 OOOXOXXX
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 1.47 OOOXOXXX
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 1.44 OXXOXXOXXX
15 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 1.41 OXOXXX
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 1.59 OOXOOXOOOXXX
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 1.53 O-OOOOXXX
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 1.50 O-O-XOXOXXX
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 13 1.50 XOOOXOXXOXOXXX
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 1.50 OOOXOOXXX
10= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.47 OXXOOOXXX
12 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 12 1.47 OOXXX
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 1.47 XXOXXX
14 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11 1.44
15 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 1.41
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 7 1.38
17 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2 1.35
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 1.32
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 3 NM
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 NM
Celkem 15 závodníků
Žákyně B (pá, 8.2.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.65 ----OOOXOOXXOXXX
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1 1.59 -OOOOOXOXXOXXX
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 1.56 --OOOOXXX
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4 1.53 OOOOXXX
10= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 1.47
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.055.155.255.35
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 5.05 -------O-OOXOXXOXXX
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5 4.95 ------O-XXO--O-XXX
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 4.75 -----O-OXOXOXXX
4 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 4.65 -------OOXXX
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 4.55 --O-O-OXXO-XXX
6= ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 4.45 ------O-XXX
6= Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 4.45 ------O-XXX
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 4.15 XOOOXXOXXX
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 10.2.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 3 3.95 ---O-O-OXOX
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 3.85 ---OXOOOXOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 2 3.75 --OXXOOOOXXX
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 3.65 --OOOOXXX
5 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 3.65 --XOOOOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.55
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 4.35 ---------OOOXOXXX
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 4.15 ----XO-OOXXOOOXXX
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 3.95 ---O-OOOOXXX
4= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 3.75 ---XOOXOOXXX
4= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 3.75 ---XOOXOOXXX
Celkem 5 závodníků
Junioři B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 3.75 -OXOOOOOOXXOOXXX
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 3.45 XOXOXOOOOOXXX
3 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 3.35 -O-OOOXXX
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 3.15 OOXXOOXXX
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 3.05 --XOXXX
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 2.95 OOXXX
David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4 NM
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.35 --------O-XXOOXOXXX
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.15 -----OOOOXOXOXXX
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 4.05 -OOOXOOXOOXOXOXXX
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 4.05 -XXOOXOOOXOOXXOXOXXX
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 4.05 -------O-XXO-XXX
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 3.85 --OOOOOXOXXX
7 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 3.55 --OOXXOXXX
Celkem 7 závodníků
Dorostenci B (ne, 10.2.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.55
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 3.45 -OXO-OXOXOXOXOXOXXX
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 3.35 ---XXO-XXOOOXOXXX
3 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 3.25 OOOOXOXOOOXXX
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 3.25 ----OXOOXOXXX
5 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 3.05 OOXXOOOOXXX
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 2.95 --XXOOXOXXX
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 2.95 XOOXOOXXOXXX
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 2.75 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 9.2.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 3.95 ------------OOXOOOXXO
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17 3.55 ------O-XOXOXOXOOXOXXX
3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 3.35 ----O--OOOXOXOXXX
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 2.95 OOOOOOOOXXX
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 2.95 XO-O-OOXOOXXX
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 2.95 -OOOOXOXXOXOXXX
7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 2.95 --O-XOXOOXOXXX
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 14 2.95 XO-XOOOOXOXXOXXX
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4 2.85 -OOOOOOXXX
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 2.75 OOXOOOOXXX
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 2.75 XOOOOOXXOXXX
12 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 2.65 OOOOOXXX
13 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 2.55 OOXXOOXXX
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 9 2.45 OOOXXX
15= Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 2.45 OOXXOXXX
15= Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 10 2.45 OOXXOXXX
17 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 2.25 XOXXX
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 9.2.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 14 7.50 7.50--7.50
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 15 7.39 7.396.94X7.39
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 7.13 X7.137.067.13
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 7.12 7.126.92X7.12
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 13 7.04 XX7.047.04
6 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 10 6.76 6.76XX6.76
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 6.73 6.716.73-6.73
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6 6.60 6.606.286.546.60
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5 6.47 6.306.366.476.47
10 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 6.45 6.45XX6.45
11 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 8 6.40 X6.40X6.40
12 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 6.34 6.03X6.346.34
13 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 3 6.15 6.155.20-6.15
14 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 6.09 5.885.906.096.09
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 5.99 5.99X5.985.99
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 9.2.2019 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 16 7.13 X7.13X7.13
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 6.95 XX6.956.95
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 15 6.91 6.766.886.916.91
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 6.63 6.63--6.63
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 6.36 6.276.326.366.36
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 6.26 X6.266.116.26
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 14 6.18 6.18XX6.18
8 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 6 6.17 X6.106.176.17
9 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 6.16 5.886.165.786.16
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 12 6.09 6.076.09X6.09
11 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.99 5.495.815.995.99
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 5.85 X5.855.505.85
13 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 5.80 5.805.475.145.80
14 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.54 5.495.315.545.54
15 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 5.42 5.42X5.165.42
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.78 X6.676.786.78
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 6.68 6.596.346.686.68
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.54 6.476.546.436.54
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 6.31 5.846.246.316.31
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 6.29 6.18X6.296.29
6 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 7 6.26 5.756.146.266.26
7 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 6.19 4.17X6.196.19
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 6.18 X6.186.106.18
9 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 6.06 5.71X6.066.06
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 6.05 5.906.055.846.05
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 6.03 6.035.904.186.03
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.78 X5.785.765.78
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 5.73 X5.735.665.73
14 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 5.68 5.365.685.555.68
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.51 4.905.495.515.51
16 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.51 XX5.515.51
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 8.2.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 6.14 X6.145.866.14
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 6.10 6.10XX6.10
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 5.97 5.975.78X5.97
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 5.85 5.775.855.855.85
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 5.76 5.355.765.395.76
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 12 5.71 5.345.715.425.71
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 5.67 5.595.675.665.67
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 5.64 5.64X5.585.64
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 5.55 5.325.295.555.55
10 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 5.51 5.515.375.425.51
11 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 5.49 5.495.255.385.49
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 5.48 5.285.485.235.48
13 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.34 X5.175.345.34
14 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 8 5.29 XX5.295.29
15 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 5.23 4.895.235.235.23
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 5.15 5.15XX5.15
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 4.35 XX4.354.35
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovenskoSlovensko
88 11 6.23 4.836.116.236.23
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 10 6.18 XX6.186.18
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 6.09