Zpět

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Sýkora, Jiří 950120 PSK Olymp Praha, z.s. 6006,00
2 Doležal, Jan 960606 PSK Olymp Praha, z.s. 5907,00
3 Lukáš, Marek 910716 PSK Olymp Praha, z.s. 5619,00
4 Kopecký, Ondřej 980516 AC Pardubice 5537,00
5 Doubek, František 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5231,00
6 Stráský, Vilém 990703 VSK Univerzita Brno 5161,00
7 Franěk, Matyáš 000321 AC Pardubice 5099,00
8 Rykl, Radoš 950318 TJ Sokol Hradec Králové 5098,00
9 Urbánek, Petr 980813 AK ŠKODA Plzeň 4992,00
10 Komárek, Vojtěch 000927 ASK Slavia Praha 4988,00
11 Rejha, Jan 991006 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4891,00
12 Schubert, Štěpán 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4888,00
13 Sláčík, Tomáš 001102 Atletický klub Zlín, z.s. 4884,00
14 Baše, Roman 011015 A. C. Sparta Praha 4811,00
15 Růžička, Martin 951229 ASK Slavia Praha 4804,00
16 Kadla, ml. Jiří 970826 SKM Valašské Meziříčí 4739,00
17 Molva, Vít 950820 A. C. Sparta Praha 4701,00
18 Zuska, David 020429 A. C. TEPO Kladno 4684,00
19 Šafář, Jakub 040127 AC Turnov, z. s. 4598,00
20 Špicar, Miroslav 020610 AC Pardubice 4563,00
21 Termer, David 020325 AK ŠKODA Plzeň 4557,00
22 Kusák, Karel 010224 Atletický klub Zlín, z.s. 4532,00
23 Štancl, Jáchym 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4514,00
24 Šachta, Benedikt 011009 ASK Slavia Praha 4498,00
25 Holek, Jakub 950320 TJ Sokol Opava 4481,00
26 Sadirov, Vladislav 990516 ASK Slavia Praha 4466,00
27 Pospíšil, Jonáš 010720 Atletický klub Olomouc z.s. 4466,00
28 Klučinová, Eliška 885414 Univerzitní sportovní klub Praha 4462,00
29 Ryba, David 020121 AC Pardubice 4428,00
30 Raba, Jan 030312 AC Pardubice 4301,00
31 Šenk, Richard 040415 TJ Sokol Opava 4299,00
32 Paták, Vojtěch 020203 ASK Slavia Praha 4182,00
33 Vokrouhlický, Jakub 000929 SK Jeseniova 4145,00
34 Havlíček, Adam 040803 TJ Spartak Třebíč, spolek 4119,00
35 Koza, Tomáš 040806 AK ŠKODA Plzeň 4107,00
36 Vrbata, David 010907 TJ SOKOL Nová Paka 4091,00
37 Dvořáková, Kateřina 975510 Univerzitní sportovní klub Praha 4062,00
38 Dressler, Vojtěch 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4059,00
39 Charbaka, Ivan 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4055,00
40 Šínová, Tereza Elena 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4047,00
41 Schüssmann, Vítězslav 020131 AK Bílina 3976,00
42 Dvořáková, Barbora 975510 Univerzitní sportovní klub Praha 3965,00
43 Trafina, Jakub 010810 AC Slovan Liberec, z.s. 3957,00
44 Havlík, Adam 010828 ASK Slavia Praha 3952,00
45 Lochman, Benedikt Franti 030210 Atletický klub Olomouc z.s. 3945,00
46 Stránský, Petr 030604 AC Česká Lípa 3922,00
47 Vaněk, Matyáš 040803 SK Aktis Praha z.s. 3905,00
48 Volná, Daniela 025613 AC TJ Jičín 3851,00
49 Schneider, Sebastian 020205 ASK Slavia Praha 3850,00
50 Veselý, Lukáš 040317 A. C. Sparta Praha 3849,00
51 Zatloukalová, Barbora 975603 Univerzitní sportovní klub Praha 3796,00
52 Kotroušová, Michaela 905705 ASK Slavia Praha 3761,00
53 Zámečníková, Sára 015311 AC Pardubice 3753,00
54 Tamchynová, Kateřina 015430 AC Pardubice 3741,00
55 Sádovský, Matěj 021112 AC Pardubice 3737,00
56 Rodr, Vojtěch 040221 TJ VS Tábor, z. s. 3736,00
57 Holeček, Vojtěch 040419 ASK Slavia Praha 3707,00
58 Babická, Tereza 035628 T. J. Sokol České Budějovice 3688,00
59 Peterka, Jakub 040617 AK ŠKODA Plzeň 3664,00
60 Nedvědová, Lucie 015827 AK Olymp Brno, spolek 3640,00
61 Bažoutová, Klára 025312 Atletika Chrudim, z.s. 3621,00
62 Dvorský, Tobiáš 010603 TJ Spartak Třebíč, spolek 3609,00
63 Zajíček, Jakub 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3594,00
64 Sup, Michal 040714 TJ Dukla Praha 3561,00
65 Burajová, Patricie 995408 Univerzitní sportovní klub Praha 3543,00
66 Červená, Eliška 045317 TJ Svitavy, z. s. 3533,00
67 Šantavý, Jakub 040719 SKP Nymburk, z.s. 3519,00
68 Plachý, Antonín 050609 ASK Slavia Praha 3510,00
69 Štanclová, Vendula 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3496,00
70 Gieselová, Michaela 995925 Atletický klub Olomouc z.s. 3474,00
71 Vadlejch, Lucia 881108 Slovensko 3407,00
72 Dorňáková, Nikita Gabriela 015428 ASK Slavia Praha 3397,00
73 Korhoňová, Tereza 025205 Atletický klub Prostějov, z. s. 3378,00
74 Žohová, Kateřina 015209 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3374,00
75 Nedvědová, Veronika 015827 AK Olymp Brno, spolek 3368,00
76 Maršálková, Jitka 046215 T. J. Sokol České Budějovice 3325,00
77 Grulich, Samuel 040328 SK Aktis Praha z.s. 3306,00
78 Prokešová, Kristýna 045514 SKP Nymburk, z.s. 3302,00
79 Paťavová, Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 3301,00
80 Štvrtňová, Kristýna 015328 SSK Vítkovice, z.s. 3284,00
81 Svoboda, Petr 041028 TJ VS Tábor, z. s. 3278,00
82 Husáková, Tereza 015124 SK Jeseniova 3273,00
83 Kaletová, Ema 025424 Spartak Praha 4 3257,00
84 Hobelantová, Amélie 045225 AC Turnov, z. s. 3188,00
85 Dyrynková, Nikola 995906 ASK Slavia Praha 3181,00
86 Duchoslavová, Sabina 005623 AC Vysoké Mýto z.s. 3163,00
87 Burešová, Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 3159,00
88 Kadavá, Kateřina 035603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3141,00
89 Šínová, Adéla Nela 015817 Atletika Jižní Město z.s. 3140,00
90 Hlávková, Kateřina 015814 AC Pardubice 3136,00
91 Matoušková, Karolína 006228 ASK Slavia Praha 3130,00
92 Tkáčová, Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3130,00
93 Slavíková, Veronika 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3123,00
94 Kadavý, Roman 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3110,00
95 Přibylová, Valentýna 006116 TJ Spartak Vlašim 3100,00
96 Navrátilová, Barbora 026026 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3096,00
97 Husáková, Adéla 045730 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3093,00
98 Tran, Thai Bao 040511 SK Jeseniova 3088,00
99 Perná, Eliška 995212 AC Pardubice 3074,00
100 Treglerová, Michaela 995914 ASK Slavia Praha 3060,00
101 Feilhauerová, Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3026,00
102 Jakusidisová, Veronika 055205 ASK Blansko 3023,00
103 Vizingrová, Eliška 035704 AC Mladá Boleslav z.s. 2996,00
104 Jára, Michal 041027 Spartak Praha 4 2988,00
105 Oborná, Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 2984,00
106 Šilerová, Kateřina 025929 AK Bílina 2952,00
107 Lacinová, Tereza 045729 AK Bílina 2933,00
108 Kollárová, Marina 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2914,00
109 Vaníčková, Nela 045915 AC Turnov, z. s. 2862,00
110 Kumstátová, Pavla 055525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2843,00
111 Migová, Kristýna 045725 ASK Slavia Praha 2796,00
112 Golasovská, Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 2791,00
113 Všetečková, Kristýna 025913 TJ Spartak Třebíč, spolek 2645,00
114 Sebránková, Ema 055514 AK Bílina 2634,00
115 Kociánová, Vendula 045728 SKM Valašské Meziříčí 2582,00
116 Dufková, Linda 015507 Atletika Jižní Město z.s. 2555,00
117 Hanáková, Tereza 045123 SKM Valašské Meziříčí 2552,00
118 Chaloupková, Stella 045312 PSK Olymp Praha, z.s. 2343,00
119 Stádník, Daniel 011123 AC Slovan Liberec, z.s. 2333,00
120 Pindorová, Zina 045223 TJ TŽ Třinec 2271,00
121 Žerava, Cyril 030315 AC Turnov, z. s. 2263,00
122 Janků, Valerie 025904 AK Olymp Brno, spolek 2077,00
123 Hlaváčová, Kristýna 035114 Atletický klub Zlín, z.s. 2023,00
124 Lepeška, Jan 000715 AK Bílina 1939,00
125 Pulíček, Tomáš 970429 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1556,00
126 Svoboda, Aleš 980417 PSK Olymp Praha, z.s. 1398,00
127 Padělek, Pavel 000209 TJ Spartak Třebíč, spolek 1306,00
128 Brýdlová, Justýna 035609 AC Vysoké Mýto z.s. 1268,00