Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha - Stromovka (10. - 10. 2. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 17:10.77
2 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 17:19.80
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:19.06
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18:43.05
Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ 230.7a
Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DQ 230.7a
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 12:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 16:31.24
2 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 17:01.30
3 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 17:28.19
4 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 18:15.82
5 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 19:24.28
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 12:01) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16:15.05
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 16:53.14
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 16:55.47
4 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17:09.50
5 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 17:13.06
6 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17:17.68
7 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 17:27.81
8 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 18:47.06
9 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 19:48.95
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DQ 163.6
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 11:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 16:22.54
2 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 17:12.45
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 17:32.60
4 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 17:38.73
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18:07.60
6 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 18:14.37
7 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 18:29.39
8 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 18:45.13
9 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 19:07.02
10 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19:29.41
11 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 9 19:41.11
12 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 20:13.99
13 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 20:18.82
14 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 21:11.30
Celkem 14 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 12:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23:14.54
2 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 24:24.17
Daniel KováčDaniel Kováč 01 SlovenskoSlovensko 1 DQ 230.7a
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DQ 230.7a
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2019 - 12:31) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25:17.20
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 26:14.59
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 28:06.40
4 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29:19.88
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 230.7a
Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DQ 230.7a
Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků