Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

60 m - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 06.76 0.136
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.85 0.162
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 06.94 0.146
60 m - Dorostenci (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.04 0.157
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.07 0.160
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.10 0.159
60 m - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.61 0.127
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.63 0.167
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.67 0.154
60 m - Dorostenky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 07.59 0.149
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.61 0.222
3 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.69 0.155
200 m - Junioři (neděle, 24.2.2019 - 13:40:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.46 0.154
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.61 0.143
3 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.79 0.156
200 m - Dorostenci (neděle, 24.2.2019 - 13:34:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.20 0.205
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.65 0.190
3 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.82 0.183
200 m - Juniorky (neděle, 24.2.2019 - 13:20:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 MR 24.08 0.543
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 24.08 0.185
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.81 0.174
200 m - Dorostenky (neděle, 24.2.2019 - 13:10:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 MR 23.88 0.140
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 24.55 0.144
3 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 24.76 0.290
400 m - Junioři (neděle, 24.2.2019 - 12:55:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 46.77 0.138
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 47.64 0.185
3 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.74 0.202
400 m - Dorostenci (neděle, 24.2.2019 - 12:46:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 49.51 0.218
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.00 0.145
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.10 0.353
400 m - Juniorky (neděle, 24.2.2019 - 12:35:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 56.50 0.248
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 PB 56.80 0.387
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.00 0.365
400 m - Dorostenky (neděle, 24.2.2019 - 12:25:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.66 0.345
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 57.47 0.176
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 035420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.61 0.380
800 m - Junioři (neděle, 24.2.2019 - 12:15:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 1:53.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.28
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.41
800 m - Dorostenci (neděle, 24.2.2019 - 12:05:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 1:57.03
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 1:57.84
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:58.07
800 m - Juniorky (neděle, 24.2.2019 - 11:55:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 2:14.46
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:15.08
3 Anna SurákováAnna Suráková 006005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.12
800 m - Dorostenky (neděle, 24.2.2019 - 11:46:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.49
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:16.73
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.56
1500 m - Junioři (neděle, 24.2.2019 - 14:24:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:04.14
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:05.68
3 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 4:06.11
1500 m - Dorostenci (neděle, 24.2.2019 - 14:16:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:06.19
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 4:11.46
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:12.72
1500 m - Juniorky (neděle, 24.2.2019 - 14:07:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 4:37.91
2 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:37.96
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:46.10
1500 m - Dorostenky (neděle, 24.2.2019 - 13:58:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:39.92
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 4:44.92
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 4:50.75
3000 m - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 08:38.23
2 René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08:40.46
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08:40.49
3000 m - Dorostenci (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08:59.54
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09:01.10
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 020220 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 09:07.23
3000 m - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 09:47.75
2 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 10:11.40
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 10:12.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 2 10:40.83
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 10:45.20
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 035420 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 10:51.15
60 m překážek - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 07.81 0.174
2 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.97 0.145
3 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.03 0.138
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.04 0.167
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.08 0.164
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.12 0.144
60 m překážek - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.41 0.142
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =PB 08.42 0.316
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.60 0.146
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 23.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.48 0.139
2 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.49 0.169
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.57 0.178