Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

Skok vysoký - Junioři (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... PB 2.06
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.02
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.96
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.95
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 1.93
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.90
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.81
2 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 1.81
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.72
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.82
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek =PB 1.72
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 025531 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 1.66
Skok o tyči - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 5.00
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4.43
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 4.25
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 4.48
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. PB 4.43
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 4.38
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 4.00
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava SB 3.58
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC PardubiceAC Pardubice 3.48
Skok o tyči - Dorostenky (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.65
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.65
3 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 AC PardubiceAC Pardubice PB 3.55
Skok daleký - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 7.14
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 6.95
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 6.92
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.22
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. PB 7.05
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 6.77
Skok daleký - Juniorky (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.99
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 5.84
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 5.75
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.83
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 5.76
3 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.74
Trojskok - Junioři (sobota, 23.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.91
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... PB 14.56
3 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.44
Trojskok - Dorostenci (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 13.88
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice PB 13.74
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.60
Trojskok - Juniorky (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova MR 12.75
2 Lenka BurianováLenka Burianová 005621 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 12.11
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 12.00
Trojskok - Dorostenky (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53
2 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.50
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.43
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.54
2 Lucie KrálováLucie Králová 026118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 13.87
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. PB 13.24
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.28
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.42
3 Karla BrůhováKarla Brůhová 006204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 12.05
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 16.70
2 Marek MarvanMarek Marvan 020916 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 15.24
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.79
Vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 24.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 18.20
2 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 17.90
3 Michal ForejtMichal Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 17.16