Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.99 Q 0.192
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 07.07 Q 0.145
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 07.11 0.161
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.12 0.170
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 =PB 07.23 0.173
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.26 0.148
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.34 0.224
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.39 0.195
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.93 Q 0.201
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 PB 07.01 Q 0.135
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 07.08 q 0.170
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.15 0.195
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.17 0.129
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.25 0.141
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.32 0.154
8 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.34 0.210
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 07.00 Q 0.192
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 =PB 07.02 Q 0.168
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.09 q 0.203
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.15 0.200
5 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.19 0.179
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.31 0.159
7 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.32 0.166
8 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 07.35 0.205
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 06.76 0.136
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.85 0.162
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 06.94 0.146
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 PB 06.98 0.189
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 06.99 0.155
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 PB 07.06 0.142
7 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 =SB 07.09 0.179
8 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.09 0.158
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.12 Q 0.161
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 PB 07.23 Q 0.132
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.27 0.158
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 =PB 07.30 0.199
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.31 0.166
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.32 0.180
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.35 0.173
8 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.43 0.195
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.10 Q 0.157
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.18 Q 0.149
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 07.25 0.142
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.26 0.125
5 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.29 0.165
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.31 0.251
7 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.34 0.151
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.37 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.13 Q 0.161
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 SB 07.21 Q 0.173
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.22 q 0.205
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.23 q 0.190
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.25 0.187
6 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 07.27 0.202
7 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.30 0.192
8 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.50 0.154
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.04 0.157
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.07 0.160
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.10 0.159
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.17 0.156
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.26 0.161
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 07.30 0.152
7 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 07.31 0.158
8 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.32 0.186
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.61 0.127
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.63 0.167
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.67 0.154
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 =PB 07.68 0.142
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 07.72 0.176
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.73 0.158
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 07.90 0.189
Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.68 Q 0.196
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.68 Q 0.157
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 PB 07.83 q 0.163
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.95 0.163
5 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.12 0.145
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 SB 08.12 0.145
7 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.14 0.199
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.65 Q 0.105
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 07.76 Q 0.142
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.77 q 0.146
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.97 0.194
5 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 08.02 0.173
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.14 0.196
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.30 0.197
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.74 Q 0.149
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.76 Q 0.197
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.89 0.141
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 07.94 0.176
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.01 0.196
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.18 0.344
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 SB 08.26 0.318
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.69 Q 0.161
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 07.75 Q 0.178
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90 0.233
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 07.95 0.192
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.08 0.225
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.27 0.202
Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DQ 162.7
Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.78 Q 0.185
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =SB 07.78 Q 0.173
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.83 q 0.190
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.99 0.152
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.06 0.239
6 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.17 0.167
7 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.23 0.195
8 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.30 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 07.75 Q 0.235
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 07.82 Q 0.179
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 07.85 q 0.210
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.11 0.138
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.16 0.220
6 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 08.17 0.167
7 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.17 0.211
Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DQ 162.8 -0.200
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 07.59 0.149
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.61 0.222
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.69 0.155
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.76 0.162
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 =PB 07.81 0.140
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.83 0.216
7 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.85 0.179
8 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.87 0.337
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 21.71 Q 0.157
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 22.31 0.193
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.55 0.190
4 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.03 0.175
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.08 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 11:21) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.47 Q 0.141
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.173
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 22.57 0.189
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.96 0.167
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.14 0.152
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:27) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.80 Q 0.155
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.39 0.211
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.71 0.184
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.82 0.183
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 23.29 0.160
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:33) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.99 Q 0.174
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.27 q 0.204
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.18 0.152
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.33 0.177
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.54 0.316
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.198
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 21.46 0.154
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.61 0.143
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.79 0.156
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.14 0.195
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.80 0.170
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.36 Q 0.181
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.59 q 0.195
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 23.14 0.175
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 23.23 0.183
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.45 0.162
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.53 Q 0.207
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 22.90 0.174
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.97 0.170
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 23.10 0.180
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.43 0.180
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:02) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.57 Q 0.201
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.69 0.138
3 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 22.94 0.161
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.41 0.157
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.13 0.144
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:08) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.57 Q 0.158
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.99 0.200
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.17 0.194
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.20 0.203
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.79 0.168
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.20 0.205
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.65 0.190
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.82 0.183
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 22.84 0.195
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DQ 162.7
Poznámky:
Oficiální výsledky budou zveřejněny až po dořešení protestu. Závodník Lukáš Petrikovič běžel pod protestem. 22.33(0.197)
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 MR 24.08 0.543
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 24.08 0.185
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.81 0.174
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.09 0.359
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.25 0.174
Poznámky:
Po doběhu skolabovala závodnice Hůlková Barbora, ošetřena lékařem závodu a předána do péče ZZS.
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.42 Q 0.240
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.25 0.170
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40 0.219
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.23 0.289
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.55 0.178
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.88 Q 0.204
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.28 0.144
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.51 0.214
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.83 0.249
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF 0.614
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:37) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.20 Q 0.151
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 25.18 0.164
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.28 0.205
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.14 0.186
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.37 0.350
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:43) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 24.84 Q 0.160
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.02 q 0.195
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.78 0.263
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 26.23 0.188
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.72 0.381
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.48 Q 0.359
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 25.42 0.194
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.59 0.140
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.48 0.175
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.16 0.196
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:06) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.82 Q 0.168
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 25.56 0.185
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.71 0.188
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.33 0.270
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.94 0.234
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:12) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.77 Q 0.271
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 25.29 q 0.158
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.72 0.158
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 26.08 0.210
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 26.20 0.185
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:18) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 25.22 Q 0.214
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.76 0.208
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.41 0.417
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.72 0.375
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 DNF 0.281
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 MR 23.88 0.140
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 24.55 0.144
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 24.76 0.290
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.46 0.176
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.60 0.226
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.12 Q 0.183
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 50.11 0.210
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.37 0.164
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.29 0.178
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.50 0.167
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.49 Q 0.207
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 50.01 0.244
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 50.69 0.212
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.12 0.195
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.65 0.204
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 52.63 0.179
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.52 Q 0.150
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.74 q 0.228
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 50.21 0.174
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.05 0.248
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 53.83 0.198
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF 0.147
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 SB 49.41 Q 0.178
2 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 49.79 q 0.148
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.95 0.184
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.31 0.190
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 51.50 0.190
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 52.64 0.184
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 46.77 0.138
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 47.64 0.185
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.74 0.202
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 48.43 0.185
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 PB 48.49 0.209
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 50.51 0.149
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 49.51 0.218
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.00 0.145
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.10 0.353
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 50.22 0.208
5 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.55 0.231
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 52.59 0.152
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.00 Q 0.167
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 51.22 q 0.183
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 52.07 0.178
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 52.75 0.172
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 54.37 0.188
Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.178
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.27 Q 0.181
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 50.36 q 0.157
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 51.69 0.203
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.59 0.160
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 54.04 0.179
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 54.69 0.236
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.50 Q 0.180
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.44 0.166
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.35 0.211
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.85 0.155
5 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 53.19 0.148
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.13 0.177
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.57 Q 0.196
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.63 0.187
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 53.55 0.177
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.94 0.233
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.8
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNF 0.179
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 57.13 Q 0.249
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 57.42 q 0.307
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.68 0.154
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 =PB 59.22 0.347
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 59.77 0.181
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.95 0.285
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 56.90 Q 0.181
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 57.21 q 0.191
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.37 0.227
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 59.37 0.245
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 59.84 0.183
6 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 63.43 0.163
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 6 58.23 Q 0.185
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.41 0.255
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.88 0.410
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 61.44 0.203
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 65.05 0.158
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.596
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 58.03 Q 0.249
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 58.90 0.227
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 59.09 0.380
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.06 0.188
5 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.55 0.152
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.88 0.201
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 56.50 0.248
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 PB 56.80 0.387
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.00 0.365
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 57.48 0.313
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.17 0.587
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.66 0.345
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 57.47 0.176
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.61 0.380
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 58.07 0.340
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.40 0.400
6 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 59.76 0.203
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.43 Q 0.213
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 59.59 0.188
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 60.27 0.382
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 62.52 0.373
Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 0.164
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.74 Q 0.369
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 59.35 q 0.196
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 60.21 0.236
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 61.69 0.606
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 61.97 0.389
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ -0.019
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 59.15 Q 0.437
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.63 0.303
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 61.63 0.231
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 =PB 61.69 0.234
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 62.58 0.345
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.255
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 59.34 Q 0.603
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 59.36 q 0.169
3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.49 0.463
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 SB 61.40 0.326
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 61.52 0.163
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF 0.235
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:56.31 Q
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.35 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.78 q
4 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:59.06
5 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:00.18
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:02.06
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.74
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:06.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:00.08 Q
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:00.44 Q
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:01.45
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:02.79
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:04.39
6 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:05.45
7 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:06.51
Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:42) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.81 Q
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.93 Q
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:58.75 q
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:59.29
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:59.97
6 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 1:59.97
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:01.10
8 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:10.92
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 1:53.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.28
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.41
4 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.48
5 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 1:55.98
6 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 1:56.37
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:58.76
8 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:05.85
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 1:57.03
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 1:57.84
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:58.07
4 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 1:58.97
5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:59.37
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 2:00.28
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:01.04
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:01.04
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:00.27 Q
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.25 Q
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.43
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:03.65
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:03.96
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.53
7 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 2:05.92
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.59 Q
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 1:59.92 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:00.61 q
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:00.84
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 PB 2:02.20
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:03.93
7 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:04.29
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:05.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:22) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.69 Q
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:00.89 Q
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:00.89 Q
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.07
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 2:02.83
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:03.36
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:05.51
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:07.99
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:17.36 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:17.59 Q
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.65 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:23.71
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:24.12
6 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:24.76
7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:29.42
8 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:31.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:22.36 Q
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:22.67 Q
3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:23.54
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.21
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:24.26
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 SB 2:25.01
7 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:34.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:20.55 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:20.74 Q
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:21.78 q
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 2:22.03
5 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.85
6 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.32
7 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:31.25
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 2:14.46
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:15.08
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.12
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.82
5 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:17.23
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:18.47
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.57
8 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:23.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:20.41 Q
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 2:21.40 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:21.60 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.02 q
5 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:26.25
6 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:26.35
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:31.95
8 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:32.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:24.91 Q
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.12 Q
3 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:26.09
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:27.75
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:28.45
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.64
7 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:30.39
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:31.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 14:42) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:26.28 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.37 Q
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:27.44
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:28.80
5 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:29.47
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:29.78
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.49
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:16.73
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.56
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 2:20.81
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 2:21.32
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 2:22.61
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:26.04
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:26.19
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:04.14
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:05.68
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 4:06.11
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:09.37
5 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:10.97
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:11.33
7 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:13.66
8 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 4:14.31
9 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 4:15.00
10 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:15.08
11 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:17.54
12 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:19.57
13 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:19.80
14 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 4:22.32
Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:06.19
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 4:11.46
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:12.72
4 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 4:14.80
5 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:15.52
6 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:16.75
7 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 4:17.59
8 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:17.66
9 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14 4:18.27
10 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:19.37
11 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:19.96
12 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 4:20.48
13 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 4:21.57
14 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:21.71
15 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 4:24.07
16 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:26.16
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 4:37.91
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:37.96
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:46.10
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 4:51.04
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:51.07
6 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 SB 4:51.63
7 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 4:52.15
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 PB 4:56.01
9 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 4:56.35
10 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 4:56.36
11 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 5:01.28
12 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:02.20
13 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:02.68
14 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 PB 5:05.59
Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:39.92
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 4:44.92
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 4:50.75
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 4:59.71
5 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 5:03.20
6 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 5:04.30
7 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 SB 5:06.17
8 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:07.45
9 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 5:07.67
10 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 5:07.77
11 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 5:08.39
12 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 5:10.49
13 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 PB 5:10.99
14 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 PB 5:17.82
15 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14 5:20.76
Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 23.2.2019 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 08:38.23
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08:40.46
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08:40.49
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 08:41.73
5 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08:48.26
6 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08:51.79
7 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 4 PB 08:52.77
8 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08:53.78
9 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08:58.88
10 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 09:06.37
11 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10 09:18.12
12 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 SB 09:19.12
13 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:29.32
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13 DNF
Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 DNS
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08:59.54
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09:01.10
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 09:07.23
4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09:11.79
5 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 09:12.49
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 PB 09:20.00
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09:20.12
8 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 09:22.77
9 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 09:26.42
10 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09:31.11
11 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 09:37.18
12 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09:42.88
13 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 09:47.65
14 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 09:52.88
15 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 09:56.74
16 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 10:34.74
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 09:47.75
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 10:11.40
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 10:12.00
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 10:21.40
5 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 10:24.96
6 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11:07.17
7 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 11:15.93
8 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 SB 11:19.01
9 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11:20.93
10 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 11:44.36
11 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 11:48.90
12 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 PB 11:53.96
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 10:40.83
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 10:45.20
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 10:51.15
4 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 10:55.32
5 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11:09.34
6 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11:17.40
7 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 PB 11:20.28
8 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 11:25.83
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 11:26.78
10 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11:26.93
11 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 11:42.75
12 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 11:47.16
13 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 PB 11:53.47
14 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 PB 11:54.22
15 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 11:59.13
16 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 12:17.40
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.02 Q 0.196
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.35 Q 0.184
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.36 q 0.154
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.45 0.137
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 08.58 0.147
6 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.70 0.194
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.88 0.188
Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 0.182
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.02 Q 0.165
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =PB 08.23 Q 0.234
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.47 0.192
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.52 0.203
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.62 0.168
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.66 0.220
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 08.90 0.168
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.20 Q 0.137
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26 Q 0.169
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.41 q 0.183
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.47 0.177
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 =PB 08.65 0.184
6 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.75 0.144
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.89 0.227
Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 162.8 0.075
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 07.81 0.174
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.97 0.145
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.03 0.138
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.17 0.130
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.19 0.170
6 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.34 0.155
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.09 0.152
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.04 0.167
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.08 0.164
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.12 0.144
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.16 0.202
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.38 0.177
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.48 0.161
7 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.50 0.134
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.64 0.193
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.07 Q 0.184
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.37 Q 0.151
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.38 q 0.191
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 08.51 0.207
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 08.69 0.147
6 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.71 0.174
7 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.76 0.156
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 08.94 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 08.09 Q 0.154
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.30 Q 0.181
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.50 q 0.226
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.54 0.179
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.63 0.184
6 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.87 0.185
7 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.96 0.187
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DQ 162.8 -0.113
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.15 Q 0.161
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.19 Q 0.231
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.64 0.205
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.161
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.71 0.151
6 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.74 0.198
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.83 0.198
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.22 0.170
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.63 Q 0.222
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.73 Q 0.208
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.74 q 0.172
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.362
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.08 0.215
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 09.17 0.174
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.22 0.177
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.33 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.55 Q 0.152
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.87 Q 0.208
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 08.96 0.166
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 09.14 0.155
5 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.15 0.174
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.36 0.198
7 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.37 0.186
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNF 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 Q 0.151
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.64 Q 0.153
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.91 q 0.139
4 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.05 0.175
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.19 0.330
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 =PB 09.21 0.198
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.26 0.321
8 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.55 0.197
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.41 0.142
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =PB 08.42 0.316
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.60 0.146
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.60 0.158
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.65 0.167
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.07 0.180
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.48 0.139
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.49 0.169
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.57 0.178
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.73 0.225
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.74 0.145
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 08.76 0.158
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.80 0.207
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.90 0.207
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.76 Q 0.161
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.82 Q 0.195
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.89 q 0.188
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 09.08 0.169
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.28 0.248
6 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.30 0.168
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 09.57 0.597
8 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.60 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.54 Q 0.151
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.77 Q 0.202
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.09 0.174
4 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.22 0.193
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.39 0.398
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.39 0.362
7 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 09.46 0.168
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.74 Q 0.178
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.79 Q 0.135
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.82 q 0.197
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.211
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.15 0.325
6 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 =PB 09.25 0.170
7 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.30 0.218
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.42 0.240
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:28.63 0.152
2 Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:28.84 0.151
3 Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 1:29.45 0.152
4 Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:30.87 0.177
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:29.28 0.163
2 Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:29.73 0.189
3 Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:34.65 0.160
Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:33.50 0.169
2 Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:34.64 0.214
3 Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:39.05 0.156
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:31.23 0.157
2 Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:35.54 0.189
3 Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:36.06 0.144
A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DQ 170.7 0.183
Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF 0.196
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 1:32.77 0.156
2 Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:32.86 0.182
3 A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:33.24 0.133
4 Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:36.52 0.136
Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF 0.223
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:32.44 0.156
2 Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:33.71 0.157
3 Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 1:38.35 0.165
4 Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:39.04 0.195
5 Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:40.21 0.191
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:37.49 0.165
2 B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:37.56 0.198
3 B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:37.60 0.170
4 Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:38.57 0.181
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 MR 1:39.87 0.204
2 A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:40.71 0.386
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ -0.082
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF 0.200
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:44.31 0.188
2 B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:44.38 0.211
3 Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:45.27 0.168
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ 142,4 0.363
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DQ 170.7 0.220
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:45.02 0.186
2 Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:46.62 0.208
3 Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:54.49 0.163
4 Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:54.78 0.266
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 NR 1:40.43 0.156
2 Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:44.18 0.340
3 Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:44.56 0.194
4 Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:44.56 0.351
5 Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:44.62 0.214
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:44.23 0.331
2 Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:45.61 0.194
3 Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:47.40 0.332
4 Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:48.98 0.196
5 Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:49.52 0.234
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:46.81 0.173
2 Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 1:48.72 0.218
3 A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:50.86 0.176
4 Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:52.23 0.200
5 Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:53.68 0.322
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 1:49.77 0.289
2 Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:50.20 0.170
3 Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 1:56.38 0.400
4 B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:02.54 0.188
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.761.811.851.891.931.961.992.022.042.06
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13 PB 2.06 --OOXOXOXXOO-O
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 2.02 --O-OOOOXXX
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 11 1.96 --OOXOOXXX
4 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 12 1.93 OOOXXOOXXX
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 1.89 -OOOXXX
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 7 1.89 OOXOOXXX
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 1.89 -OOXOXXX
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 9 1.89 OXXOXOXXOXXX
9 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 1.85 XOOXOXXX
10 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 1.81 OOXXX
11 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.81 XXOXXOXXX
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 NM
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 3 DNS
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.731.781.831.871.901.931.952.01
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 1.95 --OOOXOOXXX
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 PB 1.93 -OXOOOXXOXXX
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12 1.90 -OOOXXOXXX
4 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 11 1.87 OOOOXXX
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4 1.83 OXOOXXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 1.83 OOXXOXXX
7= Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 1.78 OOXXX
7= Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 1.78 OOXXX
9 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 6 1.78 XOOXXX
10 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.78 XOXOXXX
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 1.73 OXXX
12 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 7 1.73 XOXXX
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 NM
Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.861.88
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 18 1.81 --OO-OOXOOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 PB 1.81 --OOOOOOXOXXX
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.72 -OXOXXOOXXOX
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 PB 1.69 OOXOOOXXX
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 13 1.69 -XOOOXOXXX
6= Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10 PB 1.69 OOOOXXOXXX
6= Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14 1.69 OOOOXXOXXX
8 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 SB 1.66 OXOOXXOXXX
9= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 12 1.63 OOOXXX
9= Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 1.63 OOOXXX
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.63 XOXOOXXX
12 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 1.63 OOXOXXX
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 9 1.63 XOXOXXOXXX
14= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 1.60 OOXXX
14= Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 1.60 OOXXX
16 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 7 1.60 OXOXXX
17 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 1.55 OXXX
Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 4 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.631.661.691.721.751.781.821.85
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 1.82 ---O-OO-XXOXOXXX
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 =PB 1.72 --OOXOOXXOXXX
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 PB 1.66 OOXOXOOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 1.63 OOXOXOXXX
5 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 14 1.60 -OOXXX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 1.60 OXOXOXXX
7 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.60 OOXXOXXX
8= Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 8 1.55 OOXXX
8= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 1.55 OOXXX
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.55 XOOXXX
11= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.50 OXXX
11= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 6 1.50 OXXX
11= Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 1.50 OXXX
14 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 1.50 XOXXX
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 DNS
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 23.2.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.533.683.833.98