Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

60 m - Žáci (sobota, 2.3.2019 - 16:40:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 NL 07.20
2 Casey LongCasey Long 040803 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 07.20
3 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.25
60 m - Žákyně (sobota, 2.3.2019 - 16:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.78
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.88
3 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 =PB 07.96
150 m - Žáci (neděle, 3.3.2019 - 11:41:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 MR 17.09
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.22
3 Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.23
150 m - Žákyně (neděle, 3.3.2019 - 11:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 NL 18.62
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 055630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 18.85
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.90
300 m - Žáci (neděle, 3.3.2019 - 11:11:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš MusilLukáš Musil 040430 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.33
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.66
3 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 37.64
300 m - Žákyně (neděle, 3.3.2019 - 11:01:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 MR 39.69
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.69
3 Marina KollárováMarina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 41.19
800 m - Žáci (neděle, 3.3.2019 - 10:40:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:05.89
2 Ondřej BudínOndřej Budín 050525 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:06.36
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.58
800 m - Žákyně (neděle, 3.3.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 2:14.58
2 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:14.77
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 045705 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 2:17.49
1500 m - Žáci (sobota, 2.3.2019 - 15:41:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 040924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 NL 4:23.41
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:27.52
3 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:28.38
1500 m - Žákyně (sobota, 2.3.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 4:48.42
2 Iva GieselováIva Gieselová 045320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:51.23
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 4:53.21
3000 m - Žáci (neděle, 3.3.2019 - 12:01:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 MR 09:16.94
2 Pavel DolákPavel Dolák 040923 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2 PB 09:18.59
3 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19 09:48.23
60 m překážek - Žáci (sobota, 2.3.2019 - 16:15:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 08.04
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.12
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.27
60 m překážek - Žákyně (sobota, 2.3.2019 - 16:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 045423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 08.87
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 045730 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.99
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 09.01