Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.29 Q
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.46 Q
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.54
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.59
5 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.61
6 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 07.80
7 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.96
Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 07.29 Q
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 07.38 Q
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.47 q
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 =PB 07.54
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.57
6 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 07.58
7 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 =PB 07.75
8 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 07.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 07.26 Q
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 07.30 Q
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.43 q
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 PB 07.52
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 07.75
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 07.81
7 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.85
8 Jan MichutJan Michut 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 NL 07.20
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 07.20
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.25
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.42
5 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.43
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.48
7 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.48
8 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.92 Q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.94 Q
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.05 q
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.07
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 08.14
6 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.15
7 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.84 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 SB 07.96 Q
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.03 q
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 08.11
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 08.14
6 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.16
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 =PB 08.17
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 08.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.97 Q
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 08.00 Q
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.06
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.08
5 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 08.10
6 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 08.12
7 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.17
8 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.17
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.78
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.88
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 =PB 07.96
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.97
5 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 07.97
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.01
7 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 08.03
8 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 =PB 08.03
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 17.14 Q
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 17.48 q
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 PB 17.57
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.71
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 18.10
6 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 17.18 Q
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 17.51
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 17.61
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 PB 18.23
5 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.39 Q
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.02
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 18.02
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 18.05
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 17.13 Q
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 17.19 q
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 18.14
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 18.25
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 18.40
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.64
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 MR 17.09
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 17.22
3 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.23
4 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.26
5 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.38
6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 17.54
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.98 Q
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 19.36
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 19.59
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.67
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 19.89
6 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 19.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 18.77 Q
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.40
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.54
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.60
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 19.93
6 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 19.00 Q
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.22 q
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.29 q
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 19.48
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 19.48
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 19.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.91 Q
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.34
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.50
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.69
5 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.04
6 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.21
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 NL 18.62
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 18.85
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.90
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 =PB 19.00
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.40
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.41
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.33
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.66
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 37.64
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.08
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.68
6 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 39.76
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 37.27 Q
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 38.51 q
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 38.55 q
4 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 39.63
5 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 39.92
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 40.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.74 Q
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 39.38
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 40.06
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 40.12
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.26
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 41.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.04 Q
2 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 38.97
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.27
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 40.08
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 40.36
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 41.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 37.75 Q
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 38.59
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 39.70
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 40.53
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 41.17
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 MR 39.69
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.69
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 41.19
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 41.37
5 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 42.15
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 42.24
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.72 Q
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 42.10 q
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 42.23
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 42.67
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 43.17
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 43.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 40.51 Q
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 42.24
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 42.75
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 43.21
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 43.22
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 41.84 Q
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 42.62
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 43.01
Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 41.34 Q
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 41.89 q
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 42.35
4 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 42.76
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 43.00
Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:10.43 Q
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:11.07 Q
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 2:11.46
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:12.82
5 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:14.43
6 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.19
7 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:24.22
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:07.15 Q
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:10.89 Q
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:13.10
4 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 2:15.77
5 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:16.53
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:18.56
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:19.47
8 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:06.08 Q
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 2:08.41 Q
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 2:09.41 q
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 2:10.03 q
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:13.20
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:14.76
7 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:14.92
8 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:15.18
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:05.89
2 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:06.36
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.58
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:08.47
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:09.67
6 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:11.62
7 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:12.76
8 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:12.85
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:21.41 Q
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:22.25 Q
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:23.19 q
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:25.26
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:26.49
6 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:27.13
7 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 1 SB 2:29.51
8 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:30.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:18.84 Q
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 2:19.85 Q
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:25.00
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:25.63
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:26.45
6 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 2:27.90
7 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:28.50
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:34.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 2:21.48 Q
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:22.37 Q
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 PB 2:23.28 q
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 2:23.58
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:27.38
6 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:31.73
7 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:32.56
8 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:33.52
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 2:14.58
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:14.77
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 2:17.49
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 2:18.72
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 2:20.38
6 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 2:22.19
7 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.00
8 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 2:27.03
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 2.3.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 NL 4:23.41
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:27.52
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:28.38
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:30.06
5 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 4:33.30
6 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 PB 4:34.15
7 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 PB 4:34.51
8 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 4:36.45
9 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 PB 4:43.00
10 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 4:43.05
11 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 4:49.49
12 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 PB 4:51.44
13 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 4:53.20
14 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 PB 4:59.30
15 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 5:04.30
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 2.3.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 4:48.42
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:51.23
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 4:53.21
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 4:55.78
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 4:57.68
6 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 PB 5:01.41
7 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 5:06.76
8 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17 PB 5:12.62
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 PB 5:16.38
10 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 5:16.42
11 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 5:16.91
12 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 5:17.27
13 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 5:19.54
14 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 5:21.26
15 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 5:28.75
Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 DNF
Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNF
Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 16 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 3.3.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 MR 09:16.94
2 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2 PB 09:18.59
3 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19 09:48.23
4 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 09:54.31
5 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 10:03.74
6 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 10:28.24
7 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 10:29.59
8 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 10:33.00
9 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 10:34.79
10 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 10:37.48
11 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 PB 10:44.01
12 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 PB 10:47.78
13 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 10:54.49
14 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 PB 10:58.46
15 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17 PB 11:00.56
16 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 PB 11:06.71
17 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 PB 11:12.67
18 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 11:31.64
Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS
Celkem 19 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.25 Q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.54 Q
3 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 08.66 q
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.76
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 =PB 08.96
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.01
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1 PB 09.09
8 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.19 Q
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.74 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.80
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.94
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.07
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.19
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.21
8 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.51 Q
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.54 Q
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.76 q
4 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.91
5 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.91
6 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 09.10
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.34
8 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.56
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 08.04
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.12
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.27
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.39
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.47
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.57
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 =PB 08.74
8 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.96
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 08.87
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.99
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 09.01
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.08
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.12
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.22
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 8 09.25
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.25
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.98 Q
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 09.15 Q
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.25
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.28
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.35
6 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.47
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.05 Q
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.20 Q
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 =PB 09.25 q
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 =PB 09.26
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.27
6 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.31
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.61
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNF
Poznámky:
O osmé finálové místo byl proveden los, ve kterém zvítězila Chaloupková Stella.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.03 Q
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.10 Q
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 09.24 q
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.30
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 09.32
6 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.34
7 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 =PB 09.43
8 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.45
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:35.65
2 Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:37.53
3 Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:38.28
4 Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:38.71
Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:37.72
2 Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:39.65
3 Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:40.14
4 Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:40.80
5 Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:44.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:40.23
2 Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:44.34
3 Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 1:45.92
4 Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:46.47
5 Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:57.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. BYAC BrnoBYAC Brno 4 1:42.78
2 Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:43.11
3 Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 1:46.34
4 Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:50.46
Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NR 1:43.83
2 Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 1:46.95
3 Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:47.16
4 Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:47.41
5 A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:49.22
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:47.53
2 A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:48.06
3 A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:49.99
Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DQ 170.7
Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ 163.3a
Poznámky:
Byl podán protest proti výsledku. Vrchník běhu protest uznal. VSK Univerzita Brno podala protest k tomuto rozhodnutí a jury, která po prozkoumání videozáznamu protest VSK Univerzita Brno zamítla.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 1:46.83
2 Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:48.33
3 Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:48.43
4 Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 1:51.41
B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 170.6c
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:47.38
2 Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:47.65
3 Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:48.05
4 Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. JAC BrnoJAC Brno 2 1:51.65
5 B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:55.46
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:48.19
2 Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:50.37
3 Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:50.79
4 Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:56.92
5 Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 1:58.58
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. ASK BlanskoASK Blansko 5 1:51.52
2 B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:53.83
3 Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.00
Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DQ 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:49.21
2 Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. AK BílinaAK Bílina 4 1:49.89
3 Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:54.59
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 3.3.2019 - 09:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.641.691.731.761.791.821.851.88
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 14 PB 1.85 OOXOXOXOXXOOXXX
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 17 1.85 O-OOXOXOXOXXX
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 18 1.82 -OOXOOOXXX
4 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 SB 1.82 -OOXXOOXXOXXX
5 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 1.76 OOOOXXX
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 1.76 OXOOXOXXX
7 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 11 1.76 OXOOXXOXXX
8 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 1.73 OXXOOXXX
9 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 12 1.73 OOXXOXXX
10= David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 PB 1.73 OXOXXOXXX
10= Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 =PB 1.73 OXOXXOXXX
12= Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 PB 1.73 OXXOXXOXXX
12= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 1.73 OXXOXXOXXX
14 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.69 OOXXX
15= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.64 OXXX
15= Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 1.64 OXXX
17 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 1.64 XOXXX
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 2.3.2019 - 16:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.581.611.641.671.711.72
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 18 =NL 1.67 OOOOXOOXXX
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 1.64 OOOOOXXX
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 9 =PB 1.61 OOOOXXX
4 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 1.61 OOXOOXXX
5 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 6 PB 1.61 OXXOOXOXXX
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 10 PB 1.61 OOXOXXOXXX
7 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 =PB 1.58 XOXOXXOXXX
8 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 1.55 XOXOXXX
9= Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 5 1.55 OXXOXXX
9= Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 1.55 OXXOXXX
11= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 1.50 OXXX
11= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 1.50 OXXX
13= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1 1.50 XOXXX
13= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 1.50 XOXXX
13= Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 1.50 XOXXX
13= Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 11 1.50 XOXXX
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 NM
Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 13 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 2.3.2019 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.302.452.602.752.903.053.203.353.503.603.703.904.10
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 3.90 --------OOOXOXXX
2 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13 3.60 ------XOOXXOXOXXX
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 PB 3.60 ----OOOXXOOXXOXXX
4 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 PB 3.50 -----XOXOOXOXXX
5 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 3.35 -----OOOXXX
6 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 8 PB 3.20 --OOXOOOXXX
7 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 11 3.20 --OOOOXOXXX
8 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 2.75 -OOOXXX
9= Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 2.75 XOOOOXXX
9= Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 2.75 XOOOOXXX
9= Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 2.75 XOOOOXXX
12 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 2.75 OXOXOXOXXX
13 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 2.75 OOXOXXOXXX
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 DNS
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 3.3.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.552.702.853.003.153.303.403.503.60
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 16 PB 3.50 ------OOXXOXOXXX
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 17 3.40 -----XXOOOOXX-X
3 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 15 3.15 ----OOXOXXX
4 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 PB 3.00 --OOOOXXX
5 Lia HeryánováLia Heryánová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 6 PB 2.85 OOOOXXOXXX
6 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 12 PB 2.85 -OXOXOXXOXXX
7 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 PB 2.70 OOOOXXX
8 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 2.70 OXXOXOXOXXX
9 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 9 2.55 OXOOXXX
10 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 2.55 -OXOX
11 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 PB 2.55 XOOXOXXX
12 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 PB 2.55 OOXXOXXX
13 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 8 2.40 OOXXX
14 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 PB 2.40 OXOXXX
15 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 2.20 OXXX
16 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 2.20 XOXXX
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 14 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 2.3.2019 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 17 NL 6.72 X6.136.066.136.206.416.72
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 18 6.19 6.025.896.096.096.19X6.07
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 6.17 5.556.175.636.175.955.944.52
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 5.92 5.905.785.715.90XX5.92
5 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 5.91 5.465.915.735.915.505.795.58
6 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 13 5.90 5.905.845.615.905.855.725.65
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 5.88 X5.885.165.88X5.35X
8 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 PB 5.82 5.444.705.825.825.304.63X
9 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 5.80 X5.805.585.80
10 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4 PB 5.79 5.795.625.705.79
11 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5 5.74 5.745.705.725.74
12 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 5.68 5.685.25X5.68
13 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 5.45 5.255.335.455.45
14 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 5.39 5.355.395.125.39
15 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 5.39 5.39XX5.39
16 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 2 5.38 5.22X5.385.38
17 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 5.38 5.045.385.115.38
18 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1 5.15 X5.154.485.15
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 3.3.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 PB 5.65 5.46X5.655.65X5.54X
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 5.63 5.405.495.565.565.635.44X
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.58 5.475.585.225.583.305.055.21
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 5.37 4.985.195.295.295.095.215.37
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.27 5.135.045.275.274.955.204.82
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 5.21 5.055.21X5.215.104.955.20
7 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 5.18 5.085.185.065.185.105.105.05
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 6 5.18 X5.184.595.18X4.86X
9 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 5.16 4.853.235.165.16
10 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 5 5.14 5.143.144.635.14
11 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 5.13 5.01X5.135.13
12 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 5.12 4.985.095.125.12
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 5.08 5.084.724.585.08
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 4.99 4.99X4.354.99
15 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 4.96 4.964.83X4.96
16 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 9 4.90 4.904.704.834.90
17 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4 4.77 X4.774.674.77
Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 NM
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 3.3.2019 - 11:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 17 NL 12.40 11.5011.1211.4011.5012.40X11.04
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 16 PB 11.89 10.3611.7111.0411.7110.8811.8911.25
3 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 11 PB 11.49 10.5911.49X11.4910.72XX
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 PB 11.32 10.0910.3510.0410.3510.4811.3211.12
5 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 PB 11.10 10.5310.5910.9310.9310.4409.5411.10
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 10.73 09.7310.3310.7310.73X10.5310.43
7 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 PB 10.72 09.5510.57X10.5709.7910.7210.10
8 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 13 10.47 09.3610.4709.8510.4710.4410.2309.54
9 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 10.34 10.3409.8309.9210.34
10 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 10.34 10.3409.7509.9210.34
11 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 2 10.27 09.7309.8710.2710.27
12 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 09.96 XX09.9609.96
13 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3 09.89 09.89X09.8209.89
14 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 09.88 09.7509.8808.3209.88
15 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 8 09.72 08.1908.0409.7209.72
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 09.63 09.0305.6509.6309.63
17 Agáta TrubkováAgáta Trubková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 1 08.71 08.5808.4708.7108.71
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 7 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 2.3.2019 - 15:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18 15.42 14.3315.3414.6415.3415.1515.1915.42
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 17 PB 15.03 11.2214.0013.6614.0015.0314.1714.50
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 PB 14.02 X12.7012.6912.7013.9413.4914.02
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 PB 13.66 13.6612.5412.6813.6612.6012.3113.07
5 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 PB 13.61 12.8512.3612.9712.9713.2313.6112.95
6 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 PB 12.87 12.3812.3412.8712.87X12.3412.63
7 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 12.82 12.75X12.8212.8212.12X12.60
8 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 PB 12.79 XX12.7712.7712.1712.7012.79
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 16 12.68 11.2412.0212.6812.68
10 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 1 PB 12.64 10.7912.6411.1412.64
11 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 14 12.63 12.6312.54X12.63
12 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 12.46 12.4612.4011.6912.46
13 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 13 12.27 12.27XX12.27
14 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 7 12.14 X12.14-12.14
15 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 11.92 11.0910.9711.9211.92
16 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2 11.91 X11.8411.9111.91
17 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 6 10.95 10.9510.83X10.95
18 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 10.78 10.78XX10.78
Celkem 18 závodníků