Back

 / 19th European Throwing Cup

Šamorín (9. - 10. 3. 2019)

Vrh koulí 4kg - Ženy (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 11:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fanny RoosFanny Roos
SwedenSweden
95 8 18.44 18.3018.4418.3618.4418.05X17.55
2 Dimitriana SurduDimitriana Surdu
MoldovaMoldova
94 7 17.99 16.9117.8317.6517.8317.99XX
3 Anita MártonAnita Márton
HungaryHungary
89 9 17.85 17.3916.9717.8517.8517.3217.38X
4 Emel DereliEmel Dereli
TurkeyTurkey
96 4 17.56 17.5617.38X17.5616.9817.33X
5 Klaudia KardaszKlaudia Kardasz
PolandPoland
96 6 17.45 17.0617.0116.9817.0617.4516.9816.97
6 Katharina MaischKatharina Maisch
GermanyGermany
97 3 17.41 16.41XX16.4117.0617.41X
7 Alena AbramchukAlena Abramchuk
BelarusBelarus
88 5 17.29 16.5117.2916.7517.2917.0017.1416.77
8 Olha GolodnaOlha Golodna
UkraineUkraine
91 2 =SB 16.85 16.09X16.5216.5216.6916.8516.62
9 Chiara RosaChiara Rosa
ItalyItaly
83 1 15.91 15.83X15.9115.91X15.48X
Celkem 9 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 09:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benthe KönigBenthe König
NetherlandsNetherlands
98 5 PB 16.93 16.65X16.9316.93XXX
2 Úrsula RuizÚrsula Ruiz
SpainSpain
83 8 16.38 16.07XX16.0716.38X16.32
3 Francislaine SerraFrancislaine Serra
PortugalPortugal
94 2 PB 16.36 14.00X16.2216.2215.2416.36X
4 Jessica SchilderJessica Schilder
NetherlandsNetherlands
99 3 SB 16.18 15.4115.73X15.7316.0916.18X
5 Frida AkerströmFrida Akerström
SwedenSweden
90 7 15.54 15.47XX15.47X15.54X
6 Jessica CérivalJessica Cérival
FranceFrance
82 6 15.36 14.5815.21X15.2115.3615.0815.02
7 Gorana TešanovićGorana Tešanović
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
77 1 13.23 XX12.5112.5113.2312.80X
Eliana BandeiraEliana Bandeira
PortugalPortugal
96 4 NM
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (so, 9.3.2019 - 09:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klinken Jorinde VanKlinken Jorinde Van
NetherlandsNetherlands
20 15 16.38 15.94XX15.94X16.38X
2 Violetta VeilandVioletta Veiland
HungaryHungary
98 11 15.81 14.5215.8115.4115.8114.88X15.49
3 Ashley BolognaAshley Bologna
FranceFrance
00 14 15.50 15.5015.50X15.50XXX
4 Lea RiedelLea Riedel
GermanyGermany
99 13 15.22 15.2214.8214.9715.2214.9314.70X
5 Lizaveta DortsLizaveta Dorts
BelarusBelarus
01 10 15.12 14.8914.9115.1215.12XX15.06
6 Tetyana KravchenkoTetyana Kravchenko
UkraineUkraine
00 9 SB 15.03 14.4414.2714.5714.5714.9315.0314.54
7 Serena VincentSerena Vincent
United KingdomUnited Kingdom
01 7 14.59 14.0014.5914.3714.5914.3314.4613.95
8 Karolina UrbanKarolina Urban
PolandPoland
98 8 SB 14.53 13.1213.5214.5314.53X14.16X
9 Sinem YildirimSinem Yildirim
TurkeyTurkey
98 6 14.24 13.51XX13.51X14.0114.24
10 Mediha SalkićMediha Salkić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
99 4 13.94 12.9513.61X13.6113.4613.94X
11 Agné JonkutéAgné Jonkuté
LithuaniaLithuania
99 5 13.73 13.4813.4813.4213.4813.1313.7013.73
12 Michaela WalshMichaela Walsh
IrelandIreland
98 12 13.60 13.60X13.2613.6013.55X13.29
13 Natália VálekováNatália Váleková
SlovakiaSlovakia
01 1 13.59 13.59XX13.59XXX
14 Vanessa FustVanessa Fust
SwitzerlandSwitzerland
00 3 13.56 13.0813.1013.5613.56X12.97X
15 Tjaša KrižanTjaša Križan
SloveniaSlovenia
00 2 13.13 12.45X13.1313.1312.10X12.69
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 16:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Francisco BeloFrancisco Belo
PortugalPortugal
91 8 PB 20.97 19.6020.2320.9720.9720.89X20.36
2 Maksim AfoninMaksim Afonin
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
92 11 20.61 X20.60X20.6020.0219.8720.61
3 Bob BertemesBob Bertemes
LuxembourgLuxembourg
93 9 20.55 19.59XX19.5920.55XX
4 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 5 20.14 18.9919.82X19.8220.1420.1419.77
5 Leonardo FabbriLeonardo Fabbri
ItalyItaly
97 6 20.02 19.60X20.0220.0219.78X19.73
6 Carlos TobalinaCarlos Tobalina
SpainSpain
85 3 19.69 19.5719.6919.1119.69X19.3719.40
7 Andrei GagAndrei Gag
RomaniaRomania
91 7 19.29 18.5518.8519.2919.29XX
8 Tsanko ArnaudovTsanko Arnaudov
PortugalPortugal
92 10 19.07 X19.07X19.07XXX
9 Aliaksei NichyparAliaksei Nichypar
BelarusBelarus
93 4 18.93 18.5718.7418.9018.9018.9118.5818.93
10 Frederic DageeFrederic Dagee
FranceFrance
92 2 18.59 XXXXX18.59
Philip MilanovPhilip Milanov
BelgiumBelgium
91 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 14:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ihor MusiyenkoIhor Musiyenko
UkraineUkraine
93 8 19.30 18.1818.0218.7318.7318.6718.6319.30
2 Kemal MešićKemal Mešić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
85 7 19.28 19.1619.23X19.2319.03X19.28
3 Christian ZimmermannChristian Zimmermann
GermanyGermany
94 6 19.16 X19.16X19.16X19.16X
4 Martin NovákMartin Novák
Czech RepublicCzech Republic
92 3 19.01 X18.6618.9118.9118.6418.7919.01
5 Jan ParolJan Parol
PolandPoland
95 4 18.81 17.0818.6718.8118.81X18.57X
6 Osman Can ÖzdeveciOsman Can Özdeveci
TurkeyTurkey
95 9 18.80 18.75XX18.75XX18.80
7 Šarunas BanevičiusŠarunas Banevičius
LithuaniaLithuania
91 5 18.39 X18.0618.3318.3318.39X18.38
8 Alejandro NogueraAlejandro Noguera
SpainSpain
93 2 18.17 17.2117.7618.1118.1118.1717.64X
9 István FeketeIstván Fekete
HungaryHungary
01 1 15.92 15.41XX15.4114.5915.1715.92
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (ne, 10.3.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Giorgi MujaridzeGiorgi Mujaridze
GeorgiaGeorgia
98 15 CR 20.27 19.0419.70X19.7019.7719.7320.27
2 Aleh TamashevichAleh Tamashevich
BelarusBelarus
00 14 19.38 18.1918.72X18.7219.38X18.75
3 Alperen KarahanAlperen Karahan
TurkeyTurkey
00 7 PB 18.47 17.9217.7518.4218.42X18.3218.47
4 Jander HeilJander Heil
EstoniaEstonia
97 11 18.40 16.6617.1317.8117.8117.6218.40X
5 Cedric TrinemeierCedric Trinemeier
GermanyGermany
97 12 18.32 17.4618.3217.9518.32X18.03X
6 Marius Constan MusteataMarius Constan Musteata
RomaniaRomania
97 13 18.21 17.7018.21X18.2118.1218.09X
7 Jordan GuehaseimJordan Guehaseim
FranceFrance
97 6 PB 17.73 16.52X16.9316.9317.3717.0417.73
8 Szymon MazurSzymon Mazur
PolandPoland
98 10 17.72 17.4317.7217.5117.7217.65X17.37
9 Luis Manuel RamirezLuis Manuel Ramirez
SpainSpain
97 5 PB 17.54 16.7617.0617.5417.5416.78X16.29
10 Artem LevchenkoArtem Levchenko
UkraineUkraine
99 9 17.42 17.0516.54X17.0517.42XX
11 Paulius GelažiusPaulius Gelažius
LithuaniaLithuania
98 8 16.68 14.95X15.5715.5716.0616.68X
12 Adrián BaranAdrián Baran
SlovakiaSlovakia
99 2 16.49 16.1516.49X16.49X15.95X
13 Alessio MannucciAlessio Mannucci
ItalyItaly
98 3 16.21 16.1616.21X16.2116.1416.0316.01
14 László KovácsLászló Kovács
HungaryHungary
00 1 16.12 X16.1216.0616.1215.61XX
15 Otoniel BadjanaOtoniel Badjana
PortugalPortugal
98 4 15.27 X15.27X15.27XXX
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 16:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Shanice CraftShanice Craft
GermanyGermany
93 11 59.79 X59.2450.2059.2457.8859.7957.46
2 Nadine MüllerNadine Müller
GermanyGermany
85 12 59.74 57.0657.07X57.0758.1459.7455.00
3 Irina RodriguesIrina Rodrigues
PortugalPortugal
91 10 58.05 X55.89X55.8958.0556.02X
4 Mélina Robert-MichonMélina Robert-Michon
FranceFrance
79 8 56.57 XX54.6954.6956.5751.97X
5 Lidia AugustyniakLidia Augustyniak
PolandPoland
94 1 55.46 55.46X53.7455.4653.3252.3452.55
6 Salla SipponenSalla Sipponen
FinlandFinland
95 3 SB 55.08 X50.3852.5752.5754.7553.4955.08
7 Veronika DomjanVeronika Domjan
SloveniaSlovenia
96 5 54.68 54.64XX54.64X54.3954.68
8 Corinne NugterCorinne Nugter
NetherlandsNetherlands
92 7 SB 54.44 53.5551.9952.3753.5550.4552.2754.44
9 Liliana CáLiliana Cá
PortugalPortugal
86 9 54.35 52.01XX52.01XX54.35
10 Hrisoúla AnagnostopoúlouHrisoúla Anagnostopoúlou
GreeceGreece
91 4 53.67 53.67X53.6553.6752.1352.2352.90
11 Anita MártonAnita Márton
HungaryHungary
89 2 53.66 49.9449.54X49.9451.2553.66X
12 Daria ZabawskaDaria Zabawska
PolandPoland
95 6 51.17 X51.17X51.17XXX
Poznámky/pokusy:
" 251 Rodrigues Irina first attempt throwing under protest 58.53
Celkem 12 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Phoebe DowsonPhoebe Dowson
United KingdomUnited Kingdom
94 6 SB 53.31 52.4745.5748.3952.4751.3353.3148.22
2 Amy HolderAmy Holder
United KingdomUnited Kingdom
96 11 52.43 52.4342.3748.5152.43XXX
3 Kathrine BebeKathrine Bebe
DenmarkDenmark
91 9 SB 51.91 X50.0149.6550.0151.91X50.39
4 Lisa brix PedersenLisa brix Pedersen
DenmarkDenmark
96 10 51.77 44.6451.71X51.7150.7851.77X
5 Alena AbramchukAlena Abramchuk
BelarusBelarus
88 5 51.45 49.4751.45X51.4548.8348.7747.47
6 Viktoriya KlochkoViktoriya Klochko
UkraineUkraine
92 7 51.39 49.1848.0151.3951.3949.45X46.35
7 Giada AndreuttiGiada Andreutti
ItalyItaly
95 12 50.03 50.03XX50.03XXX
8 Dóra KerekesDóra Kerekes
HungaryHungary
94 8 49.02 48.1749.02X49.0248.17XX
9 Androniki LadaAndroniki Lada
CyprusCyprus
91 4 47.59 X47.5944.3047.5946.52X45.52
10 Semra TürkSemra Türk
TurkeyTurkey
90 1 46.78 46.4346.4845.9446.4846.7846.5546.59
11 Hanna-Maria KupperHanna-Maria Kupper
EstoniaEstonia
95 3 45.46 41.0340.2045.4645.46XXX
12 Gorana TešanovićGorana Tešanović
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
77 2 41.30 41.30X40.8241.3040.3938.0038.72
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (so, 9.3.2019 - 16:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marija ToljMarija Tolj
CroatiaCroatia
99 14 57.76 53.6155.31X55.3157.76X54.94
2 Vanessa KamgaVanessa Kamga
SwedenSweden
98 12 PB 57.73 X52.09X52.0955.61X57.73
3 Klinken Jorinde VanKlinken Jorinde Van
NetherlandsNetherlands
20 16 55.86 XX53.8753.8755.8650.93X
4 Karolina UrbanKarolina Urban
PolandPoland
98 13 54.50 X49.7154.5054.5052.21X51.97
5 Julia RitterJulia Ritter
GermanyGermany
98 15 SB 53.80 50.16X53.8053.8050.68X-
6 Özlem BecerekÖzlem Becerek
TurkeyTurkey
02 11 53.75 50.2353.75X53.75XX53.25
7 Estelle ValeanuEstelle Valeanu
IsraelIsrael
99 10 52.65 47.6952.6547.6452.6546.7646.1350.04
8 Chantal TannerChantal Tanner
SwitzerlandSwitzerland
97 7 PB 52.10 48.6752.07X52.0752.10X48.23
9 Darya HarkushaDarya Harkusha
UkraineUkraine
00 8 SB 49.62 48.1448.2649.2149.2149.0245.6749.62
10 Diletta FortunaDiletta Fortuna
ItalyItaly
01 6 SB 49.02 48.1447.39X48.14X49.02X
11 Amanda Ngandu-ntumbaAmanda Ngandu-ntumba
FranceFrance
00 9 48.90 X45.2346.0346.03X48.9047.68
12 Niamh FogartyNiamh Fogarty
IrelandIreland
99 5 47.30 46.3047.30X47.3047.30X43.03
13 Mediha SalkićMediha Salkić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
99 4 46.87 45.67X46.8746.87X44.7544.65
14 Hana UrankarHana Urankar
SloveniaSlovenia
01 2 40.35 35.67X37.2537.2540.0740.3536.47
15 Agné JonkutéAgné Jonkuté
LithuaniaLithuania
99 3 39.89 39.22XX39.2239.8937.23X
16 Lizaveta DortsLizaveta Dorts
BelarusBelarus
01 1 37.53 37.53X36.4837.5336.8137.4136.02
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 14:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Philip MilanovPhilip Milanov
BelgiumBelgium
91 11 62.63 59.69X61.9161.9160.3262.6360.19
2 Christoph HartingChristoph Harting
GermanyGermany
90 12 SB 62.61 62.61XX62.61X60.60X
3 Martin KupperMartin Kupper
EstoniaEstonia
89 6 62.11 60.99X62.1162.11XX59.72
4 Bartłomiej StójBartłomiej Stój
PolandPoland
96 1 61.76 X61.7658.0361.7657.8560.5158.49
5 Ola stunes IseneOla stunes Isene
NorwayNorway
95 4 SB 61.68 58.4659.8659.2859.8659.7461.6858.04
6 Alin Alexandru FirfiricaAlin Alexandru Firfirica
RomaniaRomania
95 10 61.02 59.33X60.2560.25X61.0259.98
7 Aleksey KhudyakovAleksey Khudyakov
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
95 8 60.51 59.59X57.5359.59X60.51X
8 Mykyta NesterenkoMykyta Nesterenko
UkraineUkraine
91 5 SB 60.47 55.5553.5558.4758.47X58.2360.47
9 Viktor ButenkoViktor Butenko
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
93 3 59.91 58.07XX58.07X59.91X
10 David WrobelDavid Wrobel
GermanyGermany
91 9 58.97 53.0555.8255.2455.8256.77X58.97
11 Giovanni FalociGiovanni Faloci
ItalyItaly
85 7 58.22 X56.7356.3256.7354.83X58.22
12 Axel HärstedtAxel Härstedt
SwedenSweden
87 2 56.18 55.4753.5456.1856.1854.70X53.57
Celkem 12 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktar TrusViktar Trus
BelarusBelarus
96 10 57.06 54.59XX54.59XX57.06
2 Andreas ChristouAndreas Christou
CyprusCyprus
93 4 54.92 53.9654.92X54.92X54.6154.55
3 Yusuf YalçinkayaYusuf Yalçinkaya
TurkeyTurkey
95 5 54.68 52.4254.6849.3154.68X52.3752.78
4 Domantas PoškaDomantas Poška
LithuaniaLithuania
96 12 54.22 X54.22X54.2253.31XX
5 Edujose LimaEdujose Lima
PortugalPortugal
96 11 53.94 52.8952.80X52.89XX53.94
6 Raphail AntoniouRaphail Antoniou
CyprusCyprus
95 8 53.17 52.85X50.8852.8550.6453.17X
7 Dean-nick AllenDean-nick Allen
FranceFrance
93 3 52.88 49.7451.4651.7051.7052.2152.8852.32
8 Dennis ValliulinDennis Valliulin
IsraelIsrael
89 7 51.87 51.36XX51.3651.87X49.86
9 Emil MikkelsenEmil Mikkelsen
DenmarkDenmark
90 6 51.34 49.0247.9246.4049.0251.3448.87X
10 Michal ForejtMichal Forejt
Czech RepublicCzech Republic
00 2 50.85 50.53XX50.5350.85X50.08
11 Luke FarrugiaLuke Farrugia
MaltaMalta
96 1 SB 46.98 45.5646.9844.8346.98XX44.77
Francisco BeloFrancisco Belo
PortugalPortugal
91 9 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 12:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristjan ČehKristjan Čeh
SloveniaSlovenia
99 10 NUR 62.90 57.48X60.2060.2061.68X62.90
2 Yauheni BahutskiYauheni Bahutski
BelarusBelarus
99 9 PB 61.28 59.8859.06X59.88X61.2859.25
3 Ruslan ValitovRuslan Valitov
UkraineUkraine
97 6 55.93 48.0254.7255.8955.8955.5455.5655.93
4 Jakob GardenkransJakob Gardenkrans
SwedenSweden
97 11 55.91 55.91X54.1555.91XXX
5 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 1 PB 54.92 54.9254.84X54.92
6 Georgios KoniarakisGeorgios Koniarakis
CyprusCyprus
99 8 54.87 51.58X51.4551.5852.9754.8753.42
7 Jordan GuehaseimJordan Guehaseim
FranceFrance
97 7 54.68 52.92X52.5352.9254.68X54.51
8 José lorenzo HernándezJosé lorenzo Hernández
SpainSpain
98 3 54.27 53.42X54.2754.27X53.1854.27
9 Oskar StachnikOskar Stachnik
PolandPoland
98 4 53.11 52.4751.4153.1153.1149.51XX
10 Alessio MannucciAlessio Mannucci
ItalyItaly
98 5 53.03 51.61X53.0353.0352.35XX
11 Henrik JanssenHenrik Janssen
GermanyGermany
98 2 52.94 52.1652.8252.2552.8252.6951.2252.94
Celkem 11 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 11:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ForejtJakub Forejt
Czech RepublicCzech Republic
00 9 PB 54.72 50.98XX50.9854.2953.9854.72
2 Casper JorgensenCasper Jorgensen
DenmarkDenmark
99 10 SB 54.51 X51.5654.0354.03X54.5153.17
3 Eoin SheridanEoin Sheridan
IrelandIreland
97 8 PB 54.40 52.3251.13X52.3251.7354.4054.10
4 Emanuel SousaEmanuel Sousa
PortugalPortugal
99 5 PB 53.38 XX51.3951.3952.5353.38X
5 James TomlinsonJames Tomlinson
United KingdomUnited Kingdom
00 6 52.57 X50.14X50.1450.5752.5751.17
6 Temuri AbulashviliTemuri Abulashvili
GeorgiaGeorgia
98 7 48.96 46.7048.35X48.3548.96X48.94
7 Oguzhan ÖzdayiOguzhan Özdayi
TurkeyTurkey
97 3 48.30 48.28XX48.28X48.30X
8 Samuel KováčSamuel Kováč
SlovakiaSlovakia
99 2 47.70 45.34XX45.3446.79X47.70
9 Denis Adrian BothDenis Adrian Both
RomaniaRomania
97 4 47.60 40.8747.1847.6047.60XXX
10 Will youssef DiboWill youssef Dibo
AustriaAustria
01 1 44.39 X40.2939.2340.29X44.39X
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanna MalyshikHanna Malyshik
BelarusBelarus
94 16 WL 74.95 X69.75X69.7574.0871.1974.95
2 Joanna FiodorowJoanna Fiodorow
PolandPoland
89 15 73.22 69.4170.69X70.6972.2273.2272.26
3 Iryna KlymetsIryna Klymets
UkraineUkraine
94 10 SB 72.53 70.2871.9471.7971.9472.5369.8670.34
4 Yelizaveta TsarevaYelizaveta Tsareva
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
93 12 72.13 68.68X66.9468.6870.7469.3972.13
5 Alexandra TavernierAlexandra Tavernier
FranceFrance
93 14 SB 71.83 X69.3668.9969.3671.0168.9571.83
6 Nastassia KalamoyetsNastassia Kalamoyets
BelarusBelarus
94 4 PB 71.01 71.01XX71.0166.3667.7770.08
7 Ida StormIda Storm
SwedenSweden
91 5 SB 70.01 68.1970.0167.7970.0167.0867.16X
8 Audrey CiofaniAudrey Ciofani
FranceFrance
96 8 69.60 68.51X67.1068.5166.8568.3269.60
9 Réka GyurátzRéka Gyurátz
HungaryHungary
96 9 SB 69.30 X67.3766.5467.3769.3068.1667.92
10 Zalina PetrivskayaZalina Petrivskaya
MoldovaMoldova
88 11 68.31 66.8163.56X66.8168.3068.3167.42
11 Katarzyna FurmanekKatarzyna Furmanek
PolandPoland
96 2 68.21 66.1368.21X68.21X66.4466.34
12 Martina HrašnováMartina Hrašnová
SlovakiaSlovakia
83 13 67.64 64.78X62.5864.7867.64X66.11
13 Bianca GhelberBianca Ghelber
RomaniaRomania
90 7 67.28 67.2866.10X67.28X65.8966.67
14 Anna maria OrelAnna maria Orel
EstoniaEstonia
96 3 SB 66.32 59.4266.3264.8866.3264.22X60.63
15 Charlene WoithaCharlene Woitha
GermanyGermany
93 1 66.25 63.8765.99X65.9966.2565.3863.10
16 Barbara ŠpilerBarbara Špiler
SloveniaSlovenia
92 6 65.88 63.1065.8864.4365.8864.3161.8264.17
Celkem 16 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sara FantiniSara Fantini
ItalyItaly
97 8 PB 69.25 67.0868.6966.7168.6969.25XX
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
Czech RepublicCzech Republic
89 15 68.30 64.2366.50X66.5066.75X68.30
3 Vanessa SterckendriesVanessa Sterckendries
BelgiumBelgium
95 12 SB 67.49 65.1962.2363.7765.19X59.4367.49
4 Tracey AnderssonTracey Andersson
SwedenSweden
84 10 65.50 65.16X63.1865.16X65.5063.09
5 Claudia ŠtravsClaudia Štravs
SloveniaSlovenia
94 7 PB 65.39 63.8664.5164.6764.6765.3965.3863.45
6 Berta CastellsBerta Castells
SpainSpain
84 14 SB 64.97 XXX64.5464.9764.95
7 Anastasiya BorodulinaAnastasiya Borodulina
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
98 6 PB 64.57 X59.8364.5764.5760.8262.13X
8 Kati OjalooKati Ojaloo
EstoniaEstonia
90 9 64.17 60.7962.5562.7862.7863.21X64.17
9 Jessica MayhoJessica Mayho
United KingdomUnited Kingdom
93 3 PB 63.69 XXX63.6961.76X
10 Anamari KožulAnamari Kožul
CroatiaCroatia
96 16 63.68 XX63.6863.68X55.43X
11 Nicole ZihlmannNicole Zihlmann
SwitzerlandSwitzerland
86 11 62.06 59.9960.9360.3760.9359.3062.0562.06
12 Zeliha UzunbilekZeliha Uzunbilek
TurkeyTurkey
91 13 61.58 61.5861.28X61.5858.0459.4060.87
13 Chrystalla KyriakouChrystalla Kyriakou
CyprusCyprus
96 4 59.94 57.3159.9458.7159.9458.7157.3059.20
14 Lydia WehrliLydia Wehrli
SwitzerlandSwitzerland
90 2 SB 58.92 X55.3058.6258.6258.11X58.92
15 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Czech RepublicCzech Republic
97 5 57.49 57.49XX57.4931.2255.5256.76
16 Bettina WeberBettina Weber
AustriaAustria
96 1 55.30 54.00X54.4454.4452.9555.3054.93
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (ne, 10.3.2019 - 08:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofiya PalkinaSofiya Palkina
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
98 16 69.18 66.1469.1868.1269.1867.4767.81X
2 Nastassia MaslavaNastassia Maslava
BelarusBelarus
97 15 68.13 68.13X67.5368.1366.6865.85X
3 Beatrice Nedberge LlanoBeatrice Nedberge Llano
NorwayNorway
97 13 NUR 67.89 67.8967.8666.3567.8965.0966.9966.05
4 Grete AhlbergGrete Ahlberg
SwedenSweden
98 14 65.69 65.6964.32X65.6963.2263.2063.48
5 Aleksandra ŚmiechAleksandra Śmiech
PolandPoland
97 11 PB 65.27 64.6661.4065.2765.2761.6762.9562.50
6 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Czech RepublicCzech Republic
99 9 64.40 XXXX64.40X
7 Yuliya KysylyovaYuliya Kysylyova
UkraineUkraine
97 8 SB 63.59 63.5962.3661.8863.5960.2658.70X
8 Gema MartiGema Marti
SpainSpain
00 3 59.41 58.3859.41X59.4158.4459.21X
9 Ana adela StanciuAna adela Stanciu
RomaniaRomania
00 12 58.73 57.5346.05X57.53X58.0358.73
10 Michelle DöpkeMichelle Döpke
GermanyGermany
97 7 58.55 58.4458.5557.4458.5558.3957.8757.84
11 Michaela WalshMichaela Walsh
IrelandIreland
98 10 57.92 57.9257.72X57.92XXX
12 Nino TsikvadzeNino Tsikvadze
GeorgiaGeorgia
99 5 57.88 X56.0457.2157.2156.1854.1757.88
13 Deniz YaylaciDeniz Yaylaci
TurkeyTurkey
98 4 57.67 X57.6755.9457.6756.0657.44X
14 Cecilia DesideriCecilia Desideri
ItalyItaly
99 2 57.59 57.59XX57.59XXX
15 Tatjana MeklauTatjana Meklau
AustriaAustria
99 1 53.36 52.45X51.6552.4553.3650.8253.31
16 Melissa CoquillasMelissa Coquillas
FranceFrance
98 6 50.98 XXXX50.98X
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 13:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Quentin BigotQuentin Bigot
FranceFrance
92 15 WL 78.14 77.2276.9877.1077.2278.1477.2178.09
2 Mihaíl AnastasákisMihaíl Anastasákis
GreeceGreece
94 8 76.38 74.6776.3876.2576.3876.0675.57X
3 Yevgeniy KorotovskiyYevgeniy Korotovskiy
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
92 13 76.33 X74.50X74.5076.33X76.11
4 Marcel LomnickýMarcel Lomnický
SlovakiaSlovakia
87 11 76.01 XX75.3475.3474.9876.01X
5 Denis LukyanovDenis Lukyanov
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
89 12 74.33 73.7374.33X74.3372.8873.8674.05
6 Javier CienfuegosJavier Cienfuegos
SpainSpain
90 7 73.83 73.28XX73.28X73.83X
7 Serghei MarghievSerghei Marghiev
MoldovaMoldova
92 9 =SB 73.53 X73.5370.9373.53X71.07X
8 Pavel BareishaPavel Bareisha
BelarusBelarus
91 14 72.71 X72.71X72.7170.4771.4071.84
9 Marco LinguaMarco Lingua
ItalyItaly
78 3 72.28 70.55X72.2872.28XXX
10 Henri LiipolaHenri Liipola
FinlandFinland
94 5 72.20 71.1372.2071.4972.2070.1870.4870.76
11 Nejc PleškoNejc Pleško
SloveniaSlovenia
92 6 SB 71.47 66.4066.9068.7568.75X69.3171.47
12 Bence PásztorBence Pásztor
HungaryHungary
95 1 71.25 69.3470.9271.2571.2570.50XX
13 Özkan BaltaciÖzkan Baltaci
TurkeyTurkey
94 10 70.76 70.7670.21X70.76XXX
14 Zakhar MakhrosenkaZakhar Makhrosenka
BelarusBelarus
91 4 69.83 66.6468.70X68.7069.8367.82X
15 Serhiy RehedaSerhiy Reheda
UkraineUkraine
94 2 69.58 68.7066.88X68.70X69.5869.54
Celkem 15 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 11:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alberto GonzálezAlberto González
SpainSpain
98 13 PB 73.73 71.5673.3873.3573.3873.7370.92X
2 Tuomas SeppänenTuomas Seppänen
FinlandFinland
86 9 72.65 71.0671.9069.9071.9071.8272.6571.20
3 Alexej MikhailovAlexej Mikhailov
GermanyGermany
96 6 72.44 70.2972.04X72.0469.2572.44X
4 Taylor CampbellTaylor Campbell
United KingdomUnited Kingdom
96 11 72.25 X72.25X72.25X70.4172.16
5 Craig MurchCraig Murch
United KingdomUnited Kingdom
93 8 69.62 64.6267.8867.8067.8868.8668.5569.62
6 Matija GregurićMatija Gregurić
CroatiaCroatia
96 12 69.04 67.6769.0466.5069.0466.5765.26X
7 Arkadiusz RogowskiArkadiusz Rogowski
PolandPoland
93 7 68.92 67.7367.7267.2267.73X68.9265.06
8 António Vital e SilvaAntónio Vital e Silva
PortugalPortugal
88 14 67.47 XXXXX67.47
9 Miguel CarreiraMiguel Carreira
PortugalPortugal
96 4 PB 67.45 X67.4564.5867.4564.6965.02X
10 Nikólaos GavriilídisNikólaos Gavriilídis
GreeceGreece
95 10 66.89 60.89X65.3165.3163.8762.7966.89
11 Ryan McculloughRyan Mccullough
IrelandIreland
89 5 64.97 63.2363.16X63.23X64.97X
12 Marco CozzoliMarco Cozzoli
AustriaAustria
95 3 59.24 57.1057.3256.5857.32X59.2458.25
13 Florin AsmarandeiFlorin Asmarandei
RomaniaRomania
89 1 56.90 XX55.0555.05XX56.90
Matthias HayekMatthias Hayek
AustriaAustria
92 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (so, 9.3.2019 - 08:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Myhaylo KokhanMyhaylo Kokhan
UkraineUkraine
01 13 PB 76.68 73.5475.3975.7675.7673.6376.3976.68
2 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 14 SB 75.41 73.75XX73.75X75.41X
3 Aliaksandr ShymanovichAliaksandr Shymanovich
BelarusBelarus
98 12 72.36 66.75XX66.7572.36X70.70
4 Giacomo ProserpioGiacomo Proserpio
ItalyItaly
97 11 70.20 X69.6867.4469.6870.2068.1069.35
5 tetu Enguerrand Decroixtetu Enguerrand Decroix
FranceFrance
97 10 70.12 X66.9764.8666.97X70.1267.28
6 Decio AndradeDecio Andrade
PortugalPortugal
97 7 PB 67.42 63.6563.6064.0964.0967.42X63.76
7 Danyil DanilovDanyil Danilov
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
98 8 65.78 63.7762.1865.7865.7865.07X63.67
8 Ragnar CarlssonRagnar Carlsson
SwedenSweden
00 9 65.70 65.7064.8063.9565.70X65.1564.01
9 Mihaita Andrei MicuMihaita Andrei Micu
RomaniaRomania
99 5 65.34 61.3065.3464.3265.3465.3462.2164.46
10 Zhivko GospodinovZhivko Gospodinov
BulgariaBulgaria
98 3 PB 62.35 56.5260.7458.9760.7456.7761.7862.35
11 Fabio HeslingFabio Hesling
GermanyGermany
99 2 PB 62.23 62.23XX62.23XXX
12 Dan MorariDan Morari
MoldovaMoldova
98 6 62.19 62.1961.2760.9562.1962.18X62.11
13 Hakan Mert SözüdiriHakan Mert Sözüdiri
TurkeyTurkey
98 4 60.57 58.0760.2660.5760.5758.07X56.02
14 Hans BarrettHans Barrett
DenmarkDenmark
99 1 58.24 X58.2456.3258.24X58.1157.98
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tatsiana KhaladovichTatsiana Khaladovich
BelarusBelarus
91 8 WL 65.89 62.9863.0762.1463.07X60.6265.89
2 Christin HussongChristin Hussong
GermanyGermany
94 9 65.47 61.4262.9265.4765.47X62.3260.85
3 Eda TugsuzEda Tugsuz
TurkeyTurkey
97 7 SB 64.83 62.4562.4964.8364.8361.15XX
4 Sigrid BorgeSigrid Borge
NorwayNorway
95 6 62.20 56.5355.8062.2062.20X56.9155.56
5 Hanna Hatsko-fedusovaHanna Hatsko-fedusova
UkraineUkraine
90 4 SB 59.13 55.5858.1659.1359.1357.71X58.69
6 Jenni KangasJenni Kangas
FinlandFinland
92 3 54.02 54.0252.4352.7554.0253.35X51.34
7 Arantxa MorenoArantxa Moreno
SpainSpain
95 2 53.86 49.4853.8647.6053.8652.6851.0252.83
8 Viktoriya YarmakovaViktoriya Yarmakova
BelarusBelarus
95 1 53.56 X48.7352.3752.3748.1153.5651.79
9 Dana BergrathDana Bergrath
GermanyGermany
94 5 52.56 50.0551.3352.5652.56XX51.88
Celkem 9 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 09:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maria AndrejczykMaria Andrejczyk
PolandPoland
96 5 60.56 57.1253.2357.8657.8656.1960.5657.31
2 Victoria HudsonVictoria Hudson
AustriaAustria
96 1 PB 59.98 53.8154.0352.2954.0359.98X57.12
3 Sara JemaiSara Jemai
ItalyItaly
92 9 SB 57.17 X57.1754.6857.17XX57.14
4 Carolina ViscaCarolina Visca
ItalyItaly
00 8 56.36 55.5753.77X55.5756.3056.0156.36
5 Mirell LuikMirell Luik
EstoniaEstonia
97 6 52.70 47.4552.70X52.70XX49.89
6 kubiak Alexia Kogutkubiak Alexia Kogut
FranceFrance
88 7 51.52 X50.8251.5251.5251.47X51.36
7 Annabella BogdánAnnabella Bogdán
HungaryHungary
92 3 50.91 50.9149.2349.6650.9149.84X49.31
8 Florina Andreea NecsoiuFlorina Andreea Necsoiu
RomaniaRomania
97 4 50.56 50.5647.2347.9750.5647.14X48.89
9 Patricia MadlPatricia Madl
AustriaAustria
99 2 PB 49.05 43.1949.0545.1049.0548.3246.8345.81
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (ne, 10.3.2019 - 09:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sara ZabarinoSara Zabarino
ItalyItaly
99 12 NUR 58.62 54.0158.6254.3258.6253.3054.6351.63
2 Aliaksandra KonshynaAliaksandra Konshyna
BelarusBelarus
01 17 55.27 50.7955.2748.6555.2749.83XX
3 Géraldine RuckstuhlGéraldine Ruckstuhl
SwitzerlandSwitzerland
98 16 NUR 53.50 47.1848.5050.8750.8749.1153.5047.37
4 Evelina MendesEvelina Mendes
FranceFrance
98 14 53.37 50.5251.2853.3753.3751.13X47.13
5 Zoja ŠušteršičZoja Šušteršič
SloveniaSlovenia
00 6 PB 51.56 49.4351.56X51.56X51.4150.59
6 Alina ShukhAlina Shukh
UkraineUkraine
99 15 51.49 X51.4948.4451.4950.28X47.05
7 Marstad Mali Ingeborg VollanMarstad Mali Ingeborg Vollan
NorwayNorway
97 10 50.92 50.5746.35X50.5750.6550.92X
8 Emma HamplettEmma Hamplett
United KingdomUnited Kingdom
98 11 50.88 46.4749.5750.8850.8850.35X50.23
9 Marcella LiivMarcella Liiv
EstoniaEstonia
98 7 50.21 48.1746.2149.3749.3750.21XX
10 Pauline SmalPauline Smal
BelgiumBelgium
98 8 49.51 49.0148.85X49.0149.0848.8549.51
11 Esra TürkmenEsra Türkmen
TurkeyTurkey
02 4 PB 49.12 38.4149.1245.2449.1248.05X42.05
12 Kate O`connorKate O`connor
IrelandIreland
00 3 PB 48.95 48.9545.0748.2548.9546.8243.3543.99
13 Claudia FerreiraClaudia Ferreira
PortugalPortugal
98 1 48.83 45.3145.9245.3845.9246.8848.8346.77
14 Noemi LuyerNoemi Luyer
AustriaAustria
00 5 48.39 41.8542.2847.7247.7245.3346.2648.39
15 Ioana Valentina PlavanIoana Valentina Plavan
RomaniaRomania
98 13 48.24 48.24XX48.24XXX
16 Aleksandra OstrowskaAleksandra Ostrowska
PolandPoland
97 9 46.71 30.8942.8641.0442.8643.3142.6046.71
17 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
SlovakiaSlovakia
00 2 45.68 44.25X45.0045.0045.6842.84X
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Skupin)

Skupin A (ne, 10.3.2019 - 16:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Norbert Rivasz-TóthNorbert Rivasz-Tóth
HungaryHungary
96 6 76.11 X74.7272.6874.7272.6076.1169.88
2 Mauro FraressoMauro Fraresso
ItalyItaly
93 9 75.00 X74.5669.2474.56X73.5875.00
3 Bartosz OsewskiBartosz Osewski
PolandPoland
91 8 74.07 67.2269.4274.0774.07X69.5971.87
4 Nicolás QuijeraNicolás Quijera
SpainSpain
96 4 SB 73.97 72.40X72.6972.6973.97X
5 Roberto BertoliniRoberto Bertolini
ItalyItaly
85 5 72.31 XX68.2468.2470.56X72.31
6 George Catalin ZahariaGeorge Catalin Zaharia
RomaniaRomania
95 2 72.28 XXXX72.28X
7 Emin ÖncelEmin Öncel
TurkeyTurkey
97 3 72.05 72.05X-72.05
8 Patrik ŽenúchPatrik Ženúch
SlovakiaSlovakia
90 1 71.03 71.03XX71.03XXX
9 Dawid KościówDawid Kościów
PolandPoland
90 7 70.74 70.74X66.7570.74XXX
Celkem 9 závodníků
Skupin B (ne, 10.3.2019 - 15:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matija KranjcMatija Kranjc
SloveniaSlovenia
84 6 SB 76.17 76.1774.4270.9176.1773.9973.42X
2 Maximilian SlezakMaximilian Slezak
SlovakiaSlovakia
96 7 73.86 69.8973.8667.7173.86XX65.78
3 Oleksandr NychyporchukOleksandr Nychyporchuk
UkraineUkraine
92 4 SB 73.48 71.3973.48X73.48
4 Remi ConroyRemi Conroy
FranceFrance
98 2 PB 72.63 68.1970.5570.7570.7572.4372.63X
5 Stephen RiceStephen Rice
IrelandIreland
96 8 67.36 61.9665.9863.3765.9867.3665.2665.36
6 Julian LehmannJulian Lehmann
SwitzerlandSwitzerland
92 3 64.24 X64.1064.2464.2463.15X61.50
7 Alexander SkorpenAlexander Skorpen
NorwayNorway
98 1 63.56 X61.9163.5663.56XXX
8 Aliaksandr KazlouskiAliaksandr Kazlouski
BelarusBelarus
95 5 32.06 32.0632.06
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (so, 9.3.2019 - 15:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aliaksei KatkavetsAliaksei Katkavets
BelarusBelarus
98 15 WL 82.45 82.4082.3182.4582.4577.92X78.33
2 Cyprian MrzyglódCyprian Mrzyglód
PolandPoland
98 16 79.41 77.7276.2975.6477.7278.7379.4174.84
3 Alexandru NovacAlexandru Novac
RomaniaRomania
97 17 SB 78.74 78.74XX78.7474.31X-
4 Denis PicusDenis Picus
MoldovaMoldova
98 10 PB 76.76 70.8471.8176.7676.7674.9469.37X
5 Harry HughesHarry Hughes
United KingdomUnited Kingdom
97 14 74.54 71.4873.0174.5474.54X73.50X
6 Simone CominiSimone Comini
ItalyItaly
98 5 PB 73.79 X69.3073.7973.7967.5768.1965.88
7 Pavlo PaliyPavlo Paliy
UkraineUkraine
99 11 PB 73.41 62.6473.41X73.41X72.0670.86
8 Leandro RamosLeandro Ramos
PortugalPortugal
00 12 SB 72.63 X72.6372.6072.6365.5867.4167.27
9 Lukas MoutardeLukas Moutarde
FranceFrance
98 9 71.59 71.5967.3866.8171.59XXX
10 Rodrigo IglesiasRodrigo Iglesias
SpainSpain
97 7 PB 71.06 65.8971.0667.0571.0667.6368.4569.70
11 Simon WielandSimon Wieland
SwitzerlandSwitzerland
00 8 67.78 XX62.0462.0463.95X67.78
12 Ümmet DegirmenciÜmmet Degirmenci
TurkeyTurkey
98 13 66.85 X64.9165.9765.9766.3566.8564.55
13 Tamás JancsikTamás Jancsik
HungaryHungary
01 4 SB 64.17 62.93X62.1662.9364.0964.1761.74
14 Aleksandar LučićAleksandar Lučić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
98 2 62.16 57.8759.9661.1261.1259.2762.1660.37
15 Erki MitmanErki Mitman
EstoniaEstonia
99 1 61.09 54.83X58.2858.2861.09X59.53
16 Donavan MilossDonavan Miloss
NorwayNorway
99 3 57.80 X57.80X57.80X52.93X
17 Marek TaškárMarek Taškár
SlovakiaSlovakia
98 6 56.91 XXX54.9253.9956.91
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Stav po 4 z 4 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Poland Poland POLPOL 4263
2 Italy Italy ITAITA 4255 8
3 Ukraine Ukraine UKRUKR 4191 72
4 France France FRAFRA 4128 135
5 Turkey Turkey TURTUR 4052 211
6 Romania Romania ROUROU 3989 274
7 Belarus Belarus BLRBLR 3570 693
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži 20-22 let
Stav po 4 z 4 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Belarus Belarus BLRBLR 4380
2 Ukraine Ukraine UKRUKR 4104 276
3 France France FRAFRA 3973 407
4 Romania Romania ROUROU 3899 481
5 Italy Italy ITAITA 3883 497
6 Hungary Hungary HUNHUN 3857 523
7 Portugal Portugal PORPOR 3775 605
8 Turkey Turkey TURTUR 3686 694
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Stav po 4 z 4 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Germany Germany GERGER 4326
2 Belarus Belarus BLRBLR 4312 14
3 Poland Poland POLPOL 4269 57
4 Ukraine Ukraine UKRUKR 4120 206
5 Hungary Hungary HUNHUN 4020 306
6 Turkey Turkey TURTUR 4009 317
7 France France FRAFRA 3970 356
8 Italy Italy ITAITA 3947 379
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy 20-22 let
Stav po 4 z 4 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ukraine Ukraine UKRUKR 3689
2 Poland Poland POLPOL 3685 4
3 Belarus Belarus BLRBLR 3615 74
4 Turkey Turkey TURTUR 3575 114
5 France France FRAFRA 3536 153
6 Ireland Ireland IRLIRL 3419 270
Celkem 6 závodníků