Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Marek BahníkMarek Bahník 990510 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NL 2.18 10.00
1= Martin HeindlMartin Heindl 920602 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 2.18 10.00
3 Josef AdámekJosef Adámek 970707 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.16 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NL 1.86 11.00
2 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.84 9.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 5.35 11.00
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.24 9.00
3 Jakub VítekJakub Vítek 010513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.00 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 4.00 11.00
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 925330 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.90 9.00
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.90 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 7.54 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 950709 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.35 9.00
3 Milan PírekMilan Pírek 870717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7.18 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KřížkováAnna Křížková 945411 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 6.28 11.00
2 Jana VelďákováJana Velďáková 815603 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6.27 9.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.25 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno NL 15.58 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 950709 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.58 9.00
3 Serhii KrukSerhii Kruk 931007 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.52 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Dana VelďákováDana Velďáková 815603 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.71 11.00
3 Lucie MájkováLucie Májková 885709 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.68 9.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NL 17.13 11.00
2 Hilenn JamesHilenn James 905316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.71 9.00
3 Gabriela PallováGabriela Pallová 936002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.28 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil 900517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 19.04 11.00
2 Matúš OlejMatúš Olej 910705 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.96 9.00
3 Martin NovákMartin Novák 921005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.92 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 846111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 56.86 11.00
2 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.44 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová 996217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.47 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BártaMarek Bárta 921208 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 56.59 11.00
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 900604 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.43 9.00
3 Jan MarcellJan Marcell 850604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 56.06 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 895608 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 69.25 11.00
2 Tereza KrálováTereza Králová 896022 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 66.51 9.00
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 64.50 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 68.98 11.00
2 Michal FialaMichal Fiala 850622 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.67 9.00
3 Petr KouckýPetr Koucký 850822 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.62 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá 925119 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 60.31 11.00
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová 815209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.11 9.00
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 925625 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.39 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek 891022 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 78.84 11.00
2 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin 980412 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 76.49 9.00
3 Martin KonečnýMartin Konečný 971220 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 69.42 8.00