Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

100 m - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.50 0.132
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.55 0.141
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.71 0.154
100 m - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.54 0.183
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.72 0.166
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.76 0.170
200 m - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 NL 21.20 0.144
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.80 0.127
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.81 0.138
200 m - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.77 0.188
2= Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.13 0.217
2= Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.13 0.155
400 m - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 NL 47.30 0.203
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 47.91 0.137
3 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 48.61 0.168
400 m - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.77 0.192
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.26 0.147
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 56.45 0.187
800 m - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:56.83
2 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.26
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:57.34
800 m - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:08.67
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:08.84
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:10.09
1500 m - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 MR 3:45.74
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:51.31
3 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:55.48
1500 m - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:31.26
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:32.21
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:33.03
5000 m - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15:07.30
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 15:09.19
3 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 15:15.32
5000 m - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 MR 16:26.65
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 17:00.29
3 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 17:42.79
100 m překážek - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 13.40 0.155
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.60 0.143
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.60 0.166
110 m překážek - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.17 0.149
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.32 0.147
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.42 0.167
400 m překážek - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NL 51.09 0.182
2 Erik JelínekErik Jelínek 981103 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.82 0.192
3 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.04 0.168
400 m překážek - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 MR 56.78 0.220
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.50 0.156
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.12 0.183
3000 m překážek - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:02.45
2 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:03.06
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09:23.23
3000 m překážek - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11:12.43
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:17.15
3 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11:17.70