Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef AdámekJosef Adámek 970707 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.11
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 990219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.07
3 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.04
Skok vysoký - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 JAC BrnoJAC Brno MR 1.89
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.81
3 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.79
Skok o tyči - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NL 5.32
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5.12
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.02
Skok o tyči - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.30
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.13
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.05
Skok daleký - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.34
2 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.28
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.26
Skok daleký - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.23
2 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.17
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.14
Trojskok - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno MR 16.14
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.46
3 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.17
Trojskok - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova NL 12.60
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.18
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.12
Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... NL 13.78
2 Veronika BártováVeronika Bártová 986028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.74
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková 975705 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.29
Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně NL 16.36
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.82
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.54
Hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. NL 46.47
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.66
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 005916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.20
Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ForejtMichal Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 56.83
2 Jakub ForejtJakub Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.13
3 Petr ProcházkaPetr Procházka 990223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.91
Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.70
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková 975705 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 60.72
3 Veronika BártováVeronika Bártová 986028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.58
Hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (sobota, 15.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.97
2 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.84
3 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.03
Hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VallováVeronika Vallová 015429 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.98
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 985524 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.48
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 43.18
Hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (neděle, 16.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC TJ JičínAC TJ Jičín 70.17
2 Jiří KučeraJiří Kučera 980426 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 68.39
3 Radek JůdaRadek Jůda 991130 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.32