Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

100 m - Junioři (sobota, 29.6.2019 - 14:20:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 10.43 0.139
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.72 0.140
3 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.81 0.179
100 m - Dorostenci (sobota, 29.6.2019 - 14:11:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.97 0.153
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.00 0.162
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.07 0.142
100 m - Juniorky (sobota, 29.6.2019 - 14:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.83 0.180
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 =PB 11.84 0.159
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.97 0.133
100 m - Dorostenky (sobota, 29.6.2019 - 13:51:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79 0.170
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.93 0.178
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.99 0.161
200 m - Junioři (neděle, 30.6.2019 - 15:09:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.35 0.149
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.53 0.158
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.54 0.142
200 m - Dorostenci (neděle, 30.6.2019 - 15:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.38 0.132
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.41 0.180
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.64 0.224
200 m - Juniorky (neděle, 30.6.2019 - 14:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.19 0.171
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.41 0.222
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 015112 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 25.14 0.219
200 m - Dorostenky (neděle, 30.6.2019 - 14:44:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.40 0.154
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.92 0.332
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.38 0.197
400 m - Junioři (neděle, 30.6.2019 - 13:32:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 000808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 47.58 0.158
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.41 0.162
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 48.77 0.225
400 m - Dorostenci (neděle, 30.6.2019 - 13:22:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.14 0.158
2 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.39 0.202
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 7 50.19 0.145
400 m - Juniorky (neděle, 30.6.2019 - 13:10:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 015422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 55.50 0.195
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 7 PB 55.75 0.191
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.08 0.355
400 m - Dorostenky (neděle, 30.6.2019 - 13:01:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 56.99 0.358
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 035420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 57.11 0.338
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 57.24 0.387
800 m - Junioři (neděle, 30.6.2019 - 14:09:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.52
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 001214 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 1:53.68
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:54.05
800 m - Dorostenci (neděle, 30.6.2019 - 14:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:55.80
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 1:56.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:56.58
800 m - Juniorky (neděle, 30.6.2019 - 13:49:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:10.73
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:12.20
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 016021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:13.86
800 m - Dorostenky (neděle, 30.6.2019 - 13:40:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 2:12.04
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:16.39
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.65
1500 m - Junioři (sobota, 29.6.2019 - 11:39:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:59.56
2 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 4:01.03
3 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:01.57
1500 m - Dorostenci (sobota, 29.6.2019 - 11:29:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:04.33
2 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:07.12
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 4:08.84
1500 m - Juniorky (sobota, 29.6.2019 - 11:19:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:36.05
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 PB 4:37.22
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:39.91
1500 m - Dorostenky (sobota, 29.6.2019 - 11:09:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:43.42
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 4:50.83
3 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 4:54.87
3000 m - Dorostenci (neděle, 30.6.2019 - 10:14:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18 PB 08:55.23
2 David ŠlapákDavid Šlapák 030420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08:56.45
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19 PB 08:58.68
3000 m - Juniorky (neděle, 30.6.2019 - 09:59:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 NL 09:45.77
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 015711 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 09:57.58
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 10:00.97
3000 m - Dorostenky (neděle, 30.6.2019 - 09:44:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 11:01.45
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 15 11:07.42
3 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:13.96
5000 m - Junioři (sobota, 29.6.2019 - 18:22:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NL 15:00.07
2 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15:07.42
3 Martin ZajícMartin Zajíc 000330 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 15:26.16
100 m překážek - Juniorky (sobota, 29.6.2019 - 14:55:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 MR 13.54 0.155
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.69 0.138
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.74 0.145
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 29.6.2019 - 14:45:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 13.68 0.153
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.80 0.180
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 14.08 0.382
110 m překážek - Junioři (sobota, 29.6.2019 - 15:25:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.19 0.143
2 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 14.21 0.182
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 14.30 0.150
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 29.6.2019 - 15:16:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.97 0.175
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.12 0.163
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.29 0.163
300 m překážek - Dorostenci (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 NL 38.20 0.181
2 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 38.57 0.166
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.86 0.166
300 m překážek - Dorostenky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 42.49 0.199
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 42.97 0.178
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 025429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 43.53 0.220
400 m překážek - Junioři (neděle, 30.6.2019 - 12:40:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.12 0.169
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 53.80 0.265
3 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 53.81 0.179
400 m překážek - Juniorky (neděle, 30.6.2019 - 12:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.37 0.308
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.89 0.360
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.02 0.218
2000 m překážek - Dorostenci (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 6:12.43
2 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 030129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 6:14.88
3 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 JAC BrnoJAC Brno 2 6:17.30
2000 m překážek - Dorostenky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 026105 AC PardubiceAC Pardubice 4 NL 6:57.28
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 7:27.38
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 036118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 7:30.76
3000 m překážek - Junioři (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09:20.25
2 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09:24.58
3 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 09:29.93
3000 m překážek - Juniorky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 NL 10:48.97
2 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 10:51.06
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 10:58.40
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 NL 22:58.64
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 23:25.94
3 Robert HurdálekRobert Hurdálek 031001 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 26:11.44
Chůze dráha 5000 m - Dorostenky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 025127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 NL 25:18.50
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 035401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 27:08.31
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 27:28.55
Chůze dráha 10000 m - Junioři (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50:26.22
2 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 51:36.46
3 Jan ČervenkaJan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 53:59.90
Chůze dráha 10000 m - Juniorky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 015829 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 60:51.41
2 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 016018 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 64:04.54
3 Stella SobotkováStella Sobotková 015216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 64:52.00