Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Skok vysoký - Junioři (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 2.09
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2.07
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň =SB 2.01
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové =NL 2.02
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1.98
3 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 021127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.96
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec NL 1.86
2 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 1.71
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 1.77
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 036003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.74
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 025422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.74
Skok o tyči - Junioři (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NL 5.15
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4.66
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.58
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NL 4.63
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 4.63
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.28
Skok o tyči - Juniorky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 015623 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 3.47
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 015619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 3.47
Skok o tyči - Dorostenky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.67
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.52
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. PB 3.47
Skok daleký - Junioři (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 7.08
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.98
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.86
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice MR 7.53
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 6.89
3 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.89
Skok daleký - Juniorky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.04
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.04
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.81
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.04
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.91
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.68
Trojskok - Junioři (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.58
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... SB 14.37
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.94
Trojskok - Dorostenci (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 14.53
2 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.14
3 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.44
Trojskok - Juniorky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.99
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.33
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.09
Trojskok - Dorostenky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.61
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. SB 11.56
3 Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.49
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.62
2 Lucie KrálováLucie Králová 026118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 14.32
3 Klára HolcováKlára Holcová 035530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.57
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... NL 14.17
2 Michaela TrčováMichaela Trčová 015505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.41
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 005916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.99
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda 030220 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NL 17.85
2 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 16.42
3 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 16.22
Vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně NL 19.41
2 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 18.48
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 17.40
Hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 015502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.40
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.30
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 005916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.17
Hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.08
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 025710 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.80
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 025203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.85
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 50.01
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 030220 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.00
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 47.49
Hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 30.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.04
2 Michal ForejtMichal Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.91
3 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.85
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana BrukováHana Bruková 025720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 49.42
2 Petra PácalováPetra Pácalová 025121 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 48.37
3 Eliška DrábkováEliška Drábková 025404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 47.58
Hod kladivem 4kg - Juniorky (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 005421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... NL 56.93
2 Tereza HolcováTereza Holcová 005511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.24
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 005208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... PB 51.11
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (pátek, 28.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. MR 76.29
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.07
3 Petr LankPetr Lank 020101 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 56.44
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.57
2 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.55
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 000927 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 59.37
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková 035414 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NL 52.13
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.21
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 46.87
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 015629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47.05
2 Veronika VallováVeronika Vallová 015429 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 45.15
3 Eliška PapežováEliška Papežová 005710 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 43.99
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík 030909 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 64.53
2 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 JAC BrnoJAC Brno 64.47
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 62.41
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 29.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC TJ JičínAC TJ Jičín NL 70.51
2 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 61.20
3 Michael RubášMichael Rubáš 011108 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 59.03