Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Časový pořad pátek, 28.6.2019

Čas Disciplíny
12:30 Kladivo 5kg Dci F
13:00 Tyč Dky F
14:00 100 m př. Dky R1 100 m př. Dky R2 100 m př. Dky R3 100 m př. Dky R4
14:20 110 m př. Dci R1 110 m př. Dci R2 110 m př. Dci R3 110 m př. Dci R4
14:45 100 m Dky R1 100 m Dky R2 100 m Dky R3 100 m Dky R4 Dálka Dci KA Oštěp 500g Dky KA
15:05 100 m Dci R1 100 m Dci R2 100 m Dci R3 100 m Dci R4 Kladivo 3kg Dky F
15:30 300 m př. Dky R1 300 m př. Dky R2 300 m př. Dky R3 300 m př. Dky R4
15:50 300 m př. Dci R1 300 m př. Dci R2 300 m př. Dci R3 300 m př. Dci R4 Tyč Jky F
16:05 Dálka Dci KB Oštěp 500g Dky KB
16:20 100 m Dky S1 100 m Dky S2
16:30 100 m Dci S1 100 m Dci S2
16:45 2000 m př. Dky F
17:05 3000 m př. Jky F Kladivo 4kg Jky F
17:20 Dálka Dky KA Oštěp 700g Dci KA
17:25 2000 m př. Dci F
17:45 3000 m př. J F
18:15 Chůze 5000m Dky F
18:16 Chůze 5000m Dci F
18:40 Dálka Dky KB Oštěp 700g Dci KB
19:00 Chůze 10000m Jky F
19:01 Chůze 10000m J F

Časový pořad sobota, 29.6.2019

Čas Disciplíny
09:00 Kladivo 6kg J F
10:00 100 m př. Dky S1 100 m př. Dky S2
10:15 100 m př. Jky R1 100 m př. Jky R2 100 m př. Jky R3 Výška Dky F
10:40 110 m př. Dci S1 110 m př. Dci S2
10:55 110 m př. J R1 110 m př. J R2
11:00 Dálka Dci F Oštěp 800g J F
11:10 1500 m Dky F
11:20 1500 m Jky F
11:30 1500 m Dci F
11:40 1500 m J F
11:55 100 m Jky R1 100 m Jky R2 100 m Jky R3
12:10 100 m J R1 100 m J R2 100 m J R3 Tyč J F
12:25 800 m Dky R1 800 m Dky R2 800 m Dky R3
12:40 800 m Jky R1 800 m Jky R2 Výška Jky F
12:55 800 m Dci R1 800 m Dci R2 800 m Dci R3
13:00 Dálka Dky F Oštěp 600g Jky F
13:10 800 m J R1 800 m J R2 800 m J R3
13:50 100 m Dky F
14:00 100 m Jky F
14:10 100 m Dci F
14:20 100 m J F
14:45 100 m př. Dky F
14:55 100 m př. Jky F
15:00 Dálka Jky F Oštěp 500g Dky F
15:15 110 m př. Dci F
15:25 110 m př. J F
15:45 400 m Dky R1 400 m Dky R2 400 m Dky R3 400 m Dky R4
16:00 400 m Jky R1 400 m Jky R2 400 m Jky R3 Tyč Dci F
16:15 400 m Dci R1 400 m Dci R2 400 m Dci R3 400 m Dci R4
16:30 400 m J R1 400 m J R2 400 m J R3
17:05 Dálka J F Oštěp 700g Dci F
17:10 400 m př. Jky R1 400 m př. Jky R2 400 m př. Jky R3
17:25 400 m př. J R1 400 m př. J R2 400 m př. J R3
17:40 200 m Dky R1 200 m Dky R2 200 m Dky R3 200 m Dky R4
18:00 200 m Dci R1 200 m Dci R2 200 m Dci R3 200 m Dci R4
18:20 5000 m J F
18:45 4x100 m Jky B1
19:00 4x100 m J B1
19:01 4x100 m J B2
19:15 4x100 m Dky B1 4x100 m Dky B2
19:30 4x100 m Dci B1
19:31 4x100 m Dci B2

Časový pořad neděle, 30.6.2019

Čas Disciplíny
09:30 Trojskok Dky F Disk 1kg Dky F
09:45 3000 m Dky F Výška J F Koule 5kg Dci F
10:00 3000 m Jky F
10:15 3000 m Dci F
11:00 200 m Dky S1 Disk 1kg Jky F
11:01 200 m Dky S2
11:10 200 m Jky R1 200 m Jky R2 200 m Jky R3
11:20 Trojskok Jky F
11:25 200 m Dci S1 Koule 6kg J F
11:26 200 m Dci S2
11:35 200 m J R1 200 m J R2 200 m J R3
11:45 Výška Dci F
12:10 300 m př. Dky F
12:20 300 m př. Dci F
12:30 400 m př. Jky F
12:40 400 m př. J F
13:00 400 m Dky F
13:10 400 m Jky F Trojskok J F Disk 1,5kg Dci F
13:20 400 m Dci F Koule 3kg Dky F
13:30 400 m J F
13:40 800 m Dky F
13:50 800 m Jky F
14:00 800 m Dci F
14:10 800 m J F
14:40 200 m Dky F Disk 1,75kg J F
14:50 200 m Jky F
15:00 200 m Dci F Trojskok Dci F
15:10 200 m J F Koule 4kg Jky F
15:30 4x400 m Dky B1
15:40 4x400 m Jky B1
15:50 4x400 m Dci B1
15:51 4x400 m Dci B2
16:00 4x400 m J B1