Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Brno (26. - 27. 7. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 14:10) official Wind: +2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.15 Q 0.169
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.56 Q 0.134
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.59 q 0.131
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.63 q 0.159
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.64 0.129
6 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 10.76 0.141
7 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.81 0.169
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 14:10) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.31 Q 0.147
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 10.45 Q 0.151
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.74 0.149
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 10.77 0.170
5 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.92 0.142
6 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.08 0.140
7 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.22 0.162
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 14:10) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =MR 10.26 Q 0.176
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.55 Q 0.145
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.77 0.151
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 10.91 0.165
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.02 0.161
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.03 0.134
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.16 0.156
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.15 Q 0.169
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =MR 10.26 Q 0.176
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.31 Q 0.147
4 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 10.45 Q 0.151
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.55 Q 0.145
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.56 Q 0.134
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.59 q 0.131
8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.63 q 0.159
9 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.64 0.129
10 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.74 0.149
11 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 10.76 0.141
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 10.77 0.170
13 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.77 0.151
14 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.81 0.169
15 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 10.91 0.165
16 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.92 0.142
17 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.02 0.161
18 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.03 0.134
19 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.08 0.140
20 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.16 0.156
21 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.22 0.162

100 m - Muži (Finále)

Finále (Fri, 26.7.2019 - 15:57) official Wind: +1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 MR 10.16 0.151
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 10.17 0.153
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 10.24 0.124
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.64 0.167
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.64 0.125
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.67 0.139
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 10.76 0.136
Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ 162.8 -0.075
Total 8 racers

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 13:50) official Wind: +1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.67 Q 0.174
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.76 Q 0.149
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.92 q 0.156
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.14 0.206
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.00 0.397
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Total 6 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 13:50) official Wind: +2.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.37 Q 0.156
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.78 Q 0.244
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.84 q 0.195
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.07 0.156
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 12.94 0.173
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 13:50) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.64 Q 0.174
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.93 Q 0.174
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 11.99 0.183
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.44 0.170
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.45 0.172
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.52 0.159
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.37 Q 0.156
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.64 Q 0.174
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.67 Q 0.174
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.76 Q 0.149
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.78 Q 0.244
6 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.84 q 0.195
7 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.92 q 0.156
8 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.93 Q 0.174
9 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 11.99 0.183
10 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.07 0.156
11 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.14 0.206
12 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.44 0.170
13 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.45 0.172
14 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.52 0.159
15 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 12.94 0.173
16 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.00 0.397
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (Fri, 26.7.2019 - 15:50) official Wind: +1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.38 0.148
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 11.41 0.159
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 11.51 0.202
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 11.69 0.168
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 11.78 0.174
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.81 0.199
7 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 11.90 0.170
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.97 0.185
Total 8 racers

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Sat, 27.7.2019 - 15:35) official Wind: -1.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.49 Q 0.204
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.83 Q 0.205
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.88 q 0.186
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.03 0.173
5 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.34 0.130
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.81 0.173
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 27.7.2019 - 15:35) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.68 Q 0.175
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.73 Q 0.204
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.74 q 0.181
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.09 0.192
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.14 0.164
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.49 0.198
7 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.54 0.169
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 27.7.2019 - 15:35) official Wind: -1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38 Q 0.199
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.62 Q 0.182
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90 0.194
4 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 22.42 0.163
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.61 0.172
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.66 0.155
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 0.195
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38 Q 0.199
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.49 Q 0.204
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.62 Q 0.182
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.68 Q 0.175
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.73 Q 0.204
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.74 q 0.181
7 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.83 Q 0.205
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.88 q 0.186
9 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90 0.194
10 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.03 0.173
11 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.09 0.192
12 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.14 0.164
13 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.34 0.130
14 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 22.42 0.163
15 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.49 0.198
16 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.54 0.169
17 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.61 0.172
18 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.66 0.155
19 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.81 0.173
20 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85 0.195
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 17:25) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.90 0.213
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.04 0.182
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.06 0.174
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.46 0.164
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 21.75 0.212
6 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 21.81 0.205
7 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.83 0.224
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Total 8 racers

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Sat, 27.7.2019 - 15:15) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.67 Q 0.178
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.69 Q 0.156
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.98 Q 0.198
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.15 q 0.171
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.27 q 0.177
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 25.90 0.192
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 27.7.2019 - 15:15) official Wind: -1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 23.77 Q 0.217
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.28 Q 0.164
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.49 Q 0.184
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.60 0.180
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.81 0.171
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.87 0.195
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.67 Q 0.178
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 23.77 Q 0.217
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.28 Q 0.164
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.49 Q 0.184
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.69 Q 0.156
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.98 Q 0.198
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.15 q 0.171
8 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.27 q 0.177
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.60 0.180
10 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 25.81 0.171
11 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.87 0.195
12 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 25.90 0.192

200 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 17:15) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 23.56 0.175
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.86 0.254
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.13 0.176
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.34 0.154
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 24.43 0.174
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.54 0.187
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.02 0.224
8 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.20 0.211
Total 8 racers

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.83 Q 0.194
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.59 Q 0.168
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.71 0.200
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 49.77 0.254
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.71 0.189
6 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 51.49 0.183
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 52.65 0.230
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.59 Q 0.208
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.87 Q 0.190
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 49.11 q 0.174
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.01 0.173
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 51.90 0.185
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.77 Q 0.217
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 47.87 Q 0.196
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 49.36 q 0.151
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 49.39 0.179
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.63 0.137
6 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 50.82 0.159
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.77 Q 0.217
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 47.87 Q 0.196
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.59 Q 0.208
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.83 Q 0.194
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.87 Q 0.190
6 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 49.11 q 0.174
7 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 49.36 q 0.151
8 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 49.39 0.179
9 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.59 Q 0.168
10 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.63 0.137
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.71 0.200
12 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 49.77 0.254
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.01 0.173
14 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.71 0.189
15 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 50.82 0.159
16 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 51.49 0.183
17 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 51.90 0.185
18 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 52.65 0.230
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 46.73 0.209
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.49 0.228
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 47.61 0.205
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 47.91 0.184
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.03 0.209
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 48.74 0.198
7 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 48.84 0.166
8 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 50.03 0.191
Total 8 racers

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.22 Q 0.195
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 56.52 Q 0.326
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 SB 56.92 q 0.176
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.17 0.232
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.18 0.179
6 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 60.33 0.179
Total 6 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.75 Q 0.190
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.49 Q 0.210
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.81 0.187
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.47 0.148
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.77 0.383
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 61.73 0.192
7 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 61.92 0.213
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.50 Q 0.546
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 54.60 Q 0.189
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 57.79 q 0.156
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.72 0.368
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 59.13 0.200
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 60.89 0.181
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.22 Q 0.195
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.50 Q 0.546
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 54.60 Q 0.189
4 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.75 Q 0.190
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 56.52 Q 0.326
6 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 SB 56.92 q 0.176
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.49 Q 0.210
8 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 57.79 q 0.156
9 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.81 0.187
10 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.47 0.148
11 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.72 0.368
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 59.13 0.200
13 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.17 0.232
14 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.18 0.179
15 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.77 0.383
16 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 60.33 0.179
17 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 60.89 0.181
18 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 61.73 0.192
19 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 61.92 0.213

400 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 NL 51.71 0.209
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 52.44 0.180
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 53.47 0.200
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.30 0.181
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 56.43 0.205
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 56.67 0.202
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 57.28 0.180
8 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 57.80 0.190
Total 8 racers

800 m - Muži (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 1:47.05
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:48.01
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:48.86
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:51.35
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:52.36
6 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:53.44
7 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 1:53.93
8 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:55.10
Split times:
Mark Bib Racer Time
400116Šnejdr Filip (SLAPR)51.85
600116Šnejdr Filip (SLAPR)1:18.63
Total 8 racers

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:57.05 Q
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:57.55 Q
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.86
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:57.86
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 1:58.75
6 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:59.39
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 1:59.62
Split times:
Mark Bib Racer Time
400368Janík Tadeáš (SPTRE)1:01.80
60026Ekl Šimon (DOMAZ)1:30.76
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:53.72 Q
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:53.86 Q
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 1:54.49
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.30
5 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:55.72
6 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:58.06
7 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.21
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400251Symerský Lukáš (VITKO)55.17
600251Symerský Lukáš (VITKO)1:23.20
Total 8 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:52.05 Q
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:52.25 Q
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 1:53.00 q
4 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:53.84 q
5 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 1:53.89
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 =PB 1:56.11
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:59.54
8 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:02.74
Split times:
Mark Bib Racer Time
400377Škrdleta Jakub (TABOR)54.73
600430Kotyza Daniel (UNIBR)1:23.61
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:52.05 Q
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:52.25 Q
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 1:53.00 q
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:53.72 Q
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:53.84 q
6 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:53.86 Q
7 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 1:53.89
8 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 1:54.49
9 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.30
10 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:55.72
11 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 =PB 1:56.11
12 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:57.05 Q
13 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:57.55 Q
14 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.86
15 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:57.86
16 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:58.06
17 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 1:58.75
18 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.21
19 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:59.39
20 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:59.54
21 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 1:59.62
22 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:02.74
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:12.44 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.65 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:14.91
4 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:16.46
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:19.23
6 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 2:20.82
Split times:
Mark Bib Racer Time
400149Červinková Julie (AKZLI)1:09.44
600125Šimková Anna (SLAPR)1:42.83
Total 6 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.20 Q
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:09.77 Q
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:10.76 q
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:14.66
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:22.43
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:23.20
Split times:
Mark Bib Racer Time
400122Matějková Jana (SLAPR)62.52
600142Bušinová Marie (KYJOV)1:36.36
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.59 Q
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:10.90 Q
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:11.23 q
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:11.51
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:16.23
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:28.86
Split times:
Mark Bib Racer Time
400207Mäki Kristiina (OLYPR)1:06.31
600207Mäki Kristiina (OLYPR)1:38.35
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.20 Q
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:09.77 Q
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.59 Q
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:10.76 q
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:10.90 Q
6 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:11.23 q
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:11.51
8 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:12.44 Q
9 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.65 Q
10 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:14.66
11 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:14.91
12 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:16.23
13 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:16.46
14 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:19.23
15 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 2:20.82
16 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:22.43
17 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:23.20
18 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:28.86

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:08.41
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:08.84
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:09.10
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:10.19
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:11.25
6 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:12.04
7 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.48
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:14.90
Split times:
Mark Bib Racer Time
400150Hálová Kateřina (AKZLI)1:07.36
600209Mezuliáníková Diana (OLYPR)1:38.37
Total 8 racers

1500 m - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 18:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:44.96
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:46.50
3 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 3:47.43
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 3:48.72
5 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 3:53.15
6 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 SB 3:53.69
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 3:54.45
8 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:56.73
9 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:57.04
10 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:01.88
11 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:02.81
12 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 4:04.23
Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400139Sasínek Filip (AKHOD)1:02.63
800139Sasínek Filip (AKHOD)2:07.67
1200199Šinágl Viktor (OLYPR)3:05.99
Total 14 racers

1500 m - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 18:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 4:25.95
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:27.25
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 SB 4:28.96
4 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:29.99
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 4:33.02
6 Veronika RosováVeronika Rosová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 SB 4:34.25
7 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 4:40.09
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:40.74
9 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:46.31
10 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:55.25
11 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:59.67
Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400242Stewartová Moira (SPPR4)1:11.52
800242Stewartová Moira (SPPR4)2:27.87
1200207Mäki Kristiina (OLYPR)3:41.27
Total 14 racers

5000 m - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 17:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 14:29.05
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 SB 14:32.28
3 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 PB 14:33.76
4 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 14:41.61
5 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 SB 14:55.38
6 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 15:02.88
7 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15:05.84
8 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15:13.97
9 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15:19.18
10 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15:40.62
11 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 15:46.47
12 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15:52.24
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000268Friš Jan (DUKPR)2:59.73
2000268Friš Jan (DUKPR)5:56.80
3000427Homoláč Jiří (UNIBR)8:51.26
4000427Homoláč Jiří (UNIBR)11:48.77
Total 13 racers

5000 m - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16:22.74
2 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 16:32.33
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16:43.24
4 Lada NovákováLada Nováková 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 17:55.03
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000242Stewartová Moira (SPPR4)3:13.77
2000242Stewartová Moira (SPPR4)6:27.46
3000373Chlebiková Aneta (TZTRI)9:46.50
4000242Stewartová Moira (SPPR4)13:05.24
Total 5 racers

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Fri, 26.7.2019 - 16:10) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 13.34 0.137
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 13.39 0.196
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.73 0.181
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.78 0.185
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.96 0.179
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.96 0.185
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.08 0.205
8 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.14 0.267
Total 8 racers

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 14:35) official Wind: -1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.66 Q 0.172
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.78 Q 0.145
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.87 Q 0.159
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.99 q 0.187
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.15 q 0.272
6 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.39 0.245
Total 6 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 14:35) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.54 Q 0.174
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.55 Q 0.152
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.03 Q 0.210
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.47 0.157
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.51 0.167
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.45 0.278
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.54 Q 0.174
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.55 Q 0.152
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.66 Q 0.172
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.78 Q 0.145
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.87 Q 0.159
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.99 q 0.187
7 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.03 Q 0.210
8 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.15 q 0.272
9 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.47 0.157
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.51 0.167
11 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.39 0.245
12 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.45 0.278

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 15:05) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.27 Q 0.162
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.33 Q 0.147
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.67 q
4 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.30 0.174
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.69 0.173
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.12 0.163
Total 6 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 15:05) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 14.39 Q 0.156
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.41 Q 0.155
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 0.152
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.97 0.158
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.36 0.139
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.70 0.227
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 15:05) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.24 Q 0.163
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.25 Q 0.132
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 =PB 14.61 q 0.169
4 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 15.37 0.170
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.74 0.150
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.76 0.176
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.24 Q 0.163
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.25 Q 0.132
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.27 Q 0.162
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.33 Q 0.147
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 14.39 Q 0.156
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.41 Q 0.155
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 =PB 14.61 q 0.169
8 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.67 q
9 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 0.152
10 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.97 0.158
11 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 15.30 0.174
12 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.36 0.139
13 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 15.37 0.170
14 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.69 0.173
15 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.70 0.227
16 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.74 0.150
17 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.76 0.176
18 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.12 0.163
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Fri, 26.7.2019 - 16:23) official Wind: +1.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.15 0.145
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.19 0.130
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.23 0.159
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 14.27 0.174
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.33 0.166
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.55 0.128
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.59 0.142
8 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.80 0.158
Total 8 racers

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.06 Q 0.197
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 52.26 Q 0.200
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 54.24 0.151
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.43 0.180
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =PB 56.80 0.160
Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DNF 0.151
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF 0.202
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.07 Q 0.186
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.95 Q 0.176
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.88 q 0.172
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.73 0.193
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 55.89 0.171
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.62 0.226
7 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.99 0.198
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 26.7.2019 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.66 Q 0.167
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.09 Q 0.197
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 53.28 q 0.228
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.77 0.165
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.78 0.190
6 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 56.44 0.205
7 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 58.02 0.160
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.07 Q 0.186
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.06 Q 0.197
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 52.26 Q 0.200
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.66 Q 0.167
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.95 Q 0.176
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.09 Q 0.197
7 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 53.28 q 0.228
8 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.88 q 0.172
9 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 3 54.24 0.151
10 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.43 0.180
11 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.77 0.165
12 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.73 0.193
13 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.78 0.190
14 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 55.89 0.171
15 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 56.44 0.205
16 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.62 0.226
17 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =PB 56.80 0.160
18 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 58.02 0.160
19 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.99 0.198
Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DNF 0.151
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF 0.202

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 NL 49.59 0.206
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 50.50 0.232
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 50.93 0.198
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 50.97 0.210
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 52.10 0.233
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 52.48 0.262
7 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.57 0.230
8 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 54.73 0.196
Total 8 racers

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 27.7.2019 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 59.16 0.178
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 59.41 0.182
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 59.81 0.178
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.51 0.164
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 62.18 0.177
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 64.00 0.150
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 64.09 0.225
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 1 65.32 0.252
Total 8 racers

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (Fri, 26.7.2019 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 60.18 Q 0.201
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.71 Q 0.177
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 63.26 Q 0.203
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.99 0.443
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 65.25 0.242
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.96 0.197
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 65.96 0.209
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 26.7.2019 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.57 Q 0.183
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 61.04 Q 0.194
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 62.75 Q 0.166
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 62.92 q 0.200
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 7 64.34 q 0.190
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.81 0.265
7 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 67.78 0.191
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 60.18 Q 0.201
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.57 Q 0.183
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.71 Q 0.177
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 61.04 Q 0.194
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 62.75 Q 0.166
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 62.92 q 0.200
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 63.26 Q 0.203
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 7 64.34 q 0.190
9 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.81 0.265
10 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.99 0.443
11 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 65.25 0.242
12 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 65.96 0.197
13 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 65.96 0.209
14 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 67.78 0.191

3000 m překážek - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 =PB 09:01.97
2 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 09:05.30
3 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 09:07.24
4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 09:08.06
5 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 09:17.78
6 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 09:31.99
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09:48.84
8 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 5 09:49.77
9 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09:55.47
10 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09:57.48
11 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10:19.35
Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNF
Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000274Kovář Jáchym (DUKPR)3:03.93
2000274Kovář Jáchym (DUKPR)6:10.06
Total 15 racers

3000 m překážek - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 17:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 10:13.76
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10:33.12
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 6 PB 10:57.27
4 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11:12.96
5 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 11:27.62
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11:45.38
7 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12:09.30
8 Kristýna KošákováKristýna Košáková 95 TJ UničovTJ Uničov 1 SB 12:26.78
9 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12:43.03
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000407Krchová Eva (USKPR)3:26.11
2000407Krchová Eva (USKPR)6:51.00
Total 9 racers

4 x 100 m - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Koška M., Holub D., Jíra S., Hampl Š. Koška M., Holub D., Jíra S., Hampl Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.65 0.160
2 Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 40.75 0.164
3 Ličman F., Maruštík D., Rež J., Procházka J. Ličman F., Maruštík D., Rež J., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 41.26 0.185
4 Radostný T., Trafina J., Jelínek K., Víla L. Radostný T., Trafina J., Jelínek K., Víla L. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 41.65 0.163
5 Nárovec J., Havlík M., Bína M., Borek M. Nárovec J., Havlík M., Bína M., Borek M. AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 42.77 0.163
Rusek J., Kubeš J., Ayeni D., Ryba D. Rusek J., Kubeš J., Ayeni D., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 170.7 0.185
Pulíček T., Hacuš T., Lechner J., Rapp O. Pulíček T., Hacuš T., Lechner J., Rapp O. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNF 0.150
Korejz J., Klézl D., Suchánek M., Záleský D. Korejz J., Klézl D., Suchánek M., Záleský D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Total 8 racers

4 x 100 m - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 16:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Seidlová K., Pírková M., Domská L., Jiranová H. A - Seidlová K., Pírková M., Domská L., Jiranová H. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 MR 44.43 0.142
2 B - Kobiánová K., Dvořáková B., Hofmanová M., Koudelová L. B - Kobiánová K., Dvořáková B., Hofmanová M., Koudelová L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 44.93 0.171
3 Píchalová B., Hettlerová L., Suchá L., Majerová D. Píchalová B., Hettlerová L., Suchá L., Majerová D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.12 0.206
4 C - Kožuškaničová N., Kaiserová J., Kolingerová A., Kučerová M. C - Kožuškaničová N., Kaiserová J., Kolingerová A., Kučerová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 47.16 0.197
5 Lenská V., Šmerdová V., Tichá M., Bumbálková H. Lenská V., Šmerdová V., Tichá M., Bumbálková H. SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 48.35 0.222
6 Pražáková Z., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. Pražáková Z., Novotná L., Znamínková R., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 49.46 0.273
Total 6 racers

4 x 400 m - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 18:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Desenský M., Blatník F., Hodboď L., Müller V. Desenský M., Blatník F., Hodboď L., Müller V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:13.11
2 Mach M., Růžička M., Grabmüller A., Šnejdr F. Mach M., Růžička M., Grabmüller A., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:13.33
3 Suchánek M., Vystrk T., Kotyza D., Tuček M. Suchánek M., Vystrk T., Kotyza D., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:14.15
4 Pešta B., Pasler D., Fischer R., Nevole T. Pešta B., Pasler D., Fischer R., Nevole T. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:17.53
5 Kacer J., Klusáček O., Kocourek M., Veleba V. Kacer J., Klusáček O., Kocourek M., Veleba V. SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 3:28.18
Total 5 racers

4 x 400 m - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 18:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jonášová T., Suráková A., Hettlerová L., Petržilková T. Jonášová T., Suráková A., Hettlerová L., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:40.29
2 Hofmanová M., Červínová M., Bičianová M., Pírková M. Hofmanová M., Červínová M., Bičianová M., Pírková M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:45.02
3 Staňková K., Šimková A., Matějková J., Ulrichová K. Staňková K., Šimková A., Matějková J., Ulrichová K. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:49.42
4 Lorenčíková A., Špániková D., Antošová D., Slavíková J. Lorenčíková A., Špániková D., Antošová D., Slavíková J. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:54.54
5 Fuksová K., Freibergerová E., Hladíková M., Freibergerová A. Fuksová K., Freibergerová E., Hladíková M., Freibergerová A. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:59.46
6 Dostálová A., Podjuklová K., Úlehlová K., Zdražilová A. Dostálová A., Podjuklová K., Úlehlová K., Zdražilová A. SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 4:10.50
7 Kopcová E., Ningerová K., Mynářová A., Krtková K. Kopcová E., Ningerová K., Mynářová A., Krtková K. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:14.04
Total 7 racers

Skok vysoký - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.931.982.032.082.132.172.212.242.27
1 Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 13 NL 2.21 ---XOOOO-XXX
2 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 PB 2.17 --OOXOOXXX
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 12 2.17 --XOOOXOXX-X
4 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 11 2.13 --XOXOOXXX
5 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 9 2.03 OXOOXXX
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 4 2.03 OOXOXXX
7= Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 1.98 OOXXX
7= Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 3 1.98 OOXXX
7= Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 1.98 OOXXX
10 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 1.98 OXXOXXX
11 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 2 1.98 XOXXOXXX
12 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 7 1.93 XOXXX
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6 NM
Total 13 racers

Skok vysoký - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 19:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.561.611.661.711.761.801.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 1.80 --OOOOXXX
2 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 12 1.76 -OOOOXXX
3 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 1.76 -OOXOOXXX
4= Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 =SB 1.71 OOOXOXXX
4= Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 9 1.71 OOOXOXXX
6 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 SB 1.71 -OXOXOXXX
7 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.66 OOOXXX
8= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5 1.66 OXOXOXXX
8= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 1.66 OXOXOXXX
10 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 1.66 -XXOXOXX-
11 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 1.66 XXOXOXXOXXX
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 1.56 OXXX
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 2 1.56 XOXXX
Total 13 racers

Skok o tyči - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 4.514.714.915.065.215.365.445.525.60
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 14 5.44 ----O-XO-XXX
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 11 PB 5.36 --XOXOXXOOXXX
3 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 13 5.21 OOOXXOXXOXXX
4= Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 5.06 -OOOXXX
4= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 5.06 -OOOXXX
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 SB 4.91 OOOXXX
7 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 4.91 XOXOXXOXXX
8 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 6 4.71 OXOXXX
9= Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 PB 4.71 XOXXOXX-
9= ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 7 4.71 XOXXOXX-
11= David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 4.51 OXXX
11= Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 4.51 OXXX
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5 NM
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1 NM
Total 14 racers

Skok o tyči - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 16:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.413.613.814.014.144.274.404.484.564.60
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 11 4.40 ----OOXXO--XXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 4.27 ---OXOXOXXX
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 4.01 --OOXXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 8 4.01 -OOXOXXX
5= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 3.81 --XXOXXX
5= Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4 3.81 --XXOXXX
7 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 3.61 OXOXXX
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 3.41 XXOXXX
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 3 DNS
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 DNS
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 7 NM
Total 11 racers

Skok daleký - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 17:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 7.72 +0.1 m/s 7.72+0.1X-7.727.22+0.7XX
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 6 PB 7.60 +0.7 m/s 6.83+0.67.43+0.97.31+0.27.437.60+0.7X7.41+1.7
3 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 SB 7.20 +1.2 m/s XX7.20+1.27.207.09+0.7XX
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 7.20 +1.2 m/s 7.04+0.86.92+1.57.01-0.27.047.04-1.0X7.20+1.2
5 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 1 PB 7.15 +1.0 m/s 6.81+0.5X6.89+0.66.896.89-0.9X7.15+1.0
6 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 9 7.08 +0.4 m/s 7.05+0.15.28+0.8X7.056.77+0.2X7.08+0.4
7 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 7.02 +0.7 m/s XX6.87+0.66.87X7.02+0.76.62+0.7
8 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4 7.02 +1.0 m/s 7.02+1.0XX7.026.75-0.3XX
9 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 11 6.82 +0.1 m/s XX6.82+0.16.82
10 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 6.81 +0.3 m/s 6.74+0.46.81+0.36.64+0.16.81
11 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 6.72 +0.6 m/s 6.71+0.76.52+0.16.72+0.66.72
12 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 3 6.72 -0.1 m/s 6.25+0.56.72-0.16.50+1.36.72
13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 6.69 +0.3 m/s X6.34-0.46.69+0.36.69
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 13 DNS
Total 14 racers

Skok daleký - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 15:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 PB 6.37 +0.5 m/s 5.99-0.76.15-1.05.93-0.26.156.37+0.5X-
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 9 SB 6.28 -2.2 m/s 6.13-0.36.15-0.75.97-3.06.156.17-0.9X6.28-2.2
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 12 =PB 6.27 -1.6 m/s 6.21-1.5XX6.216.27-1.6XX
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 =PB 6.20 -1.1 m/s XX5.69-0.65.696.03-0.76.18-1.46.20-1.1
5 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 7 5.74 -1.6 m/s 5.48-1.45.66-1.65.58-1.65.665.73-0.65.72-1.55.74-1.6
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 8 5.74 -2.0 m/s X5.72-1.35.74-2.05.744.54+0.25.73+0.85.51-2.2
7 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11 5.70 +0.4 m/s XX5.70+0.45.70XXX
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4 5.69 -1.1 m/s 5.55-1.35.62-1.05.69-1.15.69X5.69-0.6X
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 5.51 -1.0 m/s 5.35-0.8X5.51-1.05.51
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 6 NM
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 NM
Total 11 racers

Trojskok - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 13:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 14 16.02 +0.2 m/s 15.79+1.815.79-1.815.76-2.115.7915.59-0.4X16.02+0.2
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13 15.79 -0.3 m/s X14.97-1.815.45-1.015.45X15.79-0.315.75-1.1
3 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 4 SB 15.38 +1.0 m/s 15.05-1.015.38+1.0X15.3813.95-0.4X15.00-3.1
4 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 SB 15.34 -0.9 m/s X14.67-2.615.34-0.915.34XXX
5 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 5 PB 14.67 -0.9 m/s 14.45-0.614.19+0.414.67-0.914.6714.06-0.3-14.36+0.5
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 9 14.53 +0.4 m/s X14.30-2.5X14.30X14.53+0.414.40-0.3
7 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 11 14.49 -0.7 m/s 14.32+0.2X14.49-0.714.49XX14.37+0.4
8 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 10 14.24 -2.4 m/s XX14.24-2.414.24X14.23-0.1-
9 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 7 14.04 -0.9 m/s XX14.04-0.914.04
10 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6 14.01 -0.8 m/s X13.98-0.514.01-0.814.01
11 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 13.92 -0.2 m/s 13.90-0.9X13.92-0.213.92
12 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 2 13.79 -0.8 m/s XX13.79-0.813.79
13 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 13.26 -0.7 m/s XX13.26-0.713.26
14 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 8 13.20 -1.8 m/s XX13.20-1.813.20
Total 14 racers

Trojskok - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 15:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 10 12.42 -2.5 m/s 12.34-1.2X-3.812.42-2.512.4212.38-1.211.48-1.4X-0.9
2 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 11 12.40 -1.5 m/s X-1.412.40-1.511.37-1.812.40X-1.8X-2.112.24-2.3
3 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12 12.34 -2.1 m/s 12.34-2.112.11-1.7X-1.312.3412.08-3.112.10-1.211.94-1.9
4 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 9 12.05 -0.5 m/s 12.02-1.3X-0.511.78-2.612.0211.96-1.512.00-1.112.05-0.5
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 11.81 -1.1 m/s 11.49-1.511.81-1.1X-1.011.8111.80-2.1X-1.111.76-1.1
6 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 11.66 -2.0 m/s X-2.411.66-1.411.58-1.911.6611.66-2.011.55-2.611.50-1.3
7 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 7 11.62 -2.4 m/s 11.62-2.411.58-2.611.58-1.511.62X-4.311.43-1.911.55-1.1
8 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 11.52 -1.2 m/s X-1.611.52-1.211.30-0.811.52X-2.8-X-0.8
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 11.36 -0.3 m/s X-1.011.36-0.3X-0.711.36
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1 DNS
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 3 NM
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 2 NM
Total 12 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 10 17.28 16.61XX16.61X17.1217.28
2 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 9 SB 15.21 X13.94X13.9414.9515.2115.20
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 8 SB 14.57 13.8214.1614.5714.57X14.22X
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 7 13.58 12.8913.1913.5813.5813.5413.42X
5 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 4 13.10 12.4213.1012.8113.1012.8412.9712.55
6 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 13.08 12.6513.0812.5313.08XXX
7 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 6 12.90 12.1912.9012.7012.9012.5612.37X
8 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 5 12.72 12.2112.6112.7212.72X--
9 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 12.66 12.4112.6612.6112.66
10 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 1 11.84 11.4511.8311.8411.84
Total 10 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 14 19.81 19.43X19.7019.7019.81X-
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 13 18.32 X17.9618.1918.19X18.1818.32
3 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 11 PB 17.34 16.8917.3417.1117.3416.79XX
4 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 10 16.20 15.3214.8815.1915.3216.2015.47X
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 12 15.78 15.4414.95X15.4415.78XX
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 15.23 15.23X14.1215.23XX14.14
7 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 8 15.01 14.6815.0114.4815.0114.5714.8514.35
8 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 4 14.55 14.3814.5514.4314.55X14.0914.33
9 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 7 14.29 X14.0214.2914.29
10 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 3 14.14 14.1413.9913.8814.14
11 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 2 13.47 13.0313.1613.4713.47
12 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 12.95 12.2512.95X12.95
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 9 DNS
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 5 DNS
Total 14 racers

Hod diskem 1kg - Ženy

(Fri, 26.7.2019 - 13:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13 57.16 57.1655.9956.5257.1654.10XX
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 12 48.82 X48.82X48.8248.81XX
3 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 6 SB 45.63 43.80X45.6345.63X45.42X
4 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 SB 45.26 39.4045.2639.3445.2643.80X44.04
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11 44.58 41.3344.58X44.5844.20XX
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 43.55 39.6843.5542.3243.55XXX
7 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 9 43.44 42.54X43.4443.44XXX
8 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 3 42.66 41.6341.4242.0342.03X42.66X
9 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10 42.02 38.9442.02X42.02
10 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 7 41.43 X41.4341.2241.43
11 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 5 41.07 40.46X41.0741.07
12 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 39.79 39.3639.79X39.79
13 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 36.06 34.81X36.0636.06
Total 13 racers

Hod diskem 2kg - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 15:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 13 NL 62.32 56.5058.3860.5260.5255.6655.9162.32
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14 58.27 53.5856.4658.2758.2757.48XX
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 12 55.02 53.31X54.6754.67XX55.02
4 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 53.56 52.6253.56X53.56XXX
5 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 7 SB 52.55 47.7852.5551.5752.55XX52.02
6 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 9 50.87 XX50.8750.87XXX
7 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 8 48.80 X48.80X48.80XX48.48
8 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 SB 47.94 XX47.9447.9447.6947.6646.52
9 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4 47.21 47.2144.5246.1647.21
10 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 6 46.67 44.26X46.6746.67
11 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 5 46.48 XX46.4846.48
12 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 45.30 43.1845.3043.2945.30
13 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 2 45.14 45.14X42.3145.14
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 DNS
Total 14 racers

Hod kladivem 4kg - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 14 67.25 60.5564.6664.0264.6667.25X66.03
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 13 64.15 55.92XX55.92X64.15X
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
95 12 62.07 62.07XX62.07X61.62X
4 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 9 60.76 58.9458.3660.1460.14X60.76X
5 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 60.13 X60.13X60.13XXX
6 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 11 59.99 55.27X58.2758.2759.95X59.99
7 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 8 55.94 XX52.1652.1655.82X55.94
8 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 7 53.64 X46.0251.7551.75X53.64X
9 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 5 50.43 50.43XX50.43
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 SB 50.14 50.1449.8348.3550.14
11 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6 49.81 49.8149.47X49.81
12 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 4 48.49 45.1247.3248.4948.49
13 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 3 48.27 48.27X47.6648.27
14 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 1 47.77 XX47.7747.77
Total 14 racers

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(Fri, 26.7.2019 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 13 NL 69.60 69.6066.9867.8469.60X66.85X
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12 63.92 56.87X60.5060.5063.9260.8562.24
3 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 9 SB 58.39 56.7654.15X56.7657.8058.39X
4 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 57.09 56.92XX56.9257.09XX
5 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 11 56.93 52.3054.2056.4556.4556.20X56.93
6 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 54.77 52.5548.9552.4852.5554.6954.77X
7 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4 PB 53.83 X47.9353.8353.8351.03X50.45
8 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 53.08 46.7953.0852.3153.08X51.62X
9 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 7 51.05 X51.05X51.05
10 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 2 50.72 50.72X50.2650.72
11 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 1 47.33 47.2547.3346.7347.33
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 3 NM
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 6 NM
Total 13 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy

(Sat, 27.7.2019 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 13 63.14 63.1459.56-63.14-59.6960.29
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12 57.56 57.5657.45X57.56X55.9057.35
3 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 14 56.36 X56.36X56.36---
MS Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi
JapanJapan
98 1 56.04 54.50X51.5054.5056.0453.94X
5 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 10 54.78 52.8250.7952.2752.82X52.9654.78
6 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 11 53.85 49.0353.5852.6453.58XX53.85
7 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 9 52.65 51.9152.6550.6652.6551.2148.7949.01
8 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 8 51.81 48.0249.1551.8151.81XX50.38
9 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 7 50.24 X50.2447.6950.24X47.03X
10 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 6 43.84 36.6943.1843.8443.84
11 Yekaterina SamkováYekaterina Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3 42.38 37.6242.3840.3342.38
12 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5 39.11 39.11X36.8039.11
13 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4 37.92 36.4037.9235.0137.92
14 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 2 37.82 37.8237.0235.7637.82
Total 14 racers

Hod oštěpem 800g - Muži

(Sat, 27.7.2019 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 13 83.22 83.22X81.9683.2280.5380.8080.16
2 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 12 79.27 79.2776.44X79.27XX-
3 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 11 75.03 69.1570.5070.4570.5072.9675.03X
4 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 10 69.94 X67.22X67.22XX69.94
5 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 9 68.69 66.0968.6965.7868.6964.7563.8064.41
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 64.46 62.6962.20X62.69X61.2064.46
7 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 63.63 63.63X62.4063.63XXX
8 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4 60.12 57.97X60.1260.1260.06XX
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 2 DNS
Jiří KučeraJiří Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 DNS
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 5 DNS
Michal ČernýMichal Černý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1 DNS
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 NM
Total 13 racers