Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

Skok vysoký - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HeindlMartin Heindl 920602 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.11 9.00
2 Matúš BubeníkMatúš Bubeník 891114 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.07 7.00
3 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.03 6.00
Skok vysoký - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.76 9.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.76 7.00
3 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová 866014 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.73 6.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.40 9.00
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.20 7.00
3 David HolýDavid Holý 980304 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.80 5.50
3 Jakub VítekJakub Vítek 010513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.80 5.50
Skok o tyči - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Romana MaláčováRomana Maláčová 875515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.40 9.00
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.20 7.00
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00 6.00
Skok daleký - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. =SB 7.22 9.00
2 Serhii KrukSerhii Kruk 931007 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7.16 7.00
3 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.11 6.00
Skok daleký - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 886108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 6.34 9.00
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 925801 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.25 7.00
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.23 6.00
Trojskok - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Serhii KrukSerhii Kruk 931007 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 15.58 9.00
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.09 7.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 14.60 6.00
Trojskok - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková 815603 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 12.89 9.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.50 7.00
3 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 975211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.28 6.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.07 9.00
2 Hilenn JamesHilenn James 905316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 15.08 7.00
3 Petra KlementováPetra Klementová 885601 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.38 6.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil 900517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.84 9.00
2 Martin NovákMartin Novák 921005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.75 7.00
3 Jan MarcellJan Marcell 850604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.62 6.00
Hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 846111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.61 9.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.85 7.00
3 Hilenn JamesHilenn James 905316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.77 6.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 900604 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.86 9.00
2 Marek BártaMarek Bárta 921208 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58.77 7.00
3 Jan MarcellJan Marcell 850604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.66 6.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 7.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KrálováTereza Králová 896022 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 64.50 9.00
2 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.83 7.00
3 Lenka ValešováLenka Valešová 855811 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.51 6.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 7.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.55 9.00
2 Patrik HájekPatrik Hájek 981111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.33 7.00
3 Michal FialaMichal Fiala 850622 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.60 6.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 925625 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.70 9.00
2 Martina PíšováMartina Píšová 945720 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.47 7.00
3 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová 815209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 52.68 6.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 8.9.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr FrydrychPetr Frydrych 880113 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 73.94 9.00
2 Radek JůdaRadek Jůda 991130 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 72.03 7.00
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek 891022 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 71.85 6.00