Back

 / Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (7. - 8. 9. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.68 Q 0.137
2 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.97 Q 0.178
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.03 Q 0.117
4 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.05 q 0.156
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.25 0.129
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.34 0.152
7 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.36 0.160
8 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 11.86 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.77 Q 0.161
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.80 Q 0.146
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.90 Q 0.156
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 q 0.165
5 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.37 0.160
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.59 0.199
7 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.75 0.185
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.49 0.148
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.59 0.144
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.63 0.144
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.71 0.131
5 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.90 0.131
6 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.91 0.154
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.93 0.146
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.05 0.132
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.85 Q 0.157
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.07 Q 0.164
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.37 Q 0.353
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.39 q 0.194
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.43 0.184
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.77 Q 0.161
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.04 Q 0.127
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.18 Q 0.349
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.30 q 0.180
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.44 0.366
6 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.76 0.152
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2019 - 13:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.58 0.330
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.65 0.146
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.91 0.124
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.05 0.163
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.10 0.176
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.24 0.349
7 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.31 0.169
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.31 0.160
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.99 0.178
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.42 0.179
3 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.47 0.187
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.163
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.75 0.203
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.70 0.201
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.92 0.169
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.07 0.148
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.15 0.176
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.18 0.328
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 22.21 0.171
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.35 0.180
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.39 0.177
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.85 0.205
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.68 0.322
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.95 0.150
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.02 0.177
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12 0.287
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.21 0.228
6 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.91 0.162
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.54 0.316
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.89 0.366
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.99 0.332
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.01 0.206
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 25.68 0.330
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.72 0.160
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 46.55 0.363
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.28 0.194
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.51 0.216
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 48.66 0.231
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.71 0.220
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.10 0.190
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.16 0.223
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 48.84 0.199
4 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.33 0.231
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 50.36 0.238
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.42 0.257
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 53.96 0.365
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.88 0.295
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 55.85 0.261
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 57.10 0.141
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.71 0.200
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.97 0.584
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 57.29 0.404
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.45 0.253
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 59.97 0.214
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.31
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:53.51
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:53.54
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:54.41
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:55.08
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:55.19
7 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:55.30
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:55.56
9 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:57.13
10 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:01.25
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:09.99
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:11.03
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:11.49
4 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:11.90
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:11.98
6 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:12.04
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:12.44
8 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:13.08
9 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 2:16.54
10 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:19.78
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 3:45.51
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:00.30
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:00.75
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:01.03
5 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:02.06
6 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:03.67
7 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 4:04.32
8 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:04.61
9 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:10.24
David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNF
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNF
Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:35.56
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:37.32
3 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:38.78
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:39.55
5 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:41.40
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:42.04
7 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 4:43.15
8 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:43.28
9 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 4:46.43
10 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 4:48.39
Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 DNS
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 14:13.92
2 Volodymyr KytsVolodymyr Kyts 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 14:20.04
3 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 14:26.61
4 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 14:45.77
5 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15:11.39
6 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 15:13.66
7 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 15:16.47
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 15:17.75
9 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 15:25.97
10 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 15:40.69
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 16:42.03
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 17:28.70
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 17:37.10
4 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 18:39.24
5 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18:41.10
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 18:44.58
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 20:59.12
8 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21:05.91
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.46 0.124
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.92 0.347
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.17 0.186
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.17 0.358
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.37 0.174
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 14.04 0.175
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.23 0.286
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 14.63 0.392
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.71 0.211
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.20 0.128
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.33 0.165
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.38 0.150
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.54 0.146
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.54 0.172
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 14.79 0.199
Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 12:10) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.87 0.154
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.91 0.145
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 15.25 0.187
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.34 0.162
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.90 0.211
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.97 0.199
7 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 16.31 0.172
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.19 0.179
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.34 0.354
3 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.54 0.216
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.63 0.205
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.88 0.287
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.25 0.188
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.65 0.365
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.90 0.275
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.88 0.290
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.19 0.416
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.24 0.410
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 63.31 0.415
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF 0.156
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 59.40 0.391
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.62 0.407
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 65.33 0.268
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 66.56 0.592
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09:12.27
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:17.97
3 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09:34.06
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 09:37.57
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09:39.39
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 09:40.72
7 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:49.66
8 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09:57.08
9 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 09:57.78
10 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11:08.00
11 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 11:08.12
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (ne, 8.9.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva KrchováEva Krchová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10:15.40
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 10:21.30
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10:22.08
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10:39.69
5 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 11:15.98
6 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11:29.24
7 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 11:39.60
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 12:58.37
9 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13:15.53
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. A - Ličman F., Maruštík D., Kubeš J., Vejražka D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 41.07 0.178
2 B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. B - Pechar J., Procházka J., Jirka J., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.25 0.149
3 A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. A - Záleský D., Bujna Š., Pírek M., Suchánek D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.76 0.196
4 A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. A - Pekárek A., Tlustý M., Svoboda J., Mach M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.98 0.148
A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A - Zeman V., Novák V., Frolík P., Zuska D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ 170.7 0.231
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. B - Ondriska J., Stráský V., Klézl D., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.29 0.210
2 B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. B - Chlopčík J., Sekyra D., Petřík P., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.32 0.232
3 C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. C - Vodák O., Švec J., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.11 0.183
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. A - Kobiánová K., Hofmanová M., Seidlová K., Domská L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.49 0.176
2 A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. A - Hettlerová L., Ledecká D., Petržilková T., Majerová D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 47.02 0.188
3 A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. A - Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.86 0.192
4 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Holubářová V., Pírková M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 48.51 0.263
5 A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A - Lamačová T., Kubicová Z., Vachata Š., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.58 0.211
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. B - Dvořáková B., Kučerová M., Vadlejch L., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.90 0.162
2 B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. B - Vokálová T., Novotná J., Čejchanová N., Slanařová R. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.01 0.172
3 B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. B - Pöschlová N., Vondrovská M., Pertlíková L., Chocholová D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.72 0.158
4 B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. B - Meczlová V., Jonášová T., Kocová V., Rauchová I. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.22 0.293
5 B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. B - Štoudková P., Sedláčková L., Burianová L., Klímová B. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.98 0.422
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. A - Veselý J., Šorm P., Hodboď L., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:10.68 0.233
2 A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. A - Desenský M., Flaška R., Zelinka A., Tesař J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:11.06 0.219
3 A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. A - Bujna Š., Tuček M., Plaček T., Vystrk T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:13.81 0.146
4 A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. A - Kabyš D., Davidík J., Kubeš J., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:19.21 0.377
5 A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. A - Mach M., Hofta J., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:19.41 0.217
6 A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A - Sobotka Z., Lehar D., Šmíd J., Borovka M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:24.55 0.260
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. B - Saleh H., Kučera M., Polák J., Sýkora J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:21.31 0.239
2 C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. C - Stráský V., Ondriska J., Klézl D., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:27.52 0.191
3 B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. B - Hřích J., Hlaváč V., Novák V., Zeman V. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:34.96 0.301
B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. B - Kotyza D., Suchánek D., Švec J., Dvořáček A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 170.6c 0.165
B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. B - Chlopčík J., Šíp J., Kuriš Š., Sekyra D. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. A - Petržilková T., Suráková A., Ledecká D., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 3:44.67 0.198
2 A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. A - Holubářová V., Štoudková P., Dlabajová K., Zapletalová E. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:48.62 0.375
3 A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A - Somrová A., Lamačová T., Pertlíková L., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:50.22 0.292
4 A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. A - Vocásková R., Seidlová Z., Vokálová T., Novotná J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:51.14 0.345
A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. A - Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková B., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. B - Majerová D., Kocová V., Meczlová V., Schejbalová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:04.48 0.330
2 B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. B - Zabloudilová A., Klímová B., Kalousová E., Novotná T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:10.04 0.427
3 B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. B - Zaplatílková L., Chocholová D., Vondrovská M., Vlková T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:24.85 0.349
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 8.9.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.841.891.941.992.032.072.112.14
1 Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 2.11 -O-XOXOOOXXX
2 Matúš BubeníkMatúš Bubeník
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
89 9 2.07 ---O-O-
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4 2.03 -OOXXOOXXX
4 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6 2.03 -O-OXOXXX
5 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 2.03 OOOXOXXOXXX
6 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 7 2.03 OOOXXOXXOXXX
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 3 1.99 -OOOXXX
8 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.99 -OOXOXXX
9 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 1.94 OOXXOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 15:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.551.601.651.691.731.761.781.80
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 1.76 --XOXOXXOOXXX
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 1.76 -OOOXOXOXXX
3 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 9 1.73 -O-OXOX-XX
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 4 1.69 OOOOXXX
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.69 OOXOXOXXX
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 1.69 -OOXXOXXX
7 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.65 OOOXXX
8 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 1.65 XXOXOXXOXXX
9 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 1.55 XXOXXX
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 4.204.404.604.804.905.005.105.205.305.405.505.60
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 8 5.40 -----O-XO-XXO-XXX
2 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 5.20 --OO-OOOXXX
3 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 4.80 OOOO-XXX
3 Jakub VítekJakub Vítek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 4.80 -OOO-XX-
5 Jan ŠvecJan Švec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.60 OOOXXX
6 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 4 4.60 --XXOXXX
7 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 2 4.40 -XXOXXX
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.003.203.403.603.803.904.004.104.204.304.404.50
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 9 4.40 --------OOXXOXXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 4.20 ----XOOXOOXXOXXX
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.00 ---OXOOOXXX
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 3.90 --OOOXOXXX
5 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 6 3.60 ---OXXX
6 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 4 3.60 --OXOX
7 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 3.40 OOOXXX
8 Iva RauchováIva Rauchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 2 3.40 -OXXOXXX
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1 =SB 3.20 XOOXXX
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 8 =SB 7.22 +0.4 m/s -7.15  +0.37.01  +1.57.157.21  +0.07.22  +0.47.12  +0.3
2 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 11 7.16 +0.6 m/s 6.99  +0.07.00  +0.9X7.00X7.07  -0.17.16  +0.6
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 7.11 +0.9 m/s 6.69  +0.2X6.88  +1.66.887.11  +0.97.00  +0.47.11  +1.3
4 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 7.08 +0.5 m/s 5.06  +0.37.08  +0.56.73  +1.27.086.74  +0.16.98  +0.4X
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 7.02 +0.1 m/s X7.02  +0.17.00  +0.47.026.94  -0.36.91  -0.2X
6 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 9 6.92 -0.1 m/s X6.86  +0.0X6.86X6.92  -0.16.92  +0.2
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 7 6.82 +0.3 m/s 6.82  +0.3--6.82-XX
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 6.70 +1.3 m/s 6.64  +1.1XX6.646.70  +1.3--
9 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 =SB 6.58 +0.1 m/s 6.26  +1.16.44  +0.36.58  +0.16.58
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 6.56 +0.8 m/s 6.56  +0.8X6.53  +0.56.56
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 5.62 +0.3 m/s 5.09  +0.85.62  +0.35.57  +0.45.62
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 SB 6.34 +0.7 m/s 6.06  +0.3X6.12  -0.66.126.13  +0.36.34  +0.7-
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11 6.25 +0.0 m/s 6.19  +0.56.10  +1.06.02  -0.76.19X6.17  +0.66.25  +0.0
3 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 6.23 +0.6 m/s 6.23  +0.6--6.23---
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 5.97 +0.3 m/s 5.97  +0.3X5.75  -0.95.97X5.67  +0.45.91  +0.0
5 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 14 5.95 +0.7 m/s 5.95  +0.75.58  +0.23.85  -0.55.955.85  +0.2--
6 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 12 5.85 +0.5 m/s X5.85  +0.5X5.85XXX
7 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5 5.82 +0.5 m/s 5.58  +0.85.66  +0.65.67  -0.95.675.73  +0.75.78  +0.75.82  +0.5
8 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 8 5.71 -0.2 m/s 5.58  -0.2X5.71  -0.25.71XXX
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 7 5.67 +0.8 m/s 5.52  -0.35.67  +0.85.41  -0.25.67
10 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6 5.53 +1.1 m/s 5.53  +1.15.45  +0.4X5.53
11 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.44 +0.7 m/s 5.44  +0.75.36  +0.45.23  -0.15.44
12 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4 5.37 -0.4 m/s X5.22  +0.75.37  -0.45.37
13 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 3 5.22 -0.2 m/s 5.01  +0.44.97  +0.65.22  -0.25.22
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 5.11 +1.3 m/s 5.11  +1.33.59  +0.55.10  +0.05.11
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 8.9.2019 - 15:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5 PB 15.58 -0.2 m/s 14.88  -0.4X15.20  -0.515.2014.99  -0.3X15.58  -0.2
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 15.09 -0.3 m/s 14.73  +0.113.51  +0.214.93  -0.314.9314.76  -0.214.51  +0.715.09  -0.3
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 PB 14.60 -0.4 m/s 14.40  -0.2XX14.4014.22  -0.114.42  +0.814.60  -0.4
4 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 2 14.25 -0.3 m/s 13.63  +0.1X13.88  -0.613.8813.98  -0.614.25  -0.3-
5 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 14.12 -0.1 m/s 13.54  +0.413.81  -0.3-13.8114.01  -0.514.03  -0.514.12  -0.1
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 13.93 -0.4 m/s 13.67  +0.013.93  -0.4X13.93X13.72  -0.2X
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 7 13.82 -0.7 m/s XXX013.82  -0.7--
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 14:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 8 SB 12.89 +0.0 m/s XX12.32  +0.012.32X12.73  +0.012.89  +0.0
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 12.50 +0.1 m/s X12.50  +0.112.31  -0.212.5012.41  -0.212.32  -0.5X
3 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 12.28 +0.1 m/s 11.61  +0.312.28  +0.1X12.28X12.25  -0.4X
4 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 9 12.20 -0.8 m/s 12.04  +0.112.16  -0.3X12.16X12.04  -0.412.20  -0.8
5 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 7 12.05 -0.4 m/s 12.02  +0.412.05  -0.4X12.05XXX
6 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 12.05 +0.2 m/s 11.68  -0.712.05  +0.2X12.0511.99  -0.7X11.82  -0.4
7 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 1 11.56 +0.0 m/s 11.02  -0.1X11.56  +0.011.56---
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 11.39 -0.1 m/s 11.39  -0.111.38  +0.311.37  +0.411.39XX11.35  +0.2
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 11.36 -0.1 m/s 11.28  +0.011.36  -0.111.35  -0.111.36
10 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 10:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 14 16.07 15.5215.7515.8315.8316.0715.8915.95
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 12 SB 15.08 15.0814.3414.5015.0815.07X14.49
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 13 14.38 13.0013.3313.8813.88XX14.38
4 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 10 PB 14.28 13.6713.2814.2814.2813.9913.8913.85
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 8 13.97 12.1913.23X13.2313.0613.9712.28
6 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 11 13.92 13.0713.6813.2913.68X13.9213.76
7 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 13.40 11.8712.4912.2212.49X13.40X
8 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 6 PB 12.47 12.4711.7812.4312.4712.0311.83-
9 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 5 12.33 12.3311.9312.0812.33
10 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 3 SB 11.91 11.6411.4011.9111.91
11 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 9 11.56 XX11.5611.56
12 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 11.26 10.4311.26X11.26
13 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4 10.97 10.8810.97X10.97
Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 8.9.2019 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 9 18.84 X18.48X18.48X18.84X
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 18.75 X18.3618.4018.4018.5018.5918.75
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 7 17.62 16.8516.8317.2717.2717.62XX
4 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5 SB 16.50 15.8316.50X16.5015.1515.0815.51
5 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 1 SB 16.01 14.9615.6416.0116.0115.71X15.88
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 SB 15.92 X15.6415.9215.92XXX
7 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 15.45 X14.8415.4515.45X14.81X
8 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 15.20 14.2914.9215.0415.0415.20XX
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 6 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12 55.61 55.6153.7754.7255.6155.4654.27X
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 10 45.85 39.0144.66X44.66X45.8545.02
3 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 9 45.77 X45.1741.9645.17XX45.77
4 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 44.73 44.28XX44.2844.40X44.73
5 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 6 43.79 34.6943.7941.4643.7941.93X42.17
6 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 4 42.80 41.79X39.7741.7942.8042.68X
7 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 3 40.33 33.7238.8040.3340.33XXX
8 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 11 40.01 X40.01X40.01XXX
9 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 8 39.04 39.0438.5438.7039.04
10 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 2 37.62 X37.6236.6337.62
11 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 5 35.39 35.39X-35.39
12 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 1 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 8.9.2019 - 10:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 12 59.86 57.0359.8658.1759.8655.7058.35X
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 11 58.77 58.21X55.7858.21XX58.77
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 10 54.66 54.6654.0453.5254.6653.21XX
4 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 7 53.61 52.80X52.9752.9753.5452.9153.61
5 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 9 53.09 50.3052.0153.0953.0952.4551.7652.69
6 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 5 51.94 48.3549.1849.8549.85X51.94X
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 6 50.90 47.4447.6347.5047.63XX50.90
8 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 3 43.20 42.04X42.4442.4443.20XX
9 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2 39.62 39.62XX39.62
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 8 DNS
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 1 DNS
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 7.9.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 9 64.50 56.5859.7462.5862.5864.50XX
2 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 7 60.83 59.1360.2757.8860.2760.03X60.83
3 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 6 59.51 53.4654.0956.8556.8559.5159.4158.38
4 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 8 58.69 58.2158.6458.2758.6458.64X58.69
5 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 5 57.68 51.3153.6455.2155.2157.68X56.38
6 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 10 48.02 48.02--48.02---
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4 47.62 47.5545.6045.7447.5547.62XX
8 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 43.38 42.0243.38X43.38XX-
9 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 43.32 X41.4243.3243.32
10 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 1 38.69 37.7538.69X38.69
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 7.9.2019 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 8 66.55 59.5966.55X66.55XXX
2 Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 7 62.33 53.81XX53.8152.5558.5562.33
3 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 5 58.60 54.4757.6158.6058.6057.9357.32X
4 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 6 50.44 XXXX50.44X
5 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 4 48.37 41.9445.7847.0247.0247.25X48.37
6 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 3 47.42 42.7647.3047.2247.3047.0047.4247.39
7 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2 46.67 46.0044.7246.1746.17X46.2946.67
8 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 44.57 40.9344.57-44.57---
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 8.9.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 9 54.70 51.1454.7054.0354.7050.7853.04X
2 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 8 53.47 49.7250.9153.4753.4747.9450.3752.36
3 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 5 SB 52.68 48.0050.58X50.5851.4852.2952.68
4 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 7 50.74 44.0947.4249.1749.1750.74X49.85
5 Ivana KoktaváIvana Koktavá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 46.59 41.3946.5945.8546.5946.12XX
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4 41.30 41.3038.70X41.30X39.50X
7 Yekaterina SamkováYekaterina Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 2 41.22 38.2841.1140.4641.1139.5938.3241.22
8 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 40.80 37.2540.1840.6440.6437.80X40.80
9 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 37.01 36.8737.0136.7637.01
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 8.9.2019 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 9 73.94 66.4373.15X73.15X73.94X
2 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5 PB 72.03 62.2864.8367.5367.53X72.03X
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 8 71.85 X71.8568.8471.85XX70.42
4 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 69.61 63.9968.7169.6169.6169.40XX
5 Jiří KučeraJiří Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 7 64.11 X62.03X62.0361.1064.11X
6 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 4 62.32 62.32XX62.32XX60.32
7 Kryštof KozačKryštof Kozač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 62.00 59.98X60.7760.77X62.00X
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 2 SB 53.68 50.6551.7453.6853.6851.8852.7950.65
9 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 41.60 X41.6037.4041.60
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(so, 7.9.2019 - 19:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21:33.98
2 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23:21.30
3 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 23:47.95
4 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24:41.70
5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 26:44.55
6 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 26:48.69
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 28:28.16
8 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 29:36.67
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DQ
Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy

(so, 7.9.2019 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 25:13.21
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 26:10.81
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26:59.45
4 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 29:05.76
Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00193.00
2 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00146.00
3 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00142.00
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00099.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00087.50
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00069.50
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 00182.00 0
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00120.00 62
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00113.00 69
4 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 00109.00 73
5 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00107.00 75
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00084.00 98
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x400 m Těsně před závěrečným vyhodnocením došlo k bodové opravě v neprospěch oddílu AK Olymp Brno, jehož dorostenka Pavla Štoudková startovala ve 4 disciplínách. Tímto bylo oddílu odečteno 14 pomocných bodů a 1 hlavní bod. Závěrečné tabulky jsou již po redukci.
Celkem 6 závodníků