Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

60 m - Žáci (sobota, 5.10.2019 - 13:13:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 040803 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.30 11.00
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.31 9.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.32 8.00
60 m - Žáci (sobota, 5.10.2019 - 13:16:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47 4.00
2 Karel JarešKarel Jareš 040223 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.51 3.00
3 Vítězslav MärzVítězslav März 040520 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.52 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 5.10.2019 - 13:00:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 055630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 =PB 07.90 11.00
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 055416 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.96 9.00
3 Tereza ČorejováTereza Čorejová 055719 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.07 8.00
60 m - Žákyně (sobota, 5.10.2019 - 13:02:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nicol MelounováNicol Melounová 045413 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.08 4.00
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.20 3.00
3 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.21 2.00
800 m - Žáci (sobota, 5.10.2019 - 12:13:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.43 11.00
2 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:05.46 9.00
3 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 041204 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:07.03 8.00
1500 m - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denis VáclavíkDenis Václavík 040304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:34.69 11.00
2 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:36.49 9.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 040926 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:50.20 8.00
1500 m - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:04.85 11.00
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 066111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:15.44 9.00
3 Tereza FuskováTereza Fusková 066109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 5:17.71 8.00
3000 m - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 10:13.46 11.00
2 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10:13.47 9.00
3 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 041013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10:13.82 8.00
1500 m překážek - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eric TrynkaEric Trynka 040723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:00.02 11.00
2 Petr ČadaPetr Čada 050715 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:03.59 9.00
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:08.32 8.00
1500 m překážek - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 5:33.11 11.00
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 055701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:40.59 9.00
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:42.53 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 041008 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 16:12.12 11.00
2 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 040717 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 17:34.30 9.00
3 Albert KuklaAlbert Kukla 050113 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18:06.47 8.00
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 5.10.2019 - 10:30:00)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna VýmolováAnna Výmolová 056028 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 18:04.18 11.00
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 056005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 18:16.13 9.00
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18:41.70 8.00