Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (5. 10. 2019)

Skok vysoký - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.73 11.00
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.73 9.00
3 David KožíšekDavid Kožíšek 050312 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.73 8.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 055523 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.50 11.00
2= Natálie NovotnáNatálie Novotná 055401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.45 8.50
2= Anna PátkováAnna Pátková 055323 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45 8.50
Skok o tyči - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.50 11.00
2 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50 9.00
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.20 8.00
Skok o tyči - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 045427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.50 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 045902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.00 9.00
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 045919 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.80 8.00
Skok daleký - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.42 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.07 9.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.90 8.00
Skok daleký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 045513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.40 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 045426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.40 9.00
3 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.39 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 055411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.87 11.00
2 Eva CaldrováEva Caldrová 045713 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.48 9.00
3 Kristýna MigováKristýna Migová 045725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.75 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.14 9.00
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček 040517 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.27 8.00
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 046019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 34.79 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 065928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 33.51 9.00
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá 045726 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 29.17 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.05 11.00
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 040622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.06 9.00
3 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.01 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 046019 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46.01 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.56 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová 055411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.81 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 040207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.41 11.00
2 Niko VránekNiko Vránek 041106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.09 9.00
3 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.20 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 046213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 40.36 11.00
2 Vendula HroudováVendula Hroudová 045719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.26 9.00
3 Natálie GengelováNatálie Gengelová 055107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.66 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45.05 11.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman 040427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.85 9.00
3 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík 041216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.27 8.00