Zpět

 / Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.64
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72
3 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.88
4 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.97
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02
6 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.35
7 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.46
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.49
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.14
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26
3 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 060615 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.38
4 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.41
5 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.47
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.50
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.55
8 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.72
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.40
3 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.46
4 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
5 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.71
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.98
7 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.01
8 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.44
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.46
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.51
3 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.63
4 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.72
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.82
6 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.92
7 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.04
8 Martin SukanýMartin Sukaný 060624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.28
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.17
2 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.72
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.89
4 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.95
5 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
6 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 060315 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.04
7 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.39
8 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.83
Celkem 8 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.38
2 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.02
3 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.03
4 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.08
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.09
6 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.13
7 Adam KoukalAdam Koukal 061106 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.41
8 Adam MatušekAdam Matušek 060721 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
Celkem 8 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.72
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.88
3 Adam VrábelAdam Vrábel 061212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.89
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.91
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.04
6 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 060519 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.03
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.17
3 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.29
4 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09.36
5 Richard FreudlRichard Freudl 060929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.61
6 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.67
7 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 051109 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.35
Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.02
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
4 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.57
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.59
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21
Ondřej KocúrOndřej Kocúr 050316 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.32
2 Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
3 David ŘímanDavid Říman 061003 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.49
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.51
5 Jakub SzczotkaJakub Szczotka 060518 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.56
6 Marek MuchaMarek Mucha 060912 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.57
7 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.59
Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.82
2 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.27
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.56
4 Dominik MozolaDominik Mozola 060720 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.72
5 Jakub PodlešákJakub Podlešák 060428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.80
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.10
7 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 060920 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.88
Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.82
2 Alex BlahutAlex Blahut 061219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.20
3 Martin JagošMartin Jagoš 060930 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.55
4 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.64
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.70
6 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.07
7 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 050504 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.65
Celkem 7 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.48
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.33
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.40
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.58
5 Jakub ZajacJakub Zajac 060126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.83
6 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.86
7 Adam WantulokAdam Wantulok 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.21
Celkem 7 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
2 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.71
3 Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.85
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.97
5 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.98
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.22
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.16
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.31
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.38
4 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 8 08.50
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.54
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.57
8 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.60
Celkem 8 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.33
3 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.37
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.49
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.50
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.56
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57
8 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.69
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.53
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.69
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.77
4 Markéta MaškováMarkéta Mašková 050202 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.80
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.82
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.88
7 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.02
8 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.34
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.66
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.71
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.76
4 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.77
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.88
6 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.93
7 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.22
8 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 060723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.64
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.87
2 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.94
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.33
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.35
Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 050302 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.82
2 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.02
5 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 051221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.09
6 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.18
7 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.25
8 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.26
Celkem 8 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 08.81
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.81
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.88
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.90
5 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 060228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.99
6 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19
7 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 10.07
Celkem 8 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.74
2 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.00
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.06
4 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.14
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.19
6 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.19
7 Amálie HorákováAmálie Horáková 051128 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.19
8 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.80
Celkem 8 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.05
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.12
3 Sofie KrestováSofie Krestová 050117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.21
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.26
6 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.32
7 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 050330 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.44
8 Kristýna KrálováKristýna Králová 051127 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.51
Celkem 8 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DatkováZuzana Datková 051127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.11
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.11
3 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
4 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.28
5 Daniela BazsováDaniela Bazsová 050905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
6 Nela KadaváNela Kadavá 051121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.57
7 Adéla MátlováAdéla Mátlová 060209 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
8 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.01
Celkem 8 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.08
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.47
3 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 060216 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.60
5 Barbora OndováBarbora Ondová 050918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 060908 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.03
7 Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová 060412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 061121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.35
2 Karolína MachováKarolína Machová 061008 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.40
3 Vendula TrojanováVendula Trojanová 051212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.40
4 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.56
5 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.87
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.11
7 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.21
8 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 060915 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
Celkem 8 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.65
3 Adéla BláhováAdéla Bláhová 051111 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.67
4 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03
5 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.19
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 061029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.32
7 Elena JakubcováElena Jakubcová 060424 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.36
Celkem 7 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.05
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 060309 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.27
4 Tereza BromováTereza Bromová 061020 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.37
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.47
6 Kateřina LaušováKateřina Laušová 050530 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
7 Michaela KřenováMichaela Křenová 050525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.71
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.79
Celkem 8 závodníků
14 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.87
2 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.14
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.35
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.51
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.58
6 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 09.70
7 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 060216 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 10.18
Celkem 7 závodníků
15 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KlimánkováEma Klimánková 050616 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 09.29
2 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.41
3 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 051202 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
4 Klára KocurováKlára Kocurová 051125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.88
5 Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91
6 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.19
7 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 060914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.94
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 061207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
16 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.25
2 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 060311 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.34
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.41
4 Mia PospěchováMia Pospěchová 060624 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.50
5 Adéla PlevkováAdéla Plevková 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.55
6 Kristýna KrupováKristýna Krupová 060607 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.47
Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
17 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.93
2 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.32
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.41
5 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 060913 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.50
6 Karolína StodolováKarolína Stodolová 060627 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.68
7 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.12
Celkem 7 závodníků
18 (pá, 14.12.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HonsováEliška Honsová 051120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.64
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.71
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 051110 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.76
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.79
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.86
6 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.37
7 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.59
8 Magdalena ValováMagdalena Valová 051010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.97
Celkem 8 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.72
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.54
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.62
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.91
5 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.55
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.19
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.56
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 050105 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.63
3 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.12
4 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.13
5 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.53
6 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 061002 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.90
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WallekDominik Wallek 050405 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.92
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.06
3 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.62
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 050226 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.94
5 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.23
Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.90
2 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.10
3 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.38
4 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 050725 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.58
5 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 050118 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.77
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 060808 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.05
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.81
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.37
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.42
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 21.22
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.51
6 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.63
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.73
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.90
3 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.22
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.86
5 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.06
Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.27
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.61
3 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.73
4 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.82
Sebastian HošákSebastian Hošák 060801 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Vít HolubVít Holub 050107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 6 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.23
2 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.29
3 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.05
4 René SchromRené Schrom 060427 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.92
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.12
6 Kryštof KáňaKryštof Káňa 061024 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.18
Celkem 6 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 20.46
2 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.23
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.50
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 061120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.46
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.88
6 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 061206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.66
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.38
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.01
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.11
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.29
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 050514 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 22.03
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 050304 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 22.17
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.12
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.60
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.80
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.82
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 20.64
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 060904 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 21.35
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.82
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.22
5 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.31
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 050729 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.46
Celkem 6 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 051121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.21
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 050820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.48
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 050318 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.55
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.76
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.90
6 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 060425 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.81
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 20.80
2 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18 21.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20 21.90
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42 22.04
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 34 22.44
6 Karolína TaftováKarolína Taftová 050621 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 33 22.75
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KročováLucie Kročová 050307 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.74
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 050126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.14
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.32
4 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.35
5 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 000712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 23.00
6 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.46
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.56
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 061205 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.74
3 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 21.85
4 Klára HalíkováKlára Halíková 051208 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.13
5 Karolína MaderováKarolína Maderová 060526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.22
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 060318 Orel VyškovOrel Vyškov 1 22.57
Celkem 6 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.18
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.18
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.39
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 061023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.42
Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
09 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.84
2 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.08
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 051005 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.70
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 050714 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.90
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 051230 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.21
6 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060915 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.11
Celkem 6 závodníků
10 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 050811 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.69
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 051116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.42
3 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.28
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 050130 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.95
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.20
6 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.64
Celkem 6 závodníků
11 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.33
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.39
3 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 060923 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.12
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.87
5 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.51
6 Anna KalinAnna Kalin 050512 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.63
Celkem 6 závodníků
12 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VálkováEma Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.21
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
3 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 050928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.75
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.67
5 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.60
Celkem 5 závodníků
13 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 060403 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.98
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.32
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.50
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 23.05
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 060919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.53
Celkem 5 závodníků
14 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 061220 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.10
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.72
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.74
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.34
5 Karolína BalášováKarolína Balášová 061007 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 24.56
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
15 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.19
2 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.28
3 Vendula MachováVendula Machová 060328 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.70
4 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 060711 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.74
5 Karolína KavanováKarolína Kavanová 061101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.50
Celkem 5 závodníků
16 (pá, 14.12.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 050403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.59
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 061207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.65
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.27
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 25.19
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
6 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
2 Patrik MatulaPatrik Matula 050607 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
4 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
5 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 061204 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UherPetr Uher 050305 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
3 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
5 Otakar HolíkOtakar Holík 061012 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
Celkem 5 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 050526 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
5 Filip ChrástekFilip Chrástek 061119 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
Celkem 5 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 050110 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 060530 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
3 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
4 Jan HarhajJan Harhaj 050512 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
5 Vít ŠebestaVít Šebesta 060130 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 051022 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
Celkem 5 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
3 Linda OrlováLinda Orlová 050521 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 050513 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
5 Simona BělinováSimona Bělinová 060312 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
Celkem 5 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 050422 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 060401 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
3 Alena TrnkováAlena Trnková 050725 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 060818 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
5 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 061012 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Celkem 5 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 060713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 051102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 061102 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
Celkem 6 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 060821 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
4 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
6 Michalina BugyelMichalina Bugyel 060306 PolskoPolsko 5 57.13
Celkem 6 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
3 Sabina MarkováSabina Marková 061018 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
6 Jana FialováJana Fialová 060403 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
Celkem 6 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 050424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
4 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 050722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
5 Tereza GroškováTereza Grošková 050728 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
Anna KotzianováAnna Kotzianová 061013 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:20.01
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.57
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.90
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.94
5 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:24.91
6 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:25.80
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.89
8 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:35.58
9 David KarolaDavid Karola 061109 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:39.09
10 Adam HurychAdam Hurych 061004 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 2:40.41
Celkem 10 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:36.30
2 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 060416 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.50
3 Daniel DostálDaniel Dostál 060406 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:44.35
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.42
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:46.61
6 Kryštof SmékalKryštof Smékal 060212 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:47.76
7 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:48.34
8 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:53.41
9 Jiří HradeckýJiří Hradecký 050228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.43
10 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:56.11
Celkem 10 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František JaníkFrantišek Janík 051009 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:39.25
2 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 061030 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:52.48
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:54.99
4 Aleš HaburaAleš Habura 060731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:55.02
5 Aleš VčelkaAleš Včelka 061206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:55.31
6 Jeroným PolášekJeroným Polášek 050624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.67
7 Petr SolařPetr Solař 060718 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:58.67
8 Lukáš KomárekLukáš Komárek 061111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:59.24
9 Robert LangpaulRobert Langpaul 060220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:59.86
Tomáš UherTomáš Uher 061012 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 DNS
Celkem 10 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:27.08
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:28.81
3 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:32.39
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 051007 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:36.65
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 060913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:38.40
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:39.68
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:40.27
8 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:46.21
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 050102 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:47.53
10 Dominika BankoDominika Banko 050727 PolskoPolsko 3 2:52.81
11 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:52.82
12 Natálie HanleyNatálie Hanley 050527 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 2:56.21
13 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 050610 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:03.97
Celkem 13 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BuryNatálie Bury 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:41.85
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 050513 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:46.21
3 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 050126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:48.41
4 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 050304 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:49.69
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 060406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:49.80
6 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:52.66
7 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 051031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:53.62
8 Karolina TymanKarolina Tyman 060412 PolskoPolsko 14 2:55.22
9 Aneta BeránkováAneta Beránková 051016 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:56.00
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:56.20
11 Marlena CzyžMarlena Czyž 060317 PolskoPolsko 8 3:02.87
12 Zuzanna ZniszczolZuzanna Zniszczol 060626 PolskoPolsko 15 3:06.75
13 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 3:07.55
14 Aneta KoniarováAneta Koniarová 060522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:08.24
15 Anežka KraisováAnežka Kraisová 051021 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:13.12
Ema KoláčkováEma Koláčková 060707 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 16 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 5:00.32
2 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 5:08.76
3 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:20.28
4 Ondřej GletOndřej Glet 050830 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 5:21.48
5 Adam KoukalAdam Koukal 061106 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 5:34.39
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 060829 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:36.72
7 Adam GrossAdam Gross 060917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:36.98
8 Matěj BokMatěj Bok 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 5:41.62
9 Jakub ZajacJakub Zajac 060126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:45.61
10 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 5:49.23
Celkem 10 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:22.49
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:28.04
3 Michaela KluzováMichaela Kluzová 050228 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:32.87
4 Tereza BurováTereza Burová 060817 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:39.17
5 Zuzana DemekeZuzana Demeke 051016 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 5:45.79
6 Petra KutějováPetra Kutějová 060306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 6:02.60
7 Tereza StrykováTereza Stryková 060606 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 6:06.64
8 Klára KolajováKlára Kolajová 061206 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 6:17.55
9 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:17.64
10 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 061025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 6:22.18
11 Kristina StrakováKristina Straková 061006 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 6:55.16
Celkem 11 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.47
3 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.60
4 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.60
5 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.81
6 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.17
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.22
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.34
Celkem 8 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
4 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.82
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.96
6 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.24
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.56
8 Kryštof PetrůKryštof Petrů 050226 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.95
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.82
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.37
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.50
4 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.50
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 051115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.55
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.55
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.77
8 Jakub PodlešákJakub Podlešák 060428 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.80
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.07
2 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.17
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 050709 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.45
4 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.52
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.61
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.24
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 060729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.63
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.98
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.25
2 Richard FreudlRichard Freudl 060929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.23
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.58
4 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.66
5 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.68
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.88
7 Matěj BokMatěj Bok 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 12.99
Patrik HrdýPatrik Hrdý 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 050922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.40
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.93
3 René SchromRené Schrom 060427 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.37
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.44
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 060622 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.61
6 Aleš VčelkaAleš Včelka 061206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.74
7 Adam WantulokAdam Wantulok 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.28
Celkem 7 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.78
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 050820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.96
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.10
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.26
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 051218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.38
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.39
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková 060530 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.58
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 050820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 10.11
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.42
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 050126 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.60
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 051218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.60
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.61
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.63
8 Ema VálkováEma Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.01
Celkem 8 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 060530 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.39
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.67
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.73
4 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.74
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 060405 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.81
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 050723 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.60
7 Karolína MachováKarolína Machová 061008 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.46
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 060908 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.57
Celkem 8 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.44
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.76
3 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.14
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 060727 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 060216 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.44
6 Aneta VoksováAneta Voksová 050726 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.70
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 060720 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.79
8 Kristina StrakováKristina Straková 061006 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.52
Celkem 8 závodníků
04 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.33
2 Barbora OndováBarbora Ondová 050918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.63
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.76
5 Petra KutějováPetra Kutějová 060306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.11
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 050330 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.22
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.67
Kateřina PolkováKateřina Polková 060602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Celkem 8 závodníků
05 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.83
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 060125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.83
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 050905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.88
4 Julie TylováJulie Tylová 061031 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.93
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.55
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 060821 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.22
7 Zuzana KřížováZuzana Křížová 050130 Orel VyškovOrel Vyškov 7 15.31
Celkem 7 závodníků
06 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina NedělováMarina Nedělová 050723 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.81
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková 051109 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.07
3 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.75
4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 051031 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 12.44
5 Anežka KraisováAnežka Kraisová 051021 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.48
6 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 12.52
7 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 061012 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 13.71
Celkem 7 závodníků
07 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.90
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.73
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.11
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.14
5 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 050722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.28
6 Ema KlimánkováEma Klimánková 050616 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 13.52
Celkem 6 závodníků
08 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.15
2 Mia PospěchováMia Pospěchová 060624 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 12.39
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 060713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.47
4 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 050101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.90
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 060309 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.15
6 Adéla PlevkováAdéla Plevková 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.45
7 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 060913 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.63
Celkem 7 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Martinkevič, Orava, Zach, Teslík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:48.28
2 Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský Hanáček, Hřib, Šípek, Vlachynský AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:48.55
3 Černý, Pleva, Derka, Vintera Černý, Pleva, Derka, Vintera Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:52.10
4 Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Bartoň, Hanzelka, Juřena, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:58.80
5 Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Brauner, Kozubík, Mičke, Svačina Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 1:59.56
6 Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák Stejskal, Matoušek, Koukal, Podlešák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:01.89
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek Pavlíček, Hanek, Neugebauer, Hanek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.20
2 Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš Ressler, Sukaný, Kovačič, Jagoš AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:01.70
3 Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Jašek, Bardoň, Lojek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:03.99
4 Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Wallek, Vystrčil, Petrů, Holík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:05.96
5 Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:09.53
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schneeberger, Válková, Březná, Válková Schneeberger, Válková, Březná, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:51.13
2 Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková Bezdíčková, Poláčková, Jakusidisová, Šebková ASK BlanskoASK Blansko 3 1:56.20
3 Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 1:56.91
4 Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková Honsová, Novotná, Straňáková, Halíková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:01.21
5 Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová Demeke, Görglová, Zbožínková, Brabcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:08.13
6 Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Maderová, Molková, Paprskářová, Ščepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:11.30
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Gleňová, Hlaváčová, Vavrečková, Synková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:01.91
2 Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Šebestíková, Bartoňová, Maternová, Vrbancová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:04.75
3 Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková Škrabalová, Machová, Jurčeková, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:05.57
4 Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:08.72
5 Bláhová, Straková, Machová, Hanley Bláhová, Straková, Machová, Hanley SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:13.43
Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská Cependová, Rüllová, Tobolová, Kovalská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
03 (pá, 14.12.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová Konečná, Hudečková, Trojanová, Němcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:56.73
2 Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková Taftová, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:04.34
3 Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová Adamcová, Teslová, Rohlová, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:06.64
4 Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová Belásová, Křížová, Šurková, Pošvancová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:11.54
5 Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Bromová, Kalčíková, Paprskářová, Šičepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:14.40
6 Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Sasínová, Schwarzbachová, Štefková, Hanzelková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:19.66
Celkem 6 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.311.381.451.481.531.561.591.621.65 Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050226 34 1.63
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050125 32 1.60
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050221 33 1.57
4 Patrik HrdýPatrik Hrdý
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050101 3 1.57
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050424 5 1.54
6 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060213 28 1.51
7= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051014 24 1.48
7= Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050308 30 1.48
7= Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050408 25 1.48
7= Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
050320 21 1.48
11= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050414 31 1.45
11= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
051011 1 1.45
11= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
060615 8 1.45
11= Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060815 19 1.45
15= Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
051115 27 1.38
15= Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
060910 16 1.38
15= Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
050709 29 1.38
15= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060423 17 1.38
15= Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050809 23 1.38
15= Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
061226 20 1.38
15= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
060115 4 1.38
15= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
050516 18 1.38
15= Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
051010 9 1.38
24= Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060324 15 1.31
24= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
061013 14 1.31
24= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050725 26 1.31
24= Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
051226 22 1.31
28= René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
060427 7 1.21
28= Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
060801 2 1.21
28= Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050626 6 1.21
28= Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051217 12 1.21
Robert LangpaulRobert Langpaul
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
060220 11 NM
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051109 13 NM
Jiří HradeckýJiří Hradecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
050228 10 NM
Celkem 34 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.251.321.371.421.471.501.531.56 Body
1 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050510 38 1.53
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
061129 37 1.53
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060709 35 1.50
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050424 43 1.50
5 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
050530 31 1.47
6= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
050701 18 1.42
6= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060201 34 1.42
6= Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050603 36 1.42
6= Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
050131 42 1.42
6= Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050401 39 1.42
6= Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051109 33 1.42
12= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
050318 32 1.37
12= Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060723 4 1.37
12= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050126 27 1.37
12= Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060627 28 1.37
12= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
060930 15 1.37
12= Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051218 13 1.37
12= Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060530 17 1.37
12= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050719 41 1.37
20= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
050307 26 1.32
20= Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
060328 23 1.32
20= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060405 11 1.32
20= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050723 24 1.32
20= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051121 29 1.32
25= Ivana ZachrlováIvana Zachrlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
050302 25 1.25
25= Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060523 10 1.25
25= Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
051005 20 1.25
25= Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
051202 1 1.25
25= Lucie DrexlerováLucie Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
050228 22 1.25
25= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
050116 21 1.25
25= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060923 12 1.25
25= Kateřina BébarováKateřina Bébarová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
051230 30 1.25
25= Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050101 3 1.25
34 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060403 8 1.15
35= Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
050726 19 1.15
35= Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
060105 14 1.15
35= Markéta SkalkováMarkéta Skalková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
051031 7 1.15
35= Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050621 16 1.15
35= Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060311 6 1.15
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
060322 9 NM
Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
060216 2 NM
Celkem 41 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 3 3.42
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050616 2 2.20
3 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050618 1 2.00
Celkem 3 závodníků

-

(pá, 14.12.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050917 6 2.55
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
060401 5 2.10
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
070522 2 2.10
4 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
061013 4 1.90
5 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
090710 3 1.60
6 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
100101 1 1.40
Celkem 6 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
050305 21 5.42 5.420.00.05.420.00.00.0
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
050128 31 5.33 5.330.00.05.330.00.00.0
3 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
050107 27 5.20 5.200.00.05.200.00.00.0
4 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
051107 30 5.15 5.150.00.05.150.00.00.0
5 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050215 29 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0
6 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051104 28 5.03 5.030.00.05.030.00.00.0
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050815 19 4.98 4.980.00.04.980.00.00.0
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
051225 23 4.94 4.940.00.04.940.00.00.0
9= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
050725 20 4.89 4.890.00.04.890.00.00.0
9= Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
050905 24 4.89 4.890.00.04.890.00.00.0
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
050709 2 4.88 4.880.00.04.880.00.00.0
12= Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051014 18 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
12= Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050125 22 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
14 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
050820 15 4.85 4.850.00.04.850.00.00.0
15 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
050523 8 4.84 4.840.00.04.840.00.00.0
16 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 9 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0
17 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050221 10 4.54 4.540.00.04.540.00.00.0
18 Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
061226 11 4.52 4.520.00.04.520.00.00.0
19= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060628 26 4.48 4.480.00.04.480.00.00.0
19= Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060709 25 4.48 4.480.00.04.480.00.00.0
21 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
050413 5 4.47 4.470.00.04.470.00.00.0
22 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
050320 13 4.43 4.430.00.04.430.00.00.0
23 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
050607 14 4.36 4.360.00.04.360.00.00.0
24 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050728 7 4.31 4.310.00.04.310.00.00.0
25 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
060613 12 4.27 4.270.00.04.270.00.00.0
26 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
061119 1 3.91 3.910.00.03.910.00.00.0
27 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
060729 4 3.89 3.890.00.03.890.00.00.0
28 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
060624 16 3.87 3.870.00.03.870.00.00.0
29 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
061013 6 3.71 3.710.00.03.710.00.00.0
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
050516 17 NM
Celkem 30 závodníků
02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060830 29 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
2 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
051010 5 4.84 4.840.00.04.840.00.00.0
3 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050714 1 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0
4 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050809 28 4.35 4.350.00.04.350.00.00.0
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060425 24 4.34 4.340.00.04.340.00.00.0
6= Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060510 33 4.32 4.320.00.04.320.00.00.0
6= Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
061001 18 4.32 4.320.00.04.320.00.00.0
8 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
051226 25 4.16 4.160.00.04.160.00.00.0
9 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060324 32 4.12 4.120.00.04.120.00.00.0
10 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
051009 13 4.10 4.100.00.04.100.00.00.0
11 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
060204 27 3.98 3.980.00.03.980.00.00.0
12 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060106 30 3.97 3.970.00.03.970.00.00.0
13 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
060929 23 3.88 3.880.00.03.880.00.00.0
14 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050224 19 3.84 3.840.00.03.840.00.00.0
15 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060410 14 3.79 3.790.00.03.790.00.00.0
16 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060227 16 3.77 3.770.00.03.770.00.00.0
17 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
060108 9 3.73 3.730.00.03.730.00.00.0
18 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
061120 11 3.71 3.710.00.03.710.00.00.0
19 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060530 21 3.68 3.680.00.03.680.00.00.0
20 Marek MuchaMarek Mucha
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
060912 7 3.57 3.570.00.03.570.00.00.0
21 Dominik MozolaDominik Mozola
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
060720 26 3.56 3.560.00.03.560.00.00.0
22 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
061212 10 3.51 3.510.00.03.510.00.00.0
23 Jakub SzczotkaJakub Szczotka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060518 20 3.50 3.500.00.03.500.00.00.0
24 Jeroným PolášekJeroným Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050624 3 3.46 3.460.00.03.460.00.00.0
25 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
060428 31 3.43 3.430.00.03.430.00.00.0
26 Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
060721 15 3.39 3.390.00.03.390.00.00.0
27 Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
060930 2 3.38 3.380.00.03.380.00.00.0
28 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
061206 4 3.35 3.350.00.03.350.00.00.0
Ondřej KocúrOndřej Kocúr
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
050316 8 DNS
Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
050404 17 DNS
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
060608 22 DNS
David ŘímanDavid Říman
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
061003 12 NM
Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060101 6 NM
Celkem 33 závodníků

-

01 (pá, 14.12.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050311 52 4.97 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
050401 49 4.62 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
051121 45 4.58 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
061205 51 4.46 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051121 21 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
061105 16 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
060206 43 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
060201 11 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060530 32 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050503 42 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051120 46 4.27 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
060210 30 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
051110 36 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
050318 35 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
060709 34 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0
16= Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060116 8 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
16= Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
050425 27 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050812 25 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
050514 40 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
060526 29 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
21= Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
060620 17 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
21= Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051221 15 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
23= Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
060904 37 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
23= Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
061202 1 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
25= Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
050726 20 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
25= Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
060713 23 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
27= Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060306 14 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0
27= Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
051128 47 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060720 39 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
050723 31 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050324 28 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060405 13 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
060829 18 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
050126 7 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0