Zpět

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Ličman, Filip 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1718,00
2 Kišková, Katarína 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1688,00
3 Nováková, Amálie 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1669,00
4 Hampl, Štěpán 991110 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1664,00
5 Machalcová, Kateřina 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1610,00
6 Zajíc, Tomáš 010116 Gymnázium Uherské Hradiště 1601,00
7 Čihařová, Tereza 020819 Gymnázium Chomutov 1593,00
8 Sasyn, René 000920 Gymnázium Třinec, Komenského 713 1576,00
9 Holubářová, Věra 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1566,00
10 Drštička, David 000228 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 1565,00
11 Pospíšil, Kryštof 000128 Gymnázium Šumperk 1562,00
12 Ullmann, Jan 000524 Střední průmyslová škola Ostrov 1546,00
13 Ptáčková, Marie 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1544,00
14 Trundová, Markéta 990507 Gymnázium Šumperk 1541,00
15 Korelová, Kristýna 010927 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1534,00
16 Korbová, Anna 011205 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1529,00
17 Martínek, Tomáš 000518 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1528,00
18 Svoboda, Štěpán 990803 SPŠ Tábor 1517,00
19 Korel, Vojtěch 990914 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1506,00
20 Nedvědová, Lucie 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1498,00
21 Kuthan, Lukáš 991123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1462,00
22 Schubertová, Marie 011021 Gymnázium Šumperk 1461,00
23 Novosadová, Jitka 021027 G a SOŠPg Čáslav 1457,00
24 Hlaváčová, Júlie 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1456,00
25 Červinková, Julie 011021 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1454,00
26 Martynek, Tomáš 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713 1448,00
27 Kleprlík, Adam 000406 SPŠSE a VOŠ Liberec 1444,00
28 Hluchá, Adéla 010710 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1443,00
29 Běhávka, Adam 991020 Gymnázium Uherské Hradiště 1423,00
30 Herles, Dominik 010423 Gymnázium Chomutov 1422,00
31 Kozlová, Anna 010912 G a SOŠPg Čáslav 1409,00
32 Kisza, Ondřej 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713 1398,00
33 Chloupek, Jakub 021202 Gymnázium Chomutov 1392,00
34 Herzová, Nikola 010714 Gymnázium Břeclav 1387,00
35 Řehák, Marek 010815 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1378,00
36 Kadavá, Kateřina 030603 VOSMA Jablonec nad Nisou 1377,00
37 Zedníková, Veronika 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1370,00
38 Tamchynová, Kateřina 010430 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1369,00
39 Hýsková, Adriana 021220 Gymnázium Chomutov 1364,00
40 Komárek, Vojtěch 000927 Gymnázium Postupická 1353,00
41 Ženka, Martin 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1338,00
42 Sochůrek, Matouš 990916 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1335,00
43 Petrjanoš, Jakub 020408 Gymnázium Břeclav 1334,00
44 Koudelková, Silvie 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1332,00
45 Wijas, Antonín 010330 Gymnázium Postupická 1327,00
46 Majerčák, Jakub 000710 Gymnázium Uherské Hradiště 1327,00
47 Čižinská, Veronika 010922 Gymnázium Nad Štolou 1324,00
48 Pavlík, Jakub 001104 Gymnázium Břeclav 1317,00
49 Vargová, Leona 991217 Gymnázium Břeclav 1314,00
50 Bravencová, Anna 010209 Gymnázium Břeclav 1310,00
51 Sedlmayer, Martin 020817 SPŠSE a VOŠ Liberec 1301,00
52 Novák, David 000704 Střední průmyslová škola Třebíč 1300,00
53 Blokeš, Kryštof 010928 SPŠ Tábor 1295,00
54 Macharáčková, Kateřina 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1290,00
55 Križanová, Denisa 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1277,00
56 Pivoňková, Barbora 020311 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1277,00
57 Buráň, Ondřej 030121 Gymnázium Uherské Hradiště 1276,00
58 Nedvědová, Veronika 010827 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1273,00
59 Kostrhun, Daniel 020401 Gymnázium Břeclav 1264,00
60 Juráš, Daniel 020519 Gymnázium Břeclav 1263,00
61 Přibylová, Vendula 000502 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1262,00
62 Hanzalíková, Miroslava 010404 Gymnázium Břeclav 1253,00
63 Zemánková, Tereza 020607 Gymnázium Břeclav 1248,00
64 Grycz, Vojtěch 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713 1245,00
65 Machát, Ondřej 020216 Střední průmyslová škola Třebíč 1244,00
66 Všetečková, Kristýna 020913 Gymnázium Třebíč 1243,00
67 Lánská, Barbora 020207 Gymnázium Nad Štolou 1242,00
68 Morong, Pavel 020325 Střední průmyslová škola Třebíč 1239,00
69 Kühwegová, Aneta 020129 Gymnázium Třebíč 1238,00
70 Supová, Tereza 020307 Gymnázium Nad Štolou 1231,00
71 Šedivá, Denisa 991023 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1230,00
72 Nespala, Matyáš 000111 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1229,00
73 Terč, Josef 030202 Střední průmyslová škola Ostrov 1225,00
74 Simona, Haasová 000722 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1215,00
75 Menčíková, Magdaléna 010915 Lepařovo gymnázium Jičín 1212,00
76 Csikán, Josef Jan 181204 Gymnázium Třinec, Komenského 713 1206,00
77 Jandurová, Nela 020331 Lepařovo gymnázium Jičín 1199,00
78 Provod, Michal 000408 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1198,00
79 Barešová, Karolína 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1184,00
80 PANČÍK, FILIP 020217 SPŠ Trutnov 1178,00
81 Žur, Dalia 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1178,00
82 Vánišová, Anna 010513 G a SOŠPg Čáslav 1176,00
83 Dobeš, Vojtěch 010321 Gymnázium Šumperk 1171,00
84 Švec, Pavel 011127 SPŠ Tábor 1158,00
85 Beranová, Tereza 990824 G a SOŠPg Čáslav 1154,00
86 Mareček, Jakub 020716 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1152,00
87 Pokorný, Michal 020110 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 1149,00
88 Novák, Adam 020304 SPŠSE a VOŠ Liberec 1141,00
89 Poborská, Eliška 030527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1138,00
90 Petrek, Jan 991129 Gymnázium Chomutov 1137,00
91 Randus, Jakub 021229 Gymnázium Postupická 1137,00
92 Bartoňková, Andrea 020503 Gymnázium Třebíč 1136,00
93 Nedbalý, Jaroslav 000811 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1126,00
94 Bárta, Petr 990816 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 1126,00
95 Bradová, Barbora 000723 VOSMA Jablonec nad Nisou 1124,00
96 Skřeček, David 020911 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 1121,00
97 Viták, Jaroslav 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 1116,00
98 Farová, Michaela 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 1113,00
99 HYNEK, JONÁŠ 000707 SPŠ Trutnov 1109,00
100 Žerava, Cyril 030315 SPŠSE a VOŠ Liberec 1109,00
101 Magerová, Karolína 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1099,00
102 Melkusová, Viktorie 010313 Gymnázium Třebíč 1097,00
103 Hájková, Barbora 010119 VOSMA Jablonec nad Nisou 1093,00
104 Zápotocká, Hana 000301 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 1082,00
105 Balšánek, Jakub 001108 Gymnázium Postupická 1081,00
106 Ryba, David 020121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 1075,00
107 Hodková, Eliška 000504 Gymnázium Chomutov 1057,00
108 Trávníková, Laura 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1052,00
109 Horčička, Pavel 000928 Gymnázium Břeclav 1046,00
110 Šoltysová, Aneta 020803 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 1042,00
111 Sláčíková, Markéta 020114 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1035,00
112 Javorek, Vojtěch 010616 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 1015,00
113 PECHÁČEK, JIŘÍ 020516 SPŠ Trutnov 1014,00
114 Sojková, Nikola 000327 VOSMA Jablonec nad Nisou 1011,00
115 Vejrostová, Daniela 030624 G a SOŠPg Čáslav 996,00
116 Malíčková, Viktorie 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 987,00
117 Forejt, Michal 000713 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 979,00
118 Fialová, Kateřina 000526 Gymnázium Nad Štolou 961,00
119 Myšková, Karolína 030527 Lepařovo gymnázium Jičín 952,00
120 Tulková, Kateřina 000721 Lepařovo gymnázium Jičín 932,00
121 Řádková, Karolína 011125 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 900,00
122 Marešová, Zdeňka 030620 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 886,00
123 Vychodilová, Anežka 030715 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 881,00
124 Filipek, Sebastian 000707 Gymnázium Třinec, Komenského 713 866,00
125 Jílek, Ondřej 990712 Gymnázium Šumperk 820,00
126 Kříž, Tomáš 000731 Střední průmyslová škola Třebíč 814,00
127 Tomášková, Blanka 000421 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 796,00
128 Martínek, David 020413 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 795,00
129 Kopecká, Monika 000922 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 783,00
130 Krýslová, Daniela 010307 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 781,00
131 Horčička, Vít 991208 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 776,00
132 Štorková, Aneta 020322 Gymnázium Třebíč 775,00
133 Macháček, Michal 020221 SPŠ Tábor 772,00
134 Špániková, Denisa 011116 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 770,00
135 Krakuvčík, Tadeáš 010605 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 762,00
136 Hájek, Tadeáš 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 759,00
137 Matějková, Barbora 011119 Lepařovo gymnázium Jičín 757,00
138 Jelínek, Kryštof 020918 SPŠSE a VOŠ Liberec 755,00
139 Pospíšil, Štěpán 010816 Gymnázium Šumperk 755,00
140 Dvořáková, Tereza 030524 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 748,00
141 Ristovský, Jan 000303 Gymnázium Šumperk 743,00
142 Trundová, Hana 990507 Gymnázium Šumperk 741,00
143 WINTER, MATYÁŠ 020612 SPŠ Trutnov 739,00
144 Drásalová, Martina 011113 Gymnázium Šumperk 738,00
145 Wooller, Tomáš 021230 Gymnázium Postupická 736,00
146 Svobodová, Tereza 000121 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 736,00
147 Šváb, Marek 000323 Gymnázium Šumperk 730,00
148 Zelenka, Marek 000515 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 714,00
149 Cukerová, Maria 010718 Gymnázium Nad Štolou 709,00
150 Netoličková, Nela 001104 Gymnázium Třebíč 705,00
151 Cibiková, Tereza 020115 Gymnázium Nad Štolou 701,00
152 Marvan, Marek 020916 SPŠ Tábor 700,00
153 Roučková, Adéla 001120 VOSMA Jablonec nad Nisou 698,00
154 Novák, Patrik 990720 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 695,00
155 Hájková, Kateřina 020421 Gymnázium Šumperk 695,00
156 Mašek, Josef 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 694,00
157 Patočková, Barbora 991004 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 689,00
158 Tomanová, Kateřina 010223 Gymnázium Nad Štolou 688,00
159 Pavlovec, Dan 000708 SPŠSE a VOŠ Liberec 688,00
160 Dvořák, David 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 684,00
161 Trnka, Jan 011015 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 683,00
162 Rosenbaum, Tomáš 010527 Gymnázium Postupická 681,00
163 Řezáč, Vojtěch 020526 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 681,00
164 Vašíček, Patrik 000831 Gymnázium Třinec, Komenského 713 679,00
165 Mičková, Markéta 000329 G a SOŠPg Čáslav 676,00
166 Kočí, Aleš 020314 Gymnázium Uherské Hradiště 673,00
167 Sojka, Tomáš Eliot 020924 Gymnázium Jiřího z Poděbrad 668,00
168 Plško, Radim 011205 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 662,00
169 Ferenczeiová, Jana 020219 Gymnázium Chomutov 662,00
170 De Sousa, Alexandra 991225 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 661,00
171 Halada, Martin 020216 Střední průmyslová škola Ostrov 660,00
172 Kristoň, Matěj 000928 Gymnázium Břeclav 659,00
173 Simonová, Tereza 030323 VOSMA Jablonec nad Nisou 657,00
174 Váverka, Jonáš 010202 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 654,00
175 Šváb, Jan 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 653,00
176 Škoda, Václav 021223 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 650,00
177 Beránek, Jiří 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 646,00
178 Pauš, Dominik 011229 SPŠ Tábor 646,00
179 Jonášová, Simona 010805 Gymnázium Třebíč 645,00
180 KUBEČEK, MARTIN 990714 SPŠ Trutnov 644,00
181 Václavíková, Nicole 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 640,00
182 Smělík, Matěj 010108 Gymnázium Uherské Hradiště 637,00
183 Zbránek, Dan 990818 Střední průmyslová škola Třebíč 636,00
184 Dočekalová, Hana 010429 G a SOŠPg Čáslav 635,00
185 Větrovský, Jakub 001004 Střední průmyslová škola Třebíč 634,00
186 Kunc, Tomáš 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 634,00
187 Lill, Petr 020331 Střední průmyslová škola Ostrov 631,00
188 Procházková, Nikola 020101 Gymnázium Třebíč 630,00
189 Koulová, Karolína 030726 Gymnázium Břeclav 629,00
190 Hybášková, Hana 030703 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 628,00
191 Faistuer, Jakub 020612 SPŠSE a VOŠ Liberec 626,00
192 Adamec, Martin 010222 SPŠSE a VOŠ Liberec 626,00
193 Lenikus, Štěpán 000709 Střední průmyslová škola Třebíč 619,00
194 Raška, Václav 010921 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 618,00
195 Hyklová, Hana 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 618,00
196 Vácha, Vojtěch 020928 SPŠ Tábor 617,00
197 Jurčík, Martin 001114 Gymnázium Šumperk 617,00
198 Fogl, Tomáš 000531 Gymnázium Šumperk 616,00
199 Hamerlová, Tereza 020909 Gymnázium Chomutov 615,00
200 Dolejší, Jiří 990329 SPŠ Tábor 612,00
201 Zdražilová, Zuzana 020203 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 608,00
202 Bouřil, Vojtěch 000210 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 600,00
203 Dominika, Smidová 010623 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 599,00
204 Moskvitinová, Lýdie 030817 Gymnázium Chomutov 599,00
205 Hložková, Barbora 000916 Gymnázium Nad Štolou 599,00
206 Germeková, Štěpánka 010222 Gymnázium Chomutov 597,00
207 Danyš, Jakub 000918 Gymnázium Třinec, Komenského 713 596,00
208 FÉR, LUKÁŠ 990714 SPŠ Trutnov 589,00
209 Basíková, Pavla 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 589,00
210 Duchoň, Filip 000513 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 586,00
211 Drábová, Anna 010217 Gymnázium Chomutov 584,00
212 Nálevková, Lenka 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 584,00
213 Adámek, Filip 010603 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 583,00
214 Švejda, Petr 991231 SPŠ Tábor 582,00
215 Brodníček, Patrik 020801 Gymnázium Chomutov 575,00
216 Brezina, David 001106 Gymnázium Postupická 574,00
217 HOŠEK, ONDŘEJ 020817 SPŠ Trutnov 574,00
218 Tillman, Ingrid 000111 G a SOŠPg Čáslav 563,00
219 Mašek, Josef 181205 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 559,00
220 Novotný, Adam 000108 Gymnázium Chomutov 556,00
221 Lucká, Barbora 010326 Gymnázium Břeclav 555,00
222 Čmakalová, Natálie 011031 Gymnázium Šumperk 555,00
223 Křivánek, David 000530 Střední průmyslová škola Třebíč 552,00
224 Staňková, Tereza 000524 Gymnázium Šumperk 550,00
225 Kenis, Tomáš 020426 SPŠ Trutnov 549,00
226 Tůma, Josef 000813 Gymnázium Postupická 547,00
227 STRNAD, MATĚJ 020316 SPŠ Trutnov 546,00
228 Pernický, Michal 000802 Gymnázium Břeclav 544,00
229 Surovec, Ondřej 020108 Střední průmyslová škola Ostrov 544,00
230 Bednarský, Václav 010704 Gymnázium Šumperk 544,00
231 Štancl, Jáchym 030214 SPŠSE a VOŠ Liberec 544,00
232 Bartl, Radek 990930 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 543,00
233 Holub, Jakub 991017 Střední průmyslová škola Ostrov 542,00
234 Hrdinová, Anna 030203 VOSMA Jablonec nad Nisou 538,00
235 Valenta, Josef 000115 Gymnázium Chomutov 536,00
236 Smělík, Jan 990410 Gymnázium Uherské Hradiště 533,00
237 Chludová, Eva 011107 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 526,00
238 ČERMÁK, DANIEL 020817 SPŠ Trutnov 525,00
239 Kopeček, Jan 010803 Střední průmyslová škola Třebíč 524,00
240 Kubík, Jakub 000817 Gymnázium Břeclav 521,00
241 Forstová, Tereza 010428 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 518,00
242 Janíčková, Natálie 020324 Gymnázium Šumperk 518,00
243 Hanák, Martin 020502 Střední průmyslová škola Třebíč 512,00
244 Hřib, Josef 001201 Gymnázium Uherské Hradiště 512,00
245 Kašpar, Matyáš 000126 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň 512,00
246 Fučík, Petr 990628 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 512,00
247 Gerberová, Anna 011110 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 512,00
248 Procházková, Kateřina 011113 Gymnázium Šumperk 512,00
249 Bačinová, Viktorie 030406 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 511,00
250 Spišjak, Jakub 020920 Gymnázium Chomutov 508,00
251 Pospíšilová, Markéta 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 507,00
252 Schindlerová, Barbora 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 506,00
253 Kunc, Matěj 990708 Střední průmyslová škola Ostrov 504,00
254 Strachová, Sabina 030121 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L. 502,00
255 Kordíková, Barbora 010422 Gymnázium Nad Štolou 499,00
256 Korgerová, Kateřina 010320 Gymnázium Šumperk 495,00
257 Newiak, Nick 010202 Střední průmyslová škola Ostrov 490,00
258 Poprová, Sára 020911 VOSMA Jablonec nad Nisou 489,00
259 Klacková, Štěpánka 000424 Lepařovo gymnázium Jičín 485,00
260 Kuciak, Jiří 011116 Střední průmyslová škola Ostrov 480,00
261 Lukavec, Vítek 990529 Gymnázium Chomutov 480,00
262 Bína, Matěj 020922 SPŠ Tábor 480,00
263 Kolečkářová, Eliška 020510 Gymnázium Břeclav 473,00
264 Rejlková, Nikola 030318 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 470,00
265 Kývalová, Adéla 020326 Gymnázium Třebíč 470,00
266 Droznová, Lucie 020318 Lepařovo gymnázium Jičín 464,00
267 Jungvirt, Tomáš 000911 Gymnázium Chomutov 463,00
268 Kabíčková, Kateřina 991221 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 459,00
269 Hrachovská, Simona 010204 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 458,00
270 Arbeit, Marek 000215 Gymnázium Šumperk 449,00
271 Vorel, Jan 000930 Gymnázium Postupická 447,00
272 Kotrčová, Kateřina 001207 Gymnázium Chomutov 440,00
273 Šiková, Lucie 030520 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 429,00
274 Soukupová, Veronika 030501 Lepařovo gymnázium Jičín 429,00
275 Stoklasová, Bára 020522 Slezské gymnázium, Opava, p. o. 425,00
276 Kotrlá, Simona 010915 Gymnázium Šumperk 421,00
277 Černá, Adéla 030607 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 421,00
278 Brečkayová, Žaneta 001210 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 406,00
279 Štěrbová, Karolína 020514 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 391,00
280 Drahošová, Eliška 001002 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 389,00
281 Sladký, Ondřej 030301 Střední průmyslová škola Ostrov 386,00
282 Kejzarová, Lenka 000915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 385,00
283 Pěkná, Radka 030407 Gymnázium Chomutov 384,00
284 Tomanová, Kateřina 020421 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice 350,00