Zpět

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.02
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.20
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 07.21
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.28
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.31
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
7 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.21
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.37
5 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.41
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.47
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.75
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.29
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.52
3 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.53
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 07.57
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.62
6 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 07.42
2 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.76
3 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.76
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.81
5 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.89
6 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.13
7 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.22
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.40
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.40
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.62
4 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 08.01
5 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.12
6 Jakub NosekJakub Nosek 01 GPROSGPROS 6 08.19
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 00 GPROSGPROS 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.02
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.20
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 07.21
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.21
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.28
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.29
8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.31
8 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31
10 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.37
11 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.40
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.40
13 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.41
14 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 07.42
15 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
16 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.47
17 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.52
18 Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.53
19 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 07.57
20 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.62
20 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.62
22 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.75
22 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.75
24 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.76
24 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.76
26 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.81
27 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
28 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.89
29 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 08.01
30 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.12
31 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.13
32 Jakub NosekJakub Nosek 01 GPROSGPROS 6 08.19
33 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.22
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 00 GPROSGPROS 5 DNS

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 07.81
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.84
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.85
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.89
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.09
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.09
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.13
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.15
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.17
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.18
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.26
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.30
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.34
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.13
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.15
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.26
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.33
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.39
6 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.41
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 08.54
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.60
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.62
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.71
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.78
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.83
5 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.03
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
7 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.06
8 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
2 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.88
3 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23
6 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.65
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.25
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.39
3 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.63
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70
6 Lucie HromkováLucie Hromková 00 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.40
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.76
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 07.81
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.84
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.85
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.89
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.09
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.09
9 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.13
9 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.13
11 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.15
11 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.15
13 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.17
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.18
15 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.25
16 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.26
16 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.26
18 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.30
19 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.33
20 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.34
21 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.39
21 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.39
23 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.41
24 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 08.54
26 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.60
27 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.62
27 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62
29 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.63
30 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70
31 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.71
32 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.78
33 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
34 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.83
35 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.88
35 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
37 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.95
38 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.03
39 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
40 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.06
41 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.14
42 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23
43 Lucie HromkováLucie Hromková 00 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.40
44 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.65
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNS
Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.81
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.99
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.27
4 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 24.05
5 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 25.29
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.17
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.11
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.55
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.01
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.38
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.86
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.25
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.26
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.12
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.41
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.88
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.04
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.06
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.85
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.44
3 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 26.07
4 Marek MašekMarek Mašek 01 GPROSGPROS 3 26.37
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.81
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 21.99
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.00
7 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.01
8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.17
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.25
10 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.26
11 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.27
12 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.38
13 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.88
14 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.97
15 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.04
16 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 24.05
17 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.11
18 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.12
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48
20 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.55
21 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.85
22 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.86
23 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 25.29
24 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.38
25 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.41
26 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.44
27 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.06
28 Matouš PelikánMatouš Pelikán 01 GPROSGPROS 2 26.07
29 Marek MašekMarek Mašek 01 GPROSGPROS 3 26.37
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.29
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.78
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 25.36
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.58
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.21
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 27.21
5 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.38
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.38
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.42
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.51
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.66
2 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.24
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.72
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.51
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.85
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.06
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.41
4 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.93
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.06
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.32
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.54
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.38
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.69
6 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.43
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.28
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.39
3 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.94
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.99
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.38
6 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 30.86
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.91
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 30.26
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.34
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.91
6 Jana MuzikantováJana Muzikantová 99 GPROSGPROS 3 34.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.78
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 25.36
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.58
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.85
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.06
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.21
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.29
9 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.38
9 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.38
11 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.41
12 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.42
13 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.66
14 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.93
15 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 27.21
16 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.24
17 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 27.51
18 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.72
19 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.78
20 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.03
21 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.06
22 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
23 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.28
24 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.32
25 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.39
26 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.51
27 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.54
28 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.57
29 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84
30 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.91
31 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.94
32 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.38
33 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.99
34 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.00
35 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 30.26
36 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.34
37 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.38
38 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.69
39 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 30.86
40 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.43
41 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.91
42 Jana MuzikantováJana Muzikantová 99 GPROSGPROS 3 34.17
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.73
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.01
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.11
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 53.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.79
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.00
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.22
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 55.86
5 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 56.77
Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.48
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 51.97
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.36
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 68.91
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.24
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.91
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.07
4 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.37
5 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 58.24
6 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 59.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.73
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.01
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.11
4 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.79
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 51.00
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.22
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.24
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.48
9 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
10 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.91
11 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 51.97
12 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.07
13 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.36
14 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 53.97
15 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.26
16 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 55.86
17 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.37
18 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 56.77
19 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 58.24
20 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 59.22
21 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 68.91
Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNF

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 12:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.31
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 61.08
4 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.39
5 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 2 65.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 12:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.45
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.62
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 62.27
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 62.95
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 63.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 64.80
2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.11
3 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 65.31
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 65.45
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 68.50
6 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 75.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.31
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.45
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.62
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 61.08
6 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 62.27
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 62.95
8 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 63.58
9 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.39
10 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 64.80
11 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 65.11
12 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 65.31
13 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 65.45
14 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 2 65.74
15 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 68.50
16 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 75.66

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.01
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:01.24
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:02.94
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:03.12
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:03.13
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:03.82
7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:03.83
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:04.70
9 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.73
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.45
MS Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:05.28
3 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:06.69
4 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:07.07
5 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:11.67
6 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:18.51
7 David KovaříkDavid Kovařík 00 GPROSGPROS 8 2:26.40
8 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:26.80
Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.01
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:01.24
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:02.94
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:03.12
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:03.13
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:03.82
7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:03.83
8 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.45
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:04.70
10 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:05.28
11 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:05.73
12 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:06.69
13 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:07.07
14 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:11.67
15 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:18.51
16 David KovaříkDavid Kovařík 00 GPROSGPROS 8 2:26.40
17 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:26.80
Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.23
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:33.28
3 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.45
4 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:35.93
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:40.66
6 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 7 2:44.92
7 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:47.05
8 Veronika ČernáVeronika Černá 01 GNMNMGNMNM 3 2:52.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:13.42
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.71
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:13.87
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 2:18.81
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 2:22.55
6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.07
7 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:25.34
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:27.02
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:13.42
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.71
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:13.87
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 2:18.81
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 2:22.55
6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.07
7 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:25.34
8 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.23
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:27.02
10 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:33.28
11 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.45
12 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:35.93
13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:40.66
14 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 7 2:44.92
15 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:47.05
16 Veronika ČernáVeronika Černá 01 GNMNMGNMNM 3 2:52.91

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 13:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:10.73
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:13.69
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:14.77
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:17.25
5 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:19.71
6 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:21.09
7 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:24.15
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:35.04
9 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:02.47
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:25.44
2 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:27.38
3 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:43.11
4 Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka 00 GPROSGPROS 6 4:49.77
5 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:58.05
6 Dominik LiškaDominik Liška 00 GPROSGPROS 7 5:15.90
7 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 5:16.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:10.73
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:13.69
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:14.77
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:17.25
5 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:19.71
6 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:21.09
7 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:24.15
8 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:25.44
9 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:27.38
10 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:35.04
11 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:43.11
12 Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka 00 GPROSGPROS 6 4:49.77
13 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:58.05
14 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:02.47
15 Dominik LiškaDominik Liška 00 GPROSGPROS 7 5:15.90
16 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 5:16.36

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 8.1.2019 - 13:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:56.36
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:05.55
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 5:07.20
4 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:08.97
5 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:11.67
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 GJIHLGJIHL 10 5:29.61
7 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:30.11
8 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 6:05.49
9 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 6:44.51
10 Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová 02 GPROSGPROS 11 7:10.98
Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 DNS
Klára SobotkováKlára Sobotková 03 GNMNMGNMNM 12 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 8.1.2019 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11 08:59.43
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:13.02
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09:15.49
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09:34.01
5 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09:35.04
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:54.29
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 09:58.27
8 Šimon MarečekŠimon Mareček 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 10:01.79
9 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10:10.09
10 David KratochvílDavid Kratochvíl 01 GPROSGPROS 10 10:50.81
11 Petr PiňosPetr Piňos 01 GPROSGPROS 12 11:07.17
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09:56.82
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 10:32.50
3 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10:40.78
4 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 11:13.36
5 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12:27.97
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 GNMNMGNMNM 6 13:12.60
7 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5 13:23.88
8 Veronika HrabalováVeronika Hrabalová 01 GPROSGPROS 4 13:37.34
9 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13:37.97
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži 20-22 let

(út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 10.55 0.424
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři

(út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 08.17
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.47
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.53
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.74
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.88
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.21
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.51
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.59
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.16
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.94
2 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.22
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.52
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.17
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.17
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.21
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.51
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.59
5 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.75
6 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.16
7 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.94
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 10.19
9 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.22
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.52

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.72 0.178
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.88 0.251
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.06 0.204
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.17 0.152
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.29 0.185
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.46 0.154
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.80 0.201
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.90 0.170
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 0.231
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.25 0.155
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.56 0.193
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.71 0.225
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.81 0.154
6 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.22 0.383
7 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.54 0.439
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.48 0.170
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.73 0.203
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.80 0.162
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.09 0.183
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.34 0.353
Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ 0.222
Poznámky:
DQ-168.7b
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.72 0.178
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.88 0.251
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.06 0.204
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 0.231
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.17 0.152
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.25 0.155
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.29 0.185
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.46 0.154
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.48 0.170
10 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.56 0.193
11 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.71 0.225
12 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.73 0.203
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.80 0.201
13 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.80 0.162
15 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.81 0.154
16 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.90 0.170
17 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.09 0.183
18 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.22 0.383
19 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.34 0.353
20 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.54 0.439
Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ 0.222

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.72
2 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 5 09.42
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.53
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.59
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.76
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.10
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.36
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.84
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.05
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.72
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.10
3 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 02 GBRNOGBRNO 5 09.42
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.53
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.59
6 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.76
7 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.36
8 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.84
9 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.05
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DQ

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:31.55
2 Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:31.56
3 Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:31.94
4 Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:33.55
5 Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:35.46
6 KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek GJABLGJABL 1:39.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:34.31
2 Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata JILEMJILEM 1 1:34.32
3 Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:39.68
4 Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka GPROSGPROS 5 1:46.40
Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ
Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:31.55
2 Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:31.56
3 Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:31.94
4 Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:33.55
5 Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:34.31
6 Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata JILEMJILEM 1 1:34.32
7 Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:35.46
8 KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek GJABLGJABL 1:39.41
9 Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:39.68
10 Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka GPROSGPROS 5 1:46.40
Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ
Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DQ

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá AK SokolovAK Sokolov 6 1:41.02
2 Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:45.16
3 Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 1:45.25
4 Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:47.26
5 Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:47.48
Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:47.33
2 Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:47.59
3 Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:49.22
4 Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 1:53.08
5 Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:54.49
6 Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:58.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:47.85
2 Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 1:50.73
3 Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:52.65
4 Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:55.10
5 Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:00.68
6 Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:02.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá AK SokolovAK Sokolov 6 1:41.02
2 Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:45.16
3 Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 1:45.25
4 Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:47.26
5 Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:47.33
6 Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:47.48
7 Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:47.59
8 Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:47.85
9 Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:49.22
10 Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1 1:50.73
11 Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:52.65
12 Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 1:53.08
13 Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:54.49
14 Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:55.10
15 Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:58.84
16 Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:00.68
17 Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:02.19
Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DQ

Skok vysoký - Junioři

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.951.971.992.012.032.052.07 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13 2.05 ------oooo-o-o-oxxx
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 1.84 ooooooxoxxx
3 Matěj MichalčíkMatěj Michalčík
GPROSGPROS
00 4 1.81 ooooooxxx
4 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 9 1.81 oooxooxoxxx
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 11 1.70 oxooxxx
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3 1.70 oxoxoxxx
7 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 1.70 -oxxoxxx
8 Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 8 1.65 oxoxxx
9= Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 1.60 xoxxx
9= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 5 1.60 xoxxx
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 DNS
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 6 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.691.711.731.751.771.791.81 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 1.75 --oo-oooooooxxx
2 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 25 1.71 ----ooooxxooxxx
3 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 23 1.69 --ooooxxoxooxxx
4 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 24 1.67 --o-ooxoxox
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 1.67 --oxoooxoxoxxx
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 1.64 --oo-ooxxx
7 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 22 1.64 --oooxoxxoxxx
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 1.61 -xooooxxoxxx
9 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 15 1.55 -oooxxx
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 19 1.55 -oxxooxxx
11= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 20 1.55 -ooxxoxxx
11= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 1.55 -ooxxoxxx
13= Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5 1.50 oooxxx
13= Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 21 1.50 oooxxx
13= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 2 1.50 oooxxx
16= Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 6 1.50 ooxxoxxx
16= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 18 1.50 ooxxoxxx
18 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 1.45 xoxoxxx
19= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1 1.40 oxxx
19= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 17 1.40 oxxx
19= Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 1.40 oxxx
19= Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.40 oxxx
19= Natálie VařekováNatálie Vařeková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
01 8 1.40 oxxx
24 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 16 1.40 xoxxx
25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 14 1.40 xxoxxx
Celkem 25 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(út, 8.1.2019 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.353.503.653.803.954.054.154.254.354.554.754.854.95 Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 4.95 -------------xooooo
2 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 10 4.75 -------------ooxxo-xxx
3 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 4.15 ------xxoxxoo-ooxxx
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 3.65 ---xxoooxooxxx
5 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 11 3.20 ---oxoxxx
6= Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 7 2.80 --oxxx
6= Václav KúřilVáclav Kúřil
GJABLGJABL
01 3 2.80 -ooxxx
8 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 2.80 xxoxooxxx
9 Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 2.80 -xxoxxoxxx
10 Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 1 2.40 oxxx
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.153.303.453.603.753.904.01 Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 3.90 ---------oxxooxxx
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 3.60 -------xooxxox
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3 3.45 -----oxoooxxx
4 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 3.45 -----oooxo
5 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 3.30 ----xo-ooxxx
6 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 7 3.15 ----xoxooxxx
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 8 3.15 ---oooxoxxx
8 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 3.00 ----oxxoxxx
9 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 2.60 ---xxoxxx
10 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 2.40 -ooxxx
11 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1 2.20 ooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 19 7.24 07.1005.0707.1507.15x07.1707.24
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 6.68 06.6506.68x06.68---
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 18 6.48 06.16x06.4806.4806.3106.47x
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 16 6.45 06.4506.04-06.45---
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 17 6.40 06.25x06.4006.40x06.28x
6 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 14 6.23 x06.23x06.2306.11x05.82
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 6.17 04.1606.1704.0706.17xxx
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 6.06 06.0605.92x06.0605.8705.9705.89
9 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 9 6.02 06.0205.93x06.020.00.00.0
10 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13 6.00 05.8805.9606.0006.000.00.00.0
11 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 11 5.91 x05.7905.9105.910.00.00.0
12 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 8 5.71 05.71xx05.710.00.00.0
13 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12 5.59 05.3905.5905.4805.590.00.00.0
14 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10 5.38 05.3204.7605.3805.380.00.00.0
15 Květoslav NábělekKvětoslav Nábělek
GPROSGPROS
02 7 5.08 05.0804.6304.8505.080.00.00.0
16 Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROSGPROS
00 5 4.95 04.7404.9504.8804.950.00.00.0
17 Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROSGPROS
99 6 4.95 04.1104.95x04.950.00.00.0
18 David KratochvílDavid Kratochvíl
GPROSGPROS
01 4 4.82 04.82x04.6304.820.00.00.0
19 Jakub JurčíkJakub Jurčík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3 4.48 04.4804.4004.3604.480.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 38 5.94 5.445.315.415.445.945.87x
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 39 5.94 xx5.265.26x5.945.72
3 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 36 5.53 xx5.535.53xx3.42
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 37 5.51 5.20x5.375.375.405.515.32
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 5.43 5.395.31x5.395.43--
6 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34 5.39 5.39x5.345.39xx5.32
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 26 5.30 x5.274.945.275.30xx
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 35 5.30 xx5.095.095.265.025.30
9 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 29 5.05 4.895.05x5.050.00.00.0
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 31 5.02 x5.025.005.020.00.00.0
11 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 32 5.02 5.024.94x5.020.00.00.0
12 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 5.00 4.785.004.895.000.00.00.0
13 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 5.00 5.00xx5.000.00.00.0
14 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 17 4.98 4.984.894.884.980.00.00.0
15 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 4.98 4.984.844.794.980.00.00.0
16 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 27 4.96 xx4.964.960.00.00.0
17 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 4.92 2.924.864.924.920.00.00.0
18 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 25 4.90 xx4.904.900.00.00.0
19 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 19 4.72 4.720.004.584.720.00.00.0
20 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 33 4.72 xx4.724.720.00.00.0
21 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16 4.71 x4.714.424.710.00.00.0
22 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 2 4.68 4.684.564.464.680.00.00.0
23 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 4.68 0.00.004.6804.680.00.00.0
24 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 1 4.59 4.504.59x4.590.00.00.0
25 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 20 4.58 x0.004.5804.580.00.00.0
26 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 22 4.56 4.344.564.474.560.00.00.0
27 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 4.53 4.534.154.484.530.00.00.0
28 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 18 4.47 4.38x4.474.470.00.00.0
29 Sabina KusákováSabina Kusáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 13 4.39 4.394.324.374.390.00.00.0
30 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23 4.33 4.334.07x4.330.00.00.0
31 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 6 4.15 4.13x4.154.150.00.00.0
32 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11 4.10 4.103.973.974.100.00.00.0
33 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12 4.08 4.083.654.084.080.00.00.0
34 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 15 3.87 3.873.743.713.870.00.00.0
35 Jana MuzikantováJana Muzikantová
GPROSGPROS
99 4 3.26 xx3.263.260.00.00.0
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 24 DNS
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 30 NM
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 28 NM
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 NM
Celkem 39 závodníků

Trojskok - Junioři

(út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 13.92 13.7213.9213.8613.920.00.00.0
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 13.83 13.4313.4113.8313.830.00.00.0
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 6 12.57 11.6612.57-12.570.00.00.0
4 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 7 11.61 x11.61x11.610.00.00.0
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 11.44 x11.1411.4411.440.00.00.0
MS Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 1 14.07 xx14.0714.070.00.00.0
Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROSGPROS
99 2 DNS
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 17 11.95 11.5111.6511.7811.7811.9511.7611.74
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 11.89 11.3811.2611.7511.75xx11.89
3 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 18 11.69 11.2411.1611.1911.2411.2211.2311.69
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 11.21 11.1511.2110.7511.21xxx
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 15 11.15 09.21x10.9810.9810.9811.1509.96
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 13 11.03 10.9210.7210.8610.9210.8610.9811.03
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 10.98 10.6310.8110.9810.9810.8310.6910.94
8 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16 10.90 xx10.9010.9010.72x-
9 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 10.88 x10.7410.8810.880.00.00.0
10 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 8 10.58 10.5810.2010.3610.580.00.00.0
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 10.52 10.1010.5210.2510.520.00.00.0
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 10.22 x10.22x10.220.00.00.0
13 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 5 10.08 x10.0809.9910.080.00.00.0
14 Anita KelemenováAnita Kelemenová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10 09.87 09.8509.6609.8709.870.00.00.0
15 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2 09.76 09.76xx09.760.00.00.0
16 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 6 09.69 09.69xx09.690.00.00.0
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4 NM
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 NM
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 14.27 x14.2713.9114.27xxx
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 12.70 12.6912.7012.5512.70x12.68x
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 12.25 12.2512.03x12.25x12.1812.03
4 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 16 11.51 11.50x11.2011.5009.5911.5111.34
5 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 11.02 10.7309.6210.3610.7310.3711.0209.98
6 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 12 10.95 x09.9910.9510.9510.6810.67x
7 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 10.87 10.5610.07x10.5610.3010.8710.67
8 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 10.71 10.7110.2909.7310.7109.9909.4310.17
9 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 10 10.48 10.4810.3210.0210.480.00.00.0
10 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 14 10.25 09.3510.2509.9510.250.00.00.0
11 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 17 10.08 10.0409.6810.0810.080.00.00.0
12 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 13 10.00 10.0009.2209.7810.000.00.00.0
13 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 09.77 09.3609.7708.4009.770.00.00.0
14 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 09.26 08.4808.9509.2609.260.00.00.0
15 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 08.92 08.9207.9308.5608.920.00.00.0
16 Veronika ZacpalováVeronika Zacpalová
GPROSGPROS
02 6 08.40 08.0807.7208.4008.400.00.00.0
17 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 08.03 08.0306.8207.7608.030.00.00.0
18 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5 07.94 07.42x07.9407.940.00.00.0
19 Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová
GPROSGPROS
02 4 07.37 06.7507.0107.3707.370.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 7 13.45 12.9413.4512.6613.4513.10x12.90
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 17 12.20 11.53x12.0512.0512.20x11.95
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 11.36 10.2110.47x10.4710.1710.2511.36
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14 10.95 10.7910.57x10.7910.4210.5810.95
5 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 15 10.62 10.6110.62x10.62xxx
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 09.90 x09.90x09.90xx09.45
7 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 09.85 09.1009.1509.8509.8509.6109.4409.63
8 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3 09.63 08.3408.5709.6309.6308.88xx
9 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 2 09.61 09.4309.6109.5509.610.00.00.0
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 11 09.55 09.5509.4009.1209.550.00.00.0
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 09.45 08.8509.4109.4509.450.00.00.0
12 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4 09.27 x09.27x09.270.00.00.0
13 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 9 08.70 08.5508.2508.7008.700.00.00.0
14 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1 08.34 07.8308.3408.0608.340.00.00.0
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 08.18 08.1807.9707.1608.180.00.00.0
16 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 07.76 07.7606.6007.3807.760.00.00.0
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 16 09.57 09.5708.6808.2709.570.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 13.12 13.12x12.7113.12xx12.47
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 12.58 11.4712.5812.2612.5811.6511.6812.24
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 12.17 x10.99x10.9912.17xx
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 12.02 10.6812.02x12.02xx11.34
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 11.76 09.4210.4211.1911.1911.7611.68x
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5 10.98 10.6610.9810.6410.98x10.29x
7 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 10.12 09.8110.1209.9210.120.00.00.0
MS David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 11.62 --11.6211.62---
MS Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 11.47 10.9611.47-11.47-10.55-
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 14.57 xx13.7713.77xx14.57
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 6 14.34 13.7814.0414.3414.34x13.52x
3 Martin HájekMartin Hájek
GPROSGPROS
01 2 09.48 09.3908.1609.4509.4509.4809.1008.83
4 Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROSGPROS
00 3 09.39 08.5509.0809.3909.3909.0608.0809.25
5 Tomáš BukovecTomáš Bukovec
GPROSGPROS
00 1 08.83 x08.2708.4208.4208.8308.7608.66
6 Jakub PruknerJakub Prukner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 4 07.55 07.5506.87-07.55---
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 13.45 12.2112.3812.8512.85x12.8213.45
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 12.32 11.5011.6711.6911.6912.0312.2112.32
3 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4 11.56 11.4511.56x11.5611.05x11.35
4 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 11.49 x11.21x11.21x11.4911.28
5 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 10.65 09.6910.0009.9410.0010.5510.3110.65
6 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 2 10.03 09.6210.03-10.0308.7909.6509.45
Celkem 6 závodníků

Hod břemenem 10kg - Juniorky

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 6 13.70 13.7013.2312.5513.70-12.39-
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 11 12.55 --08.7208.7212.55--
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 18 11.80 -11.0211.8011.8010.9811.40-
4 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 11.77 11.1510.2210.7511.15-11.5511.77
5 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 19 10.96 --10.9610.96--09.02
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 13 10.88 10.8810.1009.1010.8809.8310.70-
7 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 14 08.85 08.8506.7506.2808.8506.1205.8006.28
8 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC PardubiceAC Pardubice
00 16 08.65 07.5308.6507.0508.6508.5008.12-
9 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 08.64 08.64-08.2008.640.00.00.0
10 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 08.25 07.9008.2508.1208.250.00.00.0
11 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 07.58 07.5807.1006.3007.580.00.00.0
12 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4 07.55 07.3607.5506.8207.550.00.00.0
13 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 3 07.55 --07.5507.550.00.00.0
14 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 07.40 07.4006.6207.0507.400.00.00.0
15 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 07.22 07.2206.8205.9507.220.00.00.0
16 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17 06.52 06.3506.52-06.520.00.00.0
17 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1 06.32 05.9005.5006.3206.320.00.00.0
18 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 05.93 -05.3005.9305.930.00.00.0
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 2 DNS
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 15 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod břemenem 12kg - Junioři

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 10 13.29 --13.2913.290.00.00.0
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 12.87 12.48-12.8712.870.00.00.0
3 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 12.71 12.3912.71-12.710.00.00.0
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 12.15 12.1511.1011.7012.150.00.00.0
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 11.89 -11.6311.8911.890.00.00.0
6 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 11.63 -10.9011.6311.630.00.00.0
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 4 11.07 10.4210.7311.0711.070.00.00.0
8 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 10.86 10.65-10.8610.860.00.00.0
9 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 10.70 10.7010.7010.3210.700.00.00.0
10 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 10.40 10.3510.4010.4010.400.00.00.0
11 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 8 10.35 09.6809.5910.3510.350.00.00.0
12 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 6 08.87 -08.8008.8708.870.00.00.0
Celkem 12 závodníků