Back

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

Skok vysoký - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.05
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 010709 AC PardubiceAC Pardubice 1.84
3 Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 001113 GPROSGPROS 1.81
Skok vysoký - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.71
3 Linda SucháLinda Suchá 010928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.69
Skok o tyči - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.95
2 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.75
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4.15
Skok o tyči - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 000331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.90
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.45
Skok daleký - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.24
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.68
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.48
Skok daleký - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 020613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.94
2 Linda SucháLinda Suchá 010928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.94
3 Františka RappováFrantiška Rappová 030518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.53
Trojskok - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.92
2 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.83
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 991013 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.57
Trojskok - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 991205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.95
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89
3 Lenka BurianováLenka Burianová 000621 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.69
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.27
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.70
3 Sára DočekalováSára Dočekalová 030516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.25
Vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 010505 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.45
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.20
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 010112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.36
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.12
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.58
3 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.17
Vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.57
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.34
3 Martin HájekMartin Hájek 011029 GPROSGPROS 09.48
Vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HorákAdam Horák 990824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.45
2 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.32
3 Kryštof KozačKryštof Kozač 990929 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.56
Hod břemenem 10kg - Juniorky (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová 991219 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.70
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 12.55
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 010112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.80
Hod břemenem 12kg - Junioři (úterý, 8.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.29
2 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.87
3 Jakub DaněkJakub Daněk 030209 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.71