Zpět

 / Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG)

Ostrava - Vítkovice (8. 1. 2019)

-

01 (út, 8.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 GCEBUGCEBU 5 07.02
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 GCEBUGCEBU 6 07.20
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 JILEMJILEM 7 07.21
4 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 GPRAHGPRAH 2 07.28
5 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 GPRAHGPRAH 3 07.31
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 GKLADGKLAD 8 07.44
7 Jan KrizanJan Krizan 020331 GCEBUGCEBU 4 07.86
Celkem 7 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 011016 GPLZEGPLZE 4 07.20
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 07.21
3 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 GKLADGKLAD 5 07.31
4 Dan KovářDan Kovář 021025 SG OstravaSG Ostrava 3 07.37
5 Jan ŠvecJan Švec 991118 GKLADGKLAD 6 07.41
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 GCEBUGCEBU 7 07.47
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 GKLADGKLAD 8 07.75
Celkem 7 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 010319 SG OstravaSG Ostrava 6 07.29
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 GBRNOGBRNO 5 07.52
3 Robert DykastRobert Dykast 021123 GPARDGPARD 3 07.53
4 Vladimír PolášekVladimír Polášek 990610 GPARDGPARD 4 07.57
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 030412 GCEBUGCEBU 2 07.62
6 Jakub PruknerJakub Prukner 010828 GBRNOGBRNO 7 07.75
Celkem 6 závodníků
04 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011119 GJIHLGJIHL 8 07.42
2 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 001221 GBRNOGBRNO 3 07.76
3 Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica 000215 GBRNOGBRNO 5 07.76
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 GPRAHGPRAH 4 07.81
5 Martin DivínMartin Divín 020308 GZLINGZLIN 2 07.89
6 Marek ŽemlaMarek Žemla 010712 GBRNOGBRNO 7 08.13
7 Radim JanůRadim Janů 030411 GBRNOGBRNO 6 08.22
Celkem 7 závodníků
05 (út, 8.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 SG OstravaSG Ostrava 8 07.40
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SG OstravaSG Ostrava 3 07.40
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 001122 GJABLGJABL 7 07.62
4 Matouš PelikánMatouš Pelikán 010323 GPROSGPROS 2 08.01
5 Thang Cu, VietThang Cu, Viet 001231 GJIHLGJIHL 4 08.12
6 Jakub NosekJakub Nosek 010401 GPROSGPROS 6 08.19
Matěj MichalčíkMatěj Michalčík 001113 GPROSGPROS 5 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 020120 GPLZEGPLZE 4 07.81
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010829 GJABLGJABL 7 07.84
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 020816 GPLZEGPLZE 3 07.85
4 Františka RappováFrantiška Rappová 030518 GJABLGJABL 2 07.89
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SG OstravaSG Ostrava 5 08.05
6 Agnieszka KiedroňAgnieszka Kiedroň 010501 SG OstravaSG Ostrava 1 08.09
7 Klára StaňkováKlára Staňková 001003 GPRAHGPRAH 8 08.09
MS Lada VondrováLada Vondrová 990906 GPARDGPARD 6 07.76
Celkem 8 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 001105 GPARDGPARD 4 08.13
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 000628 GKLADGKLAD 5 08.15
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 010307 GPARDGPARD 6 08.17
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 GPLZEGPLZE 3 08.18
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 021221 GPLZEGPLZE 7 08.26
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 010707 GJABLGJABL 8 08.30
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 000214 GPRAHGPRAH 2 08.34
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 020327 GKLADGKLAD 1 08.49
Celkem 8 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 020312 GPARDGPARD 5 08.13
2 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 GBRNOGBRNO 6 08.15
3 Adéla TepláAdéla Teplá 041119 GBRNOGBRNO 3 08.26
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 GBRNOGBRNO 2 08.33
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 001028 GZLINGZLIN 8 08.39
6 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 010131 GPARDGPARD 1 08.41
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 030319 GCEBUGCEBU 7 08.54
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 030615 GPARDGPARD 4 08.60
Celkem 8 závodníků
04 (út, 8.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 000509 GBRNOGBRNO 2 08.62
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 030703 GKLADGKLAD 6 08.71
3 Sára PaťhováSára Paťhová 000906 GZLINGZLIN 3 08.78
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 000406 GPRAHGPRAH 4 08.83
5 Eva KřekováEva Křeková 011219 GZLINGZLIN 1 09.03
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 020516 GZLINGZLIN 5 09.05
7 Kamila KrejčíKamila Krejčí 010725 GZLINGZLIN 8 09.06
8 Jana BartošováJana Bartošová 001205 GZLINGZLIN 7 09.14
Celkem 8 závodníků
05 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 GBRNOGBRNO 4 08.82
2 Nela ČervinkováNela Červinková 030727 GZLINGZLIN 5 08.88
3 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 030622 GZLINGZLIN 3 08.88
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 021212 GPARDGPARD 2 08.95
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 020712 GZLINGZLIN 6 09.23
6 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 010821 GKLADGKLAD 7 09.65
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 030808 GJIHLGJIHL 8 DNS
Celkem 7 závodníků
06 (út, 8.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 020315 GJIHLGJIHL 2 08.25
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 020802 SG OstravaSG Ostrava 6 08.39
3 Nikol KubicováNikol Kubicová 010406 SG OstravaSG Ostrava 3 08.62
4 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 GBRNOGBRNO 7 08.63
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020103 SG OstravaSG Ostrava 8 08.70
6 Lucie HromkováLucie Hromková 000726 GPROSGPROS 4 09.40
Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SG OstravaSG Ostrava 5 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 GCEBUGCEBU 4 21.81
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 GPARDGPARD 5 21.99
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011016 GPLZEGPLZE 3 23.27
4 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 GNMNMGNMNM 6 24.05
5 Vladimír PolášekVladimír Polášek 990610 GPARDGPARD 2 25.29
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 GPRAHGPRAH 5 22.50
2 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 GPRAHGPRAH 3 23.17
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SG OstravaSG Ostrava 2 24.11
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 991126 GPARDGPARD 6 24.55
Michael Höfner MichaelMichael Höfner Michael 021226 GPRAHGPRAH 4 DNS
Celkem 5 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 GPRAHGPRAH 5 23.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 GCEBUGCEBU 4 23.01
3 David JežekDavid Ježek 030301 GBRNOGBRNO 3 23.38
4 Marek KretMarek Kret 010316 SG OstravaSG Ostrava 2 23.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 991212 GPARDGPARD 1 24.86
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SG OstravaSG Ostrava 6 25.38
Celkem 6 závodníků
04 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 GKLADGKLAD 4 22.72
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 GZLINGZLIN 5 23.25
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 SG OstravaSG Ostrava 3 23.26
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 GCEBUGCEBU 2 24.12
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 001221 GBRNOGBRNO 1 25.41
Martin DivínMartin Divín 020308 GZLINGZLIN 6 DNS
Celkem 6 závodníků
05 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 010319 SG OstravaSG Ostrava 5 22.88
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 GKLADGKLAD 4 23.88
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 GCEBUGCEBU 2 24.04
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 GKLADGKLAD 3 24.48
5 Eduard AchrerEduard Achrer 030407 GBRNOGBRNO 1 26.06
Michael ČermákMichael Čermák 990823 GPARDGPARD 6 DNS
Celkem 6 závodníků
06 (út, 8.1.2019 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel TichýGabriel Tichý 001122 GJABLGJABL 6 24.85
2 Jan KrizanJan Krizan 020331 GCEBUGCEBU 5 25.44
3 Matouš PelikánMatouš Pelikán 010323 GPROSGPROS 2 26.07
4 Marek MašekMarek Mašek 010718 GPROSGPROS 3 26.37
Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 021218 GPROSGPROS 1 DNS
Sebastián OkruhlicaSebastián Okruhlica 000215 GBRNOGBRNO 4 DNF
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 14:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 GPRAHGPRAH 5 24.62
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 010103 GPLZEGPLZE 4 24.78
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 990819 GJABLGJABL 3 26.29
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 001028 GZLINGZLIN 6 27.78
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 020516 GZLINGZLIN 2 30.00
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 020120 GPLZEGPLZE 4 25.36
2 Tereza BabickáTereza Babická 030628 GCEBUGCEBU 5 25.58
3 Klára StaňkováKlára Staňková 001003 GPRAHGPRAH 3 26.21
4 Adéla TepláAdéla Teplá 041119 GBRNOGBRNO 2 27.21
5 Sára PaťhováSára Paťhová 000906 GZLINGZLIN 6 28.57
Celkem 5 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 GZLINGZLIN 4 26.38
2 Agnieszka KiedroňAgnieszka Kiedroň 010501 SG OstravaSG Ostrava 5 26.38
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 001105 GPARDGPARD 3 26.42
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 SG OstravaSG Ostrava 2 27.51
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 020327 GKLADGKLAD 6 28.22
Celkem 5 závodníků
04 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 020312 GPARDGPARD 4 26.66
2 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 010109 GPLZEGPLZE 2 27.24
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 021026 GPRAHGPRAH 6 27.72
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 021026 GCEBUGCEBU 5 28.51
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 030615 GPARDGPARD 3 DNS
Celkem 5 závodníků
05 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 030123 GPLZEGPLZE 4 25.85
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SG OstravaSG Ostrava 3 26.06
3 Ester MerunkováEster Merunková 000414 GJABLGJABL 5 26.41
4 Eliška HezkáEliška Hezká 020507 GPARDGPARD 2 26.93
5 Klára VildomcováKlára Vildomcová 000519 GBRNOGBRNO 6 28.03
Celkem 5 závodníků
06 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 030331 GCEBUGCEBU 5 28.06
2 Anna KalincováAnna Kalincová 020719 GBRNOGBRNO 6 28.32
3 Mariana FrankováMariana Franková 020510 SG OstravaSG Ostrava 2 28.54
4 Nela ČervinkováNela Červinková 030727 GZLINGZLIN 4 29.38
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 030622 GZLINGZLIN 3 30.69
6 Tereza KuželováTereza Kuželová 020712 GZLINGZLIN 1 31.43
Celkem 6 závodníků
07 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stefanie GrafStefanie Graf 000906 GCEBUGCEBU 5 28.28
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SG OstravaSG Ostrava 1 28.39
3 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 020910 GCEBUGCEBU 3 28.94
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 021231 GKLADGKLAD 2 29.99
5 Tereza VeseláTereza Veselá 010623 GKLADGKLAD 4 30.38
6 Magda ČížkováMagda Čížková 011009 GCEBUGCEBU 6 30.86
Celkem 6 závodníků
08 (út, 8.1.2019 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020103 SG OstravaSG Ostrava 6 28.84
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SG OstravaSG Ostrava 5 28.91
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 030808 GJIHLGJIHL 4 30.26
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 011106 GKLADGKLAD 2 30.34
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 010325 GJIHLGJIHL 1 31.91
6 Jana MuzikantováJana Muzikantová 990928 GPROSGPROS 3 34.17
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 GPARDGPARD 4 48.73
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 GBRNOGBRNO 3 50.01
3 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 GPARDGPARD 5 50.11
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SG OstravaSG Ostrava 2 53.97
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 991212 GPARDGPARD 6 54.26
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 GPLZEGPLZE 3 50.79
2 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 SG OstravaSG Ostrava 4 51.00
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 GZLINGZLIN 5 51.22
4 Šimon MoravecŠimon Moravec 991126 GPARDGPARD 2 55.86
5 Jan FreiberkJan Freiberk 011203 GPARDGPARD 1 56.77
Martin ZukalMartin Zukal 011218 GBRNOGBRNO 6 DQ
Celkem 6 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 GPRAHGPRAH 5 51.48
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 GPRAHGPRAH 3 51.69
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 GCEBUGCEBU 4 51.97
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 JILEMJILEM 6 52.36
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 021218 GPROSGPROS 1 68.91
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 GBRNOGBRNO 2 DNF
Celkem 6 závodníků
04 (út, 8.1.2019 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SG OstravaSG Ostrava 5 51.24
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SG OstravaSG Ostrava 3 51.91
3 Leo HorákLeo Horák 000303 SG OstravaSG Ostrava 4 52.07
4 Michael ČermákMichael Čermák 990823 GPARDGPARD 6 56.37
5 Daniel VALDEZDaniel VALDEZ 010916 GPROSGPROS 1 58.24
6 David KoutníkDavid Koutník 030217 GNMNMGNMNM 2 59.22
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 12:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 990906 GPARDGPARD 4 54.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 010103 GPLZEGPLZE 5 57.31
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 SG OstravaSG Ostrava 3 61.08
4 Lucie AdlerováLucie Adlerová 010425 GPLZEGPLZE 6 64.39
5 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 020415 GBRNOGBRNO 2 65.74
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 12:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 021026 GPRAHGPRAH 2 59.45
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 020129 GPLZEGPLZE 4 60.62
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 030515 GPARDGPARD 5 62.27
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 GBRNOGBRNO 6 62.95
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 011125 GPARDGPARD 3 63.58
Celkem 5 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana FrankováMariana Franková 020510 SG OstravaSG Ostrava 3 64.80
2 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 GBRNOGBRNO 2 65.11
3 Stefanie GrafStefanie Graf 000906 GCEBUGCEBU 6 65.31
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 010524 GNMNMGNMNM 4 65.45
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 001028 GCEBUGCEBU 5 68.50
6 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 010121 GJIHLGJIHL 1 75.66
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 GBRNOGBRNO 1 1:58.01
2 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 GPLZEGPLZE 6 2:01.24
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 GPRAHGPRAH 9 2:02.94
4 Leo HorákLeo Horák 000303 SG OstravaSG Ostrava 7 2:03.12
5 Jiří BrychtaJiří Brychta 001224 GNMNMGNMNM 4 2:03.13
6 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 GBRNOGBRNO 3 2:03.82
7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 020425 GCEBUGCEBU 8 2:03.83
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980404 SK Nové město nad MetujiSK Nové město nad Metuji 2 2:04.70
9 David JanouchDavid Janouch 021104 JILEMJILEM 5 2:05.73
Celkem 9 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 GBRNOGBRNO 1 2:04.45
MS Matěj MacháčekMatěj Macháček 010124 GPARDGPARD 4 2:05.28
3 Martin ZukalMartin Zukal 011218 GBRNOGBRNO 3 2:06.69
4 Ondřej GlozaOndřej Gloza 020920 GCEBUGCEBU 5 2:07.07
5 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 GKLADGKLAD 6 2:11.67
6 Daniel VALDEZDaniel VALDEZ 010916 GPROSGPROS 9 2:18.51
7 David KovaříkDavid Kovařík 001008 GPROSGPROS 8 2:26.40
8 David KoutníkDavid Koutník 030217 GNMNMGNMNM 2 2:26.80
Jan FreiberkJan Freiberk 011203 GPARDGPARD 7 DNS
Celkem 9 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 010208 GCEBUGCEBU 5 2:26.23
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 010524 GNMNMGNMNM 1 2:33.28
3 Karolína SmutnáKarolína Smutná 030515 GPLZEGPLZE 4 2:35.45
4 Sára SmilkováSára Smilková 010627 GZLINGZLIN 8 2:35.93
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 011125 GPARDGPARD 6 2:40.66
6 Klára HanákováKlára Hanáková 020724 GPARDGPARD 7 2:44.92
7 Aneta VomelováAneta Vomelová 010501 GNMNMGNMNM 2 2:47.05
8 Veronika ČernáVeronika Černá 010610 GNMNMGNMNM 3 2:52.91
Celkem 8 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 990906 GPARDGPARD 5 2:13.42
2 Anna SurákováAnna Suráková 001005 GPLZEGPLZE 4 2:13.71
3 Jana MatějkováJana Matějková 991129 GPRAHGPRAH 6 2:13.87
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 010422 GJABLGJABL 8 2:18.81
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 000813 GPLZEGPLZE 7 2:22.55
6 Kristýna škrabalováKristýna škrabalová 020131 GBRNOGBRNO 2 2:25.07
7 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 GBRNOGBRNO 3 2:25.34
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 GBRNOGBRNO 1 2:27.02
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 13:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 GBRNOGBRNO 1 4:10.73
2 Jakub StibalJakub Stibal 010129 GBRNOGBRNO 2 4:13.69
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 GBRNOGBRNO 3 4:14.77
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 GPLZEGPLZE 6 4:17.25
5 Michal RůžekMichal Růžek 990529 GPARDGPARD 7 4:19.71
6 Phillipe CarpentierPhillipe Carpentier 021223 GPLZEGPLZE 9 4:21.09
7 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 GKLADGKLAD 8 4:24.15
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 GBRNOGBRNO 4 4:35.04
9 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 010317 GNMNMGNMNM 5 5:02.47
Celkem 9 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 GPRAHGPRAH 2 4:25.44
2 Jan PerglerJan Pergler 030612 GPLZEGPLZE 1 4:27.38
3 Karel SýkoraKarel Sýkora 991130 GZLINGZLIN 3 4:43.11
4 Štěpán BorovkaŠtěpán Borovka 000416 GPROSGPROS 6 4:49.77
5 Pavel SátoraPavel Sátora 021010 GZLINGZLIN 4 4:58.05
6 Dominik LiškaDominik Liška 000608 GPROSGPROS 7 5:15.90
7 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 010522 GPARDGPARD 5 5:16.36
Celkem 7 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 GBRNOGBRNO 1 4:56.36
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 990927 SG OstravaSG Ostrava 6 5:05.55
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 040115 GBRNOGBRNO 3 5:07.20
4 Nikola VimmmerováNikola Vimmmerová 030103 GPLZEGPLZE 7 5:08.97
5 Anna KochováAnna Kochová 010125 JILEMJILEM 2 5:11.67
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 020603 GJIHLGJIHL 10 5:29.61
7 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 021223 GPLZEGPLZE 8 5:30.11
8 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 020916 GBRNOGBRNO 4 6:05.49
9 Lucie PeňázováLucie Peňázová 000906 GNMNMGNMNM 5 6:44.51
10 Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová 020820 GPROSGPROS 11 7:10.98
Tereza CharvátováTereza Charvátová 020123 GBRNOGBRNO 9 DNS
Klára SobotkováKlára Sobotková 030323 GNMNMGNMNM 12 DNS
Celkem 12 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 010201 GJABLGJABL 11 08:59.43
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 GBRNOGBRNO 2 09:13.02
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 GCEBUGCEBU 1 09:15.49
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 001224 GNMNMGNMNM 4 09:34.01
5 Filip VabroušekFilip Vabroušek 990720 GZLINGZLIN 6 09:35.04
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 GBRNOGBRNO 3 09:54.29
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 GPRAHGPRAH 9 09:58.27
8 Šimon MarečekŠimon Mareček 020219 GNMNMGNMNM 5 10:01.79
9 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 GPLZEGPLZE 7 10:10.09
10 David KratochvílDavid Kratochvíl 010815 GPROSGPROS 10 10:50.81
11 Petr PiňosPetr Piňos 011128 GPROSGPROS 12 11:07.17
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 GCEBUGCEBU 8 DNF
Celkem 12 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 010711 GBRNOGBRNO 1 09:56.82
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 021105 GPARDGPARD 2 10:32.50
3 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 000312 GPRAHGPRAH 8 10:40.78
4 Tereza CharvátováTereza Charvátová 020123 GBRNOGBRNO 9 11:13.36
5 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 030130 GPLZEGPLZE 3 12:27.97
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 030323 GNMNMGNMNM 6 13:12.60
7 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 010302 GJABLGJABL 5 13:23.88
8 Veronika HrabalováVeronika Hrabalová 010411 GPROSGPROS 4 13:37.34
9 Dominika VaňkováDominika Vaňková 030710 GKLADGKLAD 7 13:37.97
Celkem 9 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht 990902 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 10.55 0.424
Celkem 1 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 010907 JILEMJILEM 5 08.17
2 Marek KretMarek Kret 010316 SG OstravaSG Ostrava 4 08.47
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 GPRAHGPRAH 3 08.53
4 David HerákDavid Herák 000127 GKLADGKLAD 6 08.74
5 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 GPRAHGPRAH 2 08.88
Celkem 5 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 11:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 GCEBUGCEBU 4 08.21
2 David JežekDavid Ježek 030301 GBRNOGBRNO 5 08.51
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 GPARDGPARD 6 08.59
4 David TermerDavid Termer 020325 GPLZEGPLZE 2 09.16
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 JILEMJILEM 3 10.19
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 021008 GPROSGPROS 2 09.94
2 Eduard AchrerEduard Achrer 030407 GBRNOGBRNO 3 10.22
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 GPRAHGPRAH 6 10.52
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.17
MS Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.75
Celkem 5 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010829 GJABLGJABL 6 08.72 0.178
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 GPRAHGPRAH 4 08.88 0.251
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 010111 GPARDGPARD 5 09.06 0.204
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 GPRAHGPRAH 2 09.17 0.152
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 GZLINGZLIN 3 09.29 0.185
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 GPARDGPARD 8 09.46 0.154
7 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 010428 GPRAHGPRAH 7 09.80 0.201
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 GKLADGKLAD 1 09.90 0.170
Celkem 8 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 GBRNOGBRNO 6 09.12 0.231
2 Nela NikodémováNela Nikodémová 010410 GCEBUGCEBU 2 09.25 0.155
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 GPLZEGPLZE 4 09.56 0.193
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 GPRAHGPRAH 5 09.71 0.225
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 GZLINGZLIN 3 09.81 0.154
6 Anita KelemenováAnita Kelemenová 001118 GPLZEGPLZE 7 10.22 0.383
7 Lucie KlejchováLucie Klejchová 001024 GPARDGPARD 8 10.54 0.439
Celkem 7 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SG OstravaSG Ostrava 7 09.48 0.170
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SG OstravaSG Ostrava 5 09.73 0.203
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 010111 SG OstravaSG Ostrava 3 09.80 0.162
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 000919 GJIHLGJIHL 6 10.09 0.183
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 SG OstravaSG Ostrava 2 10.34 0.353
Barbora VeseláBarbora Veselá 011106 GKLADGKLAD 4 DQ 0.222
Poznámky:
DQ-168.7b
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 020816 GPLZEGPLZE 4 08.72
2 Natália GyömraiováNatália Gyömraiová 020415 GBRNOGBRNO 5 09.42
3 Anna KalincováAnna Kalincová 020719 GBRNOGBRNO 2 09.53
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 GPRAHGPRAH 6 09.59
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 021026 GCEBUGCEBU 3 09.76
Celkem 5 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 GPROSGPROS 3 09.10
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 030725 GKLADGKLAD 2 10.36
3 Klára MatuškováKlára Matušková 030323 GJABLGJABL 6 10.84
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 021206 JILEMJILEM 5 11.05
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 030114 GZLINGZLIN 4 DQ
Celkem 5 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 15:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík GPRAHGPRAH 5 1:31.55
2 Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza GBRNOGBRNO 4 1:31.56
3 Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý GPLZEGPLZE 3 1:31.94
4 Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca SG OstravaSG Ostrava 2 1:33.55
5 Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar GPARDGPARD 6 1:35.46
6 KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek GJABLGJABL 1:39.41
Celkem 6 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer GKLADGKLAD 3 1:34.31
2 Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata JILEMJILEM 1 1:34.32
3 Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner GBRNOGBRNO 4 1:39.68
4 Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka GPROSGPROS 5 1:46.40
Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler GPLZEGPLZE 2 DQ
Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština GNMNMGNMNM 6 DQ
Celkem 6 závodníků

-

01 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá GPLZEGPLZE 6 1:41.02
2 Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková GPRAHGPRAH 5 1:45.16
3 Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá GJABLGJABL 2 1:45.25
4 Fornůsková, Kiedroň, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroň, Sklenářová, Malíková SG OstravaSG Ostrava 4 1:47.26
5 Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá GBRNOGBRNO 3 1:47.48
Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová GPARDGPARD 1 DQ
Celkem 6 závodníků
02 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová GPLZEGPLZE 1 1:47.33
2 Babická, Nikodémová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodémová, Mášková, Řezníková GCEBUGCEBU 4 1:47.59
3 Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková GPRAHGPRAH 6 1:49.22
4 Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová GZLINGZLIN 5 1:53.08
5 Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková GKLADGKLAD 3 1:54.49
6 Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová GKLADGKLAD 2 1:58.84
Celkem 6 závodníků
03 (út, 8.1.2019 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková GPARDGPARD 4 1:47.85
2 Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková GJABLGJABL 1 1:50.73
3 Kalincová, Gyömraiová, škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, škrabalová, Zabloudilová GBRNOGBRNO 3 1:52.65
4 Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková GCEBUGCEBU 6 1:55.10
5 Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová GJIHLGJIHL 2 2:00.68
6 Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová GPROSGPROS 5 2:02.19
Celkem 6 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.951.971.992.012.032.052.07 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
001027 13 2.05 ------oooo-o-o-oxxx
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
GPARDGPARD
010709 10 1.84 ooooooxoxxx
3 Matěj MichalčíkMatěj Michalčík
GPROSGPROS
001113 4 1.81 ooooooxxx
4 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
GNMNMGNMNM
020321 9 1.81 oooxooxoxxx
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNOGBRNO
010212 11 1.70 oxooxxx
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
GCEBUGCEBU
030412 3 1.70 oxoxoxxx
7 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
GJABLGJABL
020716 1 1.70 -oxxoxxx
8 Marek ŽemlaMarek Žemla
GBRNOGBRNO
010712 8 1.65 oxoxxx
9= Josef DrahotaJosef Drahota
GPRAHGPRAH
030326 2 1.60 xoxxx
9= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
GPROSGPROS
021008 5 1.60 xoxxx
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
GPRAHGPRAH
021025 7 DNS
Jakub BystroňJakub Bystroň
SG OstravaSG Ostrava
990930 12 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
GZLINGZLIN
030324 6 NM
Celkem 13 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.691.711.731.751.771.791.81 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNOGBRNO
020422 12 1.75 --oo-oooooooxxx
2 Bára SajdokováBára Sajdoková
SG OstravaSG Ostrava
011005 25 1.71 ----ooooxxooxxx
3 Linda SucháLinda Suchá
GPLZEGPLZE
010928 23 1.69 --ooooxxoxooxxx
4 Daniela VolnáDaniela Volná
GJABLGJABL
020613 24 1.67 --o-ooxoxox
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNOGBRNO
020315 10 1.67 --oxoooxoxoxxx
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNOGBRNO
011030 11 1.64 --oo-ooxxx
7 Klára ČervenkováKlára Červenková
GKLADGKLAD
001230 22 1.64 --oooxoxxoxxx
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SG OstravaSG Ostrava
010507 4 1.61 -xooooxxoxxx
9 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
GPARDGPARD
010131 15 1.55 -oooxxx
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
GPRAHGPRAH
001228 19 1.55 -oxxooxxx
11= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SG OstravaSG Ostrava
010328 7 1.55 -ooxxoxxx
11= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
GPRAHGPRAH
010119 20 1.55 -ooxxoxxx
13= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
GPROSGPROS
020205 2 1.50 oooxxx
13= Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBUGCEBU
030427 21 1.50 oooxxx
13= Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
GJIHLGJIHL
020315 5 1.50 oooxxx
16= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
GPARDGPARD
010111 18 1.50 ooxxoxxx
16= Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
010124 6 1.50 ooxxoxxx
18 Klára MatuškováKlára Matušková
GJABLGJABL
030323 3 1.45 xoxoxxx
19= Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
GPROSGPROS
000726 9 1.40 oxxx
19= Natálie VařekováNatálie Vařeková
GPROSGPROS
020123 8 1.40 oxxx
19= Adéla LegerskáAdéla Legerská
SG OstravaSG Ostrava
010430 13 1.40 oxxx
19= Nela DrozdováNela Drozdová
SG OstravaSG Ostrava
030326 17 1.40 oxxx
19= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHLGJIHL
000601 1 1.40 oxxx
24 Lucie SlovákováLucie Slováková
SG OstravaSG Ostrava
021209 16 1.40 xoxxx
25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
GCEBUGCEBU
030319 14 1.40 xxoxxx
Celkem 25 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.353.503.653.803.954.054.154.254.354.554.754.854.95 Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
GKLADGKLAD
010513 9 4.95 -------------xooooo
2 Jan ŠvecJan Švec
GKLADGKLAD
991118 10 4.75 -------------ooxxo-xxx
3 František DoubekFrantišek Doubek
JILEMJILEM
020404 2 4.15 ------xxoxxoo-ooxxx
4 Adam HavlíkAdam Havlík
GPRAHGPRAH
010828 8 3.65 ---xxoooxooxxx
5 Prokop CoufalProkop Coufal
GJIHLGJIHL
990702 11 3.20 ---oxoxxx
6= Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNOGBRNO
010622 7 2.80 --oxxx
6= Václav KúřilVáclav Kúřil
GJABLGJABL
010810 3 2.80 -ooxxx
8 Lukáš MacuraLukáš Macura
SG OstravaSG Ostrava
020114 4 2.80 xxoxooxxx
9 Marek MacuraMarek Macura
SG OstravaSG Ostrava
020114 5 2.80 -xxoxxoxxx
10 Thang Cu, VietThang Cu, Viet
GJIHLGJIHL
001231 1 2.40 oxxx
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SG OstravaSG Ostrava
020124 6 DNS
Celkem 11 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.153.303.453.603.753.904.01 Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
GPLZEGPLZE
000331 11 3.90 ---------oxxooxxx
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
GPRAHGPRAH
020928 10 3.60 -------xooxxox
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
SG OstravaSG Ostrava
000528 3 3.45 -----oxoooxxx
4 Petra PicmausováPetra Picmausová
SG OstravaSG Ostrava
020217 2 3.45 -----oooxo
5 Eliška HezkáEliška Hezká
GPARDGPARD
020507 9 3.30 ----xo-ooxxx
6 Anna RydvalováAnna Rydvalová
GJABLGJABL
020803 7 3.15 ----xoxooxxx
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
GZLINGZLIN
991103 8 3.15 ---oooxoxxx
8 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
GKLADGKLAD
021227 6 3.00 ----oxxoxxx
9 Eva KubešováEva Kubešová
GKLADGKLAD
020301 5 2.60 ---xxoxxx
10 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
GKLADGKLAD
020518 4 2.40 -ooxxx
11 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
GJIHLGJIHL
000601 1 2.20 ooxxx
Celkem 11 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
GCEBUGCEBU
020122 19 7.24 07.1005.0707.1507.15x07.1707.24
2 František DoubekFrantišek Doubek
JILEMJILEM
020404 2 6.68 06.6506.68x06.68---
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
GPLZEGPLZE
001027 18 6.48 06.16x06.4806.4806.3106.47x
4 Jakub VítekJakub Vítek
GKLADGKLAD
010513 16 6.45 06.4506.04-06.45---
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
GPARDGPARD
020610 17 6.40 06.25x06.4006.40x06.28x
6 Dan KovářDan Kovář
SG OstravaSG Ostrava
021025 14 6.23 x06.23x06.2306.11x05.82
7 Robert DykastRobert Dykast
GPARDGPARD
020123 15 6.17 04.1606.1704.0706.17xxx
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
GJABLGJABL
020716 1 6.06 06.0605.92x06.0605.8705.9705.89
9 Jakub ZawadaJakub Zawada
SG OstravaSG Ostrava
020706 9 6.02 06.0205.93x06.020.00.00.0
10 David TermerDavid Termer
GPLZEGPLZE
020325 13 6.00 05.8805.9606.0006.000.00.00.0
11 Jan ThiemelJan Thiemel
SG OstravaSG Ostrava
001207 11 5.91 x05.7905.9105.910.00.00.0
12 Matěj ŠípekMatěj Šípek
GPROSGPROS
020823 8 5.71 05.71xx05.710.00.00.0
13 Ondřej KočíOndřej Kočí
GKLADGKLAD
000324 12 5.59 05.3905.5905.4805.590.00.00.0
14 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
GZLINGZLIN
030324 10 5.38 05.3204.7605.3805.380.00.00.0
15 Květoslav NábělekKvětoslav Nábělek
GPROSGPROS
021011 7 5.08 05.0804.6304.8505.080.00.00.0
16 Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROSGPROS
000609 5 4.95 04.7404.9504.8804.950.00.00.0
17 Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROSGPROS
991114 6 4.95 04.1104.95x04.950.00.00.0
18 David KratochvílDavid Kratochvíl
GPROSGPROS
010815 4 4.82 04.82x04.6304.820.00.00.0
19 Jakub JurčíkJakub Jurčík
GPROSGPROS
030510 3 4.48 04.4804.4004.3604.480.00.00.0
Celkem 19 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná
GJABLGJABL
020613 38 5.94 5.445.315.415.445.945.87x
2 Linda SucháLinda Suchá
GPLZEGPLZE
010928 39 5.94 xx5.265.26x5.945.72
3 Františka RappováFrantiška Rappová
GJABLGJABL
030518 36 5.53 xx5.535.53xx3.42
4 Tereza BabickáTereza Babická
GCEBUGCEBU
030628 37 5.51 5.20x5.375.375.405.515.32
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
GBRNOGBRNO
020422 10 5.43 5.395.31x5.395.43--
6 Nela NikodémováNela Nikodémová
GCEBUGCEBU
010410 34 5.39 5.39x5.345.39xx5.32
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SG OstravaSG Ostrava
020801 26 5.30 x5.274.945.275.30xx
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
GPARDGPARD
010307 35 5.30 xx5.095.095.265.025.30
9 Tereza ČurdováTereza Čurdová
GKLADGKLAD
001120 29 5.05 4.895.05x5.050.00.00.0
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
GPRAHGPRAH
001228 31 5.02 x5.025.005.020.00.00.0
11 Kateřina BurianováKateřina Burianová
GPLZEGPLZE
030123 32 5.02 5.024.94x5.020.00.00.0
12 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
GBRNOGBRNO
020315 8 5.00 4.785.004.895.000.00.00.0
13 Lucie PiskováLucie Pisková
SG OstravaSG Ostrava
030617 5 5.00 5.00xx5.000.00.00.0
14 Karolína MáškováKarolína Mášková
GCEBUGCEBU
030427 17 4.98 4.984.894.884.980.00.00.0
15 Lenka BurianováLenka Burianová
GBRNOGBRNO
000621 7 4.98 4.984.844.794.980.00.00.0
16 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
GKLADGKLAD
991205 27 4.96 xx4.964.960.00.00.0
17 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
GBRNOGBRNO
011030 9 4.92 2.924.864.924.920.00.00.0
18 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
GPRAHGPRAH
000214 25 4.90 xx4.904.900.00.00.0
19 Nela DrozdováNela Drozdová
SG OstravaSG Ostrava
030326 19 4.72 4.720.004.584.720.00.00.0
20 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SG OstravaSG Ostrava
000526 33 4.72 xx4.724.720.00.00.0
21 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
GKLADGKLAD
030725 16 4.71 x4.714.424.710.00.00.0
22 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
GPROSGPROS
020405 2 4.68 4.684.564.464.680.00.00.0
23 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
GCEBUGCEBU
030331 21 4.68 0.00.004.6804.680.00.00.0
24 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
GJABLGJABL
010707 1 4.59 4.504.59x4.590.00.00.0
25 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
GPRAHGPRAH
990906 20 4.58 x0.004.5804.580.00.00.0
26 Lucie KlejchováLucie Klejchová
GPARDGPARD
001024 22 4.56 4.344.564.474.560.00.00.0
27 Kristýna HerákováKristýna Heráková
GKLADGKLAD
030703 14 4.53 4.534.154.484.530.00.00.0
28 Eva KřekováEva Křeková
GZLINGZLIN
011219 18 4.47 4.38x4.474.470.00.00.0
29 Sabina KusákováSabina Kusáková
GZLINGZLIN
991119 13 4.39 4.394.324.374.390.00.00.0
30 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
GKLADGKLAD
000628 23 4.33 4.334.07x4.330.00.00.0
31 Tereza ZemanováTereza Zemanová
GJIHLGJIHL
010325 6 4.15 4.13x4.154.150.00.00.0
32 Tereza VeseláTereza Veselá
GKLADGKLAD
010623 11 4.10 4.103.973.974.100.00.00.0
33 Jana BartošováJana Bartošová
GZLINGZLIN
001205 12 4.08 4.083.654.084.080.00.00.0
34 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
GKLADGKLAD
010821 15 3.87 3.873.743.713.870.00.00.0
35 Jana MuzikantováJana Muzikantová
GPROSGPROS
990928 4 3.26 xx3.263.260.00.00.0
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
GPLZEGPLZE
020129 24 DNS
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SG OstravaSG Ostrava
030527 28 NM
Nikol KubicováNikol Kubicová
SG OstravaSG Ostrava
010406 3 NM
Natálie MarkováNatálie Marková
GPRAHGPRAH
000603 30 NM
Celkem 39 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
GKLADGKLAD
000127 8 13.92 13.7213.9213.8613.920.00.00.0
2 Tomáš StachTomáš Stach
SG OstravaSG Ostrava
010608 3 13.83 13.4313.4113.8313.830.00.00.0
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
GPLZEGPLZE
991013 6 12.57 11.6612.57-12.570.00.00.0
4 Albert WeberAlbert Weber
GPLZEGPLZE
000907 7 11.61 x11.61x11.610.00.00.0
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
GBRNOGBRNO
010622 5 11.44 x11.1411.4411.440.00.00.0
MS Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
901210 1 14.07 xx14.0714.070.00.00.0
Vojtěch LoykaVojtěch Loyka
GPROSGPROS
991114 2 DNS
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
GJIHLGJIHL
011119 4 NM
Celkem 8 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
GKLADGKLAD
991205 17 11.95 11.5111.6511.7811.7811.9511.7611.74
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická
GPRAHGPRAH
020801 12 11.89 11.3811.2611.7511.75xx11.89
3 Lenka BurianováLenka Burianová
GBRNOGBRNO
000621 18 11.69 11.2411.1611.1911.2411.2211.2311.69
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
GPARDGPARD
010814 11 11.21 11.1511.2110.7511.21xxx
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
SG OstravaSG Ostrava
011204 15 11.15 09.21x10.9810.9810.9811.1509.96
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
GZLINGZLIN
991103 13 11.03 10.9210.7210.8610.9210.8610.9811.03
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SG OstravaSG Ostrava
010430 9 10.98 10.6310.8110.9810.9810.8310.6910.94
8 Natálie MarkováNatálie Marková
GPRAHGPRAH
000603 16 10.90 xx10.9010.9010.72x-
9 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
GZLINGZLIN
011107 7 10.88 x10.7410.8810.880.00.00.0
10 Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNOGBRNO
010429 8 10.58 10.5810.2010.3610.580.00.00.0
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
GPLZEGPLZE
000331 14 10.52 10.1010.5210.2510.520.00.00.0
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG OstravaSG Ostrava
010111 1 10.22 x10.22x10.220.00.00.0
13 Anna ŠanderováAnna Šanderová
GNMNMGNMNM
010124 5 10.08 x10.0809.9910.080.00.00.0
14 Anita KelemenováAnita Kelemenová
GPLZEGPLZE
001118 10 09.87 09.8509.6609.8709.870.00.00.0
15 Lenka KoubkováLenka Koubková
GJIHLGJIHL
000919 2 09.76 09.76xx09.760.00.00.0
16 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
GNMNMGNMNM
000225 6 09.69 09.69xx09.690.00.00.0
Natalie MarešováNatalie Marešová
SG OstravaSG Ostrava
021112 3 NM
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
GJIHLGJIHL
010121 4 NM
Celkem 18 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyskowskáKatrin Brzyskowská
SG OstravaSG Ostrava
030206 19 14.27 x14.2713.9114.27xxx
2 Lucie KrálováLucie Králová
SG OstravaSG Ostrava
021118 18 12.70 12.6912.7012.5512.70x12.68x
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
GJABLGJABL
030516 1 12.25 12.2512.03x12.25x12.1812.03
4 Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNOGBRNO
030412 16 11.51 11.50x11.2011.5009.5911.5111.34
5 Adriana MášováAdriana Mášová
GBRNOGBRNO
020531 15 11.02 10.7309.6210.3610.7310.3711.0209.98
6 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
GPARDGPARD
021212 12 10.95 x09.9910.9510.9510.6810.67x
7 Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNMGNMNM
020521 3 10.87 10.5610.07x10.5610.3010.8710.67
8 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
GPARDGPARD
030909 11 10.71 10.7110.2909.7310.7109.9909.4310.17
9 Petra SičákováPetra Sičáková
GPLZEGPLZE
030414 10 10.48 10.4810.3210.0210.480.00.00.0
10 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
GZLINGZLIN
030114 14 10.25 09.3510.2509.9510.250.00.00.0
11 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
JILEMJILEM
021206 17 10.08 10.0409.6810.0810.080.00.00.0
12 Natálie KováčováNatálie Kováčová
GPARDGPARD
030515 13 10.00 10.0009.2209.7810.000.00.00.0
13 Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLADGKLAD
030214 8 09.77 09.3609.7708.4009.770.00.00.0
14 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
GCEBUGCEBU
021227 9 09.26 08.4808.9509.2609.260.00.00.0
15 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SG OstravaSG Ostrava
020613 7 08.92 08.9207.9308.5608.920.00.00.0
16 Veronika ZacpalováVeronika Zacpalová
GPROSGPROS
020104 6 08.40 08.0807.7208.4008.400.00.00.0
17 Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLADGKLAD
020128 2 08.03 08.0306.8207.7608.030.00.00.0
18 Romana PecinováRomana Pecinová
GJIHLGJIHL
021201 5 07.94 07.42x07.9407.940.00.00.0
19 Patricie OpatřilováPatricie Opatřilová
GPROSGPROS
020820 4 07.37 06.7507.0107.3707.370.00.00.0
Celkem 19 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
GJABLGJABL
010505 7 13.45 12.9413.4512.6613.4513.10x12.90
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNOGBRNO
010323 17 12.20 11.53x12.0512.0512.20x11.95
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARDGPARD
010112 13 11.36 10.2110.47x10.4710.1710.2511.36
4 Veronika VallováVeronika Vallová
GBRNOGBRNO
010429 14 10.95 10.7910.57x10.7910.4210.5810.95
5 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
GPARDGPARD
000516 15 10.62 10.6110.62x10.62xxx
6 Johana PrudkáJohana Prudká
SG OstravaSG Ostrava
000108 5 09.90 x09.90x09.90xx09.45
7 Klára JelínkováKlára Jelínková
GBRNOGBRNO
010907 10 09.85 09.1009.1509.8509.8509.6109.4409.63
8 Linda ČechováLinda Čechová
GPLZEGPLZE
011228 3 09.63 08.3408.5709.6309.6308.88xx
9 Klára BártováKlára Bártová
GNMNMGNMNM
000712 2 09.61 09.4309.6109.5509.610.00.00.0
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
GPARDGPARD
000510 11 09.55 09.5509.4009.1209.550.00.00.0
11 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
GPRAHGPRAH
010428 12 09.45 08.8509.4109.4509.450.00.00.0
12 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
GNMNMGNMNM
000225 4 09.27 x09.27x09.270.00.00.0
13 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
GCEBUGCEBU
010215 9 08.70 08.5508.2508.7008.700.00.00.0
14 Andrea BalíkováAndrea Balíková
GPLZEGPLZE
001016 1 08.34 07.8308.3408.0608.340.00.00.0
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
GPRAHGPRAH
000406 8 08.18 08.1807.9707.1608.180.00.00.0
16 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
GPRAHGPRAH
010827 6 07.76 07.7606.6007.3807.760.00.00.0
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková
GPARDGPARD
010111 16 09.57 09.5708.6808.2709.570.00.00.0
Celkem 17 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk
GPARDGPARD
030209 10 13.12 13.12x12.7113.12xx12.47
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLADGKLAD
020615 8 12.58 11.4712.5812.2612.5811.6511.6812.24
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
SG OstravaSG Ostrava
030527 9 12.17 x10.99x10.9912.17xx
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
GPARDGPARD
020125 7 12.02 10.6812.02x12.02xx11.34
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
GPRAHGPRAH
020913 1 11.76 09.4210.4211.1911.1911.7611.68x
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
JILEMJILEM
021219 5 10.98 10.6610.9810.6410.98x10.29x
7 Radim JanůRadim Janů
GBRNOGBRNO
030411 3 10.12 09.8110.1209.9210.120.00.00.0
MS David TermerDavid Termer
GPLZEGPLZE
020325 2 11.62 --11.6211.62---
MS Jan KrizanJan Krizan
GCEBUGCEBU
020331 4 11.47 10.9611.47-11.47-10.55-
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLADGKLAD
030618 6 NM
Celkem 10 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
GPARDGPARD
000111 5 14.57 xx13.7713.77xx14.57
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNOGBRNO
010304 6 14.34 13.7814.0414.3414.34x13.52x
3 Martin HájekMartin Hájek
GPROSGPROS
011029 2 09.48 09.3908.1609.4509.4509.4809.1008.83
4 Petr KřůmalPetr Křůmal
GPROSGPROS
000609 3 09.39 08.5509.0809.3909.3909.0608.0809.25
5 Tomáš BukovecTomáš Bukovec
GPROSGPROS
000302 1 08.83 x08.2708.4208.4208.8308.7608.66
6 Jakub PruknerJakub Prukner
GBRNOGBRNO
010828 4 07.55 07.5506.87-07.55---
Celkem 6 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
GBRNOGBRNO
990824 1 13.45 12.2112.3812.8512.85x12.8213.45
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SG OstravaSG Ostrava
991202 6 12.32 11.5011.6711.6911.6912.0312.2112.32
3 Kryštof KozačKryštof Kozač
GPRAHGPRAH
990929 4 11.56 11.4511.56x11.5611.05x11.35
4 Matěj VeselýMatěj Veselý
GPRAHGPRAH
991031 5 11.49 x11.21x11.21x11.4911.28
5 Kryštof HartmanKryštof Hartman
GKLADGKLAD
990312 3 10.65 09.6910.0009.9410.0010.5510.3110.65
6 Kamil LeštinaKamil Leština
GNMNMGNMNM
990814 2 10.03 09.6210.03-10.0308.7909.6509.45
Celkem 6 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová
GJABLGJABL
991219 6 13.70 13.7013.2312.5513.70-12.39-
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
GJABLGJABL
030716 11 12.55 --08.7208.7212.55--
3 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
GPARDGPARD
010112 18 11.80 -11.0211.8011.8010.9811.40-
4 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
GJABLGJABL
000720 10 11.77 11.1510.2210.7511.15-11.5511.77
5 Vendula HolečkováVendula Holečková
GKLADGKLAD
030214 19 10.96 --10.9610.96--09.02
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
GBRNOGBRNO
010323 13 10.88 10.8810.1009.1010.8809.8310.70-
7 Pavla DoležalováPavla Doležalová
GKLADGKLAD
020128 14 08.85 08.8506.7506.2808.8506.1205.8006.28
8 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
GPARDGPARD
000516 16 08.65 07.5308.6507.0508.6508.5008.12-
9 Marta KurachováMarta Kurachová
GBRNOGBRNO
030412 7 08.64 08.64-08.2008.640.00.00.0
10 Katrin BrzyskowskáKatrin Brzyskowská
SG OstravaSG Ostrava
030206 20 08.25 07.9008.2508.1208.250.00.00.0
11 Klára JelínkováKlára Jelínková
GBRNOGBRNO
010907 5 07.58 07.5807.1006.3007.580.00.00.0
12 Barbora DostálováBarbora Dostálová
GNMNMGNMNM
020521 4 07.55 07.3607.5506.8207.550.00.00.0
13 Linda ČechováLinda Čechová
GPLZEGPLZE
011228 3 07.55 --07.5507.550.00.00.0
14 Johana PrudkáJohana Prudká
SG OstravaSG Ostrava
000108 9 07.40 07.4006.6207.0507.400.00.00.0
15 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
GPRAHGPRAH
010827 12 07.22 07.2206.8205.9507.220.00.00.0
16 Eliška PlašilováEliška Plašilová
GPARDGPARD
030328 17 06.52 06.3506.52-06.520.00.00.0
17 Andrea BalíkováAndrea Balíková
GPLZEGPLZE
001016 1 06.32 05.9005.5006.3206.320.00.00.0
18 Adriana MášováAdriana Mášová
GBRNOGBRNO
020531 8 05.93 -05.3005.9305.930.00.00.0
Klára BártováKlára Bártová
GNMNMGNMNM
000712 2 DNS
Petra SičákováPetra Sičáková
GPLZEGPLZE
030414 15 DNS
Celkem 20 závodníků

-

(út, 8.1.2019 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
GPARDGPARD
000111 10 13.29 --13.2913.290.00.00.0
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SG OstravaSG Ostrava
991202 12 12.87 12.48-12.8712.870.00.00.0
3 Jakub DaněkJakub Daněk
GPARDGPARD
030209 9 12.71 12.3912.71-12.710.00.00.0
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
GKLADGKLAD
020615 7 12.15 12.1511.1011.7012.150.00.00.0
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
GBRNOGBRNO
010304 3 11.89 -11.6311.8911.890.00.00.0
6 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
GKLADGKLAD
030618 11 11.63 -10.9011.6311.630.00.00.0
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
GBRNOGBRNO
010212 4 11.07 10.4210.7311.0711.070.00.00.0
8 Adam HorákAdam Horák
GBRNOGBRNO
990824 1 10.86 10.65-10.8610.860.00.00.0
9 Sebastián HykšSebastián Hykš
GPRAHGPRAH
020510 2 10.70 10.7010.7010.3210.700.00.00.0
10 Matěj VeselýMatěj Veselý
GPRAHGPRAH
991031 5 10.40 10.3510.4010.4010.400.00.00.0
11 Kryštof HartmanKryštof Hartman
GKLADGKLAD
990312 8 10.35 09.6809.5910.3510.350.00.00.0
12 Kryštof KozačKryštof Kozač
GPRAHGPRAH
990929 6 08.87 -08.8008.8708.870.00.00.0
Celkem 12 závodníků