Zpět

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.19
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.24
3 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 2 07.39
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.41
5 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 7 07.49
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.55
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ.162.8, DR-3
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.43
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.45
3 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 07.64
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.68
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72
6 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.81
7 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.84
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.19
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.24
3 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 2 07.39
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.41
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.43
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.45
7 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 7 07.49
8 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
9 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.55
10 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 07.64
11 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.68
12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72
13 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.81
14 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.84
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.15
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33
4 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 3 07.40
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.41
6 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.44
7 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 8 07.44
8 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.93
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.16
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.35
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.50
5 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 7 07.60
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.61
7 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 08.87
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.67
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.97
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.18
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.28
4 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 07.33
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.37
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.40
7 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56
8 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 07.51
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.51
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.52
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.57
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.60
6 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.69
7 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.77
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.97
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.18
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.28
4 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 07.33
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.37
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.40
7 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 07.51
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.51
9 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.52
10 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56
11 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.57
12 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.60
13 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.69
14 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.77
15 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.80
16 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.87

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.28
2 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 4 07.35
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.40
4 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 6 07.50
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.65
7 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 1 07.66
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.52
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.66
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.71
6 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.77
7 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.77
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.71
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 07.78
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.81
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.82
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.97
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.07
7 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.10
8 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 8 08.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.29
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 2 07.35
3 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 7 07.43
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 3 07.44
5 Piotr ReclikPiotr Reclik 03 PolskoPolsko 8 07.73
6 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 6 08.08
7 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.13
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.28
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.29
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 4 07.35
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 2 07.35
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.40
6 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 7 07.43
7 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 3 07.44
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 6 07.50
9 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.52
10 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62
11 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.65
12 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 1 07.66
12 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
12 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.66
15 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
16 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.71
16 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.71
18 Piotr ReclikPiotr Reclik 03 PolskoPolsko 8 07.73
19 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.77
19 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.77
21 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 07.78
22 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.81
23 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.82
24 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.91
25 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.97
26 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.07
27 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 6 08.08
28 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.10
29 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.13
29 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.13
31 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 8 08.18
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 2 07.24
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.29
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 3 07.29
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 7 07.35
5 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.37
6 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 8 07.39
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 07.42
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.61
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 5 07.91
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 08.05
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 6 08.23
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.09
6 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 8 11.43
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.64
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 3 08.03
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 5 08.08
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 2 08.15
Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.98
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.09
3 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 6 11.10
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.64
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 3 08.03
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 5 08.08
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 2 08.15
5 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.98
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.09
7 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 6 11.10
Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 3 07.82
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.84
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.87
4 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 08.01
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.19
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.25
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.49
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 8 08.16
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.66
3 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolskoPolsko 6 08.70
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
5 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.09
Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-5
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 3 07.82
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.84
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.87
4 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 08.01
5 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 8 08.16
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.19
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.25
8 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.49
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.58
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.66
11 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolskoPolsko 6 08.70
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
13 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.09
Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 07.74
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 4 07.83
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.83
4 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 2 08.10
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.25
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.68
Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.92
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.98
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.00
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.22
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.23
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.32
7 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.34
Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.04
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.09
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.20
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.22
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.29
7 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.54
8 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.29
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.42
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.44
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.50
7 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 1 08.50
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.34
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.61
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.68
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.90
8 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolskoPolsko 1 08.58
2 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 6 08.83
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.00
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.15
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.25
6 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.28
Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-2
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 2 08.39
2 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 6 08.64
3 Sonia PalaSonia Pala 03 PolskoPolsko 8 08.93
4 Carolina GallováCarolina Gallová 05 SlovenskoSlovensko 7 09.22
5 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.25
6 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.58
7 Michaela MacurováMichaela Macurová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.04
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.09
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.20
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.22
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.29
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.29
8 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.34
9 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 2 08.39
10 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
11 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.42
12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.44
13 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
15 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.50
15 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 1 08.50
15 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
18 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.54
19 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.56
20 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolskoPolsko 1 08.58
21 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.61
22 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 6 08.64
23 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65
24 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
25 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.68
26 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 6 08.83
27 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.90
28 Sonia PalaSonia Pala 03 PolskoPolsko 8 08.93
29 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.96
30 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.00
31 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.15
32 Carolina GallováCarolina Gallová 05 SlovenskoSlovensko 7 09.22
33 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.25
33 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.25
35 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.28
36 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.58
37 Michaela MacurováMichaela Macurová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.44
Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DQ

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 15.89
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 16.52
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 6 18.31
4 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 2 18.97
Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.80
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 5 16.97
3 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 2 17.66
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 17.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.19
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.34
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.41
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.44
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.30
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.55
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.55
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 15.89
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 16.52
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.80
4 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 5 16.97
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.19
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.30
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.34
8 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.41
9 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.44
10 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.55
10 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.55
12 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.56
13 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 2 17.66
14 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 17.95
15 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 6 18.31
16 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 2 18.97
Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 DNS

150 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolskoPolsko 4 16.66
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 16.92
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.53
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.27
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 4 17.45
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.89
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.43
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.69
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.60
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.02
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 16.48
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 17.00
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.09
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 16.48
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolskoPolsko 4 16.66
3 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 16.92
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 17.00
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.27
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.43
7 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 4 17.45
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.53
9 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.69
10 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.74
11 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.89
12 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.07
12 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
14 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.09
15 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.54
16 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.60
17 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.02
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 17.63
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.82
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.32
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.57
5 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 18.78
6 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.48
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.06
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 19.61
5 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 2 17.72
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.85
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.34
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.00
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.8 dráha č.5
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 6 17.44
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.22
3 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 3 18.34
4 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 18.64
5 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 6 17.44
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.48
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 17.63
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 2 17.72
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.82
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.85
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.06
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
9 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.22
10 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.32
11 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.34
11 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 3 18.34
13 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.57
14 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 18.64
15 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 18.78
16 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.88
17 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.00
18 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.25
19 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 19.61
20 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

150 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.84
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.55
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.04
4 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.34
5 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 2 19.97
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.20
Celkem 6 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.87
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 5 19.12
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.45
4 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 6 19.99
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.40
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.46
3 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 19.73
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.27
5 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 1 20.52
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.87
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 5 19.12
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.40
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.45
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.46
6 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 19.73
7 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 6 19.99
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.27
9 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 1 20.52
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.67
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.12
2 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 5 19.22
3 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolskoPolsko 2 19.22
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.32
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.51
2 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 4 19.94
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.67
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.31
5 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 4 20.66
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
3 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 2 21.43
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.33
3 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 5 20.59
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.24
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.19
2 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 4 21.21
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.29
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.47
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.62
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.30
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.93
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.21
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.28
5 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 1 21.42
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.12
2 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 5 19.22
2 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolskoPolsko 2 19.22
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.32
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.51
6 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 4 19.94
7 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.30
9 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.33
10 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 5 20.59
11 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 4 20.66
12 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.67
13 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.93
14 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
15 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.19
16 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 4 21.21
16 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.21
18 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.24
19 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.28
20 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.29
21 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.31
22 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 1 21.42
23 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 2 21.43
24 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.47
25 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.49
26 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.55
27 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
28 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.46
29 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.62
30 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.00
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 6 DNS

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 33.76
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.91
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 3 36.18
4 Filip FulpeckiFilip Fulpecki 99 PolskoPolsko 2 37.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.94
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.12
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.44
4 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 36.70
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 37.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.66
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.02
3 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 38.26
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 38.61
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 33.76
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.91
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.94
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.12
5 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 3 36.18
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.44
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.66
8 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 36.70
9 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.02
10 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 37.26
11 Filip FulpeckiFilip Fulpecki 99 PolskoPolsko 2 37.48
12 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 38.26
13 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 38.61
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS

300 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macek MajewskiMacek Majewski 00 PolskoPolsko 4 34.94
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 36.24
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.19
4 Rafal RaczynskiRafal Raczynski 01 PolskoPolsko 1 39.54
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.81
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.96
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.14
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 37.44
4 Jakub KitaJakub Kita 01 PolskoPolsko 3 37.66
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 37.70
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 38.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolskoPolsko 5 37.07
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.15
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 37.72
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.28
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Macek MajewskiMacek Majewski 00 PolskoPolsko 4 34.94
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.96
3 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 36.24
4 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolskoPolsko 5 37.07
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.14
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.15
7 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.19
8 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 37.44
9 Jakub KitaJakub Kita 01 PolskoPolsko 3 37.66
10 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 37.70
11 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 37.72
12 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 38.06
13 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.28
14 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.12
15 Rafal RaczynskiRafal Raczynski 01 PolskoPolsko 1 39.54
16 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.81
17 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.14

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 36.36
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.64
3 Michal WróbelMichal Wróbel 02 PolskoPolsko 6 36.77
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.04
5 Pawel TebelPawel Tebel 02 PolskoPolsko 2 40.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.38
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 6 37.56
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.66
4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 2 37.84
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.95
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 37.31
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.58
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.76
4 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 42.32
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 38.35
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 38.87
3 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 5 40.41
4 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.48
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 38.25
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.42
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.16
4 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 1 40.99
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.48
6 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 6 42.61
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.87
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 39.51
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.75
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.59
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.01
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 41.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 36.36
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.38
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.64
4 Michal WróbelMichal Wróbel 02 PolskoPolsko 6 36.77
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.04
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 37.31
7 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 6 37.56
8 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.66
9 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 2 37.84
10 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 38.25
11 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 38.35
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.42
13 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.58
14 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.76
15 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 38.87
15 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.87
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.95
18 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 39.51
19 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.75
20 Pawel TebelPawel Tebel 02 PolskoPolsko 2 40.02
21 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.16
22 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 5 40.41
23 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.59
24 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 1 40.99
25 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.01
26 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.48
26 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.48
28 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 41.92
29 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 42.32
30 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.49
31 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 6 42.61
32 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.48

300 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.93
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.99
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 5 42.32
4 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 44.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 45.31
6 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 53.51
Celkem 6 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 4 40.08
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 41.63
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 3 42.06
4 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 43.04
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 42.29
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.30
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.30
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.47
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.30
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.69
2 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 4 43.03
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.22
4 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 3 44.70
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 48.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 4 40.08
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 41.63
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 3 42.06
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 42.29
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.69
6 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 4 43.03
7 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 43.04
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.22
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.30
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.30
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.47
12 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 3 44.70
13 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.30
14 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.03
15 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.91
16 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 48.97

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 4 42.09
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 5 43.30
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 44.91
4 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 46.39
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 3 42.49
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 PolskoPolsko 4 42.60
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 43.97
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.56
5 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.49
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.73
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 3 45.10
4 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 2 47.94
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LeszekVeronika Leszek 03 PolskoPolsko 1 43.23
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 43.60
3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 45.11
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.58
5 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.05
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.56
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 1 45.69
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.77
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.76
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.02
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.15
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 47.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 4 42.09
2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 3 42.49
3 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 PolskoPolsko 4 42.60
4 Veronika LeszekVeronika Leszek 03 PolskoPolsko 1 43.23
5 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 5 43.30
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 43.60
7 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 43.97
8 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.49
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.73
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 44.91
11 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 3 45.10
12 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 45.11
13 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.58
14 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 1 45.69
15 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.77
16 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 46.39
17 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.76
18 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.02
19 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.05
20 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.15
21 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.56
22 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 47.64
23 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 2 47.94
24 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.93
25 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.15
26 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.56
27 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.11

600 m - Muži

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:23.20
2 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 6 1:25.67
3 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 1:27.18
4 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 5 1:28.30
5 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 2 1:36.80
Celkem 5 závodníků

600 m - Junioři

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:25.97
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:26.27
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:30.12
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:31.20
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:31.22
6 Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 01 PolskoPolsko 3 1:41.92
Celkem 6 závodníků

600 m - Dorostenci

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:23.21
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 1:28.80
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:30.22
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 1:35.15
5 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 1:37.35
6 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:42.33
7 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 1:50.44
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 98 PolskoPolsko 1 1:35.11
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:41.87
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 1:43.97
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:44.10
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:44.76
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 1:48.45
7 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:09.29
Celkem 7 závodníků

600 m - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 1:39.61
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:41.74
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:44.47
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:46.08
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:51.80
6 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 1:51.92
7 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 1:52.03
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:34.50
2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 2 1:35.76
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 1:38.58
4 Nikola NagiečNikola Nagieč 05 PolskoPolsko 3 1:39.84
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:43.29
6 Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 PolskoPolsko 4 1:44.25
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 1:44.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:46.44
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:48.17
3 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 7 1:51.72
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:53.95
5 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 1:58.72
6 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 PolskoPolsko 3 1:59.78
7 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 5 2:00.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:34.50
2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 2 1:35.76
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 1:38.58
4 Nikola NagiečNikola Nagieč 05 PolskoPolsko 3 1:39.84
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:43.29
6 Emilia SkiminaEmilia Skimina 04 PolskoPolsko 4 1:44.25
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 1:44.28
8 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:46.44
9 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:48.17
10 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 7 1:51.72
11 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:53.95
12 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 1:58.72
13 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 05 PolskoPolsko 3 1:59.78
14 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 5 2:00.43

1000 m - Muži

(so, 5.1.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:40.70
2 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 PolskoPolsko 2 2:41.73
3 Adrian ZieeleznikAdrian Zieeleznik 00 PolskoPolsko 1 2:45.16
4 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.10
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:58.08
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 3:04.60
7 Bartolomiej SojkaBartolomiej Sojka 04 PolskoPolsko 6 3:17.89
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zofia KokoszkaZofia Kokoszka 04 PolskoPolsko 1 3:11.78
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:15.10
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:16.29
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 3:21.29
5 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:21.81
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 3:22.39
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:24.71
8 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:33.00
9 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 3:34.35
Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 DNF
Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků

2000 m - Muži

(so, 5.1.2019 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 6:07.99
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 6:14.33
3 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 PolskoPolsko 14 6:26.76
4 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 6:32.19
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 6:33.30
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 6:33.43
7 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 6:34.14
8 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 10 6:36.47
9 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 6:46.17
10 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:56.94
11 Radek ArtimRadek Artim 70 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 7:20.81
12 Martin PopekMartin Popek 70 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 13 7:53.38
Hubert AdámekHubert Adámek 71 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 01 PolskoPolsko 9 DNS
Celkem 15 závodníků

2000 m - Dorostenky

(so, 5.1.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 7:13.80
2 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 7:16.08
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh (so, 5.1.2019 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.20
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.29
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.71
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 14:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 09.38
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh (so, 5.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.33
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.51
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.84
4 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 2 09.20
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.42
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.43
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 12:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.38
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 PolskoPolsko 3 08.39
3 Jan Daniel NémethJan Daniel Németh 02 SlovenskoSlovensko 5 08.70
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.75
5 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 7 08.93
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MihalkoJakub Mihalko 03 SlovenskoSlovensko 2 08.63
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.00
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.21
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.84
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.38
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 PolskoPolsko 3 08.39
3 Jakub MihalkoJakub Mihalko 03 SlovenskoSlovensko 2 08.63
4 Jan Daniel NémethJan Daniel Németh 02 SlovenskoSlovensko 5 08.70
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.75
6 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 7 08.93
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.00
8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.21
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.84
10 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.45
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.26
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 PolskoPolsko 5 08.29
3 Jakub MihalkoJakub Mihalko 03 SlovenskoSlovensko 3 08.62
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.63
5 Jan Daniel NémethJan Daniel Németh 02 SlovenskoSlovensko 6 08.66
6 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 7 08.90
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.04
8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.21
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 14:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 5 09.06
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.16
3 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 2 09.71
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.99
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Karolina StettnerKarolina Stettner 00 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.04
2 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 4 09.14
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.15
4 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 6 09.69
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.74
6 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.77
Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.55
2 Karolina StettnerKarolina Stettner 00 PolskoPolsko 1 10.21
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.54
5 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.02
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.12
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.04
2 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 4 09.14
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.15
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.55
5 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 6 09.69
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.74
7 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.77
8 Karolina StettnerKarolina Stettner 00 PolskoPolsko 1 10.21
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
10 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.54
11 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.02
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.12
Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 8 DNS
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolskoPolsko 5 08.94
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.38
3 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 PolskoPolsko 6 09.45
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 7 09.48
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.51
6 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 2 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.62
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.76
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.17
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.44
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.50
6 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilia GuttEmilia Gutt 03 PolskoPolsko 3 09.62
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.71
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.30
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.50