Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

60 m - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11
2 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SlovenskoSlovensko 5 07.15
3 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33
60 m - Junioři (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 010101 SlovenskoSlovensko 4 06.93
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.16
3 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.35
60 m - Dorostenci (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 020101 PolskoPolsko 2 07.24
2 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.29
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 020101 PolskoPolsko 3 07.29
60 m - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.61
2 Natalia MachNatalia Mach 990101 PolskoPolsko 5 07.91
3 Martina NagyováMartina Nagyová 990905 SlovenskoSlovensko 3 08.05
60 m - Juniorky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 010509 PolskoPolsko 5 07.74
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 010101 PolskoPolsko 4 07.83
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.83
60 m - Dorostenky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.92
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.98
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.00
150 m - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.84
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.55
3 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.04
300 m - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.93
2 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.99
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 990913 SlovenskoSlovensko 5 42.32
600 m - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:23.20
2 Roger KlosRoger Klos 930101 PolskoPolsko 6 1:25.67
3 Adam HurtaAdam Hurta 890616 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 1:27.18
600 m - Junioři (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:25.97
2 Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:26.27
3 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:30.12
600 m - Dorostenci (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:23.21
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 1:28.80
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:30.22
600 m - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 980101 PolskoPolsko 1 1:35.11
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:41.87
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 1:43.97
600 m - Juniorky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 1:39.61
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:41.74
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:44.47
1000 m - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:40.70
2 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 030101 PolskoPolsko 2 2:41.73
3 Adrian ZieeleznikAdrian Zieeleznik 000101 PolskoPolsko 1 2:45.16
1000 m - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zofia KokoszkaZofia Kokoszka 040101 PolskoPolsko 1 3:11.78
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:15.10
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:16.29
2000 m - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 6:07.99
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 6:14.33
3 Piotr RajcaPiotr Rajca 020101 PolskoPolsko 14 6:26.76
2000 m - Dorostenky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 7:13.80
2 Julie ŠuškováJulie Šušková 030730 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 7:16.08
60 m překážek - Muži (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.29
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 09.38
60 m překážek - Junioři (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.42
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.43
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.26
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 020101 PolskoPolsko 5 08.29
3 Jakub MihalkoJakub Mihalko 030101 SlovenskoSlovensko 3 08.62
60 m překážek - Ženy (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Monika KiepuraMonika Kiepura 000101 PolskoPolsko 5 09.06
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.16
3 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 000101 PolskoPolsko 2 09.71
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Weronika NagiecWeronika Nagiec 020101 PolskoPolsko 4 08.80
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 030101 PolskoPolsko 3 09.18
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.26