Zpět

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.91
2= Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.88
2= Michal MoroňMichal Moroň 000101 PolskoPolsko 1.88
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.74
2 Simona ButkovskáSimona Butkovská 980520 SlovenskoSlovensko 1.66
3 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.62
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.50
2 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.60
3 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.60
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 040427 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.30
2= Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.20
2= Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MegelaPatrik Megela 000101 SlovenskoSlovensko 6.82
2 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.37
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.03
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.47
2 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 020813 SlovenskoSlovensko 6.22
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.20
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.36
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.23
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková 971008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.02
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.49
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.48
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.41
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.03
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.65
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.26
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalia MachNatalia Mach 990101 PolskoPolsko 11.90
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.15
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.10
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.81
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.10
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.12
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.29
2 Veronika BártováVeronika Bártová 981028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.88
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.86
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.56
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.22
3 Štefan OliverŠtefan Oliver 020928 SlovenskoSlovensko 11.19
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.50
- (sobota, 5.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.46
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.91
3 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek 980101 PolskoPolsko 13.88