Zpět

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

-

01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.19
2 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SlovenskoSlovensko 5 07.24
3 Andrej SlottaAndrej Slotta 981227 SlovenskoSlovensko 2 07.39
4 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.41
5 Jozef BuvalaJozef Buvala 961011 SlovenskoSlovensko 7 07.49
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 010101 PolskoPolsko 1 07.52
7 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.55
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ.162.8, DR-3
Celkem 8 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VařekaJan Vařeka 991001 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.43
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.45
3 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 990723 SlovenskoSlovensko 3 07.64
4 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.68
5 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72
6 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.81
7 Daniel SabolDaniel Sabol 770811 SlovenskoSlovensko 6 07.84
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11
2 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SlovenskoSlovensko 5 07.15
3 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33
4 Andrej SlottaAndrej Slotta 981227 SlovenskoSlovensko 3 07.40
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.41
6 Jan VařekaJan Vařeka 991001 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.44
7 Jozef BuvalaJozef Buvala 961011 SlovenskoSlovensko 8 07.44
8 Adrian StrzopAdrian Strzop 010101 PolskoPolsko 1 07.52
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 010101 SlovenskoSlovensko 4 06.93
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.16
3 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.35
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.50
5 Samuel DulinaSamuel Dulina 010814 SlovenskoSlovensko 7 07.60
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.61
7 Patrik MegelaPatrik Megela 000101 SlovenskoSlovensko 6 08.87
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.67
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 010101 SlovenskoSlovensko 4 06.97
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.18
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.28
4 Patrik MegelaPatrik Megela 000101 SlovenskoSlovensko 6 07.33
5 Jakub NezvalJakub Nezval 010920 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.37
6 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.40
7 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56
8 Jan JemelkaJan Jemelka 000904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.87
Celkem 8 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DulinaSamuel Dulina 010814 SlovenskoSlovensko 3 07.51
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.51
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.52
4 Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.57
5 Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.60
6 David ZemanDavid Zeman 010120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.69
7 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.77
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.80
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.28
2 Filip FederičFilip Federič 040210 SlovenskoSlovensko 4 07.35
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.40
4 Lucian JančárLucian Jančár 000529 SlovenskoSlovensko 6 07.50
5 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.65
7 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 020813 SlovenskoSlovensko 1 07.66
Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.52
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
3 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.66
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.71
6 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.77
7 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.77
8 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.91
Celkem 8 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.71
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 020101 SlovenskoSlovensko 4 07.78
3 Tom HrbáčTom Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.81
4 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.82
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.97
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.07
7 Matias ŠpičákMatias Špičák 031221 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.10
8 Adam PaškoAdam Paško 030526 SlovenskoSlovensko 8 08.18
Celkem 8 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.29
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 020101 PolskoPolsko 2 07.35
3 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 020101 PolskoPolsko 7 07.43
4 Kamil GarusKamil Garus 020101 PolskoPolsko 3 07.44
5 Piotr ReclikPiotr Reclik 030101 PolskoPolsko 8 07.73
6 Roman HaraslinRoman Haraslin 030918 SlovenskoSlovensko 6 08.08
7 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 030324 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.13
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek 020823 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.13
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 020101 PolskoPolsko 2 07.24
2 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.29
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 020101 PolskoPolsko 3 07.29
4 Kamil GarusKamil Garus 020101 PolskoPolsko 7 07.35
5 Filip FederičFilip Federič 040210 SlovenskoSlovensko 5 07.37
6 Lucian JančárLucian Jančár 000529 SlovenskoSlovensko 8 07.39
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 07.42
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.53
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:25) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.61
2 Natalia MachNatalia Mach 990101 PolskoPolsko 5 07.91
3 Martina NagyováMartina Nagyová 990905 SlovenskoSlovensko 3 08.05
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 980101 PolskoPolsko 6 08.23
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.09
6 Urszula MolskaUrszula Molska 590101 PolskoPolsko 8 11.43
Rafaela BurdaRafaela Burda 981201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.64
2 Natalia MachNatalia Mach 990101 PolskoPolsko 3 08.03
3 Martina NagyováMartina Nagyová 990905 SlovenskoSlovensko 5 08.08
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 980101 PolskoPolsko 2 08.15
Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 981201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.98
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.09
3 Urszula MolskaUrszula Molska 590101 PolskoPolsko 6 11.10
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 990513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 010101 PolskoPolsko 3 07.82
2 Julia PolakJulia Polak 010509 PolskoPolsko 4 07.84
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.87
4 Monika KiepuraMonika Kiepura 000101 PolskoPolsko 6 08.01
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.19
6 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.25
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 000106 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.49
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.58
Celkem 8 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 010502 SlovenskoSlovensko 8 08.16
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.66
3 Dominika TuckaDominika Tucka 010101 PolskoPolsko 6 08.70
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
5 Jana BartošováJana Bartošová 001205 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.09
Eva KřekováEva Křeková 011219 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 000610 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-5
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:25) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 010509 PolskoPolsko 5 07.74
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 010101 PolskoPolsko 4 07.83
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.83
4 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 010502 SlovenskoSlovensko 2 08.10
5 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.25
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 000106 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.68
Monika KiepuraMonika Kiepura 000101 PolskoPolsko 6 DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.92
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.98
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.00
4 Ela ČederlováEla Čederlová 041107 SlovenskoSlovensko 6 08.22
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.23
6 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.32
7 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.34
Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.04
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.09
4 Ela ČederlováEla Čederlová 041107 SlovenskoSlovensko 6 08.20
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.22
6 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.29
7 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 020802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.54
8 Michaela BačováMichaela Bačová 040818 SlovenskoSlovensko 8 08.56
Celkem 8 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.29
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.42
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.44
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.50
7 Ema BendováEma Bendová 070226 SlovenskoSlovensko 1 08.50
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 030909 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
Celkem 8 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.34
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 030114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 030615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.61
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 030922 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.68
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 030820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.90
8 Anna GlučováAnna Glučová 030504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.96
Celkem 8 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wiktoria CitakWiktoria Citak 030101 PolskoPolsko 1 08.58
2 Emica MnichovaEmica Mnichova 050308 SlovenskoSlovensko 6 08.83
3 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.00
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 031218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.15
5 Natálie DudováNatálie Dudová 020526 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.25
6 Hana KleiblováHana Kleiblová 031023 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.28
Elena PiprekováElena Pipreková 030808 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-2
Celkem 7 závodníků
05 (so, 5.1.2019 - 10:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 020101 PolskoPolsko 2 08.39
2 Agata BakAgata Bak 020101 PolskoPolsko 6 08.64
3 Sonia PalaSonia Pala 030101 PolskoPolsko 8 08.93
4 Carolina GallováCarolina Gallová 050414 SlovenskoSlovensko 7 09.22
5 Klára ZemanováKlára Zemanová 021017 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.25
6 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 031222 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.58
7 Michaela MacurováMichaela Macurová 030516 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.44
Celkem 7 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 SlovenskoSlovensko 5 15.89
2 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SlovenskoSlovensko 4 16.52
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 020813 SlovenskoSlovensko 6 18.31
4 Daniel SabolDaniel Sabol 770811 SlovenskoSlovensko 2 18.97
Samuel DulinaSamuel Dulina 010814 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.80
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 961008 SlovenskoSlovensko 5 16.97
3 Jozef BuvalaJozef Buvala 961011 SlovenskoSlovensko 2 17.66
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 990723 SlovenskoSlovensko 3 17.95
Celkem 4 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.19
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.34
3 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.41
4 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.44
Celkem 4 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.30
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.55
3 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.55
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.56
Celkem 4 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 010101 PolskoPolsko 4 16.66
2 Jakub BendaJakub Benda 000714 SlovenskoSlovensko 5 16.92
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.53
4 Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.74
Celkem 4 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.27
2 Lucian JančárLucian Jančár 000529 SlovenskoSlovensko 4 17.45
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.89
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.07
Celkem 4 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.43
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.69
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.60
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.02
Petr ČešlaPetr Češla 010609 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 930506 SlovenskoSlovensko 5 16.48
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 17.00
3 Jan JemelkaJan Jemelka 000904 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 010911 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.09
5 David ZemanDavid Zeman 010120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.54
Celkem 5 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 040210 SlovenskoSlovensko 5 17.63
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.82
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.32
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.57
5 Domonik MelegaDomonik Melega 020418 SlovenskoSlovensko 2 18.78
6 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.25
Celkem 6 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.48
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.06
3 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 19.61
5 Adam PolákAdam Polák 031201 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
Celkem 5 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil GarusKamil Garus 020101 PolskoPolsko 2 17.72
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.85
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.34
4 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.00
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.8 dráha č.5
Celkem 5 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 020101 PolskoPolsko 6 17.44
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.22
3 Miloš JakubovMiloš Jakubov 020101 SlovenskoSlovensko 3 18.34
4 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 18.64
5 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.88
Celkem 5 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.84
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.55
3 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.04
4 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 990913 SlovenskoSlovensko 3 19.34
5 Martina NagyováMartina Nagyová 990905 SlovenskoSlovensko 2 19.97
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.20
Celkem 6 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.87
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 010101 PolskoPolsko 5 19.12
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.45
4 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 010101 PolskoPolsko 6 19.99
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.67
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.40
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.46
3 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 010122 SlovenskoSlovensko 6 19.73
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.27
5 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 000101 PolskoPolsko 1 20.52
Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.12
2 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 010502 SlovenskoSlovensko 5 19.22
3 Weronika NagiecWeronika Nagiec 020101 PolskoPolsko 2 19.22
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.32
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 031218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.51
2 Ela ČederlováEla Čederlová 041107 SlovenskoSlovensko 4 19.94
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 020424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.67
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 021110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.31
5 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.46
Celkem 5 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BačováMichaela Bačová 040818 SlovenskoSlovensko 4 20.66
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 020613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
3 Agata BakAgata Bak 020101 PolskoPolsko 2 21.43
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Paulina BrambergerPaulina Bramberger 020101 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 021017 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.33
3 Ema BendováEma Bendová 070226 SlovenskoSlovensko 5 20.59
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 030909 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.24
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 031006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.55
Celkem 5 závodníků
05 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 030820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.19
2 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 030914 SlovenskoSlovensko 4 21.21
3 Anna GlučováAnna Glučová 030504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.29
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 021219 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.47
5 Natálie DudováNatálie Dudová 020526 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.62
6 Lucie PopováLucie Popová 021016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.00
Celkem 6 závodníků
06 (so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 030114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.30
2 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.93
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 021209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.21
4 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.28
5 Emica MnichovaEmica Mnichova 050308 SlovenskoSlovensko 1 21.42
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.49
Celkem 6 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján VolkoJán Volko 961102 SlovenskoSlovensko 4 33.76
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.91
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 961008 SlovenskoSlovensko 3 36.18
4 Filip FulpeckiFilip Fulpecki 990101 PolskoPolsko 2 37.48
Celkem 4 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.94
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.12
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.44
4 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 36.70
5 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 37.26
Celkem 5 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.66
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.02
3 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 38.26
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 990723 SlovenskoSlovensko 3 38.61
Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macek MajewskiMacek Majewski 000101 PolskoPolsko 4 34.94
2 Jakub BendaJakub Benda 000714 SlovenskoSlovensko 5 36.24
3 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.19
4 Rafal RaczynskiRafal Raczynski 010101 PolskoPolsko 1 39.54
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 011106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.81
6 Michal TešnarMichal Tešnar 010718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.14
Celkem 6 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.96
2 Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.14
3 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 37.44
4 Jakub KitaJakub Kita 010101 PolskoPolsko 3 37.66
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 37.70
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 38.06
Celkem 6 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil GlabekKamil Glabek 000101 PolskoPolsko 5 37.07
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.15
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 37.72
4 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.28
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.12
Celkem 5 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 36.36
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.64
3 Michal WróbelMichal Wróbel 020101 PolskoPolsko 6 36.77
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.04
5 Pawel TebelPawel Tebel 020101 PolskoPolsko 2 40.02
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.38
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 020101 PolskoPolsko 6 37.56
3 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.66
4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030101 PolskoPolsko 2 37.84
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.95
Celkem 5 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 37.31
2 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.58
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.76
4 Matias ŠpičákMatias Špičák 031221 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 42.32
5 Adam ŠandoAdam Šando 030120 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.48
Celkem 5 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 38.35
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 38.87
3 Domonik MelegaDomonik Melega 020418 SlovenskoSlovensko 5 40.41
4 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.48
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.49
Celkem 5 závodníků
05 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 38.25
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.42
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.16
4 Roman HaraslinRoman Haraslin 030918 SlovenskoSlovensko 1 40.99
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.48
6 Adam PaškoAdam Paško 030526 SlovenskoSlovensko 6 42.61
Celkem 6 závodníků
06 (so, 5.1.2019 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.87
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 020101 SlovenskoSlovensko 4 39.51
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.75
4 Tom HrbáčTom Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.59
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.01
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 41.92
Celkem 6 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.93
2 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.99
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 990913 SlovenskoSlovensko 5 42.32
4 Martina NagyováMartina Nagyová 990905 SlovenskoSlovensko 3 44.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 45.31
6 Petra NovákováPetra Nováková 991008 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 53.51
Celkem 6 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 010101 PolskoPolsko 4 40.08
2 Julia PolakJulia Polak 010509 PolskoPolsko 5 41.63
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 010101 PolskoPolsko 3 42.06
4 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 010122 SlovenskoSlovensko 6 43.04
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.91
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 42.29
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.30
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.30
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.47
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.30
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.03
Celkem 6 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.69
2 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 010101 PolskoPolsko 4 43.03
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.22
4 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 000101 PolskoPolsko 3 44.70
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 010121 AK KroměřížAK Kroměříž 6 48.97
Celkem 5 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 030101 PolskoPolsko 4 42.09
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 030101 PolskoPolsko 5 43.30
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 PolskoPolsko 3 44.91
4 Magda MazurekMagda Mazurek 040101 PolskoPolsko 2 46.39
5 Lucie PopováLucie Popová 021016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.15
Celkem 5 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 020101 PolskoPolsko 3 42.49
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 030101 PolskoPolsko 4 42.60
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 43.97
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.56
5 Elena PiprekováElena Pipreková 030808 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.11
Celkem 5 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 030820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.49
2 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.73
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 020415 SlovenskoSlovensko 3 45.10
4 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 030914 SlovenskoSlovensko 2 47.94
5 Natálie DudováNatálie Dudová 020526 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.93
Celkem 5 závodníků
04 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LeszekVeronika Leszek 030101 PolskoPolsko 1 43.23
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 43.60
3 Jana PolákováJana Poláková 030419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 45.11
4 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.58
5 Victoria KošutkováVictoria Košutková 030909 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.05
6 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.56
Celkem 6 závodníků
05 (so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 050101 PolskoPolsko 1 45.69
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.77
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 020613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.76
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 021110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.02
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.15
6 Anna GlučováAnna Glučová 030504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 47.64
Celkem 6 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:23.20
2 Roger KlosRoger Klos 930101 PolskoPolsko 6 1:25.67
3 Adam HurtaAdam Hurta 890616 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 1:27.18
4 Mateusz JarominMateusz Jaromin 000101 PolskoPolsko 5 1:28.30
5 Michal PaškoMichal Paško 990609 SlovenskoSlovensko 2 1:36.80
Celkem 5 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:25.97
2 Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:26.27
3 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:30.12
4 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:31.20
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 010111 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:31.22
6 Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 010101 PolskoPolsko 3 1:41.92
Celkem 6 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:23.21
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 1:28.80
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:30.22
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 1:35.15
5 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 1:37.35
6 Adam ŠandoAdam Šando 030120 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:42.33
7 Adam PolákAdam Polák 031201 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 1:50.44
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 980101 PolskoPolsko 1 1:35.11
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:41.87
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 1:43.97
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:44.10
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 990822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:44.76
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 1:48.45
7 Petra NovákováPetra Nováková 991008 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:09.29
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 1:39.61
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:41.74
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:44.47
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:46.08
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:51.80
6 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 010907 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 1:51.92
7 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 010121 AK KroměřížAK Kroměříž 6 1:52.03
Celkem 7 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:34.50
2 Anna KapustkaAnna Kapustka 020101 PolskoPolsko 2 1:35.76
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 021209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 1:38.58
4 Nikola NagiečNikola Nagieč 050101 PolskoPolsko 3 1:39.84
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 020424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:43.29
6 Emilia SkiminaEmilia Skimina 040101 PolskoPolsko 4 1:44.25
7 Jana PolákováJana Poláková 030419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 1:44.28
Celkem 7 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:46.44
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:48.17
3 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 030101 PolskoPolsko 7 1:51.72
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:53.95
5 Adéla MorskáAdéla Morská 030810 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 1:58.72
6 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 050101 PolskoPolsko 3 1:59.78
7 Daria NajbergDaria Najberg 030101 PolskoPolsko 5 2:00.43
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:40.70
2 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 030101 PolskoPolsko 2 2:41.73
3 Adrian ZieeleznikAdrian Zieeleznik 000101 PolskoPolsko 1 2:45.16
4 Marek SpilkaMarek Spilka 011030 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.10
5 Adam HurtaAdam Hurta 890616 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:58.08
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 3:04.60
7 Bartolomiej SojkaBartolomiej Sojka 040101 PolskoPolsko 6 3:17.89
Celkem 7 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zofia KokoszkaZofia Kokoszka 040101 PolskoPolsko 1 3:11.78
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 980527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:15.10
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:16.29
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 3:21.29
5 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:21.81
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 3:22.39
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:24.71
8 Darina KřenkováDarina Křenková 010615 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:33.00
9 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 010907 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 3:34.35
Nikol BaladováNikol Baladová 000513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Adéla MorskáAdéla Morská 030810 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 DNF
Celkem 11 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 6:07.99
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 6:14.33
3 Piotr RajcaPiotr Rajca 020101 PolskoPolsko 14 6:26.76
4 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 6:32.19
5 Michal TešnarMichal Tešnar 010718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 6:33.30
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 030514 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 6:33.43
7 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 6:34.14
8 Radomír BřezinaRadomír Březina 670525 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 10 6:36.47
9 Lucas HarrisLucas Harris 031113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 6:46.17
10 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:56.94
11 Radek ArtimRadek Artim 700324 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 7:20.81
12 Martin PopekMartin Popek 700114 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 13 7:53.38
Hubert AdámekHubert Adámek 711006 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Jakub BárekJakub Bárek 010117 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 010101 PolskoPolsko 9 DNS
Celkem 15 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 7:13.80
2 Julie ŠuškováJulie Šušková 030730 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 7:16.08
Celkem 2 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.20
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.29
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.71
Celkem 3 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 08.29
2 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.38
Celkem 2 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.33
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.51
3 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.84
4 Jakub DominasJakub Dominas 010101 PolskoPolsko 2 09.20
Celkem 4 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.42
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.43
Celkem 2 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 12:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.38
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 020101 PolskoPolsko 3 08.39
3 Jan Daniel NémethJan Daniel Németh 020317 SlovenskoSlovensko 5 08.70
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.75
5 Domonik MelegaDomonik Melega 020418 SlovenskoSlovensko 7 08.93
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-2
Celkem 6 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MihalkoJakub Mihalko 030101 SlovenskoSlovensko 2 08.63
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.00
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.21
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.84
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 030429 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.45
Celkem 5 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.26
2 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 020101 PolskoPolsko 5 08.29
3 Jakub MihalkoJakub Mihalko 030101 SlovenskoSlovensko 3 08.62
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.63
5 Jan Daniel NémethJan Daniel Németh 020317 SlovenskoSlovensko 6 08.66
6 Domonik MelegaDomonik Melega 020418 SlovenskoSlovensko 7 08.90
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.04
8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.21
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KiepuraMonika Kiepura 000101 PolskoPolsko 5 09.06
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.16
3 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 000101 PolskoPolsko 2 09.71
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.99
Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Karolina StettnerKarolina Stettner 000101 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.04
2 Monika KiepuraMonika Kiepura 000101 PolskoPolsko 4 09.14
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.15
4 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 000101 PolskoPolsko 6 09.69
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.74
6 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.77
Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 010101 PolskoPolsko 8 DNS
Celkem 7 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.55
2 Karolina StettnerKarolina Stettner 000101 PolskoPolsko 1 10.21
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.54
5 Anna HolonováAnna Holonová 010731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.02
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.12
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 990513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků

-

01 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weronika NagiecWeronika Nagiec 020101 PolskoPolsko 5 08.94
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.38
3 Pola MastalerzPola Mastalerz 030101 PolskoPolsko 6 09.45
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 020415 SlovenskoSlovensko 7 09.48
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.51
6 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 PolskoPolsko 2 10.22
Celkem 6 závodníků
02 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.62
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 021219 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.76
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.17
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 030508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.44
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 031006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.50
6 Eliška MarszalekEliška Marszalek 020125 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.90
Celkem 6 závodníků
03 (so, 5.1.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilia GuttEmilia Gutt 030101 PolskoPolsko 3 09.62
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.71
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 030615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.30
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 031119 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.50
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 020419 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.89
6 Wiktoria KalwarWiktoria Kalwar 040101 PolskoPolsko 6 11.95
Celkem 6 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weronika NagiecWeronika Nagiec 020101 PolskoPolsko 4 08.80
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 030101 PolskoPolsko 3 09.18
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.26
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 020415 SlovenskoSlovensko 6 09.31
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.65
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.68
7 Emilia GuttEmilia Gutt 030101 PolskoPolsko 7 09.71
Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.022.04 Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 6 1.91 ---oxoooxx
2= Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990210 5 1.88 --oooxxoxxx
2= Michal MoroňMichal Moroň
PolskoPolsko
000101 3 1.88 ---ooxxoxxx
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
830708 2 1.70 xooxxx
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
930612 4 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030324 1 DNS
Celkem 6 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.641.661.681.701.721.74 Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
010630 16 1.74 ----------ooo-o-o-xoxxx
2 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
980520 18 1.66 --------ooooo-oxxx
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
010209 17 1.62 ----------ooo-xxx
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
011228 13 1.59 -------xoooooxxx
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010221 10 1.56 ------ooooxoxxx
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
010507 14 1.53 -------xoxxooxxx
7 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 11 1.53 ------ooxoxoxxx
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020508 12 1.53 ------oooxxoxxx
9 Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991214 7 1.45 -----oooxxx
10 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
001223 6 1.45 -----xoooxxx
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020701 15 1.45 -----ooxoxxx
12 Karolina StettnerKarolina Stettner
PolskoPolsko
000101 4 1.45 -----xxoxoxoxxx
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
031024 8 1.45 ---o-oxoxxoxxx
14 Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
021219 2 1.40 ooooooxoxxx
15 Klaudia DziubaKlaudia Dziuba
PolskoPolsko
030101 1 1.35 -----oxxx
16 Urszula MolskaUrszula Molska
PolskoPolsko
590101 3 1.15 ooxxx
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011107 9 DNS
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030727 5 DNS
Celkem 18 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.603.704.004.204.404.504.63 Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 3 4.50 ----xxoxoxxoxxoxxx
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 2 3.60 -ooxxx
3 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
021120 1 3.60 oxoxoxxx
Celkem 3 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.41 Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040427 8 3.30 ----------xooooxxx
2= Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020217 6 3.20 ---------xoxxooxoxxx
2= Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
010619 10 3.20 --------oxxoxooxoxxx
4 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
981201 7 3.10 --------oooxxoxx-
5 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030727 3 2.80 ---xxooooooxxx
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
030123 4 2.60 oo-oxoxooxxx
7 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030605 2 2.30 --ooxxx
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
031024 2.20 oxooxxx
MS Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
070522 2.20 ooxoxxx
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030617 5 NM
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
030103 9 DNS
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040702 1 DNS
Celkem 12 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovenskoSlovensko
000101 2 6.82 6.636.426.826.826.266.57x
2 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
970925 14 6.37 6.17x6.276.276.376.31x
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
000928 5 6.03 x6.02x6.025.706.03x
4 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
001207 7 5.96 x5.84x5.845.965.84x
5 Jakub DominasJakub Dominas
PolskoPolsko
010101 1 5.88 x5.765.835.835.615.880.0
6 Kacper UcherekKacper Ucherek
PolskoPolsko
020101 4 5.86 5.515.745.865.86x5.385.66
7 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
010715 12 5.86 5.845.635.705.845.865.705.33
8 Denis HlaváčDenis Hlaváč
SlovenskoSlovensko
001023 13 5.68 5.58xx5.58x5.665.68
9 Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
991001 10 5.57 5.535.565.575.570.00.00.0
10 Daniel SabolDaniel Sabol
SlovenskoSlovensko
770811 6 5.28 5.28x5.145.280.00.00.0
11 Michal SzymiczekMichal Szymiczek
PolskoPolsko
060101 3 4.63 4.384.054.634.630.00.00.0
Jakub NezvalJakub Nezval
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
010920 9 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
981009 8 DNS
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010608 11 NM
Celkem 14 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 19 6.47 6.166.026.286.286.196.376.47
2 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
SlovenskoSlovensko
020813 18 6.22 5.876.226.086.22xx6.08
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 17 6.20 5.926.135.706.136.156.146.20
4 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 12 6.08 5.97x5.555.976.085.56-
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 16 6.07 6.075.755.766.075.835.825.90
6 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030326 14 5.93 5.88x5.885.885.595.645.93
7 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
020823 8 5.83 x5.665.625.665.40x5.83
8 Lubomir BujnaLubomir Bujna
SlovenskoSlovensko
021012 9 5.59 5.505.455.595.595.375.52x
9 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski
PolskoPolsko
020101 1 5.51 x5.515.505.510.00.00.0
10 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 13 5.49 4.985.495.375.490.00.00.0
11 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030830 7 5.45 5.454.794.925.450.00.00.0
12 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030324 10 5.29 4.865.135.295.290.00.00.0
13 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
030429 5 5.21 5.215.084.755.210.00.00.0
14 Adam PaškoAdam Paško
SlovenskoSlovensko
030526 11 4.97 4.654.764.974.970.00.00.0
15 Roman HaraslinRoman Haraslin
SlovenskoSlovensko
030918 6 4.92 x3.274.924.920.00.00.0
16 Piotr ReclikPiotr Reclik
PolskoPolsko
030101 2 2.98 x2.98x2.980.00.00.0
Filip FederičFilip Federič
SlovenskoSlovensko
040210 15 NM
Kacper UcherekKacper Ucherek
PolskoPolsko
020101 4 DNS
Michal SzymiczekMichal Szymiczek
PolskoPolsko
060101 3 NM
Celkem 19 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
011005 8 5.36 4.995.015.365.365.335.365.18
2 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010203 10 5.23 5.23xx5.23xxx
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
971008 11 5.02 xx4.954.95x5.024.76
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000526 9 5.00 x5.00x5.005.002.66x
5 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
010714 6 4.85 4.734.854.554.854.624.724.64
6 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
010209 2 4.77 x4.564.774.774.44x4.55
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010430 12 4.75 4.734.694.304.734.454.754.59
8 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011219 3 4.69 4.264.554.694.694.584.464.68
9 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
011204 7 4.59 xx4.594.590.00.00.0
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
010404 4 4.41 4.414.404.324.410.00.00.0
11 Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001205 1 4.13 x4.133.934.130.00.00.0
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
980210 5 DNS
Celkem 12 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020801 18 5.49 5.48x5.495.49xx5.29
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020204 19 5.48 5.205.245.155.245.48xx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030617 14 5.41 xx5.035.035.415.20x
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030527 16 5.38 x4.955.385.384.885.07x
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
020624 17 5.27 4.785.175.025.175.215.27x
6 Natalia RojekNatalia Rojek
PolskoPolsko
030101 1 5.19 5.025.075.095.094.955.194.95
7 Ema BendováEma Bendová
SlovenskoSlovensko
070226 10 5.04 xx4.914.91x5.035.04
8 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 13 4.76 x4.76-4.76---
9 Ela ČederlováEla Čederlová
SlovenskoSlovensko
041107 12 4.68 xx4.684.680.00.00.0
10 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
020205 15 4.67 x4.674.564.670.00.00.0
11 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030508 6 4.67 x4.674.534.670.00.00.0
12 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021002 8 4.63 4.63xx4.630.00.00.0
13 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
031119 7 4.42 4.424.344.084.420.00.00.0
14 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
020419 2 4.41 4.174.314.414.410.00.00.0
15 Emica MnichovaEmica Mnichova
SlovenskoSlovensko
050308 4 4.39 x4.394.314.390.00.00.0
16 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
030922 9 4.27 4.174.274.274.270.00.00.0
17 Carolina GallováCarolina Gallová
SlovenskoSlovensko
050414 5 3.92 xx3.923.920.00.00.0
18 Michaela MacurováMichaela Macurová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
030516 3 3.33 3.33xx3.330.00.00.0
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010430 11 DNS
Celkem 19 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
901210 11 14.03 x12.9714.0314.03xxx
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 10 13.65 13.65xx13.65x--
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 6 13.26 13.2613.15x13.2613.1812.89x
4 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010608 8 13.03 x13.0313.0313.03-x-
5 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 7 12.90 12.0712.6912.9012.90xx12.40
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
011227 5 12.54 12.3712.5412.1912.5411.29--
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 2 12.43 12.2112.4212.4312.4312.3011.90-
8 Pawel TebelPawel Tebel
PolskoPolsko
020101 1 11.38 xx11.3811.3811.3511.2611.07
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
830708 3 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
000928 4 NM
Denis HlaváčDenis Hlaváč
SlovenskoSlovensko
001023 9 NM
Celkem 11 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalia MachNatalia Mach
PolskoPolsko
990101 10 11.90 11.8911.9011.7211.90x11.50-
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
010630 9 11.15 10.8411.15x11.1510.8910.8810.83
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
011204 8 11.10 10.7910.9211.1011.10xx11.09
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011107 7 10.97 10.8010.9010.3910.9010.71x10.97
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010430 5 10.95 10.5010.9510.6110.9510.3710.5910.35
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000610 6 10.71 10.49xx10.4910.7110.1510.51
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000526 1 10.67 10.4010.4110.3910.4110.4710.67x
8 Natalia RojekNatalia Rojek
PolskoPolsko
030101 4 10.05 10.0509.9209.3910.0509.5809.41-
9 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021112 2 09.74 09.63x09.7409.740.00.00.0
Sonia PalaSonia Pala
PolskoPolsko
030101 3 NM
Celkem 10 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030206 13 15.81 x14.82x14.8214.3415.81x
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021118 12 13.10 12.52xx12.52x13.10x
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
030103 8 11.12 10.12x09.7510.1211.1207.6909.55
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030114 10 10.30 09.0210.1910.3010.30x09.19x
5 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
031023 11 10.19 09.7209.2009.8809.8808.9110.1710.19
6 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
551008 7 10.05 09.4809.5209.4509.5209.3910.0509.48
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
030609 2 09.89 09.8209.5509.8909.8909.7909.0808.69
8 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030908 9 09.81 09.8009.4309.8109.8108.3909.4009.06
9 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
030903 6 09.36 08.8308.9609.3609.360.00.00.0
10 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
030901 3 09.12 09.1208.2808.4209.120.00.00.0
11 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
020926 5 08.72 08.6008.7208.1708.720.00.00.0
12 Michaela MacurováMichaela Macurová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
030516 4 07.24 06.8807.2406.1707.240.00.00.0
Agata PowciolAgata Powciol
PolskoPolsko
020101 1 DNS
Celkem 13 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
931002 8 14.29 13.1313.9514.0814.0814.1714.2913.95
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
981028 5 12.88 12.38x12.6112.6112.5912.8112.88
3 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000916 7 12.86 12.44xx12.4412.86x12.58
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990410 6 11.48 11.4311.4511.4811.48xxx
5 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000108 4 10.24 09.4910.24x10.24x09.99x
6 Karolina StettnerKarolina Stettner
PolskoPolsko
000101 09.88 09.8809.5809.7809.8809.2709.6509.88
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
001206 2 08.96 08.5008.3508.8308.8308.8008.5608.96
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011107 3 08.92 08.9208.6308.5108.9207.2507.9308.51
Celkem 8 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020626 5 15.56 14.5213.99x14.5214.7614.5115.56
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030527 2 13.22 11.2613.12x13.12x13.22x
3 Štefan OliverŠtefan Oliver
SlovenskoSlovensko
020928 3 11.19 10.93x11.1911.1910.9011.0111.19
4 Lubomir BujnaLubomir Bujna
SlovenskoSlovensko
021012 4 11.12 11.1210.7310.0111.1210.31x10.55
5 Tomasz GwozdzTomasz Gwozdz
PolskoPolsko
030101 1 10.39 09.7210.2810.3910.39x09.5010.29
Celkem 5 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011221 2 13.50 12.90x13.4413.4413.50xx
Michal WegrzykMichal Wegrzyk
PolskoPolsko
010101 1 DNS
Celkem 2 závodníků

-

(so, 5.1.2019 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
941124 3 15.46 14.6414.7615.2415.24x15.0315.46
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
990929 2 14.91 14.9114.63x14.9114.87x14.71
3 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
PolskoPolsko
980101 5 13.88 13.88xx13.88xxx
4 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991202 1 12.74 12.3312.41x12.41xx12.74
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 6 11.20 11.20x11.1911.2010.7010.48x
6 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990827 4 10.18 09.5609.7509.6109.7509.8810.18x
Celkem 6 závodníků