Back

 / Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.43
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.85
3 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.06
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.23
5 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.31
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.03
7 Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.11
Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.42
2 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.96
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.15
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.17
5 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.40
6 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.11
7 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.21
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.83
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.06
3 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.14
4 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.25
5 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.29
6 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.59
7 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.99
8 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.64
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.02
3 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.15
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.24
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
6 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.60
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.47
8 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.48
2 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.28
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.37
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.47
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.67
6 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.74
7 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.58
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.31
3 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.35
4 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.47
5 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.69
6 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.92
7 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.04
8 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.71
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.18
3 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.58
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.72
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.99
6 Michal DybalaMichal Dybala 04 POLPOL 8 09.21
7 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 11.08
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.59
2 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.17
3 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.38
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.48
6 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.05
7 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.60
Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.57
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.28
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.29
4 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.46
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.94
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.02
7 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.39
Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.69
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.03
3 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.63
4 Petr LiškaPetr Liška 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.76
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.03
6 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.60
7 Martin KubátMartin Kubát 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.84
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 POLPOL 1 07.55
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.92
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.05
4 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.11
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.21
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 08.81
7 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.86
8 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.68
2 Mikolaj WitosMikolaj Witos 04 POLPOL 1 07.83
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.12
4 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.36
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.38
6 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.39
7 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.58
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar MrugalaOskar Mrugala 05 POLPOL 3 08.15
2 Maciej SówkaMaciej Sówka 04 POLPOL 4 08.18
3 Pawel JarzynaPawel Jarzyna 05 POLPOL 5 09.11
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.37
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.41
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.47
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.55
5 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.58
6 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60
7 Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 POLPOL 6 07.61
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.21
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.34
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.42
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.54
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.68
6 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.80
7 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.80
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.81
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.84
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.23
4 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.62
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.91
6 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.53
7 Jonáš ŠonovskýJonáš Šonovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.68
8 Ryszard GruszkaRyszard Gruszka 08 POLPOL 8 10.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.52
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.86
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.34
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.41
5 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.00
6 Mateusz LampartMateusz Lampart 08 POLPOL 8 10.04
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.25
Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.58
2 Borys NeumannBorys Neumann 06 POLPOL 1 08.86
3 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.28
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.29
5 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.43
6 Marcin RyśMarcin Ryś 07 POLPOL 2 09.89
7 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.95
8 Jan HudečekJan Hudeček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.71
2 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
3 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.57
4 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 09.58
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.62
6 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.71
7 Jakub HorskýJakub Horský 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.02
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.53
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.12
3 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.26
4 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.81
5 Jan MacourekJan Macourek 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.83
6 Daniel KarbanDaniel Karban 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.56
7 Jan MacekJan Macek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.85
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.57
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.78
3 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.37
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.52
5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.57
6 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.57
7 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.74
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.00
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.42
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.64
5 Matyáš VojtášekMatyáš Vojtášek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.86
6 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.25
7 Jakub PlevaJakub Pleva 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.82
2 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.28
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.35
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 09.50
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.74
6 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.97
7 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.86
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.05
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.77
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.86
5 Mateusz WojtyloMateusz Wojtylo 07 POLPOL 3 09.86
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.04
7 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.97
2 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.15
3 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.16
4 Oliver VoglOliver Vogl 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.45
5 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.56
6 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.60
7 Petr KadlecPetr Kadlec 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.64
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.94
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 08.06
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.07
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.11
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.23
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.25
7 Olivia ZimolagOlivia Zimolag 05 POLPOL 8 08.26
8 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 08.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.09
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.55
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.74
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.89
5 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.09
6 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.15
7 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.66
8 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.11
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.47
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.50
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.67
5 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.87
6 Dita HynčicováDita Hynčicová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.22
7 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.64
8 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.04
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.48
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.67
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.70
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.80
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.23
7 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.77
8 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1 09.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.51
2 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.63
3 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 1 08.73
4 Zuzanna PrzypalińskaZuzanna Przypalińska 05 POLPOL 5 08.94
5 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.01
6 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11
7 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.44
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia ZimolagOlivia Zimolag 05 POLPOL 4 08.27
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.73
3 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.80
4 Erika DordováErika Dordová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.94
5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.95
6 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.96
7 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.03
8 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.17
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.30
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.40
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.66
5 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.15
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.16
7 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.35
8 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.35
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.61
3 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.87
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.96
5 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.42
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.63
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.80
8 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.17
2 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.58
3 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.74
4 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.89
5 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.92
6 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.97
7 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.55
8 Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.33
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
3 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.91
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.94
5 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.07
6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.08
7 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.35
8 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.26
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.72
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.89
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.33
5 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.43
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.57
Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 DNS
Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.47
2 Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska 04 POLPOL 5 08.64
3 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.85
4 Bury NatálieBury Natálie 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.25
5 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.46
6 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.78
7 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.87
8 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.43
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.64
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73
4 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 POLPOL 1 08.91
5 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.20
6 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.25
7 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.29
8 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.64
2 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.72
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.82
4 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 08.84
5 Nina SwistunNina Swistun 05 POLPOL 1 08.85
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.21
7 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 09.24
8 Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 POLPOL 4 08.42
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.65
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.65
4 Zofia StawickaZofia Stawicka 05 POLPOL 1 09.19
5 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.40
6 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.55
7 Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.62
8 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.33
2 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.92
3 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.08
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.33
5 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.45
6 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.83
7 Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.08
8 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (ne, 13.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja KrystosikMaja Krystosik 05 POLPOL 4 08.52
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.76
3 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.79
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.87
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.17
6 Patrycja GrubaPatrycja Gruba 06 POLPOL 1 09.28
7 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.39
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.34
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.44
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.47
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.67
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.73
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.83
7 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.84
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.94
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.30
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.77
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 08.94
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.15
5 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.40
6 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.53
7 Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.90
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.53
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.97
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.09
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.33
5 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.57
6 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.61
7 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.26
8 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.86
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.08
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.39
5 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.17
6 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.80
Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Nina SvitičováNina Svitičová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.52
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.00
3 Sofie HruzikováSofie Hruziková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.37
4 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.47
5 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.48
6 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.83
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.24
8 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 10.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.88
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.31
3 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 3 09.38
4 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.48
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.91
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.25
7 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.43
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena SlomskaMagdalena Slomska 06 POLPOL 4 08.78
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.31
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.52
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.73
6 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.81
7 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.06
8 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.80
2 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.12
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.17
4 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.24
5 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.35
6 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.37
7 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.51
8 Alžběta DohnalováAlžběta Dohnalová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.00
2 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.07
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.48
4 Anna PadisakováAnna Padisaková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.68
5 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.90
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.21
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.46
8 Daniela KolářováDaniela Kolářová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.82
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.11
3 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.26
4 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.55
5 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.59
6 Maja BronieszewskaMaja Bronieszewska 06 POLPOL 8 10.35
7 Natálie RajskáNatálie Rajská 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 11.63
Laura ČapkováLaura Čapková 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.68
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 09.09
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.34
4 Martyna LozaMartyna Loza 06 POLPOL 8 09.47
5 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.52
6 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
7 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.77
8 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.95
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.11
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.30
4 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.45
5 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.75
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.93
7 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.97
8 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.57
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.77
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.11
4 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.30
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.66
6 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.95
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.96
8 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.83
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.28
3 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.36
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.96
5 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.10
6 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.27
7 Nikol VuováNikol Vuová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.09
2 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.09
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.43
4 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.49
5 Jana MichalusováJana Michalusová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.78
6 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.96
7 Markéta MikušováMarkéta Mikušová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.94
2 Hanna PrzeździngHanna Przeździng 06 POLPOL 4 09.31
3 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.53
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.69
5 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.71
6 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.04
7 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (ne, 13.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.79
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.07
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.30
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.57
5 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.76
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.79
7 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.66
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.66
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.71
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.95
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.37
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.81
6 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 18.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.74
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.75
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.41
4 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.44
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 19.25
Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.22
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.06
3 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.36
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.38
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.60
6 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 19.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.21
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.30
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.65
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.80
5 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.29
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 21.61
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.67
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.90
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.89
4 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.99
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.06
6 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.48
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 19.23
2 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.95
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.11
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.23
5 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 20.25
Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 19.42
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.61
3 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 19.89
4 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.96
5 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.03
Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.95
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.17
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 20.80
4 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.24
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.45
6 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.95
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.82
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.67
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.74
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.42
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.12
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.57
2 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.11
3 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.46
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.48
5 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.59
6 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.47
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 19.25
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.24
3 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 22.57
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.12
2 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 20.86
3 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 22.12
Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.01
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.16
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 20.42
4 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.95
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 21.43
6 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.49
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.21
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.44
3 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.82
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.11
5 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.51
6 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 23.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.15
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.50
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.36
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 24.11
Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Jakub HorskýJakub Horský 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.47
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.65
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.09
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.09
5 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.21
6 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 24.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.14
2 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 24.50
3 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.70
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.95
5 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 25.26
6 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.98
2 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.29
3 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.56
4 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.59
2 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 23.92
3 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24.59
4 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 25.18
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19.08
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 19.16
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.19
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.87
5 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.88
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.52
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.00
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.13
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.39
5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.59
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 20.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.45
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.78
3 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 20.91
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.98
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.50
6 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.31
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.32
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.87
3 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.04
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 21.20
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.52
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.40
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.99
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.25
4 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.57
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.23
6 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.06
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.52
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.47
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.74
5 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.94
6 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 21.11
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.49
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.58
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.98
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.10
6 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.15
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.65
2 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.68
3 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.78
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.92
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.98
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.62
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.65
3 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.92
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.00
5 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 22.01
6 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.78
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.92
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 22.14
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.18
5 Dita HynčicováDita Hynčicová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.81
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.37
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.40
2 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.59
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.06
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.31
5 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.52
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.05
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.20
2 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 22.68
3 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.03
4 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 23.28
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.31
6 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.60
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.22
2 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.20
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.42
4 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.44
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 23.60
Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.21
2 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.35
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.40
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 24.16
5 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.54
6 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.16
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.98
2 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.75
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.02
4 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.66
5 Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.59
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 23.11
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 24.60
3 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 25.11
4 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.73
Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.09
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 21.98
3 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 22.77
4 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 23.94
5 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 24.18
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.27
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.85
3 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.71
Patricie KočíPatricie Kočí 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.70
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 20.75
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.27
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.68
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.82
6 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.66
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.88
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.00
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 22.32
5 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.59
6 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 22.02
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.07
3 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.83
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.91
5 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 23.44
6 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.71
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 23.31
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.31
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.58
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.66
6 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.27
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.77
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.78
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.71
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.69
6 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 26.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 22.62
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 22.87
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.48
4 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.73
5 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.89
6 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.35
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.27
3 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.50
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 24.95
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.43
6 Anna TepláAnna Teplá 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.54
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.10
3 Věra VítkováVěra Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 23.77
4 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 23.96
5 Tereza DianováTereza Dianová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.54
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.87
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.57
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 23.98
3 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 24.28
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.74
5 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 25.31
6 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 26.95
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.61
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.85
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 23.91
4 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.75
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 25.25
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 25.34
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.60
2 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 23.98
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 24.25
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.53
5 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.79
6 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.72
2 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.78
3 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 24.90
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.71
5 Elena MatušíkováElena Matušíková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.95
6 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 27.18
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22.97
2 Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 23.29
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.89
4 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.24
5 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.40
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 25.58
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.27
2 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.42
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.18
4 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.59
Markéta MikušováMarkéta Mikušová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.04
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.20
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.75
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 40.25
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 40.49
6 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 42.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 40.63
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.13
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 41.62
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 41.72
5 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 42.79
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 45.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 39.59
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.12
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 43.66
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.43
5 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 47.54
Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maciej SówkaMaciej Sówka 04 POLPOL 3 42.30
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.69
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 43.28
4 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 44.12
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 44.21
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 43.68
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.06
3 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 47.03
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.24
5 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 50.25
Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.70
2 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 47.26
3 Pawel JarzynaPawel Jarzyna 05 POLPOL 4 48.41
4 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 53.61
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 44.23
2 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.40
3 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.93
4 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 57.74
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 42.93
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 POLPOL 3 43.85
3 Maciek MichalczykMaciek Michalczyk 06 POLPOL 4 45.35
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 47.03
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.52
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 48.68
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.94
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 54.44
4 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 55.58
5 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.73
6 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 56.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.58
2 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 52.14
3 Tobiáš KrčTobiáš Krč 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 53.13
4 Marcin RyśMarcin Ryś 07 POLPOL 1 54.06
5 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 58.72
Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.25
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 52.49
3 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 56.12
4 Mateusz WojtyloMateusz Wojtylo 07 POLPOL 3 56.32
5 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.05
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.74
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.06
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 52.14
3 Brajan ZygarynBrajan Zygaryn 08 POLPOL 1 53.42
4 Bartosz SwobodaBartosz Swoboda 07 POLPOL 6 57.15
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ
Wojciech PerekWojciech Perek 08 POLPOL 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz CzubakTomasz Czubak 06 POLPOL 3 48.41
2 Jakub ŚwierczynaJakub Świerczyna 06 POLPOL 6 48.52
3 Michal WróbelMichal Wróbel 06 POLPOL 1 48.97
4 Szymon DudaSzymon Duda 06 POLPOL 4 50.40
5 Filip KubiczekFilip Kubiczek 07 POLPOL 2 57.14
6 Michal StarczewskiMichal Starczewski 06 POLPOL 5 59.20
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.47
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 42.61
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.72
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.48
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 47.12
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 44.11
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 45.22
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 45.43
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.20
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 49.51
6 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 49.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 POLPOL 2 45.94
2 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 47.64
3 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.98
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 48.40
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 45.82
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.50
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.83
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.15
5 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 48.48
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 56.96
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.31
2 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 49.95
3 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.39
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.75
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.95
6 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 52.11
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.78
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.29
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.24
4 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.52
5 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 57.92
Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 POLPOL 5 47.30
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 47.45
3 Roksana KatryniokRoksana Katryniok 04 POLPOL 2 47.70
4 Emilia EringEmilia Ering 05 POLPOL 4 48.04
5 Maja ParysMaja Parys 05 POLPOL 6 49.28
6 Karolina RombergKarolina Romberg 05 POLPOL 1 49.28
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.52
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 45.04
3 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 POLPOL 5 46.35
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.08
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.17
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 47.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 47.27
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 49.63
3 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.04
4 Hanna PrzeździngHanna Przeździng 06 POLPOL 3 50.88
5 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 52.57
6 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 55.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.25
2 Patrycja GrubaPatrycja Gruba 06 POLPOL 3 49.86
3 Daniela BačováDaniela Bačová