Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

60 m - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.69
2 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 980122 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.86
3 Pawel DzidaPawel Dzida 990101 POLPOL 3 06.88
60 m - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 000428 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 06.99
2 Jabub SikorskiJabub Sikorski 010101 POLPOL 5 07.18
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.21
60 m - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 020209 POLPOL 4 07.03
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 020813 POLPOL 5 07.17
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.29
60 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.77
2 Weronika KantorWeronika Kantor 990101 POLPOL 3 07.93
3 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 950101 POLPOL 6 07.94
60 m - Juniorky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 010504 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 07.77
2 Julia PolakJulia Polak 010509 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 07.92
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.97
60 m - Dorostenky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 030101 POLPOL 5 07.86
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.96
3 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 030101 POLPOL 7 07.98
400 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 810625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.08
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.11
3 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.42
800 m - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.83
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.05
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 1:58.70
800 m - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:02.13
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:03.09
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.95
800 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 930804 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:16.69
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:18.35
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:21.85
1500 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalia LachowskaNatalia Lachowska 010101 POLPOL 1 4:37.94
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:38.03
3 Wiktoria KlebowskaWiktoria Klebowska 000101 POLPOL 3 4:38.45
3000 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 990331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:02.44
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 011023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10:56.77
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:16.75
60 m překážek - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.16
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.37
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.70
60 m překážek - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.37
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.43
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Maciej KopećMaciej Kopeć 020101 POLPOL 5 08.13
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.15
3 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 021101 MOS KatowiceMOS Katowice 4 08.33
60 m překážek - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 980414 POLPOL 5 08.99
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.09
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.10
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Weronika NagiećWeronika Nagieć 020101 POLPOL 4 08.80
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 030101 POLPOL 5 09.08
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.28