Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.03
2 Michał MOROŃMichał MOROŃ 020530 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 1.98
3 Jan ŠtefelaJan Štefela 010420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.95
Skok vysoký - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 020422 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.78
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 020315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.70
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.68
Skok o tyči - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.71
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.71
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.41
Skok o tyči - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.66
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.46
3 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.46
Skok daleký - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc 910902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.70
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.63
3 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.54
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kamil WajdzikKamil Wajdzik 020408 POLPOL 6.47
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň 030121 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.44
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.36
Skok daleký - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gaja WotaGaja Wota 980101 POLPOL 5.79
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.48
3 Natalia MACHNatalia MACH 990714 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 5.46
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.42
2 Zuzanna PopardowskaZuzanna Popardowska 020101 POLPOL 5.29
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.29
Trojskok - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.53
2 Filip SachaFilip Sacha 960101 POLPOL 14.41
3 Lukáš KuncLukáš Kunc 910902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.38
Trojskok - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 970211 SVKSVK 12.50
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 980620 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.25
3 Gaja WotaGaja Wota 980101 POLPOL 12.17
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.18
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.47
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.14
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.74
2 Ewa MirekEwa Mirek 970101 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 13.21
3 Veronika BártováVeronika Bártová 981028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.74
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.51
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 010313 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.23
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.37
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.38
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14.11
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.16
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.57
2 Pavel MišurecPavel Mišurec 011221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.83
3 Filip ChodilFilip Chodil 010731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.65
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.47
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.08
3 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.07