Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.75
2 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 06.90
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.93
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.20
5 Marcin GibasMarcin Gibas 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 2 07.30
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.30
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.13
2 Lukasz ŹakLukasz Źak 97 POLPOL 8 07.17
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.18
4 Jakub JaniakJakub Janiak 96 POLPOL 2 07.24
5 Jakub BaronJakub Baron 95 POLPOL 6 07.40
6 Filip SachaFilip Sacha 96 POLPOL 7 07.44
Milan ČajičMilan Čajič 95 SRBSRB 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.22
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 07.28
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.33
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.39
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.40
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DQ
Andrej SlottaAndrej Slotta 98 VSČ DUKLA Banská BystricaVSČ DUKLA Banská Bystrica 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.30
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.42
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.52
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.59
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.63
6 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 07.68
7 Dawid BubalaDawid Bubala 97 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 07.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel DzidaPawel Dzida 99 POLPOL 7 06.92
MS Andrej SlottaAndrej Slotta 98 VSČ DUKLA Banská BystricaVSČ DUKLA Banská Bystrica 1 07.41
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2 07.55
4 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 POLPOL 8 07.58
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.68
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.72
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.78
8 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.69
2 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 06.86
3 Pawel DzidaPawel Dzida 99 POLPOL 3 06.88
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 06.89
5 Lukasz ŹakLukasz Źak 97 POLPOL 7 07.09
6 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.10
7 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.13
8 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.17
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 06.99
2 Jabub SikorskiJabub Sikorski 01 POLPOL 5 07.18
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.21
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.33
5 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.36
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.37
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.41
Bartosz PtakBartosz Ptak 01 POLPOL 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 06.98
2 Jabub SikorskiJabub Sikorski 01 POLPOL 5 07.14
3 Bartosz PtakBartosz Ptak 01 POLPOL 7 07.35
4 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.39
5 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.46
6 Mateusz ZiebaMateusz Zieba 00 POLPOL 6 07.62
Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.27
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.34
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.37
4 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.37
5 Jakub KITAJakub KITA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 7 07.45
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 POLPOL 4 07.49
7 Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 8 07.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.42
2 Jakub SamelJakub Samel 01 POLPOL 7 07.46
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.52
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.52
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.57
6 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.58
7 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 07.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.44
2 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 07.56
3 Michal SzumiecMichal Szumiec 01 POLPOL 5 07.58
4 Tomasz KapsTomasz Kaps 01 POLPOL 7 07.68
5 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 07.72
6 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.77
7 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.62
2 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.63
3 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.69
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.74
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.76
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.10
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 POLPOL 3 07.25
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.28
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.31
4 Kamil GarusKamil Garus 02 POLPOL 2 07.39
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.42
6 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.44
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.46
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.46
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.46
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.53
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.56
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.57
6 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 03 POLPOL 3 07.63
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.66
8 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 8 07.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.36
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.43
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.59
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 07.61
5 Krystian DidykKrystian Didyk 03 POLPOL 7 07.63
6 Michał MOROŃMichał MOROŃ 02 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 5 07.65
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.69
Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.57
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.64
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.65
4 Szymon GochSzymon Goch 02 POLPOL 7 07.66
5 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.66
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.67
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.69
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 POLPOL 7 07.53
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.62
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.72
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.75
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.81
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.88
7 Leszek KitaLeszek Kita 03 POLPOL 8 08.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.74
2 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.82
3 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.88
4 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.91
5 Kacper ZamojskiKacper Zamojski 03 POLPOL 3 08.12
6 Mateucz WojtkowiakMateucz Wojtkowiak 03 POLPOL 7 08.53
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 POLPOL 7 07.11
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 POLPOL 6 07.46
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.66
4 Kacper UcherekKacper Ucherek 02 POLPOL 8 07.67
5 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.88
6 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 07.92
7 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.97
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 POLPOL 4 07.03
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 POLPOL 5 07.17
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.29
4 Kamil GarusKamil Garus 02 POLPOL 7 07.32
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.40
Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.77
2 Weronika KantorWeronika Kantor 99 POLPOL 3 07.93
3 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 95 POLPOL 6 07.94
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.96
5 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 2 08.01
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.05
7 Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska 96 POLPOL 8 08.17
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 POLPOL 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.71
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.92
3 Weronika KantorWeronika Kantor 99 POLPOL 5 07.93
4 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 95 POLPOL 8 07.95
5 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 6 08.00
6 Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska 96 POLPOL 3 08.13
7 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 POLPOL 7 08.14
8 Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 1 08.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.02
2 Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 7 08.28
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.31
4 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.56
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.87
6 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 08.88
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 3 07.78
2 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 07.83
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.83
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.07
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.11
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.19
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.31
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 08.26
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.28
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.31
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.32
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.35
6 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 SK SOG NitraSK SOG Nitra 1 08.47
7 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.48
8 Karolina StettnerKarolina Stettner 00 POLPOL 3 08.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 POLPOL 3 08.36
2 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.45
3 Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska 00 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 8 08.63
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.64
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 09.52
Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 07.77
2 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 07.92
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.97
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.09
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.15
6 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.22
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.29
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.85
2 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 POLPOL 7 07.87
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.98
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.07
5 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 POLPOL 2 08.17
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.24
7 Nina HúskováNina Húsková 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 1 08.27
8 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 8 08.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.32
2 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 POLPOL 3 08.33
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.45
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.47
5 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.54
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.55
7 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.65
8 Alicja NaporaAlicja Napora 03 POLPOL 1 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agata BakAgata Bak 02 POLPOL 4 08.53
2 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.63
3 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.63
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64
5 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.69
6 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.72
7 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš 03 POLPOL 7 08.52
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.67
3 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.76
4 Sonia PALASonia PALA 03 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 2 08.79
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.95
6 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.20
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.77
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.00
3 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.02
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.06
5 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.10
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.13
7 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 POLPOL 8 08.19
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.00
3 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.02
4 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.36
5 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.54
Alicja GoebelAlicja Goebel 03 POLPOL 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 POLPOL 5 07.86
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.96
3 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 POLPOL 7 07.98
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.99
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.02
6 Nina HúskováNina Húsková 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 1 08.21
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.25
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 POLPOL 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel DzidaPawel Dzida 99 POLPOL 6 21.92
2 Jakub JaniakJakub Janiak 96 POLPOL 4 22.76
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.11
5 Dawid BubalaDawid Bubala 97 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 25.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.56
2 Lukasz ŹakLukasz Źak 97 POLPOL 6 22.55
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.86
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.89
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.17
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.24
4 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 POLPOL 2 23.72
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.56
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.83
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.17
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 24.40
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.70
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 22.14
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 22.29
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.30
4 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.94
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.45
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.79
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.04
4 Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 2 23.61
5 Mateusz ZiebaMateusz Zieba 00 POLPOL 6 24.28
6 Tomasz KapsTomasz Kaps 01 POLPOL 1 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.01
2 Bartosz PtakBartosz Ptak 01 POLPOL 5 23.56
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.19
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.30
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.76
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.60
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.03
4 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 POLPOL 4 24.11
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.22 0.211
2 Jakub KITAJakub KITA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 23.71 0.160
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.90 0.178
4 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.46 0.253
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 POLPOL 4 22.57
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.27
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.46
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.17
5 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 2 24.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.78
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.24
3 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 POLPOL 5 24.87
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.39
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.71
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 26.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 POLPOL 4 22.91
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 POLPOL 6 23.44
3 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 23.60
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.86
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.40
6 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 24.79
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.80
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.21
3 Szymon GochSzymon Goch 02 POLPOL 5 25.07
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 2 25.12
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.61
6 Pawel KowalczykPawel Kowalczyk 04 POLPOL 1 26.80
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.32
2 Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski 03 POLPOL 4 24.16
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.18
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.36
5 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 1 25.24
6 Noel PilarskiNoel Pilarski 04 POLPOL 2 26.41
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GarusKamil Garus 02 POLPOL 6 23.82
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.25
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.92
4 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.53
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 26.09
6 Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina 04 POLPOL 2 29.16
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.98
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.02
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.18
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.24
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.34
Kacper UcherekKacper Ucherek 02 POLPOL 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.11
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.04
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 6 26.38
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.31
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 95 POLPOL 4 26.27
2 Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska 96 POLPOL 5 26.41
3 Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 26.41
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.68
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.73
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 5 25.68
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.76
3 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 3 25.87
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 28.06
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.22
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.35
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.69
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.39
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.66
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 28.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.70
2 Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 POLPOL 1 27.10
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.20
4 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 5 27.22
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.94
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 POLPOL 5 26.01
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.22
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.70
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 28.57
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 29.14
6 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 30.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 POLPOL 4 26.32
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 POLPOL 3 26.74
3 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 26.91
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.40
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.73
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 32.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.23
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 27.08
3 Agata BakAgata Bak 02 POLPOL 3 28.44
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.95
5 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.12
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.38
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.66
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.23
3 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 27.24
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.12
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.92
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 28.05
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 28.36
3 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 POLPOL 1 28.60
4 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MOS KatowiceMOS Katowice 5 29.90
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.34
6 Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk 02 MOS KatowiceMOS Katowice 2 30.56
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia ŠliwaJulia Šliwa 03 POLPOL 4 27.85
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.18
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 28.62
4 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 28.77
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.89
Agata SojkaAgata Sojka 04 POLPOL 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 POLPOL 1 26.28
2 Weronika NagiećWeronika Nagieć 02 POLPOL 3 26.53
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 27.65
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.89
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.79
6 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.21
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.31
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK UNI - Orel Brno 1VSK UNI - Orel Brno 1 5 51.56
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.66
4 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.92
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 VŠC DUKLA Banská BystricaVŠC DUKLA Banská Bystrica 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.56
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.84
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.15
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 52.72
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.25
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.05
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.87
3 Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 3 52.52
4 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.73
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.98
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.78
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 53.07
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.33
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.72
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 52.09
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.67
3 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 POLPOL 5 53.90
4 Jakub PalaJakub Pala 01 POLPOL 2 55.69
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.85
Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.94
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 51.97
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 53.74
4 Michal LadakMichal Ladak 01 POLPOL 2 54.43
5 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 56.11
6 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 57.68
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.82
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.88
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.73
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 56.55
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.09
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.73
3 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 POLPOL 6 53.63
4 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 3 53.92
5 Pawel SlotaPawel Slota 03 POLPOL 2 57.63
6 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 POLPOL 1 68.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal WróbelMichal Wróbel 02 POLPOL 1 52.77
2 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 POLPOL 2 53.52
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.77
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 55.14
5 Jakub MachulecJakub Machulec 05 POLPOL 6 62.85
Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 54.01
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 56.06
3 Leszek KitaLeszek Kita 03 POLPOL 2 57.61
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.74
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.25
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 62.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.08
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.11
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.42
4 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 60.76
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.81
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.55
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 4 57.75
2 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 POLPOL 1 60.01
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.22
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 60.45
5 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 3 60.56
6 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 66.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 POLPOL 1 58.08
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.40
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.66
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.26
5 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 66.30
6 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 POLPOL 5 66.39
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 59.48
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.66
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.42
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.00
5 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 POLPOL 6 65.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 61.29
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 62.35
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 63.41
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 63.86
5 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 66.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina GlabekSabina Glabek 04 POLPOL 4 62.79
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 64.87
3 Aleksandra BakAleksandra Bak 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 68.44
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 70.26
5 Ewa SrutekEwa Srutek 04 POLPOL 1 73.02
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 77.62
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.96
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 POLPOL 6 62.29
3 Milena ThammMilena Thamm 05 POLPOL 1 63.64
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 65.40
5 Zuzanna PalaZuzanna Pala 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 66.06
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 67.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.94
2 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 65.84
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 65.92
4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.04
5 Anna KonopkpAnna Konopkp 03 POLPOL 1 67.08
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 67.81
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.83
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.05
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 1:58.70
4 Roger KlosRoger Klos 93 POLPOL 6 1:58.80
5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:00.29
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK UNI - Orel Brno 1VSK UNI - Orel Brno 1 2 2:02.69
7 Adam BlaszczykAdam Blaszczyk 99 POLPOL 1 2:03.75
8 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:08.64
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:10.53
Celkem 9 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:02.13
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:03.09
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.95
4 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:05.53
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 2:05.65
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:05.80
7 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.62
8 Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski 01 POLPOL 6 2:08.60
9 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:09.01
10 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:10.32
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adrian RombergAdrian Romberg 03 POLPOL 1 2:01.13
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.36
3 Maciej SikoraMaciej Sikora 03 POLPOL 2 2:01.65
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:01.86
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.93
6 Damian SzwedDamian Szwed 04 PolskoPolsko 9 2:04.56
7 Bruno LeskiBruno Leski 03 POLPOL 8 2:05.32
8 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:08.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 8 2:04.68
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:04.87
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:07.10
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:10.09
5 Adam HadaszAdam Hadasz 04 POLPOL 2 2:11.37
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 4 2:16.15
7 Marek KandoraMarek Kandora 02 POLPOL 3 2:21.32
8 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:30.74
9 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:37.93
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:16.69
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:18.35
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:21.85
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:26.86
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.14
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:28.09
7 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:30.32
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:32.43
9 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:32.43
10 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:34.29
11 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:36.61
12 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 13 2:37.25
Klaudia WarminskaKlaudia Warminska 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:21.23
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:22.78
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:22.82
4 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 11 2:23.02
5 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 POLPOL 5 2:23.53
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:24.95
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:26.67
8 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:28.72
9 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:28.88
10 Natalia ArikNatalia Arik 03 POLPOL 7 2:29.19
11 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 2:30.10
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:33.04
2 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:33.15
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:33.18
4 Petra ŠulekováPetra Šuleková 03 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 2:39.30
5 Maria DZIDAMaria DZIDA 05 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 10 2:43.29
6 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:43.47
7 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 7 2:43.83
8 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:44.62
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 POLPOL 1 4:02.48
2 Daruisz NowakowskiDaruisz Nowakowski 99 POLPOL 3 4:02.65
3 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 POLPOL 2 4:05.04
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:05.40
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:13.88
6 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:15.12
7 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:15.57
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:20.83
9 Michal LukasikMichal Lukasik 02 POLPOL 9 4:30.33
10 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 4:31.59
11 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 4:42.23
12 Nikodem BieroňskiNikodem Bieroňski 01 POLPOL 13 4:58.98
Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski 02 POLPOL 4 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:20.40
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 6 4:20.61
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 4:20.86
4 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 4:31.61
5 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:33.61
6 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:34.78
7 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 4:35.01
8 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 4 4:37.06
9 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:42.19
10 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:50.70
11 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 5:03.56
Oskar ŠliwkaOskar Šliwka 01 POLPOL 1 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 15:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natalia LachowskaNatalia Lachowska 01 POLPOL 1 4:37.94
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:38.03
3 Wiktoria KlebowskaWiktoria Klebowska 00 POLPOL 3 4:38.45
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:40.68
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:42.43
6 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:43.65
7 Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska 02 POLPOL 2 4:45.67
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 4:48.61
9 Alicja WójcikAlicja Wójcik 03 POLPOL 10 4:48.92
10 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 5:11.57
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 5:11.98
12 Julia BartczakJulia Bartczak 01 POLPOL 13 5:12.58
13 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 5:16.58
14 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 5:51.64
Weronika EngelmannWeronika Engelmann 01 POLPOL 7 DNF
Celkem 15 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09:24.46
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09:29.30
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 09:36.65
4 Kacper UchaczKacper Uchacz 01 AZS AWF KrakówAZS AWF Kraków 1 09:41.69
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09:42.50
6 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 POLPOL 8 09:57.73
7 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:59.09
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10:10.98
9 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 10:36.40
Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.20
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09:49.68
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10:02.62
4 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10:05.28
5 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 10:31.24
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10:35.04
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 10:37.52
8 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:46.33
Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:02.44
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10:56.77
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:16.75
4 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 11:24.45
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 11:25.76
6 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:30.58
7 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11:59.84
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:19.64
9 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12:22.56
10 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12:29.95
11 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13:01.48
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 13:12.68
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.19
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.52
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.53
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.83
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.14
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 09.27
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.16
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.37
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.70
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.71
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.99
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.37
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.43
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.58
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.78
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.78
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Jakub DominasJakub Dominas 01 POLPOL 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.40
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.52
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.85
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.90
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.52
2 Jakub DominasJakub Dominas 01 POLPOL 5 09.31
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.83
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.49
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 MOS KatowiceMOS Katowice 5 08.27
2 Maciej KopećMaciej Kopeć 02 POLPOL 3 08.31
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.39
4 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.40
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.50
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.96
7 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.88
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.89
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.10
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.14
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 6 09.21
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.45
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.76
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maciej KopećMaciej Kopeć 02 POLPOL 5 08.13
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.15
3 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 MOS KatowiceMOS Katowice 4 08.33
4 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.49
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.69
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 8 08.70
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.96
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 POLPOL 5 08.99
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.09
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.10
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.38
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.69
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Karolina StettnerKarolina Stettner 00 POLPOL 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.94
2 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 POLPOL 4 09.10
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.27
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
5 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 09.59
6 Karolina StettnerKarolina Stettner 00 POLPOL 7 09.90
7 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.05
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.78
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.02
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.03
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.35
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.44
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.77
Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Simona TakacsosováSimona Takacsosová 98 SlovenskoSlovensko 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika NagiećWeronika Nagieć 02 POLPOL 4 08.76
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 POLPOL 7 09.27
3 Natália HolešováNatália Holešová 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 5 09.29
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.55
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.60
6 Barbora BrodaniováBarbora Brodaniová 04 SlovenskoSlovensko 8 09.69
Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.39
2 Emilia GuttEmilia Gutt 03 POLPOL 2 09.50
3 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 6 09.53
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.58
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.61
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 10.04
7 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.77
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.81
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.91
4 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 10.19
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.40
6 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.44
7 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 10.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.66
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.00
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.46
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.52
5 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.71
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.24
7 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.06
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika NagiećWeronika Nagieć 02 POLPOL 4 08.80
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 POLPOL 5 09.08
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.28
4 Natália HolešováNatália Holešová 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 3 09.39
5 Emilia GuttEmilia Gutt 03 POLPOL 2 09.41
6 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SK SOG NitraSK SOG Nitra 7 09.48
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.56
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.86
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.571.641.691.741.791.841.891.921.951.982.012.032.10
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 22 2.03
2 Michał MOROŃMichał MOROŃ
MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna
02 14 1.98
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 21 1.95
4 Filip KostkiewiczFilip Kostkiewicz
POLPOL
99 20 1.95
5 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 19 1.92
6 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 16 1.92
7 Jakub SamelJakub Samel
POLPOL
01 15 1.84
8 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 1.79 --oxoooxxx
9 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 10 1.79 --oooxxoxxx
10 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 1.74 -ooooxxx
11 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 1.74 --xoo
12 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 13 1.74
13= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 1.69 ---xoxxx
13= Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 2 1.69 oooxoxxx
15 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 8 1.69 ooxoxxoxxx
16 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 12 1.64
17 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 1.57 oxxoxxx
18 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4 1.50 oxxx
Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5 DNS
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 18 DNS
Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 7 DNS
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 17 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.701.721.741.761.781.80
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 23 1.78 --------ooooo-oxxoxxx
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 21 1.70 ----ooooooooxxx
3 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 24 1.68 --------xooxoxx-x
4 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SVKSVK
19 2 1.65 ----oooxoxoxoxxx
5 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 20 1.65 -------oxoxxoxxx
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 22 1.62 --------o-xxx
7 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 18 1.59 ---oooxxooxxx
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 12 1.59 --ooxoxxoxxoxxox-
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 14 1.56 ---oooo-xxx
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 15 1.56 ---oxxooxoxxx
11= Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 1.56 --ooxxoxxoxxoxxx
11= Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 1.56 ---xxoxxooxxoxxx
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 16 1.53 --ooooxxx
14 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 11 1.53 --ooxoxxoxxx
15= Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 8 1.45 --ooxxx
15= Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3 1.45 --ooxxx
15= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 1.45 -oooxxx
18 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 1.45 oooxoxxx
19= Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 5 1.45 ooxoxoxxx
19= Matylda GuzMatylda Guz
POLPOL
03 1 1.45 -oxoxoxxx
21 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4 1.30 oxxx
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 19 DNS
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 13 DNS
Jagoda WarzechaJagoda Warzecha
MOS KatowiceMOS Katowice
02 6 NM
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.312.512.712.913.113.313.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.714.81
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 22 4.71 -------------o-xooxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 23 4.71 ------------o-xo-xxoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 21 4.41 -----------xxo-ooxoxxx
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 20 4.31 -----------xoxoooxxx
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 4.21 --------xooo-xooxxx
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 19 4.01 ------o-ooxxooxxx
7 Milan ČajičMilan Čajič
SRBSRB
95 1 4.01 ------xoooxoxooxxx
8 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 17 3.71 -----xxooxoxxoxxx
9 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 3.61 ------ooxxx
10 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 16 3.61 -----xoxoxoxxx
11= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 3.51 --oooooxxx
11= Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 14 3.51 ---ooooxxx
13= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 3.51 -oooooxoxxx
13= Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 18 3.51 ------xoxxx
15= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13 3.11 -ooooxxx
15= Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 3.11 oooooxxx
17 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 9 3.11 -oxoooxxx
18= Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 2.71 --xoxxx
18= Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 4 2.71 ooxoxxx
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 NM
Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6 DNS
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 2 DNS
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.262.462.662.863.063.163.263.363.463.563.663.76
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 16 3.66 ----o-o-xooxoxxx
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 18 3.46 ----o-o-oxxx
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 3.46 ----xoooxoxoxxx
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 17 3.36 ------oxoxxx
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 3.36 --o--xooxxoxxx
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 3.16 --oooxoxxx
7 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 2.86 -oooxxx
8 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 2.66 --oxxx
9 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.46 ooxxx
10 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 2.46 xooxxx
11 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5 2.46 oxoxxx
12 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.26 xoxxx
13 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 7 2.26 xxoxxx
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 DNS
Markéta LacikováMarkéta Laciková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 DNS
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12 DNS
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 13 DNS
Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 12.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 16 6.70 6.526.396.256.526.316.596.70
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 18 6.63 xx6.636.63xxx
3 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 14 6.54 xx6.456.456.406.54x
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 17 6.31 xx6.316.31x04.82x
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 20 6.24 xx6.246.24x--
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 6.23 6.236.135.946.23x4.885.88
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 6.17 6.01xx6.01x6.17x
8 Tomáš ZajícTomáš Zajíc
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 7 6.08 5.936.085.786.085.77--
9 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 6 6.01 xx6.016.01xxx
10 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 15 5.95 5.865.95-5.950.00.00.0
11 Jakub DominasJakub Dominas
POLPOL
01 8 5.87 x5.87x5.870.00.00.0
12 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 1 5.79 x5.535.795.790.00.00.0
13 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4 5.64 5.645.555.545.640.00.00.0
14 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 5.64 5.535.645.305.640.00.00.0
15 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11 5.60 5.405.435.605.600.00.00.0
16 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 3 5.50 x5.504.965.500.00.00.0
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 19 DNS
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 21 DNS
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza
MOS KatowiceMOS Katowice
01 13 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamil WajdzikKamil Wajdzik
POLPOL
02 2 6.47 x6.47-6.47---
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20 6.44 6.446.41x6.44xxx
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23 6.36 x6.366.256.365.075.88x
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 14 6.22 5.885.526.106.106.026.225.74
5 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 21 6.16 5.945.826.166.165.885.906.02
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 18 6.15 6.075.985.846.075.816.155.62
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 25 6.06 6.065.925.976.065.855.896.05
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 6.04 x6.04x6.046.045.93x
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 16 6.01 5.64x6.016.010.00.00.0
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 5.96 xx5.965.960.00.00.0
11 Krystian DidykKrystian Didyk
POLPOL
03 22 5.79 5.245.795.755.790.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11 5.77 5.655.715.775.770.00.00.0
13 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 5.63 5.63x5.405.630.00.00.0
14 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5 5.57 5.545.575.545.570.00.00.0
15 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 5.44 5.265.285.445.440.00.00.0
16 Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 15 5.32 4.885.325.165.320.00.00.0
17 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.22 4.995.225.205.220.00.00.0
18 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 6 5.22 4.895.225.055.220.00.00.0
19 Kacper ZamojskiKacper Zamojski
POLPOL
03 13 5.06 4.244.905.065.060.00.00.0
20 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 12 4.96 4.964.54