Back

 / Athlecics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (24. 1. 2019)

60 m - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.82 0.143
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950101 SVKSVK 5 07.00 0.162
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.03 0.126
60 m - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.40 0.139
2 Jozef BuvalaJozef Buvala 961011 SVKSVK 5 07.42 0.167
3 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.47 0.168
60 m - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.98 0.180
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.07 0.188
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.12 0.152
60 m - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.77 0.152
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.77 0.219
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.77 0.201
3000 m - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 980622 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11:16.60
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 020106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11:22.99
3 Julie ŠuškováJulie Šušková 030730 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11:32.95
60 m překážek - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.27 0.157
2 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 941019 SVKSVK 5 08.43 0.133
3 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.45 0.158
60 m překážek - Junioři (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.34 0.152
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.37 0.181
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.83 0.380
60 m překážek - Dorostenci (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.78 0.186
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.151
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.09 0.152
60 m překážek - Žáci (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.99 0.181
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.03 0.170
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.91 0.172
60 m překážek - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova 960101 SVKSVK 4 08.28 0.230
2 Monika BanovicovaMonika Banovicova 950101 SVKSVK 5 08.63 0.173
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.01 0.159
60 m překážek - Dorostenky (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.18 0.145
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.55 0.395
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.57 0.253
60 m překážek - Žákyně (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.93 0.200
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.09 0.200
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.19 0.196