Skok vysoký - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1.95 | |||
2 | Zbyněk ČechZbyněk Čech | 83 | SK Hranice, z.s. | 1.75 | |||
3 | Matěj HápMatěj Háp | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.70 |
Skok vysoký - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1.66 | |||
2 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1.60 | |||
3 | Alena LevkováAlena Levková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.57 |
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán | 01 | TJ TŽ Třinec | 3.67 | |||
2 | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 3.67 | |||
3 | Martin CeltaMartin Celta | 02 | TJ Sokol Opava | 3.07 |
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KrajňákTomáš Krajňák | 89 | SVK | 4.37 | |||
2 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4.37 |
Skok o tyči - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 3.56 | |||
2 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3.36 | |||
3 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 3.36 |
Skok daleký - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 6.69 | |||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6.37 | |||
3 | Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 6.36 |
Skok daleký - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5.67 | |||
2 | Maria MendezMaria Mendez | 97 | ESP | 5.50 | |||
3 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5.43 |
Trojskok - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 14.54 | |||
2 | Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.53 | |||
3 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13.65 |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ČervenkováKarolína Červenková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.96 | |||
2 | Viktorie JurčováViktorie Jurčová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.89 | |||
3 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.74 |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HammondMartin Hammond | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.54 |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 15.03 | |||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 13.72 | |||
3 | Marta KurachováMarta Kurachová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 11.20 |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice StehnováAlice Stehnová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.49 | |||
2 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 10.03 | |||
3 | Barbora ProcházkováBarbora Procházková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.77 |
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BordovskýAdam Bordovský | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 11.39 | |||
2 | David PastorDavid Pastor | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.42 | |||
3 | David ProskeDavid Proske | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.33 |
Vrh koulí 4kg - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PallováGabriela Pallová | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 14.31 | |||
2 | Denisa PřečkováDenisa Přečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 12.74 | |||
3 | Natália VálekováNatália Váleková | 01 | SVK | 12.72 |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor GallayIgor Gallay | 02 | SVK | 14.51 | |||
2 | Aleš KlozíkAleš Klozík | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 13.27 | |||
3 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 11.18 |
Vrh koulí 6kg - Junioři (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 15.49 | |||
2 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | VSK Univerzita Brno | 12.20 |
Vrh koulí 7,26kg - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BobákLukáš Bobák | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 12.54 | |||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 11.24 |