60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.28 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | SVK | 4 | 07.39 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.45 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.73 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.96 | 0.201 | |||||||||||||
6 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.63 | 0.418 | |||||||||||||
7 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.69 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.86 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.34 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.67 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.77 | 0.193 | |||||||||||||
5 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.05 | 0.205 | |||||||||||||
6 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.63 | 0.216 | |||||||||||||
7 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.27 | 0.199 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.08 | 0.162 | |||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.68 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.81 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.83 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 0.201 | |||||||||||||
Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | SVK | 3 | 07.14 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.45 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.66 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | SVK | 4 | 07.69 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.78 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.50 | 0.194 | |||||||||||||
7 | Filip MelicharFilip Melichar | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.93 | 0.189 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | SVK | 3 | 07.07 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.28 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.54 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.72 | 0.191 | |||||||||||||
5 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.83 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.37 | 0.358 | |||||||||||||
7 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.91 | 0.410 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 24.1.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.15 | 0.136 | |||||||||||||
2 | Miroslav PalkaMiroslav Palka | 00 | SVK | 5 | 07.29 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.62 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.93 | 0.215 | |||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.59 | 0.352 | |||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.96 | 0.419 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (čt, 24.1.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.82 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | SVK | 5 | 07.00 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.03 | 0.126 | |||||||||||||
4 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | SVK | 6 | 07.09 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Miroslav PalkaMiroslav Palka | 00 | SVK | 8 | 07.21 | 0.162 | |||||||||||||
6 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.29 | 0.127 | |||||||||||||
7 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.34 | 0.211 | |||||||||||||
Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (čt, 24.1.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.40 | 0.139 | |||||||||||||
2 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | SVK | 5 | 07.42 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.47 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.47 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.58 | 0.212 | |||||||||||||
6 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.64 | 0.212 | |||||||||||||
7 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.64 | 0.172 | |||||||||||||
8 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.70 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.98 | ||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.41 | ||||||||||||||
5 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Dominika MalatinskaDominika Malatinska | 99 | SVK | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
7 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.16 | ||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.94 | 0.221 | |||||||||||||
2 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.14 | 0.182 | |||||||||||||
3 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.41 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.47 | 0.199 | |||||||||||||
5 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.83 | 0.397 | |||||||||||||
6 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.86 | 0.175 | |||||||||||||
7 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.26 | 0.225 | |||||||||||||
Monika BanovicovaMonika Banovicova | 95 | SVK | 5 | DQ | -0.176 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.97 | ||||||||||||||
5 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.17 | ||||||||||||||
Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.80 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.07 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.40 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.73 | 0.398 | |||||||||||||
5 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 7 | 08.93 | 0.347 | |||||||||||||
6 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.73 | 0.145 | |||||||||||||
Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 07.74 | 0.167 | |||||||||||||
2 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.32 | 0.180 | |||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.36 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 7 | 08.78 | 0.433 | |||||||||||||
5 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.83 | 0.236 | |||||||||||||
6 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
7 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.46 | 0.206 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | SVK | 4 | 07.99 | 0.162 | |||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.12 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.50 | 0.271 | |||||||||||||
4 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.67 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Alena SýkorováAlena Sýkorová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.95 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 0.319 | |||||||||||||
Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | 0.187 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (čt, 24.1.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.77 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.77 | 0.219 | |||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 07.77 | 0.201 | |||||||||||||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.87 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.92 | 0.174 | |||||||||||||
6 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.00 | 0.567 | |||||||||||||
7 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | SVK | 1 | 08.03 | 0.162 | |||||||||||||
8 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.09 | 0.362 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (čt, 24.1.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 07.98 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.07 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.12 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.37 | 0.278 | |||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.50 | 0.151 | |||||||||||||
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.40 | 0.150 | |||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.90 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.11 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 6 | 23.48 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 23.89 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.33 | 0.222 | |||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 22.88 | 0.225 | |||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 23.55 | 0.281 | |||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.71 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.17 | 0.183 | |||||||||||||
Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 22.71 | 0.206 | |||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 22.98 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 23.45 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 23.60 | 0.216 | |||||||||||||
5 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | SVK | 2 | 23.81 | 0.223 | |||||||||||||
6 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.06 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 23.03 | 0.182 | |||||||||||||
2 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 23.06 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.08 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.16 | 0.257 | |||||||||||||
5 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.26 | 0.248 | |||||||||||||
Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | SVK | 6 | 21.99 | 0.240 | |||||||||||||
2 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | SVK | 4 | 23.01 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.09 | 0.205 | |||||||||||||
4 | Ján DubašákJán Dubašák | 95 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 23.98 | 0.191 | |||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.86 | 0.204 | |||||||||||||
6 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 27.00 | 0.187 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 24.97 | 0.194 | |||||||||||||
2 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.01 | 0.132 | |||||||||||||
3 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 25.13 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.62 | 0.310 | |||||||||||||
5 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.40 | 0.235 | |||||||||||||
Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 24.1.2019 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 23.95 | 0.174 | |||||||||||||
2 | Radim HriczoRadim Hriczo | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 24.64 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 24.82 | 0.242 | |||||||||||||
4 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 28.25 | 0.218 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 30.18 | 0.187 | |||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 30.45 | 0.223 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | SVK | 6 | 24.85 | 0.245 | |||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.04 | 0.253 | |||||||||||||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.50 | 0.268 | |||||||||||||
4 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 3 | 26.82 | 0.173 | |||||||||||||
5 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 27.83 | 0.244 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.00 | 0.367 | |||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.29 | 0.174 | |||||||||||||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 25.42 | 0.219 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 26.70 | 0.248 | |||||||||||||
5 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 27.42 | 0.234 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.63 | 0.342 | |||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 26.11 | 0.214 | |||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 26.32 | 0.246 | |||||||||||||
4 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 2 | 26.54 | 0.577 | |||||||||||||
5 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.15 | 0.477 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.68 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 25.99 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.06 | 0.228 | |||||||||||||
4 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.22 | 0.191 | |||||||||||||
5 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 27.33 | 0.302 | |||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.52 | 0.207 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.78 | 0.230 | |||||||||||||
2 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 5 | 26.27 | 0.222 | |||||||||||||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 26.65 | 0.241 | |||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.51 | 0.206 | |||||||||||||
5 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 28.27 | 0.211 | |||||||||||||
6 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.28 | 0.378 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 29.01 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.50 | 0.464 | |||||||||||||
3 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.84 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 30.05 | 0.376 | |||||||||||||
5 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 30.53 | 0.201 | |||||||||||||
6 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 31.01 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 26.71 | 0.221 | |||||||||||||
2 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 27.94 | 0.325 | |||||||||||||
3 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 28.96 | 0.274 | |||||||||||||
4 | Dominika MalatinskaDominika Malatinska | 99 | SVK | 4 | 29.41 | 0.302 | |||||||||||||
5 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 29.87 | 0.519 | |||||||||||||
6 | Alena SýkorováAlena Sýkorová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.40 | 0.234 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 49.63 | 0.216 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.90 | 0.221 | |||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.05 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | SVK | 3 | 51.59 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.53 | 0.189 | |||||||||||||
6 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 52.84 | 0.234 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.14 | 0.219 | |||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 50.35 | 0.248 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 51.08 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Lukáš GlodžakLukáš Glodžak | 99 | SVK | 3 | 51.18 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.59 | ||||||||||||||
6 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 1 | 52.94 | 0.165 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 50.71 | 0.316 | |||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 50.99 | 0.233 | |||||||||||||
3 | Ján DubašákJán Dubašák | 95 | Dukla Banska Bystrica | 3 | 52.46 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 6 | 53.03 | 0.280 | |||||||||||||
5 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 53.13 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 54.77 | 0.216 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 51.28 | 0.200 | |||||||||||||
2 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 52.21 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 52.48 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 53.04 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 54.05 | 0.168 | |||||||||||||
6 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.39 | 0.202 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 54.38 | 0.344 | |||||||||||||
2 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 55.88 | 0.214 | |||||||||||||
3 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 58.08 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 58.75 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.53 | 0.237 | |||||||||||||
6 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 61.20 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | SVK | 4 | 55.91 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Andrea UrbanováAndrea Urbanová | 89 | SVK | 5 | 57.45 | 0.274 | |||||||||||||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 58.67 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 63.29 | 0.286 | |||||||||||||
5 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 64.06 | 0.228 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 58.93 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 59.34 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 60.53 | 0.274 | |||||||||||||
4 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 61.48 | 0.286 | |||||||||||||
5 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 65.94 | 0.228 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.86 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.80 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 61.28 | 0.239 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 61.60 | 0.240 | |||||||||||||
5 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 62.62 | 0.246 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 59.09 | 0.376 | |||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 59.41 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 59.54 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.14 | 0.276 | |||||||||||||
5 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 63.92 | 0.254 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 62.92 | 0.590 | |||||||||||||
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.64 | 0.344 | |||||||||||||
3 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 66.15 | 0.242 | |||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 69.68 | 0.265 | |||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 71.54 | 0.390 | |||||||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 8 | 1:49.96 | ||||||||||||||
2 | Adam DvořáčekAdam Dvořáček | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 1:50.80 | ||||||||||||||
3 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:54.54 | ||||||||||||||
4 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:56.78 | ||||||||||||||
5 | Pawel WidlakPawel Widlak | 99 | LKS Klos Olkusz | 2 | 1:56.82 | ||||||||||||||
6 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | PSK Olymp Praha | 4 | 1:57.12 | ||||||||||||||
7 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:57.89 | ||||||||||||||
8 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 2:04.56 | ||||||||||||||
Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 9 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:59.13 | ||||||||||||||
2 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:59.77 | ||||||||||||||
3 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:01.03 | ||||||||||||||
4 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:01.37 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:04.07 | ||||||||||||||
6 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:04.30 | ||||||||||||||
7 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:04.64 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček | 97 | SK Speed Brno, spolek | 9 | 2:05.35 | ||||||||||||||
9 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 2:07.23 | ||||||||||||||
10 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:07.49 | ||||||||||||||
11 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:11.29 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:05.65 | ||||||||||||||
2 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:09.64 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:09.67 | ||||||||||||||
4 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:11.21 | ||||||||||||||
5 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:11.91 | ||||||||||||||
6 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:12.47 | ||||||||||||||
7 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:12.92 | ||||||||||||||
8 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 11 | 2:18.98 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:20.26 | ||||||||||||||
10 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:21.23 | ||||||||||||||
11 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:24.05 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:05.36 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:08.41 | ||||||||||||||
3 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:15.09 | ||||||||||||||
4 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:16.03 | ||||||||||||||
5 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:16.09 | ||||||||||||||
6 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:16.35 | ||||||||||||||
7 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:17.17 | ||||||||||||||
8 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:17.62 | ||||||||||||||
9 | Samanta GórniakSamanta Górniak | 02 | MUKS SZS Cieszyn | 3 | 2:19.76 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:22.24 | ||||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:22.53 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 2:23.57 | ||||||||||||||
4 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:24.14 | ||||||||||||||
5 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:24.17 | ||||||||||||||
6 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:24.46 | ||||||||||||||
7 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:28.48 | ||||||||||||||
8 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10 | 2:28.60 | ||||||||||||||
9 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 2:28.90 | ||||||||||||||
10 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 11 | 2:30.72 | ||||||||||||||
11 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | LOsiekKS Klos | 5 | 2:32.81 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:25.04 | ||||||||||||||
2 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:28.29 | ||||||||||||||
3 | Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:28.72 | ||||||||||||||
4 | Karolína CzepcováKarolína Czepcová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:31.63 | ||||||||||||||
5 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:32.70 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:35.24 | ||||||||||||||
7 | Markéta ValouškováMarkéta Valoušková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:38.57 | ||||||||||||||
8 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:40.25 | ||||||||||||||
9 | Silvie ValováSilvie Valová | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 2:45.27 | ||||||||||||||
10 | Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:45.92 | ||||||||||||||
11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:49.93 | ||||||||||||||
12 | Marie HrtánkováMarie Hrtánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:02.99 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08:33.68 | ||||||||||||||
2 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | 08:34.11 | ||||||||||||||
3 | David FollerDavid Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08:44.69 | ||||||||||||||
4 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08:54.34 | ||||||||||||||
5 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08:59.57 | ||||||||||||||
6 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09:12.78 | ||||||||||||||
7 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 11 | 09:29.36 | ||||||||||||||
8 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 09:29.90 | ||||||||||||||
9 | Marek EffenbergerMarek Effenberger | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | 09:47.63 | ||||||||||||||
Tibor SahajdaTibor Sahajda | 90 | SVK | 2 | DNS | |||||||||||||||
Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09:25.60 | ||||||||||||||
2 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09:27.84 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | 09:29.13 | ||||||||||||||
4 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 11 | 09:30.07 | ||||||||||||||
5 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 10 | 09:39.77 | ||||||||||||||
6 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 3 | 09:41.58 | ||||||||||||||
7 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 09:59.60 | ||||||||||||||
8 | Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 10:03.63 | ||||||||||||||
9 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 10:05.78 | ||||||||||||||
10 | Lukáš SpevákLukáš Spevák | 00 | SK PRESTAR Opava z.s. | 12 | 10:20.21 | ||||||||||||||
11 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 10:29.02 | ||||||||||||||
12 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 13 | 10:32.71 | ||||||||||||||
13 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 16 | 10:44.38 | ||||||||||||||
14 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10:52.98 | ||||||||||||||
15 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 15 | 10:56.66 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Ženy
(čt, 24.1.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11:16.60 | ||||||||||||||
2 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 11:22.99 | ||||||||||||||
3 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11:32.95 | ||||||||||||||
4 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 11:37.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.27 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | SVK | 5 | 08.43 | 0.133 | |||||||||||||
3 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.45 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.87 | 0.178 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.26 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | SVK | 4 | 08.35 | 0.125 | |||||||||||||
3 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08.47 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.64 | 0.162 | |||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.33 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.37 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.61 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.01 | 0.371 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.34 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.37 | 0.181 | |||||||||||||
3 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.83 | 0.380 | |||||||||||||
Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.78 | 0.186 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 0.151 | |||||||||||||
3 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.09 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.79 | 0.187 | |||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.98 | 0.180 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.28 | 0.149 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.99 | 0.181 | |||||||||||||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.03 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.91 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.93 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.96 | 0.230 | |||||||||||||
6 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.07 | 0.336 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.93 | 0.175 | |||||||||||||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.16 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.02 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.14 | 0.193 | |||||||||||||
5 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.81 | 0.201 | |||||||||||||
6 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.81 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova | 96 | SVK | 5 | 08.34 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Monika BanovicovaMonika Banovicova | 95 | SVK | 4 | 08.62 | 0.195 | |||||||||||||
3 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.47 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.63 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.74 | 0.200 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.11 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.19 | 0.261 | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.30 | 0.349 | |||||||||||||
4 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.52 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.97 | 0.141 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislava LajčákovaStanislava Lajčákova | 96 | SVK | 4 | 08.28 | 0.230 | |||||||||||||
2 | Monika BanovicovaMonika Banovicova | 95 | SVK | 5 | 08.63 | 0.173 | |||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.01 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.10 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.32 | 0.142 | |||||||||||||
6 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.58 | 0.239 | |||||||||||||
7 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.59 | 0.220 | |||||||||||||
8 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.76 | 0.199 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.23 | ||||||||||||||
3 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.36 | ||||||||||||||
4 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.98 | ||||||||||||||
5 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 12.24 | ||||||||||||||
Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.93 | 0.200 | |||||||||||||
2 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.09 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.19 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.69 | 0.294 | |||||||||||||
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.18 | 0.145 | |||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.55 | 0.395 | |||||||||||||
3 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.57 | 0.253 | |||||||||||||
4 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 09.90 | 0.470 | |||||||||||||
5 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.07 | 0.189 | |||||||||||||
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.30 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.52 | 0.225 | |||||||||||||
3 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.63 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 09.93 | 0.472 | |||||||||||||
Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.56 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.87 | 0.367 | |||||||||||||
3 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.04 | 0.408 | |||||||||||||
4 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 10.37 | 0.253 | |||||||||||||
5 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 11.08 | ||||||||||||||
Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(čt, 24.1.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 6 | 1.95 | ------oo-xooxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 5 | 1.75 | ---oooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4 | 1.70 | -ooxoooxxx | ||||||||||||||
4 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno |
03 | 3 | 1.60 | ooooxxx | ||||||||||||||
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.36 1.41 1.46 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.68 1.70 1.72 1.74 1.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 14 | 1.66 | -----oxooxxo-xxx | ||||||||||||||
2 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 12 | 1.60 | --oxxooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 13 | 1.57 | -xooxxoxxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | 1.57 | -ooxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 10 | 1.51 | ooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | 1.46 | xoooxxx | ||||||||||||||
7 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 1.41 | -oxxx | ||||||||||||||
8= |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 1.41 | oxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 1.41 | oxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 1.41 | oxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 1.41 | oxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 7 | 1.41 | -xoxxx | ||||||||||||||
13 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | 1.36 | xoxxx | ||||||||||||||
Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Muži (Finále)
Finále A (čt, 24.1.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.27 2.47 2.67 2.87 3.07 3.27 3.37 3.47 3.57 3.67 3.77 3.87 3.97 4.07 4.17 4.27 4.37 4.47 4.57 4.67 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 8 | 3.67 | ------oxxo-xoxxx | ||||||||||||||
2 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | 3.67 | ----oo-xooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 7 | 3.07 | ---oxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 2.87 | oxoooxxx | ||||||||||||||
5= |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 2.47 | oxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 2.47 | oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 2.27 | oxxx | ||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Ondřej OžanaOndřej Ožana
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále B (čt, 24.1.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.97 4.07 4.17 4.27 4.37 4.47 4.57 4.67 4.77 4.87 4.97 5.07 5.17 5.27 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
SVK |
89 | 3 | 4.37 | ----o--xxx | ||||||||||||||
2 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1 | 4.37 | o-xxooxxoxxx | ||||||||||||||
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.96 2.16 2.36 2.56 2.76 2.96 3.06 3.16 3.26 3.36 3.46 3.56 3.66 3.76 3.86 3.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 15 | 3.56 | -----o-o-oxxoxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 12 | 3.36 | ------ooxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 3.36 | -----oxxo--xo-xxx | ||||||||||||||
4= |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 10 | 3.16 | ----ooooxxx | ||||||||||||||
4= |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 3.16 | ----ooooxxx | ||||||||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 11 | 3.16 | ----ooxoxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolek |
98 | 7 | 2.76 | ---ooxxx | ||||||||||||||
8 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 2.76 | ---xooxxx | ||||||||||||||
9 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | 2.76 | ---xoxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3 | 2.56 | --ooxxx | ||||||||||||||
11 |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 6 | 2.56 | --oxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 2.16 | ooxxx | ||||||||||||||
12= |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | 2.16 | ooxxx | ||||||||||||||
14 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | 1.96 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Muži
(čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 15 | 6.69 | x | x | 6.69 | 6.69 | x | x | x | ||||||||
2 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 14 | 6.37 | 5.66 | 6.06 | 6.37 | 6.37 | 4.96 | 6.15 | x | ||||||||
3 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 13 | 6.36 | 6.22 | 6.27 | x | 6.27 | 6.36 | x | x | ||||||||
4 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 12 | 6.28 | x | 6.28 | 3.39 | 6.28 | 4.44 | 5.99 | 6.22 | ||||||||
5 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | 5.97 | 5.86 | 5.93 | x | 5.93 | 5.97 | x | x | ||||||||
6 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 5.94 | 5.72 | 5.81 | 5.85 | 5.85 | x | x | 5.94 | ||||||||
7 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 8 | 5.87 | 5.79 | 5.53 | x | 5.79 | 5.87 | 4.81 | x | ||||||||
8 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 7 | 5.85 | 5.80 | 5.78 | 5.46 | 5.80 | 5.37 | 5.85 | 5.68 | ||||||||
9 |
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 1 | 5.53 | 5.29 | 5.33 | 5.53 | 5.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5 | 5.53 | 5.53 | 5.25 | 5.21 | 5.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4 | 5.37 | 5.05 | 5.27 | 5.37 | 5.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno |
03 | 6 | 5.29 | 5.25 | 5.29 | 5.26 | 5.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4.53 | 4.53 | 4.48 | 4.37 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 4.53 | 4.53 | 4.45 | 4.24 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 4.43 | 4.43 | 4.16 | 4.19 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 24 | 5.67 | 5.43 | x | 5.47 | 5.47 | 5.60 | 5.67 | 5.61 | ||||||||
2 |
Maria MendezMaria Mendez
ESP |
97 | 28 | 5.50 | x | 5.50 | 5.38 | 5.50 | x | 5.46 | x | ||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 25 | 5.43 | 5.19 | x | 5.17 | 5.19 | 5.25 | 5.43 | x | ||||||||
4 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 27 | 5.34 | 5.34 | 5.20 | x | 5.34 | x | x | x | ||||||||
5 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 21 | 5.32 | 5.32 | 5.10 | x | 5.32 | 5.08 | 5.24 | 5.28 | ||||||||
6 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 20 | 5.24 | 5.06 | 4.83 | 5.10 | 5.10 | 5.05 | 5.24 | - | ||||||||
7 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 22 | 5.22 | 5.21 | x | 5.22 | 5.22 | 4.86 | x | x | ||||||||
8 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 23 | 5.15 | 5.08 | 5.04 | 4.82 | 5.08 | 4.75 | x | 5.15 | ||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 26 | 5.06 | x | x | 5.06 | 5.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 15 | 5.03 | x | 5.03 | x | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 14 | 4.96 | 4.71 | 4.96 | 4.91 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 18 | 4.96 | x | 4.96 | 4.67 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 17 | 4.91 | 4.91 | 4.81 | 4.83 | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 4.85 | 4.85 | 4.61 | 4.66 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 16 | 4.82 | 4.82 | x | x | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 4.71 | 4.71 | 4.25 | x | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | 4.57 | x | x | 4.57 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 12 | 4.50 | x | x | 4.50 | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 4.49 | x | x | 4.49 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 4.38 | 4.38 | 4.29 | 4.19 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 4.36 | 4.26 | 4.36 | 4.14 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 4.32 | 3.16 | 4.32 | 3.12 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 4.24 | x | 4.24 | 4.20 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | 4.22 | 4.22 | 3.96 | 4.10 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 19 | 4.17 | x | x | 4.17 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Trojskok - Muži
(čt, 24.1.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 7 | 14.54 | x | 14.49 | 13.99 | 14.49 | - | 14.54 | x | ||||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 8 | 14.53 | x | 13.72 | 14.53 | 14.53 | x | x | 14.40 | ||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1 | 13.65 | 13.65 | 13.51 | 11.96 | 13.65 | 13.31 | 13.38 | x | ||||||||
4 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5 | 13.07 | 12.48 | x | 12.70 | 12.70 | 13.07 | x | x | ||||||||
5 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 6 | 12.84 | 12.66 | 12.69 | 12.60 | 12.69 | x | 12.84 | 11.93 | ||||||||
6 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 2 | 12.42 | 11.52 | 12.32 | 12.42 | 12.42 | 12.17 | x | x | ||||||||
7 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 4 | 12.19 | 11.81 | x | 12.19 | 12.19 | x | x | x | ||||||||
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 08.96 | 08.96 | 08.41 | 08.54 | 08.96 | 08.12 | 08.60 | 08.88 | ||||||||
2 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 07.89 | 07.33 | 07.19 | 06.59 | 07.33 | 07.89 | 07.33 | 06.66 | ||||||||
3 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 07.74 | 06.90 | 06.43 | 07.51 | 07.51 | 06.54 | 07.14 | 07.74 | ||||||||
4 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 06.93 | 06.50 | 06.47 | 06.78 | 06.78 | 06.90 | 06.60 | 06.93 | ||||||||
5 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | 06.76 | 06.76 | 06.17 | 05.49 | 06.76 | 05.57 | 06.43 | 05.49 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 07.54 | 06.94 | 06.28 | 07.54 | 07.54 | 05.87 | 07.45 | 06.35 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 15.03 | x | 15.03 | 14.78 | 15.03 | 14.30 | 13.58 | 14.51 | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 8 | 13.72 | 12.66 | x | 13.19 | 13.19 | 13.72 | x | 12.57 | ||||||||
3 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 7 | 11.20 | x | 10.94 | 11.20 | 11.20 | 10.78 | x | x | ||||||||
4 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 5 | 10.33 | 10.33 | 09.70 | 10.04 | 10.33 | 10.05 | x | 08.76 | ||||||||
5 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 4 | 09.65 | 09.31 | 09.13 | x | 09.31 | 09.15 | 09.11 | 09.65 | ||||||||
6 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 09.23 | 08.72 | 08.75 | 07.88 | 08.75 | 08.14 | 09.23 | 08.98 | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 10.49 | 10.13 | 09.92 | 10.19 | 10.19 | 10.42 | 10.49 | x | ||||||||
2 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | 10.03 | x | x | 08.31 | 08.31 | 08.67 | 10.03 | 09.40 | ||||||||
3 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 07.77 | 07.10 | 06.99 | 07.63 | 07.63 | 07.77 | 07.24 | 07.68 | ||||||||
4 |
Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 05.83 | x | 05.58 | 05.44 | 05.58 | 05.61 | 05.57 | 05.83 | ||||||||
5 |
Viktorie DudováViktorie Dudová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 05.39 | 05.39 | 05.28 | 05.18 | 05.39 | 05.08 | - | - | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | 11.39 | 10.43 | 11.39 | x | 11.39 | 10.97 | 11.14 | x | ||||||||
2 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 5 | 10.42 | 09.70 | x | x | 09.70 | x | 09.28 | 10.42 | ||||||||
3 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 10.33 | 10.00 | 09.74 | 10.33 | 10.33 | 10.04 | 09.88 | 09.79 | ||||||||
4 |
Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 08.96 | 08.66 | 08.03 | 08.43 | 08.66 | 08.19 | 08.51 | 08.96 | ||||||||
5 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | 08.77 | 08.77 | 08.32 | x | 08.77 | 07.07 | 07.71 | 08.33 | ||||||||
6 |
Simon RychteckýSimon Rychtecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 08.42 | 07.34 | 07.55 | 07.65 | 07.65 | 08.09 | 08.31 | 08.42 | ||||||||
7 |
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 06.74 | x | x | 06.20 | 06.20 | 06.30 | x | 06.74 | ||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(čt, 24.1.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | 14 | 14.31 | 14.11 | x | x | 14.11 | x | x | 14.31 | ||||||||
2 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 13 | 12.74 | x | x | x | 0.0 | 12.74 | 12.60 | 12.52 | ||||||||
3 |
Natália VálekováNatália Váleková
SVK |
01 | 11 | 12.72 | x | 12.72 | 12.62 | 12.72 | x | x | x | ||||||||
4 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 12 | 11.87 | x | x | x | 0.0 | x | 11.87 | 11.68 | ||||||||
5 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 10 | 11.71 | 11.71 | 10.86 | 11.45 | 11.71 | x | 11.16 | 11.42 | ||||||||
6 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | 09.88 | x | 09.88 | x | 09.88 | x | x | - | ||||||||
Celkem 6 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Igor GallayIgor Gallay
SVK |
02 | 3 | 14.51 | 13.05 | x | 14.02 | 14.02 | 14.51 | 13.68 | 14.01 | ||||||||
2 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 13.27 | 13.27 | 13.07 | 11.87 | 13.27 | x | x | 13.09 | ||||||||
3 |
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 1 | 11.18 | 10.74 | x | 10.33 | 10.74 | - | 10.47 | 11.18 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 2 | 15.49 | 15.16 | 14.07 | 14.65 | 15.16 | 14.14 | 15.49 | x | ||||||||
2 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 1 | 12.20 | x | 11.00 | 12.17 | 12.17 | 11.40 | 12.20 | x | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(čt, 24.1.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 2 | 12.54 | 11.83 | 12.54 | x | 12.54 | x | 12.51 | x | ||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 1 | 11.24 | 10.40 | 10.94 | 11.24 | 11.24 | 10.79 | x | x | ||||||||
Celkem 2 závodníků |