Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.37
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.60
3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.86
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.07
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.15
6 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.23
7 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.31
8 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.40
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.68
3 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.81
4 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 07.96
5 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.21
6 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.21
Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.47
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.62
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.90
4 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.92
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.00
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.28
7 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.58
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.65
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.86
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.19
5 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.29
6 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.45
Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.54
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.81
3 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.99
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.05
5 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.05
6 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.41
7 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.44
8 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.93
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.33
2 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.41
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.46
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.53
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.58
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.58
7 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.61
8 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.02
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.09
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.10
4 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.18
5 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 08.33
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.40
7 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.41
8 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.06
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.46
3 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.60
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.72
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.85
6 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.13
7 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.27
8 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.11
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.40
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.43
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.71
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.95
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.05
7 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.15
8 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.24
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.37
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.55
4 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.59
5 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.75
6 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.03
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.30
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.51
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.72
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.89
6 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.24
7 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.40
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.40
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.83
4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.85
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.97
6 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.19
Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.00
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.10
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.11
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.20
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 08.22
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 08.28
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.33
8 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.91
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.21
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.46
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.48
5 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.57
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.59
7 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 08.76
8 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.14
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.29
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.45
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.52
5 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.59
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.68
7 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 8 08.78
8 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.11
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.31
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.62
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.65
5 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.68
6 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.77
7 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.27
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.40
3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.52
4 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 5 08.57
5 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.60
6 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.77
7 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.35
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.37
3 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.55
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.56
5 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.56
6 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.56
7 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 1 08.68
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.26
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.36
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.44
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.53
5 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.64
6 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 2 08.69
7 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.74
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.80
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.42
2 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 8 08.66
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.71
4 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.76
5 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 08.93
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.97
7 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.97
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.42
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 08.78
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.79
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.82
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.85
6 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.02
Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.93
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.95
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.96
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.12
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.16
7 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.51
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.68
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.88
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.04
5 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.12
6 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.12
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.72
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.93
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.05
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 7 09.11
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.13
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.15
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.68
3 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.77
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 19.18
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 19.32
6 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 25.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.30
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.61
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.78
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 19.20
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.01
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 18.12
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 18.38
4 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 18.61
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 19.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.24
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.24
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 18.45
4 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.48
5 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.81
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.66
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.81
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.83
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 19.37
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.64
6 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 20.15
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.99
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.39
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.73
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.02
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.31
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.68
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.88
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 20.17
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.55
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.92
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.62
6 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.42
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.69
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.25
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.83
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.36
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.63
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.19
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 21.65
4 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.00
5 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.03
6 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 21.50
2 Jan FialaJan Fiala 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.57
3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.73
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.45
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.74
6 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.32
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.57
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.18
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.21
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.98
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 24.28
6 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.35
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.87
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 19.28
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.67
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 21.24
6 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 19.43
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.03
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.25
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.75
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.95
6 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.82
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.84
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 20.20
4 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 20.98
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.42
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.94
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.28
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.41
4 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.28
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.40
6 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 21.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.35
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.72
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.73
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.09
5 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.05
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.19
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.31
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.64
4 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 21.02
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 21.35
6 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.43
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 20.14
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.18
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.67
4 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 21.80
5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.63
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.87
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 21.58
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.25
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.02
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.46
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 21.46
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.07
4 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.16
5 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.68
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.04
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.38
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 22.63
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.75
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.62
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.74
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.91
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.74
5 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.87
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 22.47
2 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.90
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.97
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.12
5 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.28
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.58
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.77
3 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.05
4 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 24.15
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.70
Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.13
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.55
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 38.72
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 42.90
5 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 43.38
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.21
2 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 40.01
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.53
4 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 45.57
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 46.05
Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.76
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.54
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 42.72
4 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 43.31
5 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 45.46
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 40.56
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 42.18
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 42.21
4 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.45
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 48.56
6 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 49.07
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 40.34
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.97
3 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 41.62
4 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 42.73
5 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 53.52
Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 42.31
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 44.74
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.54
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 56.03
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 47.09
2 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 48.73
3 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 52.20
4 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 55.49
5 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 59.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 47.51
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 48.52
3 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 51.60
4 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 51.61
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.58
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.80
3 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 51.72
4 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 56.55
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.07
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.77
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 43.95
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 48.16
Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 42.38
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 42.70
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 44.16
4 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 48.67
5 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.20
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 43.43
3 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 44.55
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.53
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 48.98
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.84
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.24
3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 43.38
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 47.41
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 50.46
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 44.06
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.96
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 48.92
4 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.69
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 51.21
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 45.48
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 46.02
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 46.67
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 46.87
5 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.97
6 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.40
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.84
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 43.23
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.45
4 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 50.66
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 45.34
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.45
3 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 47.45
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 48.67
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 51.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 46.83
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 47.27
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.06
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 50.02
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 54.79
6 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 57.68
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 48.77
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 48.89
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 49.53
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 49.97
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.23
6 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 56.87
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:05.91
2 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:06.00
3 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:11.58
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:11.74
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:13.15
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:14.32
7 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:15.30
8 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:17.74
9 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:17.91
10 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:24.50
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:19.51
2 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:22.19
3 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:28.18
4 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:29.39
5 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:32.46
6 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:34.33
7 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:34.50
8 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:34.67
9 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:46.38
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:20.08
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:20.40
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:29.26
4 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:31.61
5 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:32.41
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:33.78
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:36.37
8 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:38.77
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:38.98
10 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:52.34
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:39.22
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:42.06
3 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:44.03
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:44.85
5 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 2:45.42
6 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:47.74
7 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:48.70
8 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:59.40
9 Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:59.56
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:33.39
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:35.49
3 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:46.55
4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:47.14
5 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:47.31
6 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:49.12
7 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:54.85
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:55.91
9 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:02.98
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:20.05
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:21.48
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:21.79
4 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:22.64
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:24.38
6 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:25.36
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11 2:32.70
8 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:35.42
9 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:38.35
10 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:40.15
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:29.41
2 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 12 2:31.52
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:33.92
4 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:35.36
5 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:35.38
6 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:36.49
7 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:36.90
8 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:37.11
9 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:40.66
10 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:41.40
11 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:41.64
12 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:47.81
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:40.33
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 11 2:43.39
3 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:44.30
4 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:50.45
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:50.94
6 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:51.46
7 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:51.66
8 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:51.78
9 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:54.62
Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:25.76
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:28.69
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:35.54
4 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:40.24
5 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 2:40.73
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:41.53
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:41.75
8 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:41.82
9 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:45.87
10 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:46.40
11 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:51.97
12 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:57.68
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:49.43
2 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:50.05
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 11 2:50.88
4 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:52.01
5 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:54.55
6 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:55.66
7 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:55.88
8 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:57.11
9 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 2:58.52
10 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:59.52
11 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:01.44
12 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 3:03.90
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:23.47
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:28.72
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:32.24
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:33.02
5 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 4:38.59
6 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:45.57
7 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 4:54.91
8 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 5:03.06
9 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 5:04.80
10 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 11 5:26.25
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 4:55.40
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:12.92
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:17.17
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:31.30
5 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 5:31.46
6 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 5:35.69
7 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 9 5:36.54
8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:41.00
9 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 5:42.75
10 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:44.51
11 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 5:49.86
12 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 6:04.61
13 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 12 6:07.49
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:57.76
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:59.49
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 5:04.18
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:08.92
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 5:11.66
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 5:12.38
7 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 5:21.47
8 Ludmila HorákováLudmila Horáková 04 TJ OslavanyTJ Oslavany 15 5:26.75
9 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 5:28.61
10 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:30.96
11 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:34.24
12 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 5:35.63
13 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 5:37.52
14 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16 5:48.15
15 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 14 5:48.94
16 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 5:55.44
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:22.80
2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:40.61
3 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:41.33
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 5:47.31
5 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:49.48
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 5:55.90
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:58.81
8 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:59.01
9 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 6:18.45
10 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 6:25.67
11 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:30.41
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10:11.82
2 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10:38.16
3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10:41.97
4 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11:16.75
5 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11:38.98
6 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11:58.83
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.44
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.68
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.91
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.96
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.08
7 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.21
Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.48
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.04
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.35
4 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.59
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.86
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.57
Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.76
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.43
3 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.79
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.99
5 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.08
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.76
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.18
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.71
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.06
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 7 10.23
7 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.10
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.28
3 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.78
4 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.85
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.89
6 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.90
7 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.12
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.57
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.63
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.70
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.08
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.44
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.53
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.51
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.55
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 11.56
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.00
5 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 12.42
6 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13.75
Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.23
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
3 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.93
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.18
5 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 12.57
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.48
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.59
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.28
6 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.79
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.30
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.43
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.14
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.32
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.34
6 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.39
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.71
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.90
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.47
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.66
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.91
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.94
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.58
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.06
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.13
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.79
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.21
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 09.79
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.87
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.02
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.04
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.14
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.58
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.75
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.13
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.21
7 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 11.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.51
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.67
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.00
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.18
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.18
6 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.31
Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.09
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.14
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.24
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.47
5 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.47
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58
7 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.65
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.75
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 10.26
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.27
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.38
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.47
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.53
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.68
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69
8 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.78
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.15
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.58
3 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.13
4 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.45
5 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 13.55
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.32
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.85
3 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.82
5 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.37
6 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.48
7 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.55
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
3 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.93
4 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.09
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.40
6 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.44
7 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.36
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.82
3 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.84
4 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.12
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.99
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.70
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.03
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 11.73
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.33
5 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.20
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:39.51
2 Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 1:46.32
3 Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 1:46.47
4 Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek BYAC BrnoBYAC Brno 6 1:52.61
5 Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:52.72
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:37.83
2 Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.83
3 Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 1:47.86
4 Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 1:51.83
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:52.20
2 Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:56.59
3 Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:58.16
4 Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:02.39
5 Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:09.79
6 Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:13.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:59.71
2 Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:03.17
3 Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.34
4 Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:05.62
5 Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:06.29
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:46.20
2 Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:51.73
3 Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:52.37
4 Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková JAC BrnoJAC Brno 3 1:53.29
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:51.74
2 Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:51.79
3 Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 1:51.92
4 Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:54.22
5 Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:00.41
6 Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:02.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:53.74
2 Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:59.48
3 Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 1:59.85
4 Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:00.75
5 Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová JAC BrnoJAC Brno 2 2:02.54
6 Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:02.82
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:58.16
2 Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:58.98
3 Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 6 1:59.28
4 Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:59.38
5 Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:59.53
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 1:58.43
2 Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:02.37
3 Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:06.32
4 Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:06.74
5 Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:10.01
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:05.40
2 Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:07.59
3 Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:08.28
4 Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:08.49
5 Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:10.56
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 1.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.421.491.541.591.641.691.741.781.81
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 22 1.78 --o-oooxoxxoxxx
2 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 21 1.64 --oooxoxxx
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 18 1.64 -ooooxxoxxx
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 16 1.64 ooooxoxxoxxx
5= Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 17 1.59 -ooooxxx
5= Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 9 1.59 --oooxxx
5= Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 19 1.59 oooooxxx
8 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 14 1.59 oooxoxoxxx
9 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 1.59 -oooxxoxxx
10 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 15 1.59 -oxooxxoxxx
11 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 1.54 ooooxxx
12 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 1.54 ooxxooxxx
13 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 1.49 oxooxxx
14= Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.49 ooxoxxx
14= Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 1.49 ooxoxxx
16 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 1.49 ooxxoxxx
17 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 1.49 oxxoxxoxxx
18= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 2 1.42 ooxxx
18= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 1.42 ooxxx
18= Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 1.42 ooxxx
21 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 1.35 oxxx
Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 13 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 1.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.391.441.481.511.531.551.571.591.61
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 1.51 ---oooxxoxxoxxoxxx
2 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.48 --ooooxoxoxxx
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 1.48 ----oxoxoxxoxxx
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 15 1.44 -ooooooxxx
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 13 1.39 -oooxooxxx
6 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 10 1.39 oooxooxxox
7= Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11 1.34 oo-ooxxx
7= Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 1.34 oooooxxx
7= Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 1.34 oooooxxx
10 Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 1.29 --ooxxx
11 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 1.24 xoooxxx
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 1.24 -xxooxxx
13= Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 1.19 ooxxx
13= Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 1 1.19 ooxxx
13= Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 1.19 oox-xx
16 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 1.19 oxoxxx
17 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3 1.19 xoxxoxxx
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 1.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.321.391.441.491.541.571.591.611.631.651.67
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 30 1.59 --oooxxoxxooxxx
2 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 31 1.57 ---xoooxoxxx
3 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 1.54 -oooooxxx
4 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 1.54 -ooooxoxxx
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 25 1.49 -oxxoooxxx
6 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29 1.49 --ooxoxxx
7= Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 24 1.44 ooooxxx
7= Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 17 1.44 -oooxxx
9= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 21 1.44 -oxooxxx
9= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 20 1.44 ooxooxxx
11 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 23 1.44 -oxoxoxxx
12= Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 14 1.44 oooxxoxxx
12= Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 1.44 oooxxoxxx
14 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 22 1.44 oxooxxoxxx
15 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 1.39 oooxxx
16= Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.39 oxooxxx
16= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 1.39 oxooxxx
18= Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19 1.39 ooxoxxx
18= Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.39 ooxoxxx
18= Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 1.39 -oxoxxx
18= Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 1.39 -oxoxxx
22 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 9 1.39 oxoxoxxx
23= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 1.32 ooxxx
23= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.32 ooxxx
25= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.32 oxoxxx
25= Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 1.32 oxoxxx
27 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 1 1.32 xoxxoxxx
28 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 1.25 oxxx
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 8 DNS
Sára KrchňákováSára Krchňáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 DNS
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 1.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.191.241.291.341.391.421.451.481.511.531.551.57
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 20 1.51 -o-ooooxoxxoxxx
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 18 1.51 --oxoxoxooxoxxoxxx
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 21 1.48 ----xoooxoxxx
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA