Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 4 06.94 0.158
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.14 0.168
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.23 0.171
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33 0.186
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.40 0.186
6 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.49 0.181
7 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.64 0.190
MS Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.38 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11 0.140
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.15 0.162
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.24 0.168
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.37 0.146
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.38 0.175
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.44 0.166
7 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.01 0.145
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.15 0.113
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.22 0.159
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29 0.155
4 Ohanlon EvanOhanlon Evan 88 AustralieAustralie 8 07.37 0.191
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.39 0.147
6 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.45 0.164
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 07.65 0.234
8 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.86 0.147
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 4 06.94 0.158
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11 0.140
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.14 0.168
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.15 0.162
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.15 0.113
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.22 0.159
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.23 0.171
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.24 0.168
9 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29 0.155
10 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33 0.186
11 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.37 0.146
11 Ohanlon EvanOhanlon Evan 88 AustralieAustralie 8 07.37 0.191
13 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.38 0.175
14 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.39 0.147
15 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.40 0.186
16 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.44 0.166
17 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.45 0.164
18 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.49 0.181
19 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.64 0.190
20 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 07.65 0.234
21 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.86 0.147
22 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.01 0.145
23 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.38 0.205

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.04 0.141
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.09 0.144
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.10 0.136
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.15 0.153
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.17 0.153
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.180
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.28 0.145
8 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 07.29 0.188
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.22 0.161
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.23 0.164
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 07.30 0.165
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 0.169
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.32 0.190
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.32 0.179
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.13 0.177
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.34 0.162
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.45 0.152
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.47 0.184
5 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.66 0.150
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.90 0.186
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.47 0.154
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.37 0.145
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 07.49 0.182
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61 0.204
4 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.63 0.206
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.66 0.207
6 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.21 0.197
Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.29 0.168
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.30 0.151
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.31 0.141
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.56 0.193
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.69 0.192
6 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 7 07.75 0.209
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.25 0.174
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.26 0.148
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.52 0.164
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.56 0.199
5 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.74 0.151
6 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.97 0.247
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.13 0.177
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.25 0.174
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.26 0.148
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.29 0.168
5 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.30 0.151
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.31 0.141
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.34 0.162
8 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.37 0.145
9 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.45 0.152
10 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.47 0.184
11 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 07.49 0.182
12 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.52 0.164
13 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.56 0.193
13 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.56 0.199
15 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61 0.204
16 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.63 0.206
17 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.66 0.150
17 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.66 0.207
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.69 0.192
20 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.74 0.151
21 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 7 07.75 0.209
22 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.90 0.186
23 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.97 0.247
24 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.21 0.197
25 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.47 0.154
Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.24 0.150
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.48 0.182
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.50 0.182
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 07.62 0.181
5 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 0.127
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.75 0.223
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.42 0.149
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.58 0.145
3 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.77 0.187
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.82 0.208
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.85 0.216
6 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.29 0.208
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.29 0.180
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.42 0.141
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 07.49 0.171
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.62 0.142
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.63 0.161
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.70 0.166
7 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.92 0.197
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.53 0.148
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.58 0.129
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.69 0.164
4 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.76 0.415
MS Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.19 0.148
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 DNS
David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ 0.037
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.49 0.197
2 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.52 0.148
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.220
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.70 0.252
5 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 0.199
6 Šimon OrviskýŠimon Orviský 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.11 0.199
7 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.56 0.285
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.28 0.157
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.46 0.170
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.50 0.152
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.75 0.219
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.77 0.150
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.88 0.209
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.24 0.150
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.28 0.157
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.29 0.180
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.42 0.149
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.42 0.141
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.46 0.170
7 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.48 0.182
8 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 07.49 0.171
8 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.49 0.197
10 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.50 0.182
10 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.50 0.152
12 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.52 0.148
13 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.53 0.148
14 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.58 0.145
14 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.58 0.129
16 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 07.62 0.181
16 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.62 0.142
18 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.63 0.161
19 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 0.127
20 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.69 0.164
20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.220
22 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.70 0.166
22 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.70 0.252
24 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.75 0.223
24 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.75 0.219
26 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.76 0.415
27 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.77 0.187
27 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.77 0.150
29 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 0.199
30 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.82 0.208
31 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.85 0.216
32 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.88 0.209
33 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.92 0.197
34 Šimon OrviskýŠimon Orviský 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.11 0.199
35 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.19 0.148
36 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.29 0.208
37 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.56 0.285
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 DNS
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 DNS
David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ 0.037

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.18 0.157
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.27 0.161
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.28 0.119
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.41 0.184
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.42 0.174
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.45 0.205
7 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.45 0.164
8 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.51 0.223
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.87 0.141
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.90 0.347
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.17 0.158
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.34 0.146
MS Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.56 0.194
6 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 0.177
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.83 0.430
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.88 0.159
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.10 0.169
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 0.185
Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 DNS
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DQ -0.013
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.90 0.126
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.22 0.191
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.79 0.260
4 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.99 0.160
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.88 0.159
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.90 0.126
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.10 0.169
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.22 0.191
5 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 0.185
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.79 0.260
7 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.99 0.160
Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 DNS
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DQ -0.013
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.155
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.72 0.135
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.84 0.250
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.05 0.184
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.07 0.152
6 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.17 0.382
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.22 0.142
8 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.30 0.212
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.176
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.83 0.170
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.24 0.165
4 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 6 08.34 0.213
5 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.51 0.413
6 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.72 0.336
7 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.85 0.154
8 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 09.18 0.187
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.78 0.139
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.99 0.165
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.12 0.169
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.25 0.159
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.26 0.249
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.38 0.208
7 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.69 0.294
8 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.92 0.204
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.176
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.78 0.139
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.83 0.170
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.99 0.165
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.12 0.169
6 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.24 0.165
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.25 0.159
8 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.26 0.249
9 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 6 08.34 0.213
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.38 0.208
11 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.51 0.413
12 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.69 0.294
13 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.72 0.336
14 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.85 0.154
15 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.92 0.204
16 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 09.18 0.187

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.85 0.193
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.35 0.316
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.45 0.199
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.79 0.201
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.81 0.223
6 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86 0.320
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.94 0.185
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.22 0.241
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.34 0.189
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.53 0.133
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.87 0.557
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 6 09.11 0.164
7 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.20 0.175
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.99 0.158
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.33 0.224
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.35 0.190
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.55 0.217
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.60 0.335
6 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.99 0.210
7 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.24 0.226
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.12 0.146
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.47 0.231
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.56 0.397
4 Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61 0.219
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.73 0.428
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.85 0.231
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.33 0.205
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.35 0.237
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.49 0.154
4 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65 0.279
5 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.71 0.199
6 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 08.96 0.286
7 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.10 0.262
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.85 0.193
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.94 0.185
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.99 0.158
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.12 0.146
5 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.22 0.241
6 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.33 0.224
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.33 0.205
8 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.34 0.189
9 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.35 0.316
9 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.35 0.190
9 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.35 0.237
12 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.45 0.199
13 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.47 0.231
14 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.49 0.154
15 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.53 0.133
16 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.55 0.217
17 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.56 0.397
18 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.60 0.335
19 Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61 0.219
20 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65 0.279
21 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.71 0.199
22 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.73 0.428
23 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.79 0.201
24 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.81 0.223
25 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.85 0.231
26 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86 0.320
27 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.87 0.557
28 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 08.96 0.286
29 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.99 0.210
30 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.10 0.262
31 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 6 09.11 0.164
32 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.20 0.175
33 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.24 0.226
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.77 0.211
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.92 0.162
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.98 0.184
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.13 0.163
5 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.27 0.200
6 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.32 0.187
7 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.34 0.244
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.40 0.208
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.89 0.190
MS Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 3 22.55 0.179
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.81 0.163
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.58 0.173
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.19 0.203
MS Filip BuchertFilip Buchert 98 PolskoPolsko 2 24.16 0.170
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ 0.213
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.75 0.226
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.87 0.166
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.94 0.207
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43 0.229
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.89 0.185
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pawel BasalygoPawel Basalygo 95 PolskoPolsko 5 22.79 0.245
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19 0.139
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.36 0.205
MS Filip KulpieckiFilip Kulpiecki 99 PolskoPolsko 3 23.41 0.173
5 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.68 0.177
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.15 0.224
MS Blažej SobczakBlažej Sobczak 96 PolskoPolsko 3 23.34 0.177
3 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 24.66 0.194
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.37 0.215
Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.89 0.190
2 Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 3 22.55 0.179
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.75 0.226
4 Pawel BasalygoPawel Basalygo 95 PolskoPolsko 5 22.79 0.245
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.81 0.163
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.87 0.166
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.94 0.207
8 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.15 0.224
9 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.19 0.203
9 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19 0.139
11 Blažej SobczakBlažej Sobczak 96 PolskoPolsko 3 23.34 0.177
12 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.36 0.205
13 Filip KulpieckiFilip Kulpiecki 99 PolskoPolsko 3 23.41 0.173
14 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43 0.229
15 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.68 0.177
16 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.89 0.185
17 Filip BuchertFilip Buchert 98 PolskoPolsko 2 24.16 0.170
18 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 24.66 0.194
19 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.58 0.173
20 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.37 0.215
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ 0.213
Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.33 0.210
MS Jakub PajakJakub Pajak 01 PolskoPolsko 4 22.36 0.251
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.70 0.180
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 24.36 0.209
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.94 0.192
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.70 0.177
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.80 0.182
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22.93 0.195
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.69 0.274
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.14 0.231
2 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.51 0.191
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.65 0.168
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.57 0.210
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.86 0.308
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 23.53 0.149
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.21 0.185
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.41 0.202
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 25.06 0.206
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.83 0.166
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.04 0.193
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.54 0.185
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.33 0.210
2 Jakub PajakJakub Pajak 01 PolskoPolsko 4 22.36 0.251
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.70 0.180
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.70 0.177
5 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.80 0.182
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22.93 0.195
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.14 0.231
8 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.51 0.191
9 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 23.53 0.149
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.65 0.168
11 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.83 0.166
12 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.04 0.193
13 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.21 0.185
14 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 24.36 0.209
15 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.41 0.202
16 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.54 0.185
17 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.57 0.210
18 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.69 0.274
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.94 0.192
20 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 25.06 0.206
21 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.86 0.308
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.72 0.197
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.83 0.216
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.11 0.159
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 24.29 0.203
5 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.33 0.303
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.76 0.201
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.19 0.218
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.26 0.146
Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 DNF 0.237
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 DQ 0.209
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 5 23.34 0.255
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.48 0.170
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.86 0.179
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.41 0.220
Milosz KuśMilosz Kuś 02 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.40 0.164
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74 0.202
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.13 0.162
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.20 0.216
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.49 0.209
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.38 0.242
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.15 0.378
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.25 0.200
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.75 0.291
5 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.80 0.227
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.70 0.170
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.05 0.199
MS Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 5 24.05 0.206
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.69 0.189
5 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 26.57 0.238
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.41 0.187
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.54 0.253
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.60 0.224
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 24.96 0.129
5 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.08 0.204
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 24.81 0.558
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.05 0.144
3 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 25.93 0.212
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 26.26 0.267
5 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 2 27.03 0.181
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.72 0.197
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.76 0.201
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.83 0.216
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.11 0.159
5 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 5 23.34 0.255
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.38 0.242
7 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.40 0.164
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.48 0.170
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.70 0.170
10 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74 0.202
11 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.86 0.179
12 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.05 0.199
12 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 5 24.05 0.206
14 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.13 0.162
15 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.15 0.378
16 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.19 0.218
17 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.20 0.216
18 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.25 0.200
19 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.26 0.146
20 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 24.29 0.203
21 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.33 0.303
22 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.41 0.220
22 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.41 0.187
24 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.49 0.209
25 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.54 0.253
26 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.60 0.224
27 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.69 0.189
28 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.75 0.291
29 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.80 0.227
30 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 24.81 0.558
31 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 24.96 0.129
32 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.05 0.144
33 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.08 0.204
34 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 25.93 0.212
35 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 26.26 0.267
36 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 26.57 0.238
37 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 2 27.03 0.181
Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 DNF 0.237
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 DQ 0.209
Milosz KuśMilosz Kuś 02 PolskoPolsko 3 DNS
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 1 DNS
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.28 0.171
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.36 0.186
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.33 0.257
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 25.78 0.394
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.87 0.199
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41 0.182
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 27.94 0.224
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.77 0.151
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 27.37 0.204
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.53 0.179
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.55 0.297
Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.28 0.171
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.36 0.186
3 Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 25.78 0.394
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.87 0.199
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.77 0.151
6 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 27.37 0.204
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41 0.182
8 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.53 0.179
9 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 27.94 0.224
10 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.33 0.257
11 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.55 0.297
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 DNS
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNS
Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.74
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.56
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 26.29
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.09
Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.99 0.226
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.15 0.434
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 26.40 0.200
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.07 0.177
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 29.34 0.148
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.51 0.197
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 26.94 0.154
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.57 0.161
4 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.40 0.235
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.86 0.198
Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska 00 PolskoPolsko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.74
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.56
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.99 0.226
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.15 0.434
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 26.29
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 26.40 0.200
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.51 0.197
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 26.94 0.154
9 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.09
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.57 0.161
11 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.40 0.235
12 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.07 0.177
13 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 29.34 0.148
14 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.86 0.198
Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNS
Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska 00 PolskoPolsko 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.40 0.213
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.64 0.243
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.85 0.180
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.31 0.299
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.81 0.339
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.36 0.228
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.68 0.172
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 5 26.82 0.222
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.02 0.586
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 29.38 0.438
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 29.93 0.172
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 26.98 0.198
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.28 0.302
3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.16 0.169
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.20 0.392
Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Wiktoria BrackaWiktoria Bracka 02 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.14 0.224
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 28.20 0.390
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.39 0.185
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 28.89 0.283
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 29.12 0.396
6 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 29.13 0.332
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.54 0.195
MS Malgorzata LoseMalgorzata Lose 03 PolskoPolsko 3 28.67 0.180
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.94 0.250
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.22 0.449
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.79 0.249
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.27 0.260
2 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 29.53 0.333
3 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.91 0.204
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.06 0.193
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.37 0.454
Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.40 0.213
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.64 0.243
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.85 0.180
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.36 0.228
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.68 0.172
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 5 26.82 0.222
7 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 26.98 0.198
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.14 0.224
9 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.28 0.302
10 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.31 0.299
11 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.81 0.339
12 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.02 0.586
13 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.16 0.169
14 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.20 0.392
14 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 28.20 0.390
16 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.39 0.185
17 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.54 0.195
18 Malgorzata LoseMalgorzata Lose 03 PolskoPolsko 3 28.67 0.180
19 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 28.89 0.283
20 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.94 0.250
21 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 29.12 0.396
22 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 29.13 0.332
23 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.27 0.260
24 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 29.38 0.438
25 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 29.53 0.333
26 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.91 0.204
27 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 29.93 0.172
28 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.06 0.193
29 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.37 0.454
30 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.22 0.449
31 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.79 0.249
Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Wiktoria BrackaWiktoria Bracka 02 PolskoPolsko 1 DNS
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.03 0.218
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.01 0.200
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.02 0.166
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.32 0.220
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 52.40 0.184
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 54.10 0.200
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.12 0.227
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.60 0.221
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.34 0.170
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.43 0.182
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.57 0.237
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 54.78 0.181
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 51.44 0.183
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.69 0.239
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.89 0.151
MS Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.181
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 57.54 0.443
Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.03 0.218
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.01 0.200
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.02 0.166
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.12 0.227
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.60 0.221
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.34 0.170
7 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.32 0.220
8 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 51.44 0.183
9 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.69 0.239
10 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.89 0.151
11 Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.181
12 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 52.40 0.184
13 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.43 0.182
14 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.57 0.237
15 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 54.10 0.200
16 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 54.78 0.181
17 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 57.54 0.443
Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 49.31 0.207
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.66 0.204
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.18 0.202
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.39 0.225
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.20 0.366
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 50.61 0.155
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.23 0.192
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76 0.162
5 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.91 0.239
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 52.94 0.157
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.53 0.184
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.32 0.180
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 51.60 0.211
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.80 0.210
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.31 0.172
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 51.55 0.218
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.65 0.182
MS Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.206
MS Andrzej KogutAndrzej Kogut 01 PolskoPolsko 6 51.99 0.297
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 53.88 0.155
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 57.42 0.161
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 49.31 0.207
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.66 0.204
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.18 0.202
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.20 0.366
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.53 0.184
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 50.61 0.155
7 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.23 0.192
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.32 0.180
9 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 51.55 0.218
10 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 51.60 0.211
11 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.65 0.182
12 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.206
12 Andrzej KogutAndrzej Kogut 01 PolskoPolsko 6 51.99 0.297
14 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.39 0.225
15 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76 0.162
16 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.80 0.210
17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.91 0.239
18 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 52.94 0.157
19 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 53.88 0.155
20 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.31 0.172
21 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 57.42 0.161
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.86 0.193
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.71 0.185
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.91 0.215
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 56.35 0.173
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.03 0.230
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.13 0.173
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.57 0.197
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 54.12 0.209
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.62 0.231
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.35 0.202
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.38 0.214
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.87 0.222
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 52.63 0.209
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 57.22 0.228
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.52 0.201
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.24 0.178
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.42 0.206
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.49 0.333
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 54.88 0.169
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 55.01 0.426
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.86 0.193
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.71 0.185
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.91 0.215
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.03 0.230
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.13 0.173
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.35 0.202
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.38 0.214
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.57 0.197
9 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.87 0.222
10 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.52 0.201
11 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 52.63 0.209
12 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.24 0.178
13 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.42 0.206
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.49 0.333
15 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 54.12 0.209
16 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 54.88 0.169
17 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 55.01 0.426
18 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 56.35 0.173
19 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.62 0.231
20 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 57.22 0.228
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.08 0.176
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 58.05 0.265
MS Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovenskoSlovensko 4 58.46 0.405
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 62.19 0.255
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.70 0.240
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.06 0.407
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.87 0.188
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.34 0.249
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.24 0.232
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.11 0.376
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.11 0.192
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 60.63 0.225
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.23 0.199
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.08 0.176
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 58.05 0.265
3 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovenskoSlovensko 4 58.46 0.405
4 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.11 0.376
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.06 0.407
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.11 0.192
7 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 60.63 0.225
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.87 0.188
9 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.23 0.199
10 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.34 0.249
11 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 62.19 0.255
12 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.70 0.240
13 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.24 0.232
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.01 0.266
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.03 0.172
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.61 0.478
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.82 0.306
5 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 64.93 0.466
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 59.38 0.228
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.13 0.164
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 60.74 0.199
MS Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 62.17 0.205
Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.78 0.410
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 60.51 0.258
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.49 0.230
MS Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolskoPolsko 4 61.82 0.202
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 70.09 0.464
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.01 0.266
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.03 0.172
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 59.38 0.228
4 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.78 0.410
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.13 0.164
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 60.51 0.258
7 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 60.74 0.199
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.49 0.230
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.61 0.478
10 Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolskoPolsko 4 61.82 0.202
11 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 62.17 0.205
12 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.82 0.306
13 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 64.93 0.466
14 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 70.09 0.464
Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 59.80
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 61.43
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.04
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.11
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.98 0.183
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 63.65 0.424
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.86 0.355
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 68.16 0.500
Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.92 0.243
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.51 0.184
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.74 0.197
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 61.96 0.232
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 64.49 0.193
6 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 64.83 0.445
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 59.89 0.265
MS Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 1 66.92 0.389
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 67.27 0.223
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 67.63 0.400
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 70.36 0.244
MS Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 6 70.74 0.280
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 59.80
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 59.89 0.265
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.92 0.243
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.98 0.183
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 61.43
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.51 0.184
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.74 0.197
8 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 61.96 0.232
9 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 63.65 0.424
10 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.86 0.355
11 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.04
12 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 64.49 0.193
13 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 64.83 0.445
14 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.11
15 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 1 66.92 0.389
16 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 67.27 0.223
17 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 67.63 0.400
18 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 68.16 0.500
19 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 70.36 0.244
20 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 6 70.74 0.280
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.81
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:56.46
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 1:57.35
Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:02.75
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.40
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:06.58
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:07.65
5 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:22.76
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 DNS
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.81
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:56.46
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 1:57.35
4 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:02.75
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.40
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:06.58
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:07.65
8 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:22.76
Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 DNS
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 DNS
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS

800 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.16
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec