Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

60 m - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.04 0.141
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.09 0.144
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.10 0.136
60 m - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.22 0.161
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.23 0.164
60 m - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 021106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.18 0.157
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.27 0.161
3 Marian PražákMarian Pražák 020715 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.28 0.119
60 m - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 970314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.87 0.141
2 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.90 0.347
3 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.17 0.158
60 m - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.155
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.72 0.135
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.84 0.250
60 m - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.77 0.211
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.92 0.162
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.98 0.184
60 m překážek - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.44 0.177
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.85 0.180
60 m překážek - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.08 0.152
2 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.31 0.154
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.42 0.159
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.25 0.184
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.40 0.171
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.52 0.191
60 m překážek - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98 0.158
2 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.02 0.152
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 861119 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.06 0.347
60 m překážek - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.72 0.159
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.22 0.384
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.28 0.217
60 m překážek - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.90
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.91
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.29
4 x 200 m - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:34.91 0.288
2 Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:35.03 0.194
4 x 200 m - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:46.11 0.185
4 x 200 m - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 1:34.43 0.270
2 Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:36.95 0.251
3 Čermák, Němec, Pohanka, Doležal Čermák, Němec, Pohanka, Doležal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:39.73 0.167
4 x 200 m - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:48.94 0.154
2 Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:50.28 0.416
3 Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:54.01 0.282
4 x 200 m - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Křížková, Furchová, Janků, Kalincová Křížková, Furchová, Janků, Kalincová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:46.78 0.208
2 Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:50.07 0.323
3 Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:51.78 0.227