Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.96
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.94
3 Ondřej TesařOndřej Tesař 930612 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.91
Skok vysoký - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 000831 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.85
2 Dominik MartinkaDominik Martinka 010907 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.82
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.67
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 021127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.85
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.77
3 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.72
Skok vysoký - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona ButkovskáSimona Butkovská 980520 SlovenskoSlovensko 1.59
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 971008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.54
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 980101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.37
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 000413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.70
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 010630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.64
3 Anna BravencováAnna Bravencová 010209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.64
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 020315 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.70
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 1.59
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.59
Skok o tyči - Muži (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.76
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.61
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.41
Skok o tyči - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.11
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.01
3 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.01
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 021117 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.81
3 Theo BébarTheo Bébar 020413 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3.61
Skok o tyči - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Rafaela BurdaRafaela Burda 981201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.27
1= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.27
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.47
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.87
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 010106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.67
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.67
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.37
3 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.37
Skok daleký - Muži (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.31
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.95
Skok daleký - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6.92
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.53
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.48
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.92
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.52
3 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.50
Skok daleký - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.54
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 990925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.51
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 970627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.26
Skok daleký - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.35
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.28
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.21
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.70
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.55
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.45
Trojskok - Muži (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.94
Trojskok - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.07
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.26
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.24
Trojskok - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.65
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.58
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
Trojskok - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KlímováBarbora Klímová 970627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.06
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 981130 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.30
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.21
Trojskok - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 000621 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.05
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.95
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.83
Trojskok - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.75
2 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.61
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.55
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.39
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.33
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.05
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.03
2 Leona VargováLeona Vargová 991217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.67
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 990410 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.33
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.44
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.19
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.47
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil 020626 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.01
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.19
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 021009 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.18
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.60
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.03
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.54
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 2.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.50
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 990929 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.17
3 Martin KollárMartin Kollár 900918 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.58