Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 4 06.94 0.158
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.14 0.168
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.23 0.171
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33 0.186
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.40 0.186
6 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.49 0.181
7 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.64 0.190
MS Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.38 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11 0.140
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.15 0.162
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.24 0.168
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.37 0.146
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.38 0.175
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.44 0.166
7 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.01 0.145
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.15 0.113
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.22 0.159
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29 0.155
4 Ohanlon EvanOhanlon Evan 88 AustralieAustralie 8 07.37 0.191
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.39 0.147
6 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.45 0.164
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 07.65 0.234
8 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.86 0.147
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.04 0.141
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.09 0.144
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.10 0.136
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.15 0.153
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.17 0.153
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.25 0.180
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.28 0.145
8 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 07.29 0.188
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.22 0.161
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.23 0.164
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 07.30 0.165
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 0.169
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.32 0.190
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.32 0.179
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.13 0.177
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.34 0.162
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.45 0.152
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.47 0.184
5 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.66 0.150
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.90 0.186
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.47 0.154
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.37 0.145
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 07.49 0.182
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61 0.204
4 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.63 0.206
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.66 0.207
6 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.21 0.197
Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.29 0.168
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.30 0.151
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.31 0.141
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.56 0.193
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.69 0.192
6 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 7 07.75 0.209
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.25 0.174
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.26 0.148
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.52 0.164
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.56 0.199
5 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.74 0.151
6 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.97 0.247
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.24 0.150
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.48 0.182
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.50 0.182
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 07.62 0.181
5 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 0.127
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.75 0.223
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.42 0.149
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.58 0.145
3 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.77 0.187
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.82 0.208
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.85 0.216
6 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.29 0.208
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.29 0.180
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.42 0.141
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 07.49 0.171
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.62 0.142
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.63 0.161
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.70 0.166
7 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.92 0.197
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.53 0.148
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.58 0.129
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.69 0.164
4 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.76 0.415
MS Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.19 0.148
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 DNS
David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ 0.037
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.49 0.197
2 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.52 0.148
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.220
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.70 0.252
5 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 0.199
6 Šimon OrviskýŠimon Orviský 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.11 0.199
7 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.56 0.285
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.28 0.157
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.46 0.170
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.50 0.152
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.75 0.219
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.77 0.150
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.88 0.209
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.18 0.157
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.27 0.161
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.28 0.119
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.41 0.184
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.42 0.174
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.45 0.205
7 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.45 0.164
8 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.51 0.223
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.87 0.141
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.90 0.347
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.17 0.158
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.34 0.146
MS Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.56 0.194
6 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 0.177
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.83 0.430
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.88 0.159
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.10 0.169
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 0.185
Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 DNS
Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DQ -0.013
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.90 0.126
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.22 0.191
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.79 0.260
4 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.99 0.160
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.155
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.72 0.135
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.84 0.250
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.05 0.184
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.07 0.152
6 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.17 0.382
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.22 0.142
8 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.30 0.212
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.68 0.176
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 07.83 0.170
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.24 0.165
4 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 6 08.34 0.213
5 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.51 0.413
6 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.72 0.336
7 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.85 0.154
8 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 09.18 0.187
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.78 0.139
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.99 0.165
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.12 0.169
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.25 0.159
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.26 0.249
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.38 0.208
7 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.69 0.294
8 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.92 0.204
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.85 0.193
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.35 0.316
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.45 0.199
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.79 0.201
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.81 0.223
6 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.86 0.320
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.94 0.185
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.22 0.241
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.34 0.189
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.53 0.133
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.87 0.557
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 6 09.11 0.164
7 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.20 0.175
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.99 0.158
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.33 0.224
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.35 0.190
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.55 0.217
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.60 0.335
6 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.99 0.210
7 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.24 0.226
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.12 0.146
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.47 0.231
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.56 0.397
4 Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61 0.219
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.73 0.428
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.85 0.231
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.33 0.205
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.35 0.237
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.49 0.154
4 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.65 0.279
5 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.71 0.199
6 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 08.96 0.286
7 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.10 0.262
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.77 0.211
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.92 0.162
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.98 0.184
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.13 0.163
5 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.27 0.200
6 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.32 0.187
7 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.34 0.244
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.40 0.208
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.89 0.190
MS Kacper AmbrozyKacper Ambrozy 96 PolskoPolsko 3 22.55 0.179
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.81 0.163
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.58 0.173
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.19 0.203
MS Filip BuchertFilip Buchert 98 PolskoPolsko 2 24.16 0.170
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ 0.213
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.75 0.226
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.87 0.166
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.94 0.207
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.43 0.229
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.89 0.185
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pawel BasalygoPawel Basalygo 95 PolskoPolsko 5 22.79 0.245
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19 0.139
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.36 0.205
MS Filip KulpieckiFilip Kulpiecki 99 PolskoPolsko 3 23.41 0.173
5 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.68 0.177
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.15 0.224
MS Blažej SobczakBlažej Sobczak 96 PolskoPolsko 3 23.34 0.177
3 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 24.66 0.194
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.37 0.215
Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.33 0.210
MS Jakub PajakJakub Pajak 01 PolskoPolsko 4 22.36 0.251
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 22.70 0.180
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 24.36 0.209
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.94 0.192
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.70 0.177
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.80 0.182
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22.93 0.195
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.69 0.274
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.14 0.231
2 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.51 0.191
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.65 0.168
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.57 0.210
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.86 0.308
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 23.53 0.149
2 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.21 0.185
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.41 0.202
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 25.06 0.206
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.83 0.166
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 24.04 0.193
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.54 0.185
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.72 0.197
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.83 0.216
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.11 0.159
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 24.29 0.203
5 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.33 0.303
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.76 0.201
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.19 0.218
3 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.26 0.146
Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 DNF 0.237
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 DQ 0.209
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 5 23.34 0.255
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.48 0.170
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.86 0.179
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.41 0.220
Milosz KuśMilosz Kuś 02 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.40 0.164
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.74 0.202
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.13 0.162
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 24.20 0.216
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.49 0.209
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.38 0.242
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.15 0.378
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.25 0.200
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.75 0.291
5 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.80 0.227
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.70 0.170
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.05 0.199
MS Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 5 24.05 0.206
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 24.69 0.189
5 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 26.57 0.238
David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.41 0.187
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.54 0.253
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.60 0.224
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 24.96 0.129
5 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.08 0.204
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 24.81 0.558
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.05 0.144
3 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 25.93 0.212
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 26.26 0.267
5 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 2 27.03 0.181
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.28 0.171
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.36 0.186
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.33 0.257
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Magdalena MiekińskaMagdalena Miekińska 99 PolskoPolsko 4 25.78 0.394
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.87 0.199
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.41 0.182
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 27.94 0.224
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.77 0.151
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 27.37 0.204
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.53 0.179
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.55 0.297
Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.74
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.56
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 26.29
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.09
Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 25.99 0.226
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.15 0.434
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 26.40 0.200
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.07 0.177
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 29.34 0.148
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.51 0.197
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 26.94 0.154
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.57 0.161
4 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.40 0.235
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 30.86 0.198
Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska 00 PolskoPolsko 5 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.40 0.213
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.64 0.243
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.85 0.180
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.31 0.299
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.81 0.339
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.36 0.228
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.68 0.172
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 5 26.82 0.222
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.02 0.586
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 29.38 0.438
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 29.93 0.172
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 26.98 0.198
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.28 0.302
3 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.16 0.169
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.20 0.392
Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Wiktoria BrackaWiktoria Bracka 02 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.14 0.224
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 28.20 0.390
3 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 28.39 0.185
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 28.89 0.283
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 29.12 0.396
6 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 29.13 0.332
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.54 0.195
MS Malgorzata LoseMalgorzata Lose 03 PolskoPolsko 3 28.67 0.180
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.94 0.250
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.22 0.449
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 31.79 0.249
Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 29.27 0.260
2 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 29.53 0.333
3 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.91 0.204
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.06 0.193
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.37 0.454
Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.03 0.218
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.01 0.200
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.02 0.166
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.32 0.220
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 52.40 0.184
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 54.10 0.200
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.12 0.227
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.60 0.221
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.34 0.170
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.43 0.182
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.57 0.237
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 54.78 0.181
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 51.44 0.183
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.69 0.239
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.89 0.151
MS Adam BelošAdam Beloš 98 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.181
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 57.54 0.443
Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 49.31 0.207
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.66 0.204
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.18 0.202
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.39 0.225
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.20 0.366
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 50.61 0.155
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.23 0.192
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76 0.162
5 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.91 0.239
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 52.94 0.157
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.53 0.184
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.32 0.180
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 51.60 0.211
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.80 0.210
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.31 0.172
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 51.55 0.218
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.65 0.182
MS Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 3 51.99 0.206
MS Andrzej KogutAndrzej Kogut 01 PolskoPolsko 6 51.99 0.297
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 53.88 0.155
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 57.42 0.161
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.86 0.193
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.71 0.185
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.91 0.215
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 56.35 0.173
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.03 0.230
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.13 0.173
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.57 0.197
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 54.12 0.209
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 56.62 0.231
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.35 0.202
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.38 0.214
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.87 0.222
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 52.63 0.209
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 57.22 0.228
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.52 0.201
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 53.24 0.178
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.42 0.206
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.49 0.333
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 54.88 0.169
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 55.01 0.426
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.08 0.176
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 58.05 0.265
MS Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovenskoSlovensko 4 58.46 0.405
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 62.19 0.255
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.70 0.240
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.06 0.407
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.87 0.188
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.34 0.249
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.24 0.232
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.11 0.376
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.11 0.192
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 60.63 0.225
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.23 0.199
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.01 0.266
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.03 0.172
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 61.61 0.478
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.82 0.306
5 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 64.93 0.466
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 59.38 0.228
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.13 0.164
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 60.74 0.199
MS Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 62.17 0.205
Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.78 0.410
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 60.51 0.258
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.49 0.230
MS Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolskoPolsko 4 61.82 0.202
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 70.09 0.464
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 59.80
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 61.43
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.04
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.11
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.98 0.183
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 63.65 0.424
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.86 0.355
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 68.16 0.500
Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.92 0.243
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.51 0.184
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.74 0.197
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 61.96 0.232
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 64.49 0.193
6 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 64.83 0.445
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 59.89 0.265
MS Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 PolskoPolsko 1 66.92 0.389
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 67.27 0.223
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 67.63 0.400
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 70.36 0.244
MS Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 6 70.74 0.280
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.81
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:56.46
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 1:57.35
Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:02.75
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.40
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:06.58
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:07.65
5 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:22.76
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 DNS
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.16
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 1:55.57
MS Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:55.76
MS Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 6 1:56.36
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:58.75
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 1:58.95
7 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 2:00.92
8 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:00.97
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:01.98
10 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:02.27
11 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:02.82
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.40
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:56.85
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:59.20
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:59.37
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:59.38
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:00.23
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.94
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:04.00
3 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61
4 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:05.92
5 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:06.88
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 2:17.33
7 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:20.09
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:19.69
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.12
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:24.83
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:28.63
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:31.03
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.34
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:23.36
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:23.48
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:23.99
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:25.67
6 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:29.18
7 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:32.92
8 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:42.10
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:14.10
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:22.94
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:23.30
4 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:23.59
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:24.11
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:25.15
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.56
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:28.59
9 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 9 2:30.84
10 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 11 2:32.95
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:23.90
2 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.92
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:28.39
4 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:32.46
5 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.99
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.08
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:41.56
8 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:44.50
9 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:46.35
10 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:46.65
Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:05.28
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:08.82
3 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 4:09.03
4 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 4:13.85
5 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 2 4:16.35
6 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 6 4:23.99
7 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 4:26.28
8 Radek BřezinaRadek Březina 72 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 8 4:51.72
9 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:57.49
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:04.79
2 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:07.12
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:13.12
4 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:14.40
5 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:15.83
6 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 4:19.44
7 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 4:20.92
8 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:24.05
9 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 4:36.22
Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 4:12.27
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:17.03
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:17.08
4 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 4:18.71
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:29.97
6 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:33.21
7 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 4:43.33
8 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:44.12
9 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:46.29
10 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 4:53.70
Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:49.50
3 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:54.47
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:56.08
Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:07.31
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.85
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:38.13
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:57.21
4 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:57.84
5 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:57.88
6 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 5:01.75
7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:11.63
8 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:50.33
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:48.14
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 5:11.29
3 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:12.66
4 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:15.39
5 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 5:18.77
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 3 08:30.00
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08:33.46
MS Jozef BubeníkJozef Bubeník 87 SlovenskoSlovensko 9 08:41.35
4 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08:44.11
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08:49.46
6 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08:58.75
7 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 09:06.74
8 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09:14.62
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 5 09:21.76
2 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09:28.94
3 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 09:30.47
4 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 09:52.23
Michal MikulaMichal Mikula 95 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08:58.72
2 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 09:09.59
3 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09:13.65
MS Jozef NevedelJozef Nevedel 00 SlovenskoSlovensko 11 09:17.34
5 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:25.78
6 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09:27.47
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 09:37.52
8 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:50.51
9 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 10:14.80
10 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 10:35.77
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09:09.25
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09:10.41
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09:36.60
4 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09:45.75
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09:47.11
6 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:53.29
7 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 09:54.78
8 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09:58.29
9 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 10:23.20
10 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 10:33.16
11 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 10:35.45
12 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 10:44.60
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11:24.83
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 12:04.62
3 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 12:08.40
4 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12:20.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:39.21
2 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 10:45.91
3 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:36.57
4 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11:44.62
5 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12:19.17
6 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13:16.50
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 10 10:55.57
2 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 11:16.21
3 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11:41.72
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 12:11.97
5 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12:22.19
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12:30.93
7 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12:48.78
8 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 9 13:40.45
Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
MS Lucia OndrúškováLucia Ondrúšková 02 SlovenskoSlovensko 1 11:12.77
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.42 0.176
2 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.83 0.173
3 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.90 0.143
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.26 0.202
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.64 0.184
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ 0.160
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DQ 0.175
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.44 0.177
MS Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.57 0.179
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.85 0.180
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.90 0.197
5 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.01 0.169
6 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.61 0.138
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.08 0.152
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.31 0.154
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.42 0.159
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.49 0.188
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.75 0.133
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.88 0.192
7 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.51 0.350
Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 DQ 0.198
Poznámky:
DQ 168.7b
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.24 0.156
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.38 0.166
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.66 0.152
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.95 0.178
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.61 0.164
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.34 0.152
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.51 0.167
3 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 6 09.30 0.185
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNF 0.160
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.18 0.171
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.72 0.135
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.84 0.171
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.90 0.171
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.03 0.229
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.15 0.142
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.62 0.336
8 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.82 0.200
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.47 0.139
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.55 0.188
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.62 0.173
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.82 0.145
5 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.93 0.180
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.70 0.186
7 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.44 0.343
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.25 0.184
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.40 0.171
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.52 0.191
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 1 08.80 0.194
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.84 0.205
6 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 08.96 0.395
Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DQ -0.049
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ -0.065
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98 0.158
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.02 0.152
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.06 0.347
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 0.069
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.26 0.156
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.53 0.146
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.64 0.171
MS Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 10.28 0.190
5 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10.30 0.190
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.72 0.159
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.22 0.384
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.28 0.217
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.40 0.178
5 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 10.15 0.368
Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (so, 2.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76 0.171
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.84 0.156
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.40 0.190
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.50 0.146
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54 0.190
6 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.21 0.335
7 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.04 0.424
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.90
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.91
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.29
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.33
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.36
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.45
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Poznámky:
DQ - 142.4c
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.04 0.195
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.25 0.133
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43 0.204
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.55 0.148
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.59 0.155
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.05 0.239
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.12 0.246
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.93 0.208
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.35 0.173
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.37 0.179
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.47 0.200
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.78 0.300
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.21 0.217
7 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.65 0.384
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.37 0.179
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.41 0.311
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.44 0.232
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.92 0.205
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.48 0.402
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.14 0.188
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.34 0.361
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.46 0.198
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.11 0.211
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.37 0.319
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 12.12 0.290
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:34.91 0.288
2 Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:35.03 0.194
Lampa, Smolka, Kukuczka, Kaštovský Lampa, Smolka, Kukuczka, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DQ 0.219
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Junioři

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:46.11 0.185
Derka, Bárek, Hajzler, Lenomar Derka, Bárek, Hajzler, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNF 0.363
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 1:34.43 0.270
2 Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:36.95 0.251
3 Čermák, Němec, Pohanka, Doležal Čermák, Němec, Pohanka, Doležal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:39.73 0.167
4 Kozmík, Kovář, Divín, Sedlář Kozmík, Kovář, Divín, Sedlář Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:39.94 0.227
Sládek, Horák, Šalman, Nevrla Sládek, Horák, Šalman, Nevrla Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ 0.248
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(so, 2.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:48.94 0.154
2 Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:50.28 0.416
3 Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:54.01 0.282
4 Lánská, Musilová, Hanzalíková, Košutková Lánská, Musilová, Hanzalíková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 1:54.70 0.248
5 Červená, Hřebíčková, Urbášková, Janošíková Červená, Hřebíčková, Urbášková, Janošíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:54.84 0.468
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křížková, Furchová, Janků, Kalincová Křížková, Furchová, Janků, Kalincová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:46.78 0.208
2 Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:50.07 0.323
3 Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:51.78 0.227
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.012.02
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 1.96 ------o-xooxo-xxx
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 9 1.94 -----oo-xxoxoxxx
3 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 6 1.91 -----o-oxoxxx
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 1.85 ---oooxxoxxx
5 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 5 1.82 ----ooxxx
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 DNS
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 2 DNS
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 7 DNS
Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
95 1 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.002.02
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5 1.85 --xooxoxoxoxx-x
2 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.82 -ooxoxoxoxxx
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 1.67 oxoxoxxx
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.002.02
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 1.85 --oxooxooxxx
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 1.77 -ooooxxx
3 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 1.72 -ooxxoxxx
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.67 oooxxx
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 1.67 xoooxxx
6 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 1.62 oxxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
98 3 1.59 ---oxo
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 1.54 ---oxxx
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 1.37 oxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 1.70 ----ooxxooxxx
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 8 1.64 -----oxxx
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 6 1.64 ----oxoxxx
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 1.59 ---ooxxx
5= Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 1.59 ---xooxxx
5= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 1.59 -ooxooxxx
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 1.54 -oxooxxx
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.49 --xoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 1.70 ----ooxoxoxxx
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 12 1.59 oooxoxoxxx
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 1.59 -oooxxoxxx
4 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.54 ooxxooxxx
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 1.54 xoooxoxxx
6= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 1.49 oooxxx
6= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10 1.49 oooxxx
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 1.44 xooxxx
9 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 1.44 oxoxxx
10 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 1.44
11 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 1.37 oxxx
Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4 DNS
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.764.95
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6 4.76 ------------o-o-xoxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 4.61 ----------xo-xo-xoxxoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.41 ---------oxxoooxoxxx
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.11 --------oxxooxxx
MS Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
95 1 4.01 -------oooxxx
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 3.61 ------oxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.714.814.915.01
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 4.11 ---------oxo-xxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 4.01 -------oooxxx
3 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3 4.01 ----ooxxoooxxoxxx
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 3.81 ------xoxoxoxxx
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 3.61 ---ooooxxoxxx
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 3.41 --ooooxxoxxx
7 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 3.01 --xoxooxxx
Jakub GawlowskiJakub Gawlowski
PolskoPolsko
00 8 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.714.814.915.01
MS Adrian KupczakAdrian Kupczak
PolskoPolsko
02 9 4.41 -----------xo-oxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 3.81 -----xooxoxxoxxx
3