Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

Časový pořad sobota, 2.2.2019

Čas Disciplíny
10:00 3000 m Ž B 3000 m Jky B 3000 m Dky B Tyč M Tyč J Tyč Dci Dálka Dci Koule 3kg Dky
10:20 3000 m Dci B
10:35 3000 m M B01 3000 m M B02 3000 m J B
10:50 60 m Dky R01 60 m Dky R02 60 m Dky R03 60 m Dky R04 60 m Dky R05
11:00 60 m Jky R01 60 m Jky R02 Koule 4kg Ž Koule 4kg Jky
11:10 60 m Ž R01 60 m Ž R02
11:20 60 m Dci R01 60 m Dci R02 60 m Dci R03 60 m Dci R04 60 m Dci R05 60 m Dci R06 Dálka Ž Dálka Jky
11:30 60 m J R01 60 m J R02 60 m J R03 60 m J R04
11:40 60 m M R01 60 m M R02 60 m M R03
11:50 60 m př. Dky R01 60 m př. Dky R02 60 m př. Dky R03 60 m př. Dky R04
12:00 60 m př. Ž R 60 m př. Jky R Tyč Ž Tyč Jky Tyč Dky
12:10 60 m př. Dci R01 60 m př. Dci R02 Dálka Dky
12:20 60 m př. J R01 60 m př. J R02 Koule 5kg Dci
12:30 60 m př. M R
12:45 800 m Dky B01 800 m Dky B02 Výška Ž Výška Jky Výška Dky
12:55 800 m Ž B 800 m Jky B
13:05 800 m Dci B01 800 m Dci B02
13:15 800 m M B01 800 m M B02 800 m J B
13:25 60 m Dky F Koule 6kg J
13:30 60 m Jky F
13:35 60 m Ž F
13:40 60 m Dci F Dálka M Dálka J
13:45 60 m J F
13:50 60 m M F
14:00 60 m př. Dky F
14:10 60 m př. Ž F 60 m př. Jky F
14:20 60 m př. Dci F
14:30 60 m př. J F Koule 7,26kg M
14:35 60 m př. M F
14:45 400 m Dky B01 400 m Dky B02 400 m Dky B03 400 m Dky B04 Výška M Výška J Výška Dci
14:55 400 m Jky B01 400 m Jky B02 400 m Jky B03 Trojskok Ž Trojskok Jky Trojskok Dky
15:05 400 m Ž B01 400 m Ž B02 400 m Ž B03
15:15 400 m Dci B01 400 m Dci B02 400 m Dci B03 400 m Dci B04
15:25 400 m J B01 400 m J B02 400 m J B03 400 m J B04
15:35 400 m M B01 400 m M B02 400 m M B03
15:45 1500 m Ž B01 1500 m Ž B02 1500 m Jky B 1500 m Dky B
15:55 1500 m Dci B
16:10 1500 m M B01 1500 m J B
16:25 200 m Dky B01 200 m Dky B02 200 m Dky B03 200 m Dky B04 200 m Dky B05 200 m Dky B06 Trojskok M Trojskok J Trojskok Dci
16:35 200 m Ž B01 200 m Ž B02 200 m Ž B03 200 m Jky B01 200 m Jky B02 200 m Jky B03
16:45 200 m Dci B01 200 m Dci B02 200 m Dci B03 200 m Dci B04 200 m Dci B05 200 m Dci B06 200 m Dci B07 200 m Dci B08
16:55 200 m J B01 200 m J B02 200 m J B03 200 m J B04 200 m J B05
17:05 200 m M B01 200 m M B02 200 m M B03 200 m M B04 200 m M B05
17:15 4x200 m Ž 4x200 m Dky
17:25 4x200 m M 4x200 m J 4x200 m Dci