Zpět

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90 0.154
2 Pawel DzidaPawel Dzida 990101 PolskoPolsko 5 06.98 0.148
3 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 010822 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.04 0.131
4 Maté KiššMaté Kišš 990101 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 3 07.04 0.186
5 Jakub SikorskiJakub Sikorski 010101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 07.06 0.143
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.10 0.171
7 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.11 0.182
František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natan FiedeňNatan Fiedeň 980602 LKS PszczynaLKS Pszczyna 4 07.11 0.172
2 Mário HanicMário Hanic 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.20 0.145
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.29 0.198
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.32 0.172
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.35 0.219
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.42 0.185
Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 DNS
Peter RigoPeter Rigo 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.108
Celkem 8 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.21 0.199
2 Andrej SlottaAndrej Slotta 981227 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.38 0.176
3 Jozef BúvalaJozef Búvala 961011 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 07.42 0.169
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.44 0.188
5 Lukáš KubátLukáš Kubát 990409 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.60 0.179
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.61 0.177
František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS 0.209
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS 0.179
Celkem 8 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš StrašaLukáš Straša 950101 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 07.42 0.179
2 Samuel KopčekSamuel Kopček 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.59 0.169
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61 0.199
4 Adam BelošAdam Beloš 980604 ZTS MartinZTS Martin 6 07.62 0.179
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.68 0.209
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.69 0.176
7 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.71 0.188
8 Lukáš SojákLukáš Soják 000601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.11 0.177
Celkem 8 závodníků
05 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FendekJakub Fendek 910521 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.03 0.167
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 010911 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.75 0.200
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.83 0.182
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.87 0.244
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.06 0.298
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.23 0.149
7 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 0.182
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 DQ -0.089
Celkem 8 závodníků
06 (út, 5.2.2019 - 15:56) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 0.153
2 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 0.414
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.397
4 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.05 0.332
5 Filip MelicharFilip Melichar 041107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.09 0.226
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.90 0.154
2 Pawel DzidaPawel Dzida 990101 PolskoPolsko 5 06.98 0.148
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.03 0.167
4 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 010822 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.04 0.131
4 Maté KiššMaté Kišš 990101 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 3 07.04 0.186
6 Jakub SikorskiJakub Sikorski 010101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 07.06 0.143
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.10 0.171
8 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 6 07.11 0.182
8 Natan FiedeňNatan Fiedeň 980602 LKS PszczynaLKS Pszczyna 4 07.11 0.172
10 Mário HanicMário Hanic 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.20 0.145
11 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.21 0.199
12 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.29 0.198
13 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.32 0.172
14 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.35 0.219
15 Andrej SlottaAndrej Slotta 981227 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.38 0.176
16 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.42 0.185
16 Jozef BúvalaJozef Búvala 961011 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 07.42 0.169
16 Lukáš StrašaLukáš Straša 950101 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 07.42 0.179
19 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.44 0.188
20 Samuel KopčekSamuel Kopček 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.59 0.169
21 Lukáš KubátLukáš Kubát 990409 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.60 0.179
22 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.61 0.177
22 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.61 0.199
24 Adam BelošAdam Beloš 980604 ZTS MartinZTS Martin 6 07.62 0.179
25 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.68 0.209
26 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.69 0.176
27 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.71 0.188
28 Andreas PiskořAndreas Piskoř 010911 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.75 0.200
29 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.83 0.182
30 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.87 0.244
31 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.06 0.298
32 Lukáš SojákLukáš Soják 000601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.11 0.177
33 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.23 0.149
34 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 0.182
35 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 0.153
36 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85 0.414
37 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 0.397
38 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.05 0.332
39 Filip MelicharFilip Melichar 041107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.09 0.226
František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 DNS
Peter RigoPeter Rigo 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.108
František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS 0.209
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS 0.179
Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 DQ -0.089
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

-

A (út, 5.2.2019 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.91 0.153
2 Pawel DzidaPawel Dzida 990101 PolskoPolsko 5 06.95 0.154
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 07.00 0.161
4 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 010822 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 07.02 0.137
5 Maté KiššMaté Kišš 990101 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 6 07.09 0.191
6 Natan FiedeňNatan Fiedeň 980602 LKS PszczynaLKS Pszczyna 8 07.12 0.133
Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Jakub SikorskiJakub Sikorski 010101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
B (út, 5.2.2019 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 07.04 0.155
2 Mário HanicMário Hanic 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.13 0.148
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.31 0.190
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.34 0.197
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.34 0.147
6 Andrej SlottaAndrej Slotta 981227 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 1 07.34 0.166
7 Lukáš StrašaLukáš Straša 950101 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 07.45 0.228
Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.160
2 Julia PolakJulia Polak 010509 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.68 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 1 07.89 0.151
4 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.97 0.216
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.97 0.146
6 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.03 0.166
7 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.47 0.239
Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.07 0.180
2 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.10 0.333
3 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17 0.163
4 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.19 0.161
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.23 0.245
6 Nina NovakováNina Novaková 960531 SlovenskoSlovensko 6 08.42 0.211
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Petra MočáryováPetra Močáryová 990614 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Celkem 8 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.18 0.161
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 0.162
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.27 0.141
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 040105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.35 0.360
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.41 0.251
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.44 0.189
7 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62 0.363
8 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 08.74 0.270
Celkem 8 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.374
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70 0.221
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 990115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.75 0.153
4 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 0.189
5 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.76 0.404
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.92 0.265
7 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 050614 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.92 0.187
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.99 0.287
Celkem 8 závodníků
05 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.97 0.572
2 Lucie DlouháLucie Dlouhá 040331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.396
3 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 021223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.08 0.270
4 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.310
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 041115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.12 0.185
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.23
7 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.24 0.244
8 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 050207 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 09.36 0.329
Celkem 8 závodníků
06 (út, 5.2.2019 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.28 0.181
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 020221 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.52 0.192
3 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.62 0.159
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.85 0.548
5 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.10 0.380
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13 0.232
7 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.24 0.177
Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.160
2 Julia PolakJulia Polak 010509 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.68 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 1 07.89 0.151
4 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.97 0.216
4 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.97 0.146
6 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.03 0.166
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.07 0.180
8 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.10 0.333
9 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17 0.163
10 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.18 0.161
11 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.19 0.161
12 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.22 0.162
13 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.23 0.245
14 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.27 0.141
15 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.28 0.181
16 Marie ŠípkováMarie Šípková 040105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.35 0.360
17 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.41 0.251
18 Nina NovakováNina Novaková 960531 SlovenskoSlovensko 6 08.42 0.211
19 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.44 0.189
20 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.47 0.239
21 Gabriela PreissováGabriela Preissová 020221 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.52 0.192
22 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.54 0.374
23 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.62 0.363
23 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.62 0.159
25 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.70 0.221
26 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 08.74 0.270
27 Alena SýkorováAlena Sýkorová 990115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.75 0.153
28 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.76 0.189
28 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.76 0.404
30 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.85 0.548
31 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.92 0.265
31 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 050614 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.92 0.187
33 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.97 0.572
34 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.99 0.287
35 Lucie DlouháLucie Dlouhá 040331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.396
36 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 021223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.08 0.270
36 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.310
38 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.10 0.380
39 Jana KleibertováJana Kleibertová 041115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.12 0.185
40 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13 0.232
41 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.23
42 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.24 0.244
42 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.24 0.177
44 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 050207 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 09.36 0.329
Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Petra MočáryováPetra Močáryová 990614 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS

-

A (út, 5.2.2019 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.180
2 Julia PolakJulia Polak 010509 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.65 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 3 07.86 0.142
4 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.88 0.201
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.99 0.153
6 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.01 0.184
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.01 0.155
Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků
B (út, 5.2.2019 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.11 0.159
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.13 0.186
3 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23 0.186
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.27 0.177
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 040105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.28 0.315
6 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 08.34 0.136
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 22.06 0.180
2 Jacek MajewskiJacek Majewski 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 22.35 0.145
3 Maté KiššMaté Kišš 990101 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 5 22.69 0.206
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.44 0.168
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 000810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.62 0.212
Samuel KopčekSamuel Kopček 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ -0.186
Celkem 6 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22.13 0.183
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.59 0.172
3 Robert PlacheckiRobert Plachecki 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 24.67 0.416
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.76 0.192
5 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 24.76 0.143
Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.02 0.190
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.19 0.179
3 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.36 0.155
4 Adrian ZieleznikAdrian Zieleznik 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 24.41 0.312
5 Kristián ŠimuneKristián Šimune 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.62 0.346
6 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.22 0.179
Celkem 6 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 010822 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 22.66 0.179
2 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.15 0.187
3 Jozef BúvalaJozef Búvala 961011 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 23.58 0.161
4 Kamil GlabekKamil Glabek 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 23.62 0.171
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.87 0.228
6 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.48 0.171
Celkem 6 závodníků
05 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.17 0.194
2 Peter RigoPeter Rigo 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.28 0.184
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.75 0.168
4 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.33 0.157
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.98 0.247
Philip RučkaPhilip Ručka 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS 0.202
Celkem 6 závodníků
06 (út, 5.2.2019 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.39 0.197
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.51 0.188
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.71 0.189
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.90 0.185
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 24.15 0.165
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.22 0.242
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 22.06 0.180
2 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 22.13 0.183
3 Jacek MajewskiJacek Majewski 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 22.35 0.145
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.59 0.172
5 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 010822 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 5 22.66 0.179
6 Maté KiššMaté Kišš 990101 Slávia TU KošiceSlávia TU Košice 5 22.69 0.206
7 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.02 0.190
8 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.15 0.187
9 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.17 0.194
10 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.19 0.179
11 Peter RigoPeter Rigo 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.28 0.184
12 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.39 0.197
13 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 030122 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.51 0.188
14 Jozef BúvalaJozef Búvala 961011 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 23.58 0.161
15 Kamil GlabekKamil Glabek 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 23.62 0.171
16 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.71 0.189
17 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.75 0.168
18 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 23.90 0.185
19 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 24.15 0.165
20 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.33 0.157
21 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.36 0.155
22 Adrian ZieleznikAdrian Zieleznik 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 5 24.41 0.312
23 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.44 0.168
24 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 000810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.62 0.212
24 Kristián ŠimuneKristián Šimune 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.62 0.346
26 Robert PlacheckiRobert Plachecki 000101 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 24.67 0.416
27 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.76 0.192
27 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 040101 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 24.76 0.143
29 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.22 0.242
30 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.98 0.247
31 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.22 0.179
32 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.87 0.228
33 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.48 0.171
Samuel KopčekSamuel Kopček 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ -0.186
Matěj BenešMatěj Beneš 010227 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Philip RučkaPhilip Ručka 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS 0.202

-

01 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.89 0.178
2 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.45 0.174
3 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.84 0.240
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 040105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 26.83 0.423
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.22 0.255
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.98 0.259
Celkem 6 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.82 0.157
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 5 25.38 0.196
3 Julia PolakJulia Polak 010509 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 25.63 0.203
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.68 0.432
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 27.73 0.254
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 27.97 0.216
Celkem 6 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 6 25.66 0.234
2 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 010101 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 26.30 0.617
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.00 0.331
4 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.46 0.456
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.08 0.212
2 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.34 0.187
3 Nina NovakováNina Novaková 960531 SlovenskoSlovensko 4 27.17 0.235
4 Kristína HaršányováKristína Haršányová 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98 0.254
5 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.71 0.467
Celkem 5 závodníků
05 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.52 0.590
2 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.27 0.205
3 Janka KusyováJanka Kusyová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.28 0.231
4 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 050614 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 29.36 0.215
5 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 29.45 0.415
Petra MočáryováPetra Močáryová 990614 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Celkem 6 závodníků
06 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.33 0.267
2 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 26.50 0.164
3 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 26.79 0.181
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.16 0.239
5 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 27.86 0.329
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 020131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků
07 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.04 0.141
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.55 0.161
3 Jana KleibertováJana Kleibertová 041115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.39 0.324
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.45 0.267
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.52 0.288
6 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 050207 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 31.11 0.223
Celkem 6 závodníků
08 (út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PreissováGabriela Preissová 020221 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.79 0.265
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.83 0.345
3 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.96 0.565
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.33 0.231
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.61 0.381
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 31.32 0.316
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.82 0.157
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.89 0.178
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 5 25.38 0.196
4 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.45 0.174
5 Julia PolakJulia Polak 010509 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 25.63 0.203
6 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 6 25.66 0.234
7 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.84 0.240
8 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.08 0.212
9 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 010101 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 5 26.30 0.617
10 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.33 0.267
11 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.34 0.187
12 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 26.50 0.164
13 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.52 0.590
14 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 26.79 0.181
15 Marie ŠípkováMarie Šípková 040105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 26.83 0.423
16 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.04 0.141
17 Elena UrbáškováElena Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.16 0.239
18 Nina NovakováNina Novaková 960531 SlovenskoSlovensko 4 27.17 0.235
19 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.22 0.255
20 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.27 0.205
21 Janka KusyováJanka Kusyová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.28 0.231
22 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.55 0.161
23 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.68 0.432
24 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 27.73 0.254
25 Joanna KlasikJoanna Klasik 020701 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 27.86 0.329
26 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 27.97 0.216
27 Kristína HaršányováKristína Haršányová 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98 0.254
28 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.71 0.467
29 Gabriela PreissováGabriela Preissová 020221 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.79 0.265
30 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.83 0.345
31 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.98 0.259
32 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.00 0.331
33 Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska 050614 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 29.36 0.215
34 Jana KleibertováJana Kleibertová 041115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.39 0.324
35 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 29.45 0.415
35 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.45 0.267
37 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.46 0.456
38 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.52 0.288
39 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.96 0.565
40 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.33 0.231
41 Kristýna CependováKristýna Cependová 051107 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.61 0.381
42 Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing 050207 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 31.11 0.223
43 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 31.32 0.316
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Petra MočáryováPetra Močáryová 990614 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 020131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS

-

01 (út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.33 0.232
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.81 0.137
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.95 0.268
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.79 0.294
Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 5 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.45 0.219
František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Marián VáňovskýMarián Váňovský 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.209
Philip RučkaPhilip Ručka 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.170
Celkem 5 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.11 0.222
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.37 0.185
3 Filip ZemanFilip Zeman 990823 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.67 0.173
4 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.69 0.240
5 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.42 0.419
Celkem 5 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BelošAdam Beloš 980604 ZTS MartinZTS Martin 4 52.22 0.193
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.36 0.155
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Stanislav MrvaStanislav Mrva 950101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
05 (út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav MrvaStanislav Mrva 950101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.66 0.152
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 52.40 0.302
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 54.25 0.237
4 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.26 0.244
5 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 55.90 0.205
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS 0.217
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.33 0.232
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.45 0.219
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.81 0.137
4 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.11 0.222
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.37 0.185
6 Stanislav MrvaStanislav Mrva 950101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.66 0.152
7 Filip ZemanFilip Zeman 990823 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.67 0.173
8 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.69 0.240
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 51.95 0.268
10 Adam BelošAdam Beloš 980604 ZTS MartinZTS Martin 4 52.22 0.193
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 52.40 0.302
12 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.79 0.294
13 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.42 0.419
14 Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 54.25 0.237
15 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.36 0.155
16 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.26 0.244
17 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 55.90 0.205
Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Marián VáňovskýMarián Váňovský 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF 0.209
Philip RučkaPhilip Ručka 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.170
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Stanislav MrvaStanislav Mrva 950101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Václav ValachVáclav Valach 011202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DQ
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS 0.217

-

01 (út, 5.2.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.22
2 Julia KorzuchJulia Korzuch 990101 PolskoPolsko 3 56.51
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 970218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.97
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 60.69
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 61.81
Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 2 DQ
Celkem 6 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.68
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 960920 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 57.85
3 Veronika MečiarováVeronika Mečiarová 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 60.46
4 Janka KusyováJanka Kusyová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 61.38
5 Simona LackovičováSimona Lackovičová 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 62.17
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 030502 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 63.08
Celkem 6 závodníků
03 (út, 5.2.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.45
2 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 57.81
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.38
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.87
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.02
6 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.84
Celkem 6 závodníků
04 (út, 5.2.2019 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KudlováDenisa Kudlová 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.78 0.263
2 Samanta GórniakSamanta Górniak 020101 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 60.14 0.398
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 60.25 0.202
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 020131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.68 0.204
5 Romana OndrušováRomana Ondrušová 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 67.78 0.200
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 040412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 70.07 0.462
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.22
2 Julia KorzuchJulia Korzuch 990101 PolskoPolsko 3 56.51
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 970218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.97
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.45
5 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 57.68
6 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 57.81
7 Barbora TomkováBarbora Tomková 960920 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 57.85
8 Denisa KudlováDenisa Kudlová 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.78 0.263
9 Samanta GórniakSamanta Górniak 020101 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 60.14 0.398
10 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 60.25 0.202
11 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 021008 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.38
12 Veronika MečiarováVeronika Mečiarová 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 60.46
13 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 60.69
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 60.87
15 Janka KusyováJanka Kusyová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 61.38
16 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 61.81
17 Simona LackovičováSimona Lackovičová 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 62.17
18 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 030502 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 63.08
19 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 020131 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.68 0.204
20 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.02
21 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.84
22 Romana OndrušováRomana Ondrušová 990101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 67.78 0.200
23 Tereza GrégrováTereza Grégrová 040412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 70.07 0.462
Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovenskoSlovensko 2 DQ

-

01 (út, 5.2.2019 - 19:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.91
2 Olivier MutwilOlivier Mutwil 991027 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 2 1:54.43
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:55.27
4 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 010112 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:01.59
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:04.69
6 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:06.40
7 Martin ZukalMartin Zukal 011218 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:07.58
Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 19:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis BartekDenis Bartek 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.43
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:11.60
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:14.11
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.43
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.49
6 Matěj SulákMatěj Sulák 040811 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:29.65
7 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:32.53
Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.91
2 Olivier MutwilOlivier Mutwil 991027 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 2 1:54.43
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:55.27
4 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 010112 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:01.59
5 Denis BartekDenis Bartek 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.43
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:04.69
7 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:06.40
8 Martin ZukalMartin Zukal 011218 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:07.58
9 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:11.60
10 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:14.11
11 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.43
12 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.49
13 Matěj SulákMatěj Sulák 040811 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:29.65
14 Filip StoszekFilip Stoszek 050224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:32.53
Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

-

01 (út, 5.2.2019 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 900702 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 4 2:06.11
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:16.91
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 020809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:17.17
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 040508 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 2:22.51
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:22.97
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.61
Andrea UrbanováAndrea Urbanová 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS
Celkem 7 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:27.42
2 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:30.66
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 031118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.72
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:34.04
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:36.91
6 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 020101 SlovenskoSlovensko 1 2:41.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 900702 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 4 2:06.11
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:16.91
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 020809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:17.17
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 040508 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 2:22.51
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:22.97
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.61
7 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:27.42
8 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:30.66
9 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 031118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.72
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:34.04
11 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:36.91
12 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 020101 SlovenskoSlovensko 1 2:41.51
Andrea UrbanováAndrea Urbanová 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNS

-

01 (út, 5.2.2019 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:58.30
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:59.46
3 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:01.10
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.88
5 David MazúchDavid Mazúch 960101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:06.08
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 4:08.94
7 Michal KováčMichal Kováč 910806 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 7 4:10.81
8 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:11.21
9 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 4:17.11
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:17.49
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNF
Celkem 12 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:19.45
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:22.16
3 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:22.89
4 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:24.38
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:34.11
6 Juraj HlbockýJuraj Hlbocký 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 4:36.57
7 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:38.27
8 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:42.14
9 David DostálDavid Dostál 010917 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:48.51
10 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:49.59
11 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 990818 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:50.85
12 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 4:52.63
Daniel RůžaDaniel Růža 020906 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:58.30
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:59.46
3 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:01.10
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.88
5 David MazúchDavid Mazúch 960101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:06.08
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 4:08.94
7 Michal KováčMichal Kováč 910806 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 7 4:10.81
8 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:11.21
9 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 4:17.11
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:17.49
11 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:19.45
12 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:22.16
13 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:22.89
14 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:24.38
15 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:34.11
16 Juraj HlbockýJuraj Hlbocký 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 4:36.57
17 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:38.27
18 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:42.14
19 David DostálDavid Dostál 010917 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:48.51
20 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 030516 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:49.59
21 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 990818 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:50.85
22 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 4:52.63
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Radim KliglRadim Kligl 010324 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNF
Daniel RůžaDaniel Růža 020906 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNS

-

(út, 5.2.2019 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 980101 PolskoPolsko 1 4:34.26
2 Iva GieselováIva Gieselová 040320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:43.29
3 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:48.31
4 Tereza HlucháTereza Hluchá 010710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:49.31
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 5:05.07
6 Tereza CharvátováTereza Charvátová 020123 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:05.56
7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 001204 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 5:09.74
8 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 040712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:10.03
9 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 010912 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 5:10.25
10 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 980622 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 5:14.92
11 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 5:25.14
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 5:36.05
13 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel VyškovOrel Vyškov 13 5:54.61
14 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 040217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 6:25.66
Celkem 14 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:23) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 941019 SlovenskoSlovensko 4 08.36 0.139
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.81 0.170
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.90 0.148
Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF 0.166
Celkem 4 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 17:03) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 941019 SlovenskoSlovensko 4 08.53 0.155
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.66 0.174
3 Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.29 0.186
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DQ 0.161
Poznámky:
DQ - 168.7b
Celkem 4 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:22) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.35 0.213
Celkem 1 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 17:02) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.11 0.198
Celkem 1 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 17:01) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86 0.161
2 Marián VáňovskýMarián Váňovský 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.60 0.183
Celkem 2 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:21) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.98 0.176
2 Marián VáňovskýMarián Váňovský 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.03 0.179
Celkem 2 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.90 0.378
2 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.21 0.255
Celkem 2 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 0.357
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.25 0.234
Celkem 2 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:43) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanka LajčiakováStanka Lajčiaková 960420 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 08.35 0.193
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.87 0.137
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03 0.145
4 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.21 0.285
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 0.182
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.79 0.227
7 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 010101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.16 0.387
Kristína HaršányováKristína Haršányová 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:03) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanka LajčiakováStanka Lajčiaková 960420 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 08.34 0.198
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.88 0.149
3 Simona TakácsováSimona Takácsová 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.91 0.142
4 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.19 0.166
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.40 0.193
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.89 0.178
7 Kristína HaršányováKristína Haršányová 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.91 0.241
8 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 010101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.41 0.349
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:01) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália HolešováNatália Holešová 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.22 0.175
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.30 0.189
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.50 0.190
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.52 0.164
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 030508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.75 0.225
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 031006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.93 0.427
7 Veronika JavorkováVeronika Javorková 030615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.94 0.176
Celkem 7 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:41) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália HolešováNatália Holešová 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.07 0.187
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.32 0.191
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.46 0.190
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 031006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.83 0.399
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 030615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.01 0.189
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 030508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF 0.347
Celkem 7 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 040101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.41 0.177
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.45 0.162
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.89 0.567
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.14 0.185
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.387
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.18 0.520
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.41 0.389
Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNF 0.200
Celkem 8 závodníků

-

01 (út, 5.2.2019 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 040101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.226
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.58 0.264
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 0.406
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.223
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69 0.214
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
02 (út, 5.2.2019 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91 0.274
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.10 0.570
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20 0.313
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.96 0.285
Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 040101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.41 0.226
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.58 0.264
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 0.406
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91 0.274
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 050205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.10 0.570
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.15 0.223
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20 0.313
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69 0.214
9 Natálie MaternováNatálie Maternová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.96 0.285
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS

-

(út, 5.2.2019 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.571.671.771.821.871.901.931.961.982.002.02 Body
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
980911 4 1.96 ----oo-oxo-xxx
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990210 5 1.96 ----oo-xxoxxo-xxx
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 3 1.82 ---oxxo-xxx
4 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040816 1 1.47 xoxxx
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
040330 2 DNS
Celkem 5 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.69 Body
1 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010203 11 1.66 ----oxoooxxx
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
010507 13 1.63 --ooooxoxxx
3= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020508 10 1.60 -oooooxxx
3= Kristína HaršányováKristína Haršányová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 14 1.60 --ooooxxx
5 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
010429 12 1.60 --oxoxoxoxxx
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991214 6 1.55 oo-ooxxx
7= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030617 5 1.45 ooxxoxxx
7= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 9 1.45 ooxxoxxx
9= Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
031024 7 1.40 ooxxx
9= Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030803 8 1.40 ooxxx
11 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030727 3 1.35 oxxx
12 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
040306 2 1.35 xoxxx
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030114 1 0.00 xxx
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040603 4 DNS
Celkem 14 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.652.853.053.253.453.653.854.054.254.354.454.554.654.754.854.955.05 Body
1 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 6 4.25 -------xoxoxxx
2 Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
950101 2 4.05 -----oxooxxx
3 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
011127 1 3.85 ----xoxxoxoxxx
4 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 3 3.85 -----oxxoxxx
5 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 5 3.65 ----oxoxxx
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020405 4 NM
Celkem 6 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak
UKS Junior KamesznicaUKS Junior Kamesznica
900403 18 7.27 xx6.826.82x7.27x
2 Rastislav JelínekRastislav Jelínek
Slávia TU KošiceSlávia TU Košice
010101 17 6.66 xx6.376.376.336.466.66
3 Lukáš StrašaLukáš Straša
ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica
950101 16 6.62 6.50x6.296.50x6.62x
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 15 6.48 x6.48x6.48xxx
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
970925 14 6.45 6.286.45x6.456.45x6.45
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 13 6.19 6.016.076.006.076.195.986.09
7 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990409 12 6.12 4.536.066.126.125.97x6.12
8 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
040221 11 6.12 6.04x6.086.085.936.036.12
9 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
001207 7 5.90 5.90x3.655.900.00.00.0
10 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010911 9 5.87 5.875.63x5.870.00.00.0
11 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
010715 8 5.83 5.665.835.735.830.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020901 4 5.81 5.81xx5.810.00.00.0
13 Kacper UcherekKacper Ucherek
PolskoPolsko
020101 5 5.71 4.535.715.675.710.00.00.0
14 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
040820 3 5.26 xx5.265.260.00.00.0
15 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
040829 1 4.89 4.894.65x4.890.00.00.0
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
040330 2 DNS
František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
010105 10 DNS
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 6 DNS
Celkem 18 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030617 17 5.40 5.19xx5.19xx5.40
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010221 15 5.25 -5.185.155.185.245.085.25
3 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
031107 13 5.17 5.175.134.945.17x5.104.97
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050424 12 5.02 4.824.864.954.95x4.965.02
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
031103 11 4.98 x4.864.654.864.984.794.72
6 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
040306 9 4.93 x4.854.914.91xx04.93
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020613 1 4.90 xx4.904.90xxx
8 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 10 4.89 2.874.894.844.894.654.65x
9 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000526 14 4.86 4.29x4.864.860.00.00.0
10 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021002 8 4.59 4.454.59x4.590.00.00.0
11 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
051121 5 4.44 4.444.37x4.440.00.00.0
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050126 4 4.37 4.373.934.284.370.00.00.0
13 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050812 6 4.35 xx4.354.350.00.00.0
14 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040331 3 4.34 4.184.344.334.340.00.00.0
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030114 7 4.30 3.803.954.304.300.00.00.0
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
991103 16 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050412 2 DNS
Celkem 17 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 4 12.43 12.37x12.4312.43x--
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020901 1 12.29 11.47x11.7611.76x12.2912.24
3 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020619 2 11.78 11.3210.7911.4111.4111.7811.3211.46
4 Jiří KovářJiří Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030210 3 10.91 10.79x10.9110.91xxx
Celkem 4 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 18:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mendez MáriaMendez Mária
ŠpanělskoŠpanělsko
950205 3 12.22 xx11.7511.75xx12.22
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020204 12 11.35 10.8211.0511.0411.0511.2511.1911.35
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
971008 9 11.23 10.9111.15x11.1511.0211.23x
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
011107 11 11.22 10.5510.9211.0011.0011.1110.9411.22
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010430 10 11.09 10.6210.7510.6810.7510.9911.0910.56
6 Joanna GajJoanna Gaj
AZS-AZF KatowiceAZS-AZF Katowice
010101 2 10.73 10.61xx10.6110.73x09.62
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000526 8 10.58 10.3010.58x10.5810.36x10.48
8 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000610 7 10.57 10.38xx10.3810.57x10.51
9 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030727 1 10.00 x10.0009.7010.000.00.00.0
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
031103 5 09.99 09.9309.8409.9909.990.00.00.0
11 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021112 6 09.61 xx09.6109.610.00.00.0
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030508 4 NM
Celkem 12 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
070824 1 05.59 05.5705.5105.4005.5704.5304.6505.59
Celkem 1 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040322 3 10.58 09.4509.5810.5810.5809.8510.1610.31
2 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
041113 2 10.52 10.3910.43x10.43x10.52x
3 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
041107 1 09.39 08.7208.9908.7308.9908.4708.5909.39
Celkem 3 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
931002 14 14.75 13.9514.75x14.7513.8014.4714.14
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030206 3 12.59 xxx0.0x12.59x
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
990410 12 12.26 11.2611.5312.2612.26x11.52x
4 Kristína KrálikováKristína Králiková
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020101 13 10.96 10.9609.6710.7510.9610.71x09.61
5 Jana MáňovskáJana Máňovská
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000101 10 10.87 10.6110.3610.8710.8710.52xx
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020720 2 10.80 09.65x09.3609.6510.8010.68x
7 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
010429 9 10.45 10.45x10.0110.45x10.2209.93
8 Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek
PolskoPolsko
010101 11 10.34 09.8210.32x10.3210.02x10.34
9 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
000108 8 10.02 10.02xx10.0209.4509.73x
10 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
551008 4 09.93 09.1809.52x09.5209.9309.62x
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010328 7 09.16 09.16xx09.1608.4007.7707.96
12 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
041107 6 05.44 05.4405.3804.6505.4404.8204.9605.05
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
041101 1 DNS
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020613 5 DNS
Celkem 14 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub OlszyňskiJakub Olszyňski
PolskoPolsko
030101 1 14.94 14.94xx14.94xx14.93
Celkem 1 závodníků

-

(út, 5.2.2019 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariusz SzydekMariusz Szydek
PolskoPolsko
890101 2 14.54 13.96xx13.96x14.2314.54
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991202 1 12.57 12.1212.4612.4712.4712.5512.57x
Celkem 2 závodníků