Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

60 m - Muži (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.91 0.153
2 Pawel DzidaPawel Dzida 990101 PolskoPolsko 5 06.95 0.154
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 3 07.00 0.161
60 m - Muži (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 07.04 0.155
2 Mário HanicMário Hanic 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.13 0.148
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.31 0.190
60 m - Ženy (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nina HuskováNina Husková 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.11 0.159
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.13 0.186
3 Viktória KrižanováViktória Križanová 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.23 0.186
60 m - Ženy (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 931013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65 0.180
2 Julia PolakJulia Polak 010509 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.65 0.198
3 Dáša TomkováDáša Tomková 000616 SlovenskoSlovensko 3 07.86 0.142
1500 m - Ženy (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 980101 PolskoPolsko 1 4:34.26
2 Iva GieselováIva Gieselová 040320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:43.29
3 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:48.31
60 m překážek - Muži (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 941019 SlovenskoSlovensko 4 08.53 0.155
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.66 0.174
3 Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.29 0.186
60 m překážek - Junioři (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 000101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.11 0.198
60 m překážek - Dorostenci (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86 0.161
2 Marián VáňovskýMarián Váňovský 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.60 0.183
60 m překážek - Žáci (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.02 0.357
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.25 0.234
60 m překážek - Ženy (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Stanka LajčiakováStanka Lajčiaková 960420 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 4 08.35 0.193
2 Simona TakácsováSimona Takácsová 980101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.87 0.137
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03 0.145
60 m překážek - Dorostenky (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natália HolešováNatália Holešová 020101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.07 0.187
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.32 0.191
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.46 0.190
60 m překážek - Žákyně (úterý, 5.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 040101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.41 0.177
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.45 0.162
3 Kristína KelemenováKristína Kelemenová 030101 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.89 0.567