Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

60 m - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.34
2 Jan UllmanJan Ullman 040220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.46
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.59
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.31
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.41
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.61
60 m - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.93
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 050113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.04
3 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.09
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 060415 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.10
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.28
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.29
1000 m - Muži (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:52.55
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:52.74
3 Pavel KudrnaPavel Kudrna 680214 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:58.25
1500 m - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 040130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:49.42
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 4:53.11
3 David FolwarcznyDavid Folwarczny 061026 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:22.67
1500 m - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 040723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:01.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 040728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 5:16.14
3 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 050630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 5:18.85
3000 m - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11:05.04
2 Matěj SulákMatěj Sulák 040811 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 11:31.30
60 m překážek - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.15
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.64
60 m překážek - Ml. žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.20
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.42
3 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.90
60 m překážek - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 040112 AO ŠG KošiceAO ŠG Košice 4 09.01
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 040116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.26
60 m překážek - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.47
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.63
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.63