Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.71
2 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.68
3 Jakub RůžičkaJakub Růžička 040425 BYAC BrnoBYAC Brno 1.63
Skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.67
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 040112 AO ŠG KošiceAO ŠG Košice 1.54
3 Klára KlementováKlára Klementová 040327 JAC BrnoJAC Brno 1.54
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.44
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 070402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.44
3 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 060723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.39
Skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.66
2 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.61
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.71
Skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2.66
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 061129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2.61
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.51
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.19
2 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5.62
3 Roman TodorovRoman Todorov 040109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.39
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.67
2 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.59
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.32
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 060902 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.80
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 060415 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4.59
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4.49
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.81
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.14
3 Martyna ŠledziňskaMartyna Šledziňska 060622 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 09.27
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.66
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.76
3 Martin HammondMartin Hammond 070930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.68
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.50
2 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.29
3 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.23
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 21.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13.42
2 Petr LiškaPetr Liška 040629 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.79
3 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.14