Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.25
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.36
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.40
4 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.47
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.67
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.75
7 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.64
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.75
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 07.76
4 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.80
5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.95
6 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 07.95
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.94
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.07
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.10
4 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 08.30
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.34
6 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.58
Robert KurdzielRobert Kurdziel 03 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 08.07
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.21
3 Nikodem LiszkaNikodem Liszka 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 5 08.35
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.46
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.58
6 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.58
7 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel RajchertDaniel Rajchert 05 PolskoPolsko 7 08.05
2 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 08.86
3 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.93
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.95
5 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.34
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.46
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.59
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.62
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.64
6 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 07.74
Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS
Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.31
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.41
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.61
4 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.68
5 Bartosz WuverBartosz Wuver 08 PolskoPolsko 2 08.71
6 Adam JanovickýAdam Janovický 07 KošiceKošice 7 08.80
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.80
Michal SzymiczekMichal Szymiczek 06 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.37
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.38
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.59
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.60
5 Bartosz WuverBartosz Wuver 08 PolskoPolsko 1 08.63
6 Adam JanovickýAdam Janovický 07 KošiceKošice 6 08.66
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.85
8 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.91
2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.99
3 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.03
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.12
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.36
6 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.36
7 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.39
Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon DudekLeon Dudek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.25
2 Karol PieniažekKarol Pieniažek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 09.44
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.47
4 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.48
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.50
6 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.63
7 Kamil KowlaczykKamil Kowlaczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 8 10.25
8 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.15
2 Petr KadlecPetr Kadlec 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.43
3 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.71
4 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.71
5 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.18
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.23
7 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.31
8 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SzymiczekMichal Szymiczek 06 PolskoPolsko 2 08.73
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.22
3 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.51
4 Ondřej SmělíkOndřej Smělík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.76
5 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.77
6 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 7 10.16
7 Tomáš KolpakTomáš Kolpak 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.93
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.04
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.09
4 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.10
5 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.14
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.20
7 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.21
Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.06
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.10
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.15
5 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.15
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.17
7 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.24
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.20
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.26
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.27
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.28
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.38
6 Emma KováčováEmma Kováčová 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.43
7 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.44
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.26
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.42
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.48
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.57
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.65
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.71
7 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 1 08.74
Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.42
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.45
3 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 5 08.61
4 Jaroslava SemanováJaroslava Semanová 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.62
5 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.63
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.78
7 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.80
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.64
2 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.71
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.79
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 08.84
5 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.85
6 Marharyta KudinaMarharyta Kudina 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 09.03
7 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.05
8 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.08
2 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.12
3 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.23
5 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.27
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.42
7 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.46
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.21
2 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.89
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.99
4 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.43
5 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.55
6 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.56
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.73
Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.23
2 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.07
3 Ema RosenbachováEma Rosenbachová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.20
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
5 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.83
7 Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.10
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.28
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.29
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.67
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.90
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.96
Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 DNS
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.08
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.30
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.42
4 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 08.69
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.81
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.84
7 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 08.93
8 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.71
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.79
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.84
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.85
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.01
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.05
7 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.85
2 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.10
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.11
4 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.14
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.18
6 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.30
7 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.33
8 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.08
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.26
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.32
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.40
5 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.46
6 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.46
7 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.48
8 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.19
2 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.30
3 Rebeka KatočováRebeka Katočová 07 KošiceKošice 6 09.36
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.63
5 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.71
6 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.75
7 Paulina WestenholcPaulina Westenholc 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.90
8 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.41
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.51
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.61
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.61
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.62
6 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.65
7 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.84
8 Romana KatočováRomana Katočová 07 KošiceKošice 1 10.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.51
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.53
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.68
4 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.71
5 Maja AdamczykMaja Adamczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 09.88
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.01
7 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.88
2 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91
3 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.07
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.08
5 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.22
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 PolskoPolsko 2 09.37
2 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.72
3 Maja WišniewskaMaja Wišniewska 08 PolskoPolsko 1 09.85
4 Julie KrakovskáJulie Krakovská 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.11
5 Magda HuňadyováMagda Huňadyová 07 KošiceKošice 4 10.55
6 Julia KulawiakJulia Kulawiak 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 5 10.55
7 Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.97
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.66
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.69
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.92
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.86
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 22.43
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 17.96
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.22
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.95
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.06
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.41
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 19.74
3 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 21.23
4 Adam JanovickýAdam Janovický 07 KošiceKošice 5 22.28
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.99
Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.79
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 19.11
3 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 19.68
4 Nikodem LiszkaNikodem Liszka 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 20.22
5 Marek VankoMarek Vanko 04 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 21.09
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.02
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.83
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 19.88
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.89
4 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.54
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 21.75
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.83
2 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.88
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.26
4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 21.61
5 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.21
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.09
2 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.95
3 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 24.70
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.63
5 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 26.47
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19.94
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 20.26
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.69
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.48
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.90
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 21.63
2 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.23
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 23.77
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 24.55
5 Jan HudečekJan Hudeček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.06
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.48
2 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 20.43
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.20
4 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.51
5 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.16
6 Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.30
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 19.21
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.08
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 20.47
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.75
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 20.76
6 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 20.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.51
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 19.73
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.89
4 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.44
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21.88
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.64
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.76
3 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.22
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.25
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.23
6 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.50
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.32
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 21.35
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 22.05
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.81
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.03
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.29
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 2 20.62
4 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 5 21.18
5 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.42
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.74
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.84
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.09
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 20.12
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.99
5 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.23
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.10
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.69
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.14
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.26
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.30
5 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 21.77
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.30
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.55
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.66
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.19
5 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.94
6 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.24
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.33
3 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 20.69
4 Jaroslava SemanováJaroslava Semanová 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.09
5 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 21.77
6 Jana KaletováJana Kaletová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.51
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.35
2 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.34
3 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.51
4 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.07
5 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.20
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.59
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 22.78
3 Kristína KriškováKristína Krišková 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.02
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.56
Rebeka KatočováRebeka Katočová 07 KošiceKošice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.47
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.34
3 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.36
4 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 23.37
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.66
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 23.29
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.35
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.00
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.98
5 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.10
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.25
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.75
3 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.97
4 Paulina WestenholcPaulina Westenholc 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 25.04
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.35
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 24.14
2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.37
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.46
4 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.71
5 Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.59
Romana KatočováRomana Katočová 09 KošiceKošice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.97
2 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.36
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.43
4 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.87
5 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 25.92
6 Magda HuňadyováMagda Huňadyová 07 KošiceKošice 3 26.41
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.08
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.24
3 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.78
4 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 23.51
5 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.62
6 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.96
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.22
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.64
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 22.93
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.29
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.94
Magdalena ValováMagdalena Valová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.13
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.03
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 38.65
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 48.96
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 51.93
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.21
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.31
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 42.48
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.09
5 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 53.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.60
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.71
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.16
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.27
Patryk MakaPatryk Maka 04 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.08
2 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 40.63
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.06
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.71
5 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.05
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.88
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 39.93
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.44
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 41.26
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 42.50
5 Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 53.28
6 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.81
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 42.31
2 Leon DudekLeon Dudek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 53.96
3 Karol PieniažekKarol Pieniažek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 57.18
4 Kamil KowalczykKamil Kowalczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 57.69
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 60.56
6 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 63.04
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 43.68
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 46.98
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
4 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.36
5 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.02
Ondřej SmělíkOndřej Smělík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.02
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 41.35
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.22
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.28
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 48.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 42.81
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.55
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 44.00
4 Marharyta KudinaMarharyta Kudina 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 5 48.72
5 Anna PrzystasAnna Przystas 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 1 49.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.50
2 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 45.52
3 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 46.39
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 43.73
2 Emilia DattnerEmilia Dattner 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 45.73
3 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 3 47.73
4 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.83
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.39
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ- 163.3a
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.26
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 46.84
3 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.10
4 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 5 48.60
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 48.71
6 Kristína KriškováKristína Krišková 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 50.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 44.49
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 45.63
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 45.75
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 46.62
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.00
Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.72
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.86
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.53
4 Anna MasajadaAnna Masajada 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 47.90
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 50.09
Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 47.39
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.86
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.25
4 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 50.98
5 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.89
6 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 53.79
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.39
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 51.90
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 53.29
4 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.04
5 Julia KulawiakJulia Kulawiak 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 61.10
Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.61
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 54.40
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 56.51
4 Romana KatočováRomana Katočová 09 KošiceKošice 4 59.09
Magda HuňadyováMagda Huňadyová 07 KošiceKošice 3 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 43.18
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.58
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.01
4 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.84
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 50.29
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 57.96
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:10.35
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:10.54
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:14.13
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:14.89
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:14.99
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:15.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:18.79
8 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:18.79
9 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:19.81
10 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 9 2:22.27
11 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:25.11
12 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:29.19
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:20.53
2 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:34.43
3 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.28
4 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:38.51
5 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:43.97
6 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.69
7 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:51.80
8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.52
9 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:55.73
10 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:00.71
Artur LapcikArtur Lapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 DQ
Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DQ
Poznámky:
DQ - 163.2
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.11
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:20.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.47
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:27.38
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:32.18
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:32.66
7 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:34.94
8 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:35.12
9 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:36.27
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 2:36.33
11 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:36.76
12 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:37.44
13 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 2:41.87
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:28.73
2 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:38.12
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:38.14
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:38.97
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:41.26
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:45.37
7 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:49.76
8 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 8 2:50.94
9 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:54.35
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:58.48
11 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 3:03.85
12 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 3:08.31
13 Maja AdamczykMaja Adamczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 3:17.32
14 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:22.85
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:52.55
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:52.74
3 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:58.25
4 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:04.66
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:49.42
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 4:53.11
3 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:22.67
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 5 5:29.42
5 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:47.82
6 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:59.90
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:01.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 5:16.14
3 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 5:18.85
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 5:28.89
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:31.87
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 5:32.68
7 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:42.02
8 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 5:48.69
9 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 5:49.70
10 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 6:43.59
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11:05.04
2 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 11:31.30
MS Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11:04.37
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 08.03
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.13
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.71
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84
5 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.98
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.08
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.34
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.58
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.63
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.93
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.02
3 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.07
4 Marek VankoMarek Vanko 04 SK SOG NitraSK SOG Nitra 3 10.59
5 Artur LapcikArtur Lapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 11.03
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.15
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.64
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.73
5 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.78
6 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.98
7 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.65
Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.20
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.42
3 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.90
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.14
5 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.43
6 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 11.76
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.92
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 12.14
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.38
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.46
3 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.15
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.33
5 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.67
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.77
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.21
4 Jan HudečekJan Hudeček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.04
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AO ŠG KošiceAO ŠG Košice 7 09.02
2 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.16
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.31
5 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 SK SOG NitraSK SOG Nitra 5 09.46
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.64
7 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.68
8 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.54
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.79
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.79
4 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.82
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.84
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.00
7 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.10
8 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.08
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.11
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.42
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.61
5 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 2 10.65
6 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.71
7 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.86
2 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.96
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.00
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.50
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.80
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.07
7 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 12.37
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AO ŠG KošiceAO ŠG Košice 4 09.01
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.26
4 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 SK SOG NitraSK SOG Nitra 2 09.48
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.55
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.62
Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.64
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.65
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.77
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.15
6 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.16
7 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.84
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.27
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.70
4 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.88
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.92
6 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 13.15
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.34
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.44
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.87
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.45
5 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 13.48
6 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 13.84
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.2.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.47
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.63
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.63
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.80
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.22
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.43
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.00
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.231.331.431.481.531.581.631.681.711.75
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 11 1.71 ----oooooxxx
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 1.68 ----ooooxxx
3 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 9 1.63 --oooxoxxoxxx
4 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 1.63 ---oxoxoxxo-xxx
5 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 8 1.58 --oooxxox--xx
6 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 6 1.53 ---ooxxx
7 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 1.48 -oooxxx
8 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3 1.48 -ooxxoxxx
9 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 1.43 -ooxxx
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 DNS
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 1 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.131.231.331.381.431.481.511.541.571.631.671.70
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 19 1.67 ------oooxoxoxxx
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AO ŠG KošiceAO ŠG Košice
04 18 1.54 ----ooxooxxx
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 17 1.54 --ooxoooxoxxx
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 20 1.48 --oooxoxxx
5 Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 1.48 -oooxxoxoxxx
6 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 14 1.43 --oxxooxxx
7 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 1.43 --xooxoxxx
8 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 13 1.38 -oooxxx
9 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 12 1.38 --xxooxxx
10 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 2 1.38 ooxxoxoxxx
11 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 1.38 -ooxxoxxx
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 1.38 -oxxoxxoxxx
13= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 1.33 -oox
13= Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 1.33 -ooxxx
13= Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 1.33 -ooxxx
13= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 1.33 -ooxxx
17 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 1.33 -oxoxxx
18 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 1.23 ooxxx
19 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 1.13 oxxx
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.141.241.291.341.391.441.47
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 15 1.44 -oooooxxx
2 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 1.44 oooooxxoxxx
3 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 14 1.39 --oooxxx
4 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 1.34 ---oxxx
5= Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 1.29 -ooxxx
5= Malgorzata JaškaczekMalgorzata Jaškaczek
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 9 1.29 -ooxxx
7 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 12 1.29 -oxoxxx
8 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 1.24 ooxxx
9= Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 1.14 oxxx
9= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 1.14 oxxx
9= Tereza KucharskáTereza Kucharská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 1.14 oxxx
9= Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 1.14 oxxx
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 1.14 xoxxx
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 DNS
Markéta MikušováMarkéta Mikušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.812.012.212.412.612.712.813.013.363.563.613.663.72
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 3.66 -------oxoxxoooxxx
2 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 6 3.61 --------xooo
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 2.71 --ooooxxx
4 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4 2.61 ---xoo-xxx
5 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 2.41 -oooxxx
6 Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 2 2.01 oxoxxx
7 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 1 2.01 xoxoxxx
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.611.812.012.212.312.412.512.612.662.71
1 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 6 2.66 ----oooooxxx
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3 2.61 --oooooxoxxx
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 5 2.51 --oooooxxx
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 2.41 --ooxooxxx
5 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 2.31 --oooxxx
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 1 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 39 6.19 5.91xx5.916.196.17x
2 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 34 5.62 5.525.345.265.525.625.615.60
3 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 35 5.39 5.27x5.395.395.22x5.32
4 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 27 5.23 5.074.964.935.074.485.234.93
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3 5.19 5.004.99x5.00x5.194.87
6 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 37 5.13 5.13xx5.135.02xx
7 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 38 5.01 5.014.784.945.01---
8 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 36 4.91 4.31x4.914.91---
9 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 32 4.88 4.544.884.424.880.00.00.0
10 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 33 4.65 4.65xx4.650.00.00.0
11 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 29 4.57 4.374.574.344.570.00.00.0
12 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 4.56 4.564.344.334.560.00.00.0
13 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 28 4.51 4.514.114.304.510.00.00.0
14 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20 4.46 4.124.454.464.460.00.00.0
15 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 30 4.42 4.394.424.314.420.00.00.0
16 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26 4.40 x4.404.064.400.00.00.0
17 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 4.39 4.394.214.164.390.00.00.0
18 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 13 4.33 4.084.334.154.330.00.00.0
19 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19 4.23 4.23x3.694.230.00.00.0
20 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.21 4.103.984.214.210.00.00.0
21 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23 4.19 4.19x3.924.190.00.00.0
22 Michal SzymiczekMichal Szymiczek
PolskoPolsko
06 4 4.18 x4.024.184.180.00.00.0
23 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 31 4.17 4.134.174.104.170.00.00.0
24 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 14 4.08 4.083.713.094.080.00.00.0
25 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 24 4.05 x4.052.834.050.00.00.0
26 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 4.00 x4.00x4.000.00.00.0
27 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 17 3.98 3.983.923.783.980.00.00.0
28 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 3.88 3.883.853.743.880.00.00.0
29 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 3.78 3.783.733.523.780.00.00.0
30 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 3.78 3.553.453.783.780.00.00.0
31 Jindřich MorávekJindřich Morávek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 21 3.61 3.503.613.483.610.00.00.0
32 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 5 3.59 3.59x3.233.590.00.00.0
33 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 3.51 xx3.513.510.00.00.0
34 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 11 3.50 x3.503.433.500.00.00.0
35 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.29 3.293.152.663.290.00.00.0
36 Tomáš KolpakTomáš Kolpak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.23 3.143.233.173.230.00.00.0
37 Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 3.11 3.113.093.053.110.00.00.0
Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 25 DNS
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33 5.67 5.675.56x5.675.35x5.48
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 36 5.59 5.42-5.345.425.425.595.52
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 34 5.32 5.325.205.045.325.085.215.25
4 Voktória RusnákováVoktória Rusnáková
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 35 5.22 5.224.995.085.225.065.20x
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32 5.11 5.075.11x5.115.07xx
6 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 23 5.04 5.044.944.705.044.964.833.87
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 4.97 4.844.81x4.844.944.974.96
8 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 24 4.76 4.624.734.484.734.444.424.76
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 29 4.73 x4.73x4.730.00.00.0
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 4.69 4.69x4.364.690.00.00.0
11 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21 4.67 4.564.67x4.670.00.00.0
12 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 28 4.61 x4.474.614.610.00.00.0
13 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 4.55 4.554.33x4.550.00.00.0
14 Michaela HonešováMichaela Honešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 4.53 4.33x4.534.530.00.00.0
15 Diana DevaldováDiana Devaldová
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 19 4.44 x4.44x4.440.00.00.0
16 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 25 4.43 4.394.434.414.430.00.00.0
17 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 4.42 4.424.354.364.420.00.00.0
18 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 4.41 4.224.41x4.410.00.00.0
19 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 4.38 4.384.163.804.380.00.00.0
20 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 27 4.37 4.374.234.214.370.00.00.0
21 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 4.35 4.354.094.254.350.00.00.0
22 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 12 4.35 3.374.194.354.350.00.00.0
23 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 4.31 4.304.314.174.310.00.00.0
24 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 6 4.25 4.254.134.134.250.00.00.0
25 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 4.25 xx4.254.250.00.00.0
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 4.22 4.214.22x4.220.00.00.0
27 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 16 4.12 x4.12x4.120.00.00.0
28 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 4.09 3.903.974.094.090.00.00.0
29 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 8 4.07 3.623.864.074.070.00.00.0
30 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 3.95 3.943.95x3.950.00.00.0
31 Bára TicháBára Tichá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 3.92 3.823.583.923.920.00.00.0
32 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 3.76 x3.76x3.760.00.00.0
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 31 DNS
Hana TichopádováHana Tichopádová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 DNS
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 22 DNS
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 26 NM
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 47 4.80 x4.764.804.80xxx
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 43 4.59 4.21-4.404.403.794.094.59
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 44 4.49 4.40x4.354.404.49xx
4 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 42 4.37 4.373.984.144.373.703.930.0
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 46 4.36 4.363.844.064.36---
6 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 45 4.32 4.30x4.234.303.934.324.18
7 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 31 4.24 4.24xx4.24xxx
8 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 39 4.16 4.16x4.154.16xx4.08
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 37 4.15 4.05x4.154.150.00.00.0
10 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 27 4.10 4.004.10x4.100.00.00.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 41 4.06 x4.044.064.060.00.00.0
12 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 34 4.04 3.844.043.904.040.00.00.0
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35 4.04 3.883.604.044.040.00.00.0
14 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 24 4.04 4.04xx4.040.00.00.0
15 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 30 4.01 4.013.943.954.010.00.00.0
16 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 26 4.01 4.01--4.010.00.00.0
17 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25 3.99 3.963.993.803.990.00.00.0
18 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 38 3.87 3.723.803.873.870.00.00.0
19 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 28 3.86 3.513.86x3.860.00.00.0
20 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 3.84 3.84x3.723.840.00.00.0
21 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 33 3.84 3.843.33x3.840.00.00.0
22 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 29 3.82 3.563.823.773.820.00.00.0
23 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 32 3.81 3.803.783.813.810.00.00.0
24 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 3.80 x3.80x3.800.00.00.0
25 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 11 3.79 3.403.79x3.790.00.00.0
26 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 17 3.73 3.733.673.723.730.00.00.0
27 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 21 3.62 3.393.623.463.620.00.00.0
28 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 3.61 3.173.613.553.610.00.00.0
29 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 3.60 3.603.473.433.600.00.00.0
30 Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 13 3.56 3.563.45x3.560.00.00.0
31 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 3.56 x3.433.563.560.00.00.0
32 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 23 3.53 3.453.533.523.530.00.00.0
33 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 3.47 3.47x3.083.470.00.00.0
34 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 3.30 x2.883.303.300.00.00.0
35 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 3.26 3.173.263.063.260.00.00.0
36 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.26 3.263.062.853.260.00.00.0
37 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.24 3.242.583.043.240.00.00.0
38 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.23 3.233.073.023.230.00.00.0
39 Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.12 3.122.81x3.120.00.00.0
40 Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 3.11 x3.043.113.110.00.00.0
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 DNS
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 36 DNS
Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 19 DNS
Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 40 NM
Lucie HušákováLucie Hušáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 9 NM
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 14 10.81 09.1109.0910.8110.8109.8309.31x
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 10.14 09.7809.6609.1909.7809.6610.1410.07
3 Martyna ŠledziňskaMartyna Šledziňska
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 13 09.27 08.4407.8808.1208.4408.1709.2708.36
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 09.20