Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 061217 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14:13.92
2 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 080929 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:48.87
Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla VeselkováAdéla Veselková 061225 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:13.44
2 Anna KlimentováAnna Klimentová 070817 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 12:12.98
3 Lucie NovákováLucie Nováková 070828 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13:56.36
Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:59.88
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 031001 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 19:42.07
3 Max PsotiakMax Psotiak 030213 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22:37.11
Chůze dráha 3000 m - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 040606 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:19.49
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 041008 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:45.22
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 040717 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:50.20
Chůze dráha 3000 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 800905 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:55.97
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 730104 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 15:56.55
3 Martina NetolickáMartina Netolická 820525 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:04.50
Chůze dráha 3000 m - Juniorky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 011018 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18:03.13
2 Sabina KrákorováSabina Krákorová 010220 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:36.27
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 020127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:30.01
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 021011 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:13.15
3 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 021009 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:13.87
Chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 040123 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:59.73
2 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 050807 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:06.17
3 Anna HorákováAnna Horáková 050721 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:06.36
Chůze dráha 5000 m - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 750125 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:35.54
2 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 731124 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27:33.72
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 610901 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27:34.49
Chůze dráha 5000 m - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:49.34
2 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 010328 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32:23.97
Chůze dráha 5000 m - Ženy (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka PohlováŠtěpánka Pohlová 870108 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28:33.64